Szavazás eredménye: Részt veszel-e a Jan. 6.-ai ADAC GT Masters Fun Futamon?

Szavazók
29. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mindenképp!

    12 41,38%
  • Igen, ha összejön...

    14 48,28%
  • Most nem tudok jönni, de amúgy érdekel a MOD...

    3 10,34%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: HGTRM & Z-Form - New Year Fun Race!!

  1. #26
    Gajer András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 22.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    38
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, szerencsétlenségedre pont akkor értél utol, mikor már a gumijaim 23-asak voltak és nem tudtam fordulni
    De a hosszú egyenes végén elég volt csak védeni az íveket
    Köszi a csatát.
    megkérdezhetem milyen gumival mentél?

  2. #27
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    a 39. kör végén még azt hittem hogy meg tudlak tartani Holly de aztán elfékeztem magam , de veled is nagy meccs volt az a 2-3 kör , király ez a közösség, remélem nem lagoltam

  3. #28
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg riss írta Hozzászólás megtekintése
    megkérdezhetem milyen gumival mentél?
    Egyszer cseréltem és meduimmal. Te?

  4. #29
    Gajer András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 22.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    38
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer cseréltem és meduimmal. Te?
    En med, soft, supersoft.
    amugy nem ketszer kellett kiallni?

  5. #30
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:11
    R:4
    Újraraktam a gépet bemásolgattam amit kellett de nem állítottam be a hangokat. Az elején mikor bolyban mentünk nem hallottam a kocsim hangját csak a többi kocsiét...nagyon gáz volt úgy menni, hogy a a ford. számmérőt kellett sasolnom mikor váltsak.... Mikor koptunk valamivel jobb lett, de sok körnek el kellett telnie. A TS is elég halk volt nem hallottam a csapattársamat sem nagyon... Az autó nem volt túl kezes nem tesztelgettem féktávokon telibe csúszkálgatott főleg mikor már kopott a gumi. Jó kis verseny volt, vasárnap is meg kellene ismételni de ott már biztos nem fog összejönni....
    A király nem Elvis volt...

  6. #31
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg riss írta Hozzászólás megtekintése
    En med, soft, supersoft.
    amugy nem ketszer kellett kiallni?
    Kétszer kell kiállni, de a két kiállás alatt azt csinálhatsz, amit akarsz... csak az a lényeg, hogy beállj a boxba, felemeljenek, aztán ha akarsz, akár mehetsz is tovább anélkül, hogy hozzád nyúltak volna...

    Tetszik a mod, az Audi elég nehézkessé vált teli tankkal, az első körökben nehéz volt kezelni, de így is gyorsabb voltam egy ideig Tomcy-nál. Aztán egy kis hiba és Ruzo már el is ment. Tomcí kétszer cserélt, én kipróbáltam az egy cserés taktikát, látni akartam, hogy viselkedik az autó... hát elég rosszul... Valszeg a 2 csere jobb lesz ezentúl, bár nyilván pálya és kocsi függő...
    Várom már a köv. szezont ezzel a moddal, jó lesz ez... Sajnáltam, hogy a Z formosoktól csak ilyen kevesen jöttek el...

  7. #32
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg riss írta Hozzászólás megtekintése
    En med, soft, supersoft.
    amugy nem ketszer kellett kiallni?
    Kétszer álltam ki. Csak a második kiállásnal tankoltam. Csak az önindítóm nem működött

  8. #33
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Q: talán 9
    Sajnos nem tudtam összerakni egy hiba nélküli kört sem, így legalább fél mp benne maradt, de fun futam révén annyira nem idegesített a dolog. A Porschet is azért választottam, mert gyerekkorom óta "szerelmem". (Amúgy a váltóáttételezése nem tetszik.)
    R: 5
    Nagyon vaciláltam, hogy milyen gumival menjek, mert a med gumi 120 fok fölé is ment több helyen és a tesztek során a hard gumival is közel azonos köröket tudtam menni és jóval kevesebbet kopott. Tesztelés képpen a hardot választottam. Nem volt jó döntés.
    Bocsánat kéréssel tartozom a T1-es kavarodásért, főleg Nánditól, mert őt konkrétan el is találtam. Sajnos beharaptak az első fékek és beforgott az eleje, így le a fűre majd a palánk mellett végig, így nem tudtam megállni a kanyar előtt.
    Innentől kezdve lett egy 7-es auro, amire úgy néz ki érzékeny az autó, mert nagyon rossz köridőket tudtam futni (1.56-57). Féltávnál tankolás és med gumi felrakása utrán folyamatosan 1.53-as körök jöttek és versenyképes tudtam lenni.

    Idézet Eredetileg riss írta Hozzászólás megtekintése
    (Fehér Nándinak üzenem, hogy ha porschéval akar menni van pár alap setem )
    Gondolom rám gondoltál. Természeesen szívesen venném a seteket. Köszi.

    Tetszik a mod, a sokféle autó, ami színesebbé teszi a versenyzést, más stílusúak, de közel azonos időket lehet velük menni.

    Egy kicsit több Z-Formos tényleg jó lett volna.

  9. #34
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat kéréssel tartozom a T1-es kavarodásért, főleg Nánditól, mert őt konkrétan el is találtam. Sajnos beharaptak az első fékek és beforgott az eleje, így le a fűre majd a palánk mellett végig, így nem tudtam megállni a kanyar előtt.

    Tetszik a mod, a sokféle autó, ami színesebbé teszi a versenyzést, más stílusúak, de közel azonos időket lehet velük menni.

    Egy kicsit több Z-Formos tényleg jó lett volna.
    Semmi gond. Fun futam volt, gondoltam lesz darálás az elején.
    Szerintem épp az a jó a MOD-ban, hogy nagyon együtt van az autók zöme, így talán kevésbé kell tartani attól, hogy kinézel egyet és mindenki avval fog menni.

  10. #35
    Gajer András Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 22.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    38
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Q: talán 9
    Sajnos nem tudtam összerakni egy hiba nélküli kört sem, így legalább fél mp benne maradt, de fun futam révén annyira nem idegesített a dolog. A Porschet is azért választottam, mert gyerekkorom óta "szerelmem". (Amúgy a váltóáttételezése nem tetszik.)
    R: 5
    Nagyon vaciláltam, hogy milyen gumival menjek, mert a med gumi 120 fok fölé is ment több helyen és a tesztek során a hard gumival is közel azonos köröket tudtam menni és jóval kevesebbet kopott. Tesztelés képpen a hardot választottam. Nem volt jó döntés.
    Bocsánat kéréssel tartozom a T1-es kavarodásért, főleg Nánditól, mert őt konkrétan el is találtam. Sajnos beharaptak az első fékek és beforgott az eleje, így le a fűre majd a palánk mellett végig, így nem tudtam megállni a kanyar előtt.
    Innentől kezdve lett egy 7-es auro, amire úgy néz ki érzékeny az autó, mert nagyon rossz köridőket tudtam futni (1.56-57). Féltávnál tankolás és med gumi felrakása utrán folyamatosan 1.53-as körök jöttek és versenyképes tudtam lenni.



    Gondolom rám gondoltál. Természeesen szívesen venném a seteket. Köszi.

    Tetszik a mod, a sokféle autó, ami színesebbé teszi a versenyzést, más stílusúak, de közel azonos időket lehet velük menni.

    Egy kicsit több Z-Formos tényleg jó lett volna.
    Jajj, bocsánat, csak még nem vagyok annyira tisztában a masterses nevekkel Igen rád gondoltam amúgy Én is gyerekkorom óta imádom a Porschét, és ennek a gt3-as kocsinak tényleg szar az áttételezése. Főleg az 1-2-3 Nagyon nagyokat ugrik... A többit pm-ben :P

  11. #36
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg riss írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj, bocsánat, csak még nem vagyok annyira tisztában a masterses nevekkel Igen rád gondoltam amúgy Én is gyerekkorom óta imádom a Porschét, és ennek a gt3-as kocsinak tényleg szar az áttételezése. Főleg az 1-2-3 Nagyon nagyokat ugrik... A többit pm-ben :P
    Lehet nem ehhez a pályához ideális a váltóáttétele, de vannak más karakterisztikájú pályák is

  12. #37
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Sajnálom hogy nem tudtam részt venni e futamon, de el kellett utaznom a 7 végén,de remélem még lesz rá mód hogy ujra indulunk valamikor.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •