Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Mclaren Masters csapatszobát szeretnénk kérni Ts-en. A jelszót privátba kell küldeni?
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Mi is szeretnénk kérni egy állandó csapatszobát ha lehet! Köszönettel : Drink Team
    Csapatszobák létrehozva, jelszót privátban elküldöm az igénylőknek.


    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper.. ismét jöhet a klikkesedés...jeee
    Én szerintem nincs azzal gond, ha futamon az egyes versenyzők szeretnének szűkebb körben elvonulni, verseny közben zavaró lehet a sok csevej, vagy a nemkívánatos bekiabálások, stb...

    Én azt javasol, hogy gyakorlás alatt és az éles futam előtt használjátok a közös szobát, mert az kiváló terep arra, hogy megismerkedjetek egymással és tapasztalatokat cseréljetek! Én mindenkinek csak ajánlom, hogy amint lép fel a prekval szerverre, azzal a mozdulattal lépjel be TS-re is és csak a bajnoki futam alatt vonuljatok el a privát szobákba!


    Nyilván idő kell hozzá, hogy ez a hozzáállás és a társaság kialakuljon és nem fog csettintésre menni, akkor is bátran lépjetek fel TS-re ha nincs fent épp senki, aztán bízzunk benne, hogy majd egyre többen követik a példátokat...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 22. 10:41.

  2. #27
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám a TeamSpeakkel, remélem tud valaki segíteni. Feltelepítettem, működik is minden, csak az a probléma, hogy nem tudom a kormányra beállítani a gombot, csak billentyűzetre vagy egérre. Próbáltam egy joystick-kel is, de azzal sem működik, szóval gondolom a TeamSpeak-kel lehet a probléma. A Plugin-ok között pedig a Gamepad and Joystick support teljesen inaktív, nem tudok egyik gombra sem kattintani az uninstall-t leszámítva. Próbáltam azt is, visszatelepítettem, így sem működött. A Hotkeys beállításai között pedig a Default-ra van állítva a bal alsó sarokban lévő gomb, nem arra, hogy csak billentyűzet és egér. És a kormány drivere, valamint a TeamSpeak is a legújabb verzió. Ja és 64 bites windowsra telepítettem a 64 bites programverziót. Más nem jutott eszembe ami megoldás lehet.

    Készítettem egy képet is, a plugins fülről, elvileg lent látható.

    És természetesen megpróbáltam a Reload All gombot is.


    Köszönöm előre a segítséget

    Üdv: Balázs
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: emberallat; 2017. 02. 21. 16:19.

  3. #28
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sajnos valamiért a mostani új frissitéssel jött ez a kedves "ficsör", hogy nem lehet kormánygombra beállitani a TS-t. Eddig mindig lehetett, én reménykedek benne hogy gyorsan jön egy olyan frissités, ami után megint lehet majd.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #29
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ha logitech kormányod van, akkor tudsz csinálni egy hotkey-t a driverben ami majd triggereli a teamspeak-et, mást sajnos jelenleg akkor nem tudsz
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 21. 18:19.

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nekem a legujabb verzio van fent, de megy a kormanygombrol valo mukodtetes, minden problema nelkul, ahogy deddig is.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a legujabb verzio van fent, de megy a kormanygombrol valo mukodtetes, minden problema nelkul, ahogy deddig is.
    Nekem is, legalábbis vasárnap kifogástalanul működött.

    Viszont fenti ábrához kapcsolódva javasolnám, hogy a Capture menüben állítsátok be a gombnyomós mikrofonhasználatot, aztán adjatok hozzá egy gombot, amitől működni is fog. Ennek így semmi köze az AC-hoz, akárhogy is frissítik azt.

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is, legalábbis vasárnap kifogástalanul működött.

    Viszont fenti ábrához kapcsolódva javasolnám, hogy a Capture menüben állítsátok be a gombnyomós mikrofonhasználatot, aztán adjatok hozzá egy gombot, amitől működni is fog. Ennek így semmi köze az AC-hoz, akárhogy is frissítik azt.
    Nálam is minden rendben.(T300 RS) A frissítés pedig ma jött.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha logitech kormányod van, akkor tudsz csinálni egy hotkey-t a driverben ami majd triggereli a teamspeak-et, mást sajnos jelenleg akkor nem tudsz

    Thrustmaster TMX-em van, úgyhogy sajnos ez nem megy. Amíg frissítik, addig marad a billentyűzeten. Egyébként a TeamSpeak fórumon is van pár embernek ilyen problémája.

    Köszi a válaszokat

  9. #34
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is minden rendben.(T300 RS) A frissítés pedig ma jött.
    Bocsánat, én AC frissítésre voltam hangolva Szóval nálam régi TS van még, azzal jó. Egyelőre nem frissítem akkor. Valószínűleg másoknak is érdemesebb visszatenni a régit, ha az új ilyen hisztis picsa.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Újra elérhető a TS szerverünk!

    Egyelőre csak néhány szoba van, a struktúrát hamarosan újra létrehozzuk... illetve a csapat szobákat kérlek igényeljétek meg újra!

    Használjátok, bármi gond van jelezzétek kérlek!

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Drink Team szobát kérjük szépen vissza majd ha lehetséges! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ismét üzemel a ts.gtr-masters.hu.

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    TeamSpeak szerverünkön újból egy kis rendet szeretnénk tenni.

    Kérünk mindenkit, minden csapatot, hogy aki igényt tart az állandó csapatszobájukra a "Csapat szobák" csatornán belűl, az hangosan jelezze itt, csapatnévvel feltüntetve hogy megmaradjon. Amennyiben ~1 héten belűl a meglévő csapat gazdija nem jelentkezik, töröljük azt. Természetesen ideiglenes csapatszobákat bármikor létrehozhattok ezután is.

    Valamint felhívnánk a figyelmet arra, hogy a TS szerverünkön is -ugyanúgy mint a fórumunkon- kultúrált, felnőttes viselkedést várunk el. Ebbe beletartoznak a használt nicknevek, és csapatszobák esetleg sértő, illetve vulgáris elnevezései is. Figyelmeztetés után szankcionáljuk az ilyeneket!

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    TeamSpeak szerverünkön újból egy kis rendet szeretnénk tenni.

    Kérünk mindenkit, minden csapatot, hogy aki igényt tart az állandó csapatszobájukra a "Csapat szobák" csatornán belűl, az hangosan jelezze itt, csapatnévvel feltüntetve hogy megmaradjon. Amennyiben ~1 héten belűl a meglévő csapat gazdija nem jelentkezik, töröljük azt. Természetesen ideiglenes csapatszobákat bármikor létrehozhattok ezután is.

    Valamint felhívnánk a figyelmet arra, hogy a TS szerverünkön is -ugyanúgy mint a fórumunkon- kultúrált, felnőttes viselkedést várunk el. Ebbe beletartoznak a használt nicknevek, és csapatszobák esetleg sértő, illetve vulgáris elnevezései is. Figyelmeztetés után szankcionáljuk az ilyeneket!
    Ez jó hír végre!
    Drink Team szobát kérem meghagyni! Illetve én leszabályoznám a belépést az aktuális szerver jelszóval. Használhassa az aki befizette a szervertagságot.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    HP ! köszi

  16. #41
    Breakpoint törölhető.

  17. #42
    Nem tudom más találkozott-e ezzel a problémával, de talán tudtok segíteni:

    A legújabb TS verzióra frissítés után (3.5) a bluetooth fejhallgatóval való felcsatlakozáskor amikor felcsatlakozok egy szerverre, eltűnik minden windows hang (beleértve a játékét is) és csak a TS-ből jön ki bármilyen output. TS fórumok alapján próbáltam már állítani a kimeneteket, pluginokat, de semmi változás nem volt.
    Ha csak simán a hangfal van bekötve, akkor semmi gond, minden hangforrás megszólal, csak bluetooth esetén áll fenn a probléma.

    Van esetleg ötletetek, hogy mi okozhatja?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •