Oldal: 3 / 50 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (1227 összesen)

Téma: GPL Help

  1. #51
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta
    Igen, talán ez lehet az egyik variáció, a másik talán, hogyha mondjuk két különböző időpontban mentettem a replayt, és az egyiknél még másik kamera-szett volt telepítve mint a másik mentésnél,, talán ,, de nem tudom.. csak vaktában lövöldözök ...
    De most arról volt szó, hogy ugyanannak a versenynek két replay-ét nézted (pl. szerver- és tiéd), nem?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #52
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    De most arról volt szó, hogy ugyanannak a versenynek két replay-ét nézted (pl. szerver- és tiéd), nem?
    Nem ,, két teljesen külön replay, viszont ugyanaz a pálya és autó ( Ferka)

  3. #53
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Urak!

    Izzítom a GPL-t, menü, autó kiválasztás, tréning. Na lássuk, zöld gomb, világít is mikor kattintok, mégse visz tovább a tréningre. Gyorsan egy választ, 9-kor futam. Ha nem akkor reinst :S Tehát a főmenüben ragadok magyarul.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  4. #54
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg SzegletG írta
    Urak!

    Izzítom a GPL-t, menü, autó kiválasztás, tréning. Na lássuk, zöld gomb, világít is mikor kattintok, mégse visz tovább a tréningre. Gyorsan egy választ, 9-kor futam. Ha nem akkor reinst :S Tehát a főmenüben ragadok magyarul.
    Előbb egy XP restart, aztán ha nem jó, mehet a reinstall. De vigyázz, ne dobd ki az eredetit, nehogy úgy járj mint Zolee, pályák nélkül...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #55
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Na megvolt reinst minden, de már rájöttem mi volt a probléma, utólag... A fer.wav-ot írtam át valami másra, hogy az eredeti GPL Ferka hangot kapjam azt a jót És ez, de már csak reinstall után jöttem rá, mivel máskor csináltam ilyet és ment. Persze lehet, hogy még nagyon régen. Na este megyek. Apropó nincs valakinek egy eredeti Ferrari hangja?
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  6. #56
    Borbély Attila Regisztrált Voodoo logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 06.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    136

    Re: Grand Prix Legends játékvideók :}}

    Help !pontosan sorrendbe mit kell felpakolnom a gamehez meg a netes játékhoz?
    Takács Gyula - Borbély Attila - Hungarian Racing Club - BMW E90

  7. #57
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Grand Prix Legends játékvideók :}}

    Idézet Eredetileg Voodoo írta
    Help !pontosan sorrendbe mit kell felpakolnom a gamehez meg a netes játékhoz?
    1. Tedd fel a demot,majd egészítsd ki a pályákkal.
    2. Vroc-ot installáld (használati útmutató:http://janos3.uw.hu/ alul utmutatok online versenyzéshez.
    3. pribludát is tegyél, hogy lásd az egymás közötti távolságokat (Jani oldalán ez is ott van.

    kb. ennyi

  8. #58
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Lightbulb Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Voodoo írta
    Help !pontosan sorrendbe mit kell felpakolnom a gamehez meg a netes játékhoz?
    Hello! Megkésve már, de törve nem

    1. GPL 2004 DEMO (alapnak) innen (további pályák innen)
    2. GEM (a mod-okhoz) innen
    3. 69MOD innen és/vagy 65MOD innen
    4. WinVROC (online játékhoz) innen
    5. Pribluda (plusz adatok a képernyőn) innen

    gpllinks.org -- a nagy GPL linktár

    Plusz itt a szokásos kis Help levelem kezdőknek -- mostmár ide is beteszem Ezen kívül érdemes még túrni ezt a fórumot is
    Ha a pályacsúcshoz képest stabilan 110%-on belül tudsz menni, akkor bátran próbálkozhatsz online versenyeken. A lényeg a stabil körökön van - sokkal jobb 108%-os időket futni egymás után, mint két 105%-os után pörögni-forogni körökön keresztül A magyar bajnokság nagyon erős, ahhoz hogy ne kapjon körhátrányt az ember, sokszor még a 100% sem elég... Ezt én is szoktam tapasztalni De ez ne szegje kedved, egyrészt feeling a mezőny végén is autózni (mások is vannak ott), másrészt vannak bajnokságok külön kezdők számára is (pl. a brit GBGPL).

    Pályacsúcs (Benchmark) = a pályával érkező legjobb köridő, amely általában valós köridőn alapul.
    Világcsúcs (WR) = a GPLRankre feltöltött köridő -- Ehhez nem érdemes mérni magát az embernek, mert nagyon csúnya különbségekbe futhat

    A GPLRanken megtalálod a világcsúcs idők visszajátszását, azokból (főleg vonalvezetés terén) sokat tanulhatsz.
    Ha regisztrálsz a Ranken, akkor itt nézheted meg az én időimet. Ez a Rank a 11 alap pályán futott köridők alapján rangsorol.

    Tudsz kiegészítő pályákat (ún. "add-on" pályák) telepíteni, amelyeket innen tölthetsz le: http://gpltd.bcsims.com/

    A demóban minden autó elérhető, ezekhez legfeljebb grafikai frissítéseket tehetsz fel, ízlés szerint

    A replay-ekből tanulhatsz, a setupokat pedig próbálgasd. Én úgy gondolom eleinte menj a játékban található DEFAULT setuppal, mindössze az üzemanyagmennyiséget csökkentsd. Először úgyis az autó kezelését illetve a pályákat kell betanulni. Ha már magabiztosan mégy viszonylag gyors köröket (105%) akkor lehet babrálni a setupokat.

    A demóban hallható autóhangok szerintem nagyon jók, de van lehetőség lecserélni őket, ez is ízlés kérdése

    A 65MOD és a 69MOD az autókat tekintve teljesen más játékok. Előbbiben gyengébb motorral elállott, kisebb felépítésú gépekkel mehetsz, az utóbbiban gyorsabb és szárnyakkal ellátott szörnyekkel A MOD-okat érdemes egy külön demó installra telepíteni -- így az eredeti 67-es GPL biztosan ép marad A HGPLM bajnokság az eredeti autókkal zajlik.

    A nem MOD-olt játékban is három autótípust találsz. Ezek jogi problémák miatt Grand Prix, Advanced Trainer, Novice Trainer néven futnak -- valójában F1 (3000cm3), F2 (1500cm3) és F3 (1000cm3) autókról van szó. Training módban választhatsz közülük -- a pályák betanulását érdemes Advanced Trainer (F2) autóval végezni, aztán ha már fejben van a pálya, lehet váltani F1-re

    *****KIS F2/F3-HOGYAN?*****
    Ha F2 (Advanced Trainer) vagy F3 (Novice Trainer) módban szeretnél versenyeket futni a gép ellen, akkor a következö(ke)t kell tenned:
    -- új játékos létrehozása (érdemes, mert így külön vezethetö a ranken is)
    -- a /gpl/players/Jatekos__Uj/player.ini fájlban a [Personal Information] részben át kell írni a "driverRating" értékét 2-re (F2) vagy 1-re (F3)
    Az AI (gépi ellenfél) így az adott Formula sebességének megfelelöen fog közlekedni.

    Ami még mindenképpen kell neked az a WinVROC, amivel online versenyekhez (legkönnyebben) legkényelmesebben tudsz csatlakozni.

    *****Segítség a WinVROC-hoz*****
    Első indításkor sír a program a riched20.dll fájl miatt. Azt töröld ki a /Program Files/VROC/WinVROC mappából.
    Első indításkor meg kell még mutatni neki a gpl.exe fájlt is, valamint megadhatod, hogy a Chat ablakban milyen (elsődleges ill. másodlagos) néven jelenj meg.
    (az ablak felső részén)
    A WinVROC egy központi szerverről listázza az éppen futó versenyeket. Ha nincs ott semmi, akkor meg kell nézni, hogy a vroc.ini fájlban a köv. IP-cím szerepel-e: Address=213.84.59.34 (Ha nincs ini fájl, akkor lásd csatolva!)
    A zöld és narancs versenyekhez szabadon lehet csatlakozni, a kékek jelszóval védettek, a pirosakon már zajlik a verseny ezért oda már nem lehet csatkakozni. Nem érdemes csatlakozni azokhoz a versenyekhez, amelyeknek túl nagy (200-300) a pingje.
    Magad is tudsz versenyt hosztolni/rendezni. A Host gombra kattintva adhatod meg a beállításokat.
    Az ablak alsó részén, ha bekapcsolod, akkor a Chat látszik. Alapból két szoba van, a VROC és GPL. Az online bajnokságoknak általában külön, jelszóval védett chat szobájuk van -- így nekünk is.
    A bandwidth patch-ről és esetleges további kiegekről megkérem Zolee/Juha/Szeglet kollégámat, hogy mondjon pár szót
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  9. #59
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Csatolva a /GPL/core.ini fájlom, illetve a Logitech Profiler beállításaim. Légyszi dobja már fel mindenki sajátját, a kezdőknek jól jöhet. Köszi!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  10. #60
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GPL Help

    Én a Logitech profiler-t sose állítottam, full alap csak a 2 pedált tettem külön tengelyre.

    BW patch installálás: EOLC-on megtalálható, baloldalon alul - Bandwith patch - képekkel segítve.

    A szöveget azért beszúrtam.

    BW-patch installation

    Backup GPL.EXE and CORE.INI in a save place
    Extract bwpatch.zip to your GPL directory
    Run bwpatch.exe and follow instructions to apply the more cars patch (type "1", then "x" to exit)


    Open your CORE.INI with an editor and change the following lines in [Communications]-section:
    net_mdm_client_send_every = 3
    net_mdm_client_send_size = 84
    net_mdm_server_send_every = 3
    net_mdm_server_send_size = 384 ; show 19 cars

  11. #61
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Lenne egy kis problémám a GPL-el. A múltkor Zoleeval meg Mikivel gyakoroltunk Mosporton, el akartam menteni a gyorsköröm, de csak az utolsó 5 perc van meg a replay-ből, visszább nem tudok tekerni, mert megjelenik egy kis körbefutó nyíl a bal felső sarokban, és folyamatosan törli az 5 percnél később lezaklott eseményeket. Ez mitől van, vagy hol lehet kikapcsolni? Előre is köszönöm.

  12. #62
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Lenne egy kis problémám a GPL-el. A múltkor Zoleeval meg Mikivel gyakoroltunk Mosporton, el akartam menteni a gyorsköröm, de csak az utolsó 5 perc van meg a replay-ből, visszább nem tudok tekerni, mert megjelenik egy kis körbefutó nyíl a bal felső sarokban, és folyamatosan törli az 5 percnél később lezaklott eseményeket. Ez mitől van, vagy hol lehet kikapcsolni? Előre is köszönöm.
    Core.ini-ben lehet átírni.
    Itt vannak a lehetőségek:
    [ Replay ]
    ReplayMemoryOverride = 16384 ; (16MB - aprox. 19 min.)
    ReplayMemoryOverride = 65536 ; (64MB - aprox. 77 min.)
    ReplayMemoryOverride = 131072 ; (128MB - aprox. 153 min.)
    ReplayMemoryOverride = 196908 ; (192MB - aprox. 228 min.)
    ReplayMemoryOverride = 262144 ; (256MB - aprox. 305 min.)

  13. #63
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Core.ini-ben lehet átírni.
    Itt vannak a lehetőségek:
    [ Replay ]
    ReplayMemoryOverride = 16384 ; (16MB - aprox. 19 min.)
    ReplayMemoryOverride = 65536 ; (64MB - aprox. 77 min.)
    ReplayMemoryOverride = 131072 ; (128MB - aprox. 153 min.)
    ReplayMemoryOverride = 196908 ; (192MB - aprox. 228 min.)
    ReplayMemoryOverride = 262144 ; (256MB - aprox. 305 min.)
    Óóó köszi, ez jól jön.

  14. #64
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Még lenne egy aprócska kis problémám. Nem tudja valaki hogyan lehet a 69-es köridőket feltölteni a GPLRank-re? Köszönöm.

  15. #65
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem ment replayt a GPL, hol lehet a hiba?
    Eddig minden oké volt? Egyáltalán nem ment replayt vagy csak rövidet ment? (Lásd korábbi hozzászólások!)
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #66
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Csatolva a /GPL/core.ini fájlom, illetve a Logitech Profiler beállításaim. Légyszi dobja már fel mindenki sajátját, a kezdőknek jól jöhet. Köszi!
    Profiler-ben én sem állította, azt szerintem csak akkor szükséges ha használsz Force Feedback-et, ellenben a GPL-ben állítsd a linearity-t a legdúrvább fokozatra, full linear-ra.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  17. #67

    Re: GPL Help

    Sracok van nemi problemam a Force Feedbackel. Microsoft Sidewinder ForceFeedbackes kormanyom van de nem megy a Force ill. hol van hol nincs ha van akkor sokkal durvabb mint amit en a core.iniben belottem. Van otletetek?
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  18. #68
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation Csatlakozás a szerverhez IP-címen keresztül

    Csatlakozás a szerverhez IP-címen keresztül:

    - GPL-ben a Multiplayer ablakban
    - kiválasztani a JOIN módot
    - a Connect Via felirat alatt kiválasztani a TCP/IP módot
    - IP Address után beírni az általam megadott IP-címet
    - jobb oldalon az Add gombbal elmenteni a címet
    - majd a Rename gombbal átnevezni, hogy később tudjuk mi a fene az
    - az Address Book alatt duplán kattintani a HGPLM sorra
    - jelszót beírni a Password felirat alá és entert ütni!
    - zöld zászlóra kattintani

    Bármi kérdés van, szóljatok!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 09. 27. 21:12.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  19. #69

    Re: GPL Help

    Srácok, könyörgök vki segítsen mert sehogy nem akar menni a Forceom pedig Forceos kormanyom van es a Core.init modositottam ugy ahogy kell. Tudom hogy írtam már párszor de kérek mindenkit, hogy aki tud az segítsen kérem.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  20. #70
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Sziasztok!

    Leo67 köszi az invitálást, regeltem végre ide is.
    Elolvastam ezt a topikot, és láttam a kezdőkhöz szánt leírásban, hogy amíg nem tudok 105% körüli időket, addig jó a default setup.
    Hát izé...
    NekemSilverstone a tesztpálya, GP módban Clark 1:31.1.et futott. Az én legjobban 1:35.8. Szerény, de ez van. Ellenben közel sem default setup, sőt a mostanival is úgy érzem, hogy tovább már max 1 mp-et gyorsulhatnék, a legtöbb kanyart max sebességgel veszem amit még bír a gép.
    Lenyomtam egy 7 körös futamot is az AI ellen, 8.-nak indultam és 9. lettem, miután a rajtnál kilöktek, és utolsóként eredtem a mezőny után. De utána nem hibáztam, és erre büszke vagyok
    Hát mondjuk F1C után a rajt érdekes volt, kábé 2 rajtsornyi helyre bezsúfolva a 20 autó )
    Nem is sikerült elsőre gond nélkül, de mind1.
    Szóval tanulgatok, és lennének kérdéseim:
    1. Van-e a defaultnál jobb cockpit? Nem igazán kivehető a fordulatszámmérő számlapja, meg hasonlók.
    2. Valami baj van a motorhangokkal. Ha leállok (kvázi nem játszik motorhangot a gép) és újra elindulok, mindig elromlik, és egy visító valami lesz motorhang helyett. Majd random módon pár leállás, egyszer megint visszakapom a motorhangot, majd megint elmegy. (nem érintkezési hiba!)
    3. Bár még a 11 alap pályát sem tanultam be, de érdekelnének plusz pályák, és tudom dugig van velük az internet. Párat ha javasolnátok, amik egyrészt jól vannak elkészítve, másrészt élvezetes is rajtuk a körözés.
    Hát elsőre talán ennyi, ha elérem a 105%-ot megpróbálkozom majd az online játékkal.
    Ja és még valami: én az eredeti GPL cd-ről telepítettem, miért mindenkinek a 2004 demót ajánlgatjátok? Az jobb, vagy mizu vele?

  21. #71
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Leo67 köszi az invitálást, regeltem végre ide is.
    Elolvastam ezt a topikot, és láttam a kezdőkhöz szánt leírásban, hogy amíg nem tudok 105% körüli időket, addig jó a default setup.
    Hát izé...
    NekemSilverstone a tesztpálya, GP módban Clark 1:31.1.et futott. Az én legjobban 1:35.8. Szerény, de ez van. Ellenben közel sem default setup, sőt a mostanival is úgy érzem, hogy tovább már max 1 mp-et gyorsulhatnék, a legtöbb kanyart max sebességgel veszem amit még bír a gép.
    Lenyomtam egy 7 körös futamot is az AI ellen, 8.-nak indultam és 9. lettem, miután a rajtnál kilöktek, és utolsóként eredtem a mezőny után. De utána nem hibáztam, és erre büszke vagyok
    Hát mondjuk F1C után a rajt érdekes volt, kábé 2 rajtsornyi helyre bezsúfolva a 20 autó )
    Nem is sikerült elsőre gond nélkül, de mind1.
    Szóval tanulgatok, és lennének kérdéseim:
    1. Van-e a defaultnál jobb cockpit? Nem igazán kivehető a fordulatszámmérő számlapja, meg hasonlók.
    2. Valami baj van a motorhangokkal. Ha leállok (kvázi nem játszik motorhangot a gép) és újra elindulok, mindig elromlik, és egy visító valami lesz motorhang helyett. Majd random módon pár leállás, egyszer megint visszakapom a motorhangot, majd megint elmegy. (nem érintkezési hiba!)
    3. Bár még a 11 alap pályát sem tanultam be, de érdekelnének plusz pályák, és tudom dugig van velük az internet. Párat ha javasolnátok, amik egyrészt jól vannak elkészítve, másrészt élvezetes is rajtuk a körözés.
    Hát elsőre talán ennyi, ha elérem a 105%-ot megpróbálkozom majd az online játékkal.
    Ja és még valami: én az eredeti GPL cd-ről telepítettem, miért mindenkinek a 2004 demót ajánlgatjátok? Az jobb, vagy mizu vele?
    Hello-hello!

    A demóban minden autó 2004-es grafikával szerepel és a gpl.exe-je már patchelve van az xp-hez, ezért ajánljuk mindenkinek.

    1. Autókhoz grafikai frissítést innen is leszedhetsz: http://gplea.rscsites.org/

    2. Soundblasterrel csinál ilyeneket a progi XP-n. Nekem is sok gondom volt vele. Asszem nem is tudtam megoldani. De lehet, hogy van már itt postolva egy megoldás, vagy vki majd tud mondani neked vmi okosságot

    3. Kieg pályákat itt találsz: http://gpltd.bcsims.com/
    A pályákhoz grafikai frissítések után a http://gplmz.bcsims.com/ fórum GPL Track Addons részén keresgélj.
    Legjobb addonok? Rengeteg van amit érdemes feltenni, nem is írok példákat, a híres pályák (pl. Imola, Brands Hatch67, stb.) általában szépen meg vannak csinálva.

    Az online versenyeken más rajtrácsot használunk, az ún. 1x1 loose grid-et, ami sokkal biztonságosabb mindenkinek -- bár sokszor nem eléggé

    A default setupnak asszem egyedül én vagyok nagy híve, replay-nézegetést szoktak itt ajánlani a gyorsak
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #72
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Hű de gyors a reakció
    Mit értesz 2004-es grafika alatt? A 3D-s GPLea update-et amit én is feltettem, hogy szépek legyenek az autó, vagy mondjuk egy Ferrari F2004 kasztnit?
    Megnézem majd a grafokat, a hangkártyát meg sajnálom, mert az zavar igazán csak, és nem tudom mit tudnék velel elkövetni. Ebben a topikban nem volt róla szó, végigolvastam.
    Replay nézegetés: hát igen, az alapból kapott köröket szoktam, mert azok is elég jók, és hát mit mondhatnék: valahogy mindenhol gyorsabb a srác kicsivel mint én. De ha megpróbálok gyorsabban venni 1 kanyart, kicsúszom, tehát csak a setup-ra tudom fogni.
    Persze próbálkoztam WG setupjaival is (háhháháháhá), de hát azzal se fékezni, se gyorsítani nem tudok
    Asszem jók nekem a szimmetrikus beállítások még egy darabig.

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello-hello!

    A demóban minden autó 2004-es grafikával szerepel és a gpl.exe-je már patchelve van az xp-hez, ezért ajánljuk mindenkinek.

    1. Autókhoz grafikai frissítést innen is leszedhetsz: http://gplea.rscsites.org/

    2. Soundblasterrel csinál ilyeneket a progi XP-n. Nekem is sok gondom volt vele. Asszem nem is tudtam megoldani. De lehet, hogy van már itt postolva egy megoldás, vagy vki majd tud mondani neked vmi okosságot

    3. Kieg pályákat itt találsz: http://gpltd.bcsims.com/
    A pályákhoz grafikai frissítések után a http://gplmz.bcsims.com/ fórum GPL Track Addons részén keresgélj.
    Legjobb addonok? Rengeteg van amit érdemes feltenni, nem is írok példákat, a híres pályák (pl. Imola, Brands Hatch67, stb.) általában szépen meg vannak csinálva.

    Az online versenyeken más rajtrácsot használunk, az ún. 1x1 loose grid-et, ami sokkal biztonságosabb mindenkinek -- bár sokszor nem eléggé

    A default setupnak asszem egyedül én vagyok nagy híve, replay-nézegetést szoktak itt ajánlani a gyorsak

  23. #73
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hű de gyors a reakció
    Mit értesz 2004-es grafika alatt? A 3D-s GPLea update-et amit én is feltettem, hogy szépek legyenek az autó, vagy mondjuk egy Ferrari F2004 kasztnit?
    Jaja, GPLEA update-et értettem.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #74
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394

    Re: GPL Help

    A hangproblemakra megoldas lehet:

    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=698
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  25. #75
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Gabo köszi a linket, délután kipróbálom.

    Leo: látom mindenféle moddal mennek itt a bajnokságok, engem jelenleg csak az alap játék érdekelne. Van-é abból futó bajnokság, mikor és hol lesz legközelebb futam? Hátha fel tudnék készülni abból a pályából, hogy legyen értelme elindulni. Szívesen részt vennék egy online versenyen.

Oldal: 3 / 50 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •