Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (218 összesen)
  1. #76
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg meg kellene oldani egy LAN party jellegű 24h-t
    Na, annak lenne igazán nagy feelingje!
    Alapvetően jó ötlet és támogatnám is. Nagyon tetszettek anno a franciákról készült képek. Jó hangulatot sugaltak.
    Csak elég nehéz lenne megvalósítani az egészet, de ha van valakinek elképzelése és technikája az egészhez, akkor beszélhetünk róla.

    (Aki vezet az nem iszik, aki iszik az nem vezet. Legalábbis abban a pár órában, amíg a kormánynál ül. )

  2. #77
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően jó ötlet és támogatnám is. Nagyon tetszettek anno a franciákról készült képek. Jó hangulatot sugaltak.
    Csak elég nehéz lenne megvalósítani az egészet, de ha van valakinek elképzelése és technikája az egészhez, akkor beszélhetünk róla.

    (Aki vezet az nem iszik, aki iszik az nem vezet. Legalábbis abban a pár órában, amíg a kormánynál ül. )
    Ajjaj... elképzeltem, hogy Cola-val reggel 6-9-ig megyünk majd megint, addig meg legurítunk néhány páleszt, mert hát ugye aki nem vezet, az iszik ugye...

  3. #78
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ajjaj... elképzeltem, hogy Cola-val reggel 6-9-ig megyünk majd megint, addig meg legurítunk néhány páleszt, mert hát ugye aki nem vezet, az iszik ugye...
    És engem kihagynátok a páleszezésből???? Nem hagyom magam!

  4. #79
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    És kinek van ekkora kecója??? Illetve ekkora sávszélessége???
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  5. #80
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    És kinek van ekkora kecója??? Illetve ekkora sávszélessége???
    betarháljuk magunkat a BIX-be, az a sávszél tuti elég lesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #81
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Szerintem inkább a sávszél a kérdéses, helyet simán találhatunk......mondjuk anyáméknál a felső szinten nem lakik senki

  7. #82
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem inkább a sávszél a kérdéses, helyet simán találhatunk......mondjuk anyáméknál a felső szinten nem lakik senki
    Ha 3 csapat lesz, akkor 6 gép elég. Szerintem ahhoz még egy 25 megás net is elég.

  8. #83
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 3 csapat lesz, akkor 6 gép elég. Szerintem ahhoz még egy 25 megás net is elég.
    Épp ezért mondtam, hogy hely az lenne, de a net csak 5 megás

    Mondjuk én a 3 csapatot nem 1 helyre tenném

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Épp ezért mondtam, hogy hely az lenne, de a net csak 5 megás
    Az 5 mega is bőven sok, egy másfél órás futam 1 főre csak néhány tíz MB adatforgalmat generál. Egyedül a ping a kérdés, hogy arrra a több gép milyen hatással van!

  10. #85
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Épp ezért mondtam, hogy hely az lenne, de a net csak 5 megás

    Mondjuk én a 3 csapatot nem 1 helyre tenném
    Ugyan miért nem??? Diszkriminálsz?
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  11. #86
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan miért nem??? Diszkriminálsz?
    Mert akkora hely már tényleg nincs! Tuti, hogy jönnének csajok is...számolj utána: 3x kb 6= 18x2= 36 ember hogy férne el, plusz én ragaszkodom a saját gépemhez és cockpitomhoz....meg sztem mindenki.
    Mekkora hely és sávszél kellene oda?

  12. #87
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nekem hely lenne a műhelybe kb 200nm de a net az fika, otthon net az jó viszont a garázs kb 30 nm ott se sokan férnénk el.

    én úgy gondolom hogy egy csapathoz minimum 2 cockpit kell de ha 3 az se baj, bármelyik gép meghullhat. úgy is lehet kivitelezni hogy mindegyik csapat 1 helyen.
    számolni kell hogy azért aludni is kell, kaja-pia stb. szóval nem egyszerű.
    egyszerűbb ha mindenki otthon van. nem igényel akkora szervezést.

    De ha gondoljátok a mi csapatunk elfér nálunk, a családdal meg megbeszélem menjenek hétvégézni valahova

    a másik kérdés hogy leutaznátok e ide
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 01. 10. 11:03.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #88
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem hely lenne a műhelybe kb 200nm de a net az fika, otthon net az jó viszont a garázs kb 30 nm ott se sokan férnénk el.

    én úgy gondolom hogy egy csapathoz minimum 2 cockpit kell de ha 3 az se baj, bármelyik gép meghullhat. úgy is lehet kivitelezni hogy mindegyik csapat 1 helyen.
    számolni kell hogy azért aludni is kell, kaja-pia stb. szóval nem egyszerű.
    egyszerűbb ha mindenki otthon van. nem igényel akkora szervezést.

    De ha gondoljátok a mi csapatunk elfér nálunk, a családdal meg megbeszélem menjenek hétvégézni valahova

    a másik kérdés hogy leutaznátok e ide
    Ehhez területi alapon kellene csapatot szervezni
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  14. #89
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ami viszont kicsit idegesít az az ha elmegy a net. bárhol előfordul ezért talán jobb ha mindenki otthon van és ha borul a dolog más beugrik. de mindenképp jó buli ha az egész csapat együtt lenne.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #90
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Akkor máshogy közelítem meg a dolgokat, ugyanis Wega meglátásával (net elmegy) teljesen egyetértek!
    Szóval, ha vkinek van kedve és nem versenyzik, akkor jöhet ide hozzánk és max élőben szorítunk a többieknek, amikor nem én vok a pályán! A netem akár elbír még 2-3 gépet, és hely is van annyi. Csak még az asszonynak nem vázoltam fel a dolgot!

  16. #91


    Greetings everyone,

    As everyone is now informed, YES, for the first time, there will be "only" two categories and we will deal with the choice we made.
    But why? As we previously said, we put the on-track fight card on the table for this endurance race, therefore we chose two categories that will be pretty close to each other in performance. The GT2's will be slightly faster on a single lap, but on the entire race... the GT3's are going to be very close, they will consume a little less gas than the GT2's and tire wear will also be slightly better than the GT2's. With race circumstances, the high probability for rain, strategies and eventual race incident, it's not excluded that the inferior category wins the race this time.
    So, you all got it, for the first time, it won't be 15, 20 nor 26 teams you're going to fight against, but 52!

    Now that you're all aware, it's a next step for the upcoming unveiling of the mod for everyone to try!

  17. #92
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Wow. Na ez kicsit váratlan, de jó!

  18. #93
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ha marad a régi mod változtatás nélkül akkor lehet csatlakozni a táblázathoz.
    Viszont ha így van akkor szerintem lehetne 2 csapatot indítani GT2-be, 1-et GT3-ba.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 01. 11. 19:24.

  19. #94
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha marad a régi mod változtatás nélkül akkor lehet csatlakozni a táblázathoz.
    Viszont ha így van akkor szerintem lehetne 2 csapatot indítani GT2-be, 1-et GT3-ba.
    Tuti nem marad, mert a régiben nagyobb volt a különbség a GT2 és GT3-as autók között. Gondolom most kicsit közelebb hozzák őket programozással.

  20. #95
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Láttam a facebookon Bazsy képeit hogy Norbival meg Gabival körözgetett..
    mekkora lenne már ha be tudnának ugrani egy-egy etapra.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #96
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam a facebookon Bazsy képeit hogy Norbival meg Gabival körözgetett..
    mekkora lenne már ha be tudnának ugrani egy-egy etapra.
    Ez hétvégén kb. esélytelen...sajnos...

    Ha két GT2-es csapat lesz, akkor jó lenne ha a legutóbbi GT-s csapat mehetne az egyikkel, mert mindig ők(mi) mentek a leggyíkabb vassal
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  22. #97
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése

    Ha két GT2-es csapat lesz, akkor jó lenne ha a legutóbbi GT-s csapat mehetne az egyikkel, mert mindig ők(mi) mentek a leggyíkabb vassal
    A 2 kategórai kb. ugyanazt fogja tudni, mert a GT2 gyorsabb lesz pár mp-cel, viszont a GT3-asok kevésbé koptatják a gumikat és fogyasztják az üzemanyagot. Itt szerintem inkább azt kell eldönteni, hogy melyik csapatnak melyik autó fekszik és mit tud kihozni belőle hosszú távon.

  23. #98
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A 2 kategórai kb. ugyanazt fogja tudni, mert a GT2 gyorsabb lesz pár mp-cel, viszont a GT3-asok kevésbé koptatják a gumikat és fogyasztják az üzemanyagot. Itt szerintem inkább azt kell eldönteni, hogy melyik csapatnak melyik autó fekszik és mit tud kihozni belőle hosszú távon.
    Én gyorsan semmivel nem tudok menni és a gumikat is koptatom
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  24. #99
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Hangolódáshoz:

  25. #100


    Hi everybody !

    The great moment came, Mod is at the moment available in the Download Area.

    You can consult in detail the functioning of the tool of synchronization Here.
    Warning, it is forbidden to use Mod of the 24 hours The Return excepting the frame of this race.
    You can however get closer to admins GTWeb to make the request if you want to make it.
    We have never refused to give an authorization on a special request but we consider that, regarding the amount of work invested, it is the slightest thing.

    The performances of cars were adjusted to have a well-balanced tray, on the other hand it would be possible that an adjustment takes place via an update before the end of the registrations and the validation of the teams / cars.

    Registrations are also opened from now on.
    Considering the number of teams / leagues having already announced their participation and even if we shall not take into account it as criterion for the validation of the teams in the event, we ask you to register your teams very quickly because it would not exceed 52 slots initially planned.

    For it all the members of your team must be registered on the site via this Procedure.
    So Team Manager can proceed to the registration of their team using this Link.

    Team Manager is not necessarily a pilot of the team. He will have the responsibility to verify if his team is correctly registered and authenticated on the site by consulting regularly this page which recapitulates Errors of NAME PLR.
    If pilots are already registered on the site GTWeb, it is useless to make a second registration. If you forgot your password, simply make the request to admins.

    Team Manager can modify the composition at any time until the qualification which will take place on March 14th 2013.

    A server will be opened soon with Mod to the address: s1.gtweblive.com
    You can visualize laptimes via the link Free Practice #1 on the website.

    Good testing all !

Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •