Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)

Téma: GTR2 - Steam

  1. #1
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667

    GTR2 - Steam

    Steamen van most GTR2 8,99 EUR.

  2. #2
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Akinek megvan a dobozos GTL, vagy GTR2, az a steamről letöltheti ingyen az eredeti játékhoz kapott online kulccsal.
    Egy a bökkenő, a GTR2-vel. Valami licensz kókányolás miatt nincs benne Porsche és Ferrari
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Most akcijós árak a steam-en!
    GTR,GTR2,GTL 2,70€
    RaceInjection 4,48€
    STCC2 1,49€

  4. #4
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek megvan a dobozos GTL, vagy GTR2, az a steamről letöltheti ingyen az eredeti játékhoz kapott online kulccsal.
    Egy a bökkenő, a GTR2-vel. Valami licensz kókányolás miatt nincs benne Porsche és Ferrari
    Jobb a telepítő CD. Arról nem tudjál lelopni az autókat.

  5. #5
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Ez lehet félig off - De nálam nincs minden autó meg. Most vettem a játékot két napja és sikerült is fellépnem a szeróra, csak a Porsche ilyen fekete-szürke festésű és setupot egyáltalán nem tudok rajta állítani. Mi lehet a gond, illetve, hogyan lehet "kikódolni" az ilyen nem létező autókat - pályákat. HELP

  6. #6
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet félig off - De nálam nincs minden autó meg. Most vettem a játékot két napja és sikerült is fellépnem a szeróra, csak a Porsche ilyen fekete-szürke festésű és setupot egyáltalán nem tudok rajta állítani. Mi lehet a gond, illetve, hogyan lehet "kikódolni" az ilyen nem létező autókat - pályákat. HELP
    "A gtr2 főkönyvtárba kell egy SDNDTG.DYN fájlt rakni, amit mondjuk jegyzettömbbel készítünk. Semmit nem kell beleírni, csak a név és a kiterjesztés a fontos."
    (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post17268)


  7. #7
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    "A gtr2 főkönyvtárba kell egy SDNDTG.DYN fájlt rakni, amit mondjuk jegyzettömbbel készítünk. Semmit nem kell beleírni, csak a név és a kiterjesztés a fontos."
    (http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post17268)
    Köszi a segítséget, de nem ez volt a nyerő. Működik a dolog, de ez csak az összes pályát aktiválja a játékban, az autókat nem. Valaki tudja azokat hogyan tudom előhívni? Se Ferrari se Porsche nincs a választható autók között. Pedig új profilt is csináltam, de semmi. GTL-ben ez a fájl működött az autókat is előhozta, de itt csak az összes pálya lett elérhető! Valakinek ötlete?

  8. #8
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget, de nem ez volt a nyerő. Működik a dolog, de ez csak az összes pályát aktiválja a játékban, az autókat nem. Valaki tudja azokat hogyan tudom előhívni? Se Ferrari se Porsche nincs a választható autók között. Pedig új profilt is csináltam, de semmi. GTL-ben ez a fájl működött az autókat is előhozta, de itt csak az összes pálya lett elérhető! Valakinek ötlete?
    Neked nem olyan verziód van, amiben nincsenek benne ezek az autók? Azt hiszem a STEAM-es is ilyen.


  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Facebook oldalunkon írta Dobos Laci:

    "Steam-es GTR2-ben nincs Porsche és Ferrari sem, mert lejárt a Simbin licensze (vagy mert csak...), de az autók benne vannak a játék mappáiban..., nekem úgy sikerült előhoznom a játékban, hogy az 1.1-es NoCD-sexe-t bemásoltam a: Steam\steamapps\common\GTR 2 - FIA GT Racing Game mappába, utána elindítottam a GTR2Config-t, mint amikor a felbontást beállítom, leokéztam, Steamből indítottam a GTR2-t és elérhető lett a Ferrari és Porsche is , Configolás nélkül nem indul el a játék..., Online nem próbáltam, de régebben sem volt gond a GTRMasters szerveren a NoCD-s exe-vel, Probléma esetén Steamből visszaállítható az eredeti exe..."

  10. #10
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Neked nem olyan verziód van, amiben nincsenek benne ezek az autók? Azt hiszem a STEAM-es is ilyen.
    Ez Steames verzió a GTL együtt vettem tegnap előtt. Akkor ez azt jelenti nem is lesznek ilyen autóim? Vagy van rá valami megoldás?

  11. #11
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ez Steames verzió a GTL együtt vettem tegnap előtt. Akkor ez azt jelenti nem is lesznek ilyen autóim? Vagy van rá valami megoldás?
    Szabi idézte a megoldást. Én is használom a NoCD patch-et, nincs vele gond.


  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    No, kipróbálnám én is. 1.1patch, nocd fennt, nincsgond. Multiplayerben a lobby-ban viszont csak 2-3 szervert látok, egyik sem gtrmasters-es természetesen. Mi a gond? Hova csatlakozok, vagy hova nem? Itt is több lobby van, vagy kavarás van mint a GTL-ben?

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    No, kipróbálnám én is. 1.1patch, nocd fennt, nincsgond. Multiplayerben a lobby-ban viszont csak 2-3 szervert látok, egyik sem gtrmasters-es természetesen. Mi a gond? Hova csatlakozok, vagy hova nem? Itt is több lobby van, vagy kavarás van mint a GTL-ben?
    Szimulációs módban próbáld.

  14. #14
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi idézte a megoldást. Én is használom a NoCD patch-et, nincs vele gond.
    Én is feltenném a NoCD patch-et, hol tudom megtalálni?

    Közben találtam, letöltöttem, beraktam, de a multiplayernél most összeomlik a játék. És Steam-ből el sem indul.
    Utoljára módosította: mezgabor; 2012. 12. 28. 19:51.

  15. #15
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    A .DYN fájl működik, minden pálya szabad, de a "Dobos Laci" féle megoldás nem működik. A noCD exe patch-csel el sem indul a játék. Azért a Steam-nél is vannak agyafúrt emberek.... Más megoldás kell.

    Multiban viszont csak két szervet láttam a lobby-ban. Kell ide is valami fájl?

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Én köszönöm a segítséget. Ha csak 2-3 szervert találsz a lobby-ban, akkor valahol a menük elején rakd át szimulációs módba a játékot, így a GTRM-es szerverek is láthatók lesznek.

    Steam-es verziót röviden tömören: 1.1-es (US vagy EU) patch felrak, gamekopiról 1.1-es nocd.exe bemásol, és steam-ből indiítva, rendszergazdára rákérdezve ugyan, de működik minden.

  17. #17
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Én köszönöm a segítséget. Ha csak 2-3 szervert találsz a lobby-ban, akkor valahol a menük elején rakd át szimulációs módba a játékot, így a GTRM-es szerverek is láthatók lesznek.

    Steam-es verziót röviden tömören: 1.1-es (US vagy EU) patch felrak, gamekopiról 1.1-es nocd.exe bemásol, és steam-ből indiítva, rendszergazdára rákérdezve ugyan, de működik minden.
    Most este az eredeti exe-vel látok egy csomó szervert, köztük a GTR-t is, hármat.
    Viszont a noCD-vel abban a pillanatban, hogy fellép összeomlik, és kidob az asztalra. Vagyis az eredetivel annyi a gond mindössze, hogy nincs Porsche és Ferrari.

    Akkor mi lehet a gond a noCD exe-vel? Win 7 alatt.... Más módszer?

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Most este az eredeti exe-vel látok egy csomó szervert, köztük a GTR-t is, hármat.
    Viszont a noCD-vel abban a pillanatban, hogy fellép összeomlik, és kidob az asztalra. Vagyis az eredetivel annyi a gond mindössze, hogy nincs Porsche és Ferrari.

    Akkor mi lehet a gond a noCD exe-vel? Win 7 alatt.... Más módszer?
    Hivatalos 1.1-es patch-et felraktad a steam-es GTR2 könyvtárába, mielött az 1.1-es noCD.exe-vel inditottad volna a játékot?
    Ha nem a steam-ből indítod, hanem a játék könyvtárából, méghozzá rendszergizda módban, akkor is crash-el?
    Nálam is Win7x64. Működik porsche & ferrari kocsikkal is.

  19. #19
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos 1.1-es patch-et felraktad a steam-es GTR2 könyvtárába, mielött az 1.1-es noCD.exe-vel inditottad volna a játékot?
    Ha nem a steam-ből indítod, hanem a játék könyvtárából, méghozzá rendszergizda módban, akkor is crash-el?
    Nálam is Win7x64. Működik porsche & ferrari kocsikkal is.
    A játék vadiúj steam-es. Indításnál azt írja, hogy 1.1-es. Kell ezt még patch-elni? Steam-ből indítottam és átment a rendszergazdain is. Az viszont érdekes, hogy a gamecopyworld-ös nocd-vel nem indult, de azzal, amit a nogrip-ről szedtem, azzal legalább igen. Van külömbség az EU és a US nocd exe között? Az én Win 7-em 32 bites.

  20. #20
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A játék vadiúj steam-es. Indításnál azt írja, hogy 1.1-es. Kell ezt még patch-elni? Steam-ből indítottam és átment a rendszergazdain is. Az viszont érdekes, hogy a gamecopyworld-ös nocd-vel nem indult, de azzal, amit a nogrip-ről szedtem, azzal legalább igen. Van külömbség az EU és a US nocd exe között? Az én Win 7-em 32 bites.
    Nálam a fentebb leírtak tökéletesen működnek. Felfrissítettem a játékot 1.1.-re majd NoGripes NoCD 1.1 patch fel. Simán asztalról indítva ment. Felléptem szerverre autók vannak minden jó, csak setupot nem találtam. Így a legjobb időm ilyen 52.3xx. ami Balázs idejétől elmarad 3mp-el. Ja és az online setup nem működik az első hiba amit felfedeztem! Úgyhogy hajrá srácok fog az menni!

    U.i.: Win7/64b

  21. #21
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a fentebb leírtak tökéletesen működnek. Felfrissítettem a játékot 1.1.-re majd NoGripes NoCD 1.1 patch fel. Simán asztalról indítva ment. Felléptem szerverre autók vannak minden jó, csak setupot nem találtam. Így a legjobb időm ilyen 52.3xx. ami Balázs idejétől elmarad 3mp-el. Ja és az online setup nem működik az első hiba amit felfedeztem! Úgyhogy hajrá srácok fog az menni!

    U.i.: Win7/64b
    Online setup sajna már 2-3éve nem működik
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  22. #22
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A játék vadiúj steam-es. Indításnál azt írja, hogy 1.1-es. Kell ezt még patch-elni? Steam-ből indítottam és átment a rendszergazdain is. Az viszont érdekes, hogy a gamecopyworld-ös nocd-vel nem indult, de azzal, amit a nogrip-ről szedtem, azzal legalább igen. Van külömbség az EU és a US nocd exe között? Az én Win 7-em 32 bites.
    Ok. Kellett az 1.1-es patch és utána a noCD exe. Így már jó minden.

  23. #23

    Pályák telepítése

    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni tőletek , hogy a steam-ról letöltött gtr2-be hogyan tudom betenni a pályákat és a modokat ? :Nem találom a játék mappáját sem nem még a gamedata mappát.

  24. #24
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg maxibacsi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni tőletek , hogy a steam-ról letöltött gtr2-be hogyan tudom betenni a pályákat és a modokat ? :Nem találom a játék mappáját sem nem még a gamedata mappát.
    nekem így vannnak a steam-es játékok, szerintem a GTR2-t is ide teszi be

    X:\Steam\SteamApps\common\......
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #25
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem így vannnak a steam-es játékok, szerintem a GTR2-t is ide teszi be

    X:\Steam\SteamApps\common\......

    Köszönöm szépen.

    És nálatok lehet ezzel a steam-os verzióval versenyezni?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •