Oldal: 12 / 50 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (1227 összesen)

Téma: GPL Help

  1. #276
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan akkor mi nem mukodik? Nem modositja a registry bejegyzesedet?
    A hardver gyorsitast en csak "basic acc."-ra huzom le, nem "emulation
    only"-ra (none-tol eggyel jobbra allitom, a masodik allasba). Azon a forumon,
    ahol akkoriban errol olvastam, ezt javasoltak, es nekem igy jo is. Ha csak
    ennyi a problema vele, akkor csinalhatok neked egy szemelyre szabott
    verziot, ahol teljesen visszahuzom a csuszkat
    Nem-nem, az a baj, hogy elindítom a progidat, de nem állít semmit. A VROC, meg a GPL indítható belőle, de a hangbeállítás nem változik.
    Én eddig mindig a 2 szélsőséget használtam a csúszkán, de kipróbálom így eggyel a minimum felett is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #277
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem-nem, az a baj, hogy elindítom a progidat, de nem állít semmit. A VROC, meg a GPL indítható belőle, de a hangbeállítás nem változik.
    Én eddig mindig a 2 szélsőséget használtam a csúszkán, de kipróbálom így eggyel a minimum felett is.
    Én is egyel a minimum felett használom, és azzal minden más is megy rendesen.

  3. #278
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: GPL Help

    Sziasztok,

    tudom hulye vagyok de Windows Vista Home Premium 64 bit-en szeretnem futtatni a progit. Meg csak a 2004 demot telepitettem. Problemam hogyha 3D accelerator-nak a Direct3D7-et valasztom akkor ennyi latszik:



    Latott mar valaki ilyet?

    OpenGL-jobb, de ott meg a texturak csusznak szet.

    A segitseget elore is koszonom.

  4. #279
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    tudom hulye vagyok de Windows Vista Home Premium 64 bit-en szeretnem futtatni a progit. Meg csak a 2004 demot telepitettem. Problemam hogyha 3D accelerator-nak a Direct3D7-et valasztom akkor ennyi latszik:

    Latott mar valaki ilyet?

    OpenGL-jobb, de ott meg a texturak csusznak szet.

    A segitseget elore is koszonom.
    263. hsz.-tól! De az is egy kisebb csoda, hogy egyáltalán megy!
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2007. 11. 17. 19:03.

  5. #280
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    263. hsz.-tól!
    Koszonom, 264 megoldotta!

  6. #281
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: GPL Help

    Logitech kormányt használó gpl fanatikoktól kérdezem, hogy a profilerben a centering springet engedélyezik-e, és ha igen hány %-on? Tudnilik most kapcsoltam le a spring meg damper effect strenghtet nullára, és mintha csökkentek volna a kormányzásomat zavaró erők. Ennyi lett volna a problémám? Ezzel küzdök több mint 1 éve?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  7. #282
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Logitech kormányt használó gpl fanatikoktól kérdezem, hogy a profilerben a centering springet engedélyezik-e, és ha igen hány %-on? Tudnilik most kapcsoltam le a spring meg damper effect strenghtet nullára, és mintha csökkentek volna a kormányzásomat zavaró erők. Ennyi lett volna a problémám? Ezzel küzdök több mint 1 éve?
    Sztem a Gpl-esek között nem találsz még 1 ugyanolyan beállítást, mindenki saját izlésének megfelelően állítgat. Nekem pl most force nélkül van, csak a Centering Spring van beállítva, kb 60%-ra, ezt is pályához függően állítgatom, Nürbyn pl ez nálam még kisebb...

  8. #283
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Logitech kormányt használó gpl fanatikoktól kérdezem, hogy a profilerben a centering springet engedélyezik-e, és ha igen hány %-on? Tudnilik most kapcsoltam le a spring meg damper effect strenghtet nullára, és mintha csökkentek volna a kormányzásomat zavaró erők. Ennyi lett volna a problémám? Ezzel küzdök több mint 1 éve?
    Én nem szoktam a Profilerben állítgatni, de tény hogy nekem is elég gyengécskére van véve a Force Feedback, ugyanis szerintem ez kedvez a hirtelen gyors ellenkormányzásoknak, amiből ebben a játékban van elég. Szóval én nem szoktam állítani, de nekem nem is a "gyári" GPL2004demo van, így a core.ini-m sem "gyári", de nekem ez a light force feedback megfelelő!

  9. #284
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem szoktam a Profilerben állítgatni, de tény hogy nekem is elég gyengécskére van véve a Force Feedback, ugyanis szerintem ez kedvez a hirtelen gyors ellenkormányzásoknak, amiből ebben a játékban van elég. Szóval én nem szoktam állítani, de nekem nem is a "gyári" GPL2004demo van, így a core.ini-m sem "gyári", de nekem ez a light force feedback megfelelő!
    Na szépen vagyunk, mik derülnek itt ki. Végén valaki elárulja, hogy nem is FFB-s, hanem csak vibration kormánya van

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #285
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Logitech kormányt használó gpl fanatikoktól kérdezem, hogy a profilerben a centering springet engedélyezik-e, és ha igen hány %-on? Tudnilik most kapcsoltam le a spring meg damper effect strenghtet nullára, és mintha csökkentek volna a kormányzásomat zavaró erők. Ennyi lett volna a problémám? Ezzel küzdök több mint 1 éve?
    Megegy verzio:

    En FFB nelkul megyek, es a Centering Spring 125%-on van. DFP-m van, nem
    szerettem a kozepallas korul a nulla ellenallast.
    Utoljára módosította: gabo; 2007. 12. 03. 00:10.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  11. #286
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Megegy verzio:

    En FFB nelkul megyek, es a Centering Spring 125%-on van. DFP-m van, nem
    szerettem a kozepallas korul a nulla ellenallast.
    Azt hiszem ebben az irányban indulok el, most mindent 0-ra vettem, egyedül centering spring 70%, eddig ez tetszik a legjobban. Az a baj egy idő után már nem nagyon érzem a különbséget, hiába állítok valamin, ezt sem lehet túlzásba vinni.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  12. #287
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: 2007 - Karácsony Kupa

    Egy kis help kellene.Nem indul el a game.Se az eredeti se a demo2004.Kattintok az exe fájlra és nem csinál semmit.Valami update is kell hozzá?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #288
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: 2007 - Karácsony Kupa

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis help kellene.Nem indul el a game.Se az eredeti se a demo2004.Kattintok az exe fájlra és nem csinál semmit.Valami update is kell hozzá?
    Semmi üzenet? GPL 2004 DEMO install simán megy XP-n, és Vistán is azt hiszem. Videokártya?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #289
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: 2007 - Karácsony Kupa

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi üzenet? GPL 2004 DEMO install simán megy XP-n, és Vistán is azt hiszem. Videokártya?
    Semmi üzenet.7600 gt a videokari.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  15. #290
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: 2007 - Karácsony Kupa

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi üzenet.7600 gt a videokari.
    Sötétben tapogatózok.

    Elvileg nem kellene annak lenniük, de nézd már meg, nem írásvédettek az ini fájlok?

    NTFS fájlrendszernél szokták még ajánlani az "indexing service" bekapcsolását a GPL mappára.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #291
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GPL Help

    Ezek sem segítettek.Hiába vettem le az írásvédettséget az ini fileról.
    Pedig érdekelne anno sokat nyomtam vele.....
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #292
    Majer Tamás Szervertag GPL Amandil logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Tótvázsony
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149

    Re: GPL Help

    Nincsen véletlenül ékezetes betű a telepítési útvonalban? Mondjuk játékok könyvtár vagy ilyesmi? Azthiszem nekem egyszer ez volt a gond.
    "Rossz idõket érünk, / Rossz csillagok járnak. / Isten ója nagy csapástól / Mi magyar hazánkat!" - Arany János: Zách Klára

  18. #293
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Amandil írta Hozzászólás megtekintése
    Nincsen véletlenül ékezetes betű a telepítési útvonalban? Mondjuk játékok könyvtár vagy ilyesmi? Azthiszem nekem egyszer ez volt a gond.
    Ez bevált egy olyan particióra tettem ahol nincs ékezet és megy is rendesen.De a másik problémám az hogy sehogy se tudom megszüntetni azt hogy a G25 kormányom szétrázza az asztalta.Beülök a kocsiba és egyből ráz mint a fene a monitor is ugrál az asztalon így meg nem lehet menni.Gondoltam arra hogy a profileban le veszem a ffb hatást de akkor minden más játék inidtása előtt visszakéne hogy tegyem.Valami megoldás?Elég macerás ez a GPL de miért??
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #294
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez bevált egy olyan particióra tettem ahol nincs ékezet és megy is rendesen.De a másik problémám az hogy sehogy se tudom megszüntetni azt hogy a G25 kormányom szétrázza az asztalta.Beülök a kocsiba és egyből ráz mint a fene a monitor is ugrál az asztalon így meg nem lehet menni.Gondoltam arra hogy a profileban le veszem a ffb hatást de akkor minden más játék inidtása előtt visszakéne hogy tegyem.Valami megoldás?Elég macerás ez a GPL de miért??
    Ha már sikerült beállítani a GPL-re az FFB és márcsak az a gond, hogy ha mással akarsz játszani vissza kell állítanod, akkor a Logitech Profiler a megoldás. Ott csinálsz egy profilt a GPL-nek, és beállítod a Force értékeket. Ezután márcsak annyi a dolgod, hogy mindig a Logitech Profilerből indítod a GPL-t, és akkor nem kell állandóan állítgatni. Vagy egy másik megoldás, hogy a player.ini-t írod át, de erről inkább Szegletes Gabival beszélj, ő használ G25-öt a GPL-hez, ő megtudja mondani a kedvező értékeket.

    Hogy miért ilyen macerás a GPL, mert alapjaiban ez még mindig a 98-as játék, nem a mai hardware-ekhez készült.

  20. #295
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Itt egy GPL-es profil a Logitech progiba: http://www.wingmanteam.com/files/Pro...ix_legends.wgp

    Korábbi hozzászólásokban találsz core.ini (nem player.ini, Ádám!) bejegyzéseket a kormánybeállításokra vonatkozóan.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #296
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy GPL-es profil a Logitech progiba: http://www.wingmanteam.com/files/Pro...ix_legends.wgp

    Korábbi hozzászólásokban találsz core.ini (nem player.ini, Ádám!) bejegyzéseket a kormánybeállításokra vonatkozóan.
    Jah igen bocsi. Nem nagyon szoktam túrkálni őket.

  22. #297
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Fiúk, nekem is lenne egy kérdésem. Van olyan program a GPL-hez, ami egy teljes gyakorlás replay-ből minden egyes körnek kilistázza a szektoridejeit. Nem csak 1-2 körnek hanem az összesnek. Az Replay Analyser tud ilyet? Azt tudom hogy lehet benne olyat, hogy a kiválasztott köröknek kilistázza a szektoridejeit, de nekem olyan kellene, ami az összes körnek automatikusan kilistázza, nem pedig egyesével kell kiválasztanom a köröket.

  23. #298
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez bevált egy, olyan particióra tettem ahol nincs ékezet és megy is rendesen. De a másik problémám az hogy sehogy se tudom megszüntetni azt hogy a G25 kormányom szétrázza az asztalt. Beülök a kocsiba és egyből ráz mint a fene, a monitor is ugrál az asztalon így meg nem lehet menni. Gondoltam arra hogy a profileban leveszem a ffb hatást de akkor minden más játék inidtása előtt vissza kéne hogy tegyem. Valami megoldás? Elég macerás ez a GPL, de miért??
    Profilerben az FFB-t (Overall) hagyd fenn 100-on, Dampinget és Springet vedd nullára. GPL FFB-jét a core.ini-ben kell hangolni. Amikor a Profiler is próbálkozik erőket csinálni, annak lesz az eredménye a rázás.

    Latency beállításánál az a cél, hogy a kormányt elengedve, az egyenesbe térjen vissza és ott is maradjon (természetesen menet közben, kikapcsolt Centering springgel). Elindulsz nulláról, és lassan növeled a számot. Nekem egyébként most se tökéletesen jól van beállítva, mindegy...

    Damping és torque nálam 75 és 175, szerintem ez a jó arány. Ha kisebbre cseréled a számot/számokat, akkor lesz erősebb az FFB.

    Macerás a GPL, de mi nem az? Fentebb le voltak ezek már írva részletesebben is, érdemes böngészni.
    Utoljára módosította: SzegletG; 2007. 12. 06. 16:55.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  24. #299
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Fiúk, nekem is lenne egy kérdésem. Van olyan program a GPL-hez, ami egy teljes gyakorlás replay-ből minden egyes körnek kilistázza a szektoridejeit. Nem csak 1-2 körnek hanem az összesnek. Az Replay Analyser tud ilyet? Azt tudom hogy lehet benne olyat, hogy a kiválasztott köröknek kilistázza a szektoridejeit, de nekem olyan kellene, ami az összes körnek automatikusan kilistázza, nem pedig egyesével kell kiválasztanom a köröket.
    RA-ban nem tudok ilyen funkcióról, de igazából nem volt rá eddig szükségem. Mire használnád?
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  25. #300
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    RA-ban nem tudok ilyen funkcióról, de igazából nem volt rá eddig szükségem. Mire használnád?
    A pribi helyett. Néha már zavar fennt a pribi, mivel állandóan felfelé pislogok, viszont ha nem kapcsolom be, akkor nem jegyzi a szektoridőimet. Nekem az is jó lenne, ha a háttérben figyelné, és edzés végén egy F5-el megnézném a legjobb szektoridőimet.

Oldal: 12 / 50 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •