Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (218 összesen)
  1. #101
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Akkor lehet tesztelni, hogy ki melyik kategóriában akar indulni és melyik autóval. A múltkori spai 24 órásból a setupok szinte változtatás nélkül használhatóak.

    Szerintem le kellene adni a nevezéseket a csapatkapitányoknak és aztán később lehet kategóriát választani, meg a csapattagokat csatlakoztatni, mert 52 hely van és ebből már a fele le van foglalva.

  2. #102
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Gyorsan be is regisztráltam az "első" csapatot, szerintem mindenki aki tavaly ezt intézte csapatonként most is tegye meg minél előbb.

  3. #103
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Gyorsan be is regisztráltam az "első" csapatot, szerintem mindenki aki tavaly ezt intézte csapatonként most is tegye meg minél előbb.
    Wegaaaaaa, le ne késsünk....

  4. #104
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Megcsináltam GT2-vel reggeltem, de majd kideüűl mivel megyünk. mák hogy eszembe jutott a jelszavam
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #105
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Köszi Lacaaaaa! A vége úgyis az lesz, hogy GT3-ba megyünk... az Alfa már frankón be van járatva.
    A király nem Elvis volt...

  6. #106
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Lacaaaaa! A vége úgyis az lesz, hogy GT3-ba megyünk... az Alfa már frankón be van járatva.
    én abba az olasz szarba be nem ülök az már tuti. GT2 jó lesz nekünk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #107
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Én is beregisztráltam a csapatot, gyorsan fogynak a helyek!

  8. #108
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én is beregisztráltam a csapatot, gyorsan fogynak a helyek!
    jól tetted
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  9. #109
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Ma nincs szerver a franciáknál? Futamuk van? vagy mi?

  10. #110
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    jól tetted
    Akkor mi lett sa nevünk? Már ne regeljek?

  11. #111
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mi lett sa nevünk? Már ne regeljek?
    Matyit kérdezd, de szerintem zsötö3 dövil
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  12. #112
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    http://www.gtweb-live.com/site/index...tes&idChamp=76

    Innen ki tudjátok keresni ki melyik csapatban van és mi a csapat neve

  13. #113
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Bocsi skacok, csak 1 gyors kérdés, simán telepíthető, nem kever be? Vagy legyen egy másik gtr2-s mappa(másolat)?

  14. #114
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi skacok, csak 1 gyors kérdés, simán telepíthető, nem kever be? Vagy legyen egy másik gtr2-s mappa(másolat)?
    Más mappát használ, tehát nem kever be.

  15. #115
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi skacok, csak 1 gyors kérdés, simán telepíthető, nem kever be? Vagy legyen egy másik gtr2-s mappa(másolat)?
    ezt még nem próbáltam, de a korábbinál írták hogy szűz példányra kéne telepíteni
    szóval a mostanit átnevezed, megtartod, telepítesz egy újat és arra felpakolod

  16. #116
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    ezt még nem próbáltam, de a korábbinál írták hogy szűz példányra kéne telepíteni
    szóval a mostanit átnevezed, megtartod, telepítesz egy újat és arra felpakolod
    Gyerekek van a futamnak fóruma is, ott mindent meg tudtok nézni. Hasznos lenne, ha minden csapattag be regisztrálna, mert ott szokták közölni a versennyel kapcsolatos infókat!
    GTWEB forum link

  17. #117
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    ne lojjuk el a puskaporokat használjunk med gumi teli tankkal

  18. #118
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    ne lojjuk el a puskaporokat használjunk med gumi teli tankkal

    (A te 2.20.0 köröd is tele tankos?)

    Amúgy valaki próbálta már mindkét kategóriát? A GT2-eseknél a tartály csak 75 literes, így a körönkénti kb 4 literes fogyasztással (Spyker) 4× kell tankolni a 3 óra alatt. A GT3-as 100 literes tankkal van, kb 3.8-as fogyasztás (Alfa), így 2× elég kimenni. Én úgy néztem, hogy kb. 3mp van a két kategória között körönként. Szerintem megint az lesz, mint utoljára (LMP2-LMP3), hogy elég nehéz lesz megelőzni a kisebb kategóriás autókat, így rengeteget lehet majd veszteni, ha beragadunk mögöttük.
    Az biztos, hogy közel hozták őket egymáshoz a hosszútávú versenyre.
    Ki mit gondol, melyik esélyesebb?

  19. #119
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése

    (A te 2.20.0 köröd is tele tankos?)

    Amúgy valaki próbálta már mindkét kategóriát? A GT2-eseknél a tartály csak 75 literes, így a körönkénti kb 4 literes fogyasztással (Spyker) 4× kell tankolni a 3 óra alatt. A GT3-as 100 literes tankkal van, kb 3.8-as fogyasztás (Alfa), így 2× elég kimenni. Én úgy néztem, hogy kb. 3mp van a két kategória között körönként. Szerintem megint az lesz, mint utoljára (LMP2-LMP3), hogy elég nehéz lesz megelőzni a kisebb kategóriás autókat, így rengeteget lehet majd veszteni, ha beragadunk mögöttük.
    Az biztos, hogy közel hozták őket egymáshoz a hosszútávú versenyre.
    Ki mit gondol, melyik esélyesebb?
    GT2 mindenképp, 45 perc 1 etap az 2700 mp az durván 20 kör ami 1 percet jelent 45 perc alatt a GT3 hoz képest, 3 óra alatt majd 4 perc előny, mínusz a box, így durván 3 és fél percet jelent, persze ha semmi nem jön közbe és nincs forgalom meg baromállat aki visszajön keresztbe a bukótérből eléd 270 nél.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #120
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    GT2 mindenképp, 45 perc 1 etap az 2700 mp az durván 20 kör ami 1 percet jelent 45 perc alatt a GT3 hoz képest, 3 óra alatt majd 4 perc előny, mínusz a box, így durván 3 és fél percet jelent, persze ha semmi nem jön közbe és nincs forgalom meg baromállat aki visszajön keresztbe a bukótérből eléd 270 nél.
    Az én nyers számításaim alapján azért ekkora különbség nincs (kb. 2 perc), de azért a GT2 esélyesebb.

    A GT2 #1-es csapatba még nincs benevezve Nagy Laci és Rupa Zoli sem lett besorolva egyik csapatba sem, pedig jelezte a szándékát az indulásra. Zoli mivel szeretnél menni? Melyik csapathoz csatlakoznál szívesen? Van még valaki, aki jönne?

  21. #121
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Az én nyers számításaim alapján azért ekkora különbség nincs (kb. 2 perc), de azért a GT2 esélyesebb.

    A GT2 #1-es csapatba még nincs benevezve Nagy Laci és Rupa Zoli sem lett besorolva egyik csapatba sem, pedig jelezte a szándékát az indulásra. Zoli mivel szeretnél menni? Melyik csapathoz csatlakoznál szívesen? Van még valaki, aki jönne?
    illetve a GT3as csapat esetlegesen szeretett volna GT2-vel menni, de gondolom ez nem fog összejönni...
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  22. #122
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    illetve a GT3as csapat esetlegesen szeretett volna GT2-vel menni, de gondolom ez nem fog összejönni...
    Szerintem mehetünk azzal is. Nem hiszem, hogy a franciák most nagyon beleszólnának, de majd meglátjuk. Ellenben nem írnám le a gt3-mas kategóriát. Mi ki kéne tesztelni, de gondolom, hogy a gt2 jóval több gumit fogyaszt el egy etap alatt. Illetve írták azt is, hogy a gt3 jobban kezelhető esőben.

  23. #123
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    illetve a GT3as csapat esetlegesen szeretett volna GT2-vel menni, de gondolom ez nem fog összejönni...
    Még nincs leadva a csapatokhoz, hogy ki melyik kategóriában és melyik autóval indul, csak a nevek lettek úgy megadva, ami nem biztos, hogy a legszerencsésebb. Azon nem tudom, hogy lehet-e utólag módosítani.
    Tőlem indulhat mind a 3 csapat GT2-ben (ez csak az én véleményem), csak nem biztos, hogy ezt a franciák megengedik.

  24. #124
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    igen teletankos (54 liter) és utána futottam még egy hasonló kört. setup meg tök alap, van még benne kb 1 sec

  25. #125
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Még nincs leadva a csapatokhoz, hogy ki melyik kategóriában és melyik autóval indul, csak a nevek lettek úgy megadva, ami nem biztos, hogy a legszerencsésebb. Azon nem tudom, hogy lehet-e utólag módosítani.
    Tőlem indulhat mind a 3 csapat GT2-ben (ez csak az én véleményem), csak nem biztos, hogy ezt a franciák megengedik.
    Lehet módosítani az nem gáz.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •