Szavazás eredménye: Jössz-e a Dec 27.-ei GTL Karcsonyi Fun futamra?

Szavazók
30. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, jövök!

    17 56,67%
  • Talán, ha összejön...

    10 33,33%
  • Inkább bejgli!

    3 10,00%
Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 109 (109 összesen)

Téma: GTL Karácsonyi FunRace!

  1. #101
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Utálom ezt a pályát na. Szóval tegnap vagy ma már tegnap előtt mentem pár kört a Ferkával. Utána most a verseny előtt, hogy Szabi szólt (írta) menjünk más autóval gondoltam kipróbálom a Mercit.

    A Merci katasztrófa. Volt olyan kis kocc, hogy kb 10m-t repültem. Így maradtunk a Healynél Mátéval. A beállítás olyan lett amilyen.

    Az első futamon Sanyival csatároztunk egy jót, majd Zsolti a célegyenesben majdnem lenyomott, de a vonal megmentett.

    A második futamon mág állítottam a Healyn, jól sikerült, mert jóval gyorsabb lettem. Hatalams csatát vívtunk Mátéval. Tényleg bátran kergettük egymást , Nagyon élvezetes volt. A végén, ahogy írta sajnos leutánoztam a hibáját, és megpördültem. Utána már csak kedvtelésből mentem.

    De a lényeg. Jó kis verseny volt. Köszönjük a szervezést.

    Remélem sok újonc és régi motoros visszatér közénk.

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Köszönjük szépen a részvételt, remélem jól éreztétek magatokat és élveztétek a régi verdákkal való kergetőzést!

    Hamarosan elréhető lesz itt a replay, ha pedig szeretnétek még jönni futamokra, akkor csatlakozhattok a HGTLM8 - Őszi Bajnoksághoz, vagy a jövő év elején induló új bajnoksághoz.

    Figyeljétek a fórumot vagy a facebook oldalunkat a friss fejleményekért!
    Elérhető a replay, itt a GTL szekcióból:
    http://www.gtr-masters.hu/download/replay/

    Visszanéztem az első pár köröket, szeretném megdicsérni a résztvevőket, nagyon szépen mentetek és nagyon korrekten vigyáztatok egymásra, de azért ment rendesen az adok-kapok is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 28. 10:46.

  3. #103
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634
    Jó volt, köszi a lehetőséget!
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  4. #104
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Hát én mint újonc, akkor írnék pár szót ha lehet!

    Mivel megvettem 2 napja a játékot, ezért gondoltam itt a lehetőség a kipróbálásra ezen a fun versenyen. Sajnos a technika kicsi "ördöge" nem aludt, mert mire mindet sikerült beállítani addigra már elkezdődött az első futam. A legtöbbet a lobby behozásával szenvedtem, nem bírtam újra reggelni mindent kiírt, állandóan kérte a játék aktiváló kódját. de aztán nagy nehezen sikerült, de addigra már javában ment az első futam.
    Szerencsére a 2-dik futam előtt is volt egy edzés így felléptem a szeróra. minden kíválóan működött, egyedül az zavart, hogy nem tudom, ilyen információs HUD-ot hol lehetett bekapcsolni, mert fingom nem volt hol álltam hányadik vagyok hányadik kör. Néha bemutattak egy táblát azt annyi. Hát a vezetésről annyit, hogy megtanultam pörögni-forogni, mert sajnos elsőre furcsa volt. direkt a Ferrarit választottam (mint sokan mások) Szabi féle setup miatt, de akkor is volt pörgés kicsit, de kezdtem hozzászokni, ehhez a "csúsztatgatós" vezetéshez. A verseny nem lényeg, kb. 21-ből 19-ről indultamé sutolsónak fordultam, majd a második körben azt hittem az első kanyarra, hogy 3-asban félgázon bevehető....fal lett a vége. Mentem-mendegéltem, sikerült is az előttem lévőt aki szintén pörgött-forgott megelőzni, majd jöttek a lekörözések, igyekeztem mindenkit elengedni, ezt többen villogtatással nyugtázták is (inkább megyek a füvön mint feltartsak valakit) majd asszem 18-diként befutottam életem első GTL futamán. Hát élmény az volt, de még sokat kell gyakorolni, hogy versenyképes legyek egyáltalán. Jó volt köszönöm mindenkinek, hogy részt vehettem.

  5. #105
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Zoli! És ez még kezes bárány is Próbáld ki caprit vagy gt40et, nah itt nem úgy van h egyenesbe mész és padlógáz... én is pörögtem forogtam kb 1 órát mire rájöttem, h tojás kell a gáz alá Sajnálom h ki kellett hagynom, de a tegnapi rokonlátogatás után is jobb volt feküdni
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére a 2-dik futam előtt is volt egy edzés így felléptem a szeróra. minden kíválóan működött, egyedül az zavart, hogy nem tudom, ilyen információs HUD-ot hol lehetett bekapcsolni, mert fingom nem volt hol álltam hányadik vagyok hányadik kör. Néha bemutattak egy táblát azt annyi.
    Szia, van HUD, meg XD-is:
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A PLR fájl rejtelmei:

    Allow HUD in cockpit="1"
    Engedélyezi a HUD-ot Cockpit nézetben is, de amennyiben használod az XD-ét, erre már nem lesz szükséged.

    Hát a vezetésről annyit, hogy megtanultam pörögni-forogni, mert sajnos elsőre furcsa volt. direkt a Ferrarit választottam (mint sokan mások) Szabi féle setup miatt, de akkor is volt pörgés kicsit, de kezdtem hozzászokni, ehhez a "csúsztatgatós" vezetéshez. A verseny nem lényeg, kb. 21-ből 19-ről indultamé sutolsónak fordultam, majd a második körben azt hittem az első kanyarra, hogy 3-asban félgázon bevehető....fal lett a vége. Mentem-mendegéltem, sikerült is az előttem lévőt aki szintén pörgött-forgott megelőzni, majd jöttek a lekörözések, igyekeztem mindenkit elengedni, ezt többen villogtatással nyugtázták is (inkább megyek a füvön mint feltartsak valakit) majd asszem 18-diként befutottam életem első GTL futamán. Hát élmény az volt, de még sokat kell gyakorolni, hogy versenyképes legyek egyáltalán. Jó volt köszönöm mindenkinek, hogy részt vehettem.
    Hát igen, a Race07-ből átugrani GTL-be elsőre elég megrázó élmény tud lenni , nagyon nem úgy tapadnak ezek a gépek mint a modern WTCC-és verdák és már ahhoz is kell némi gyakorlás, hogy egyáltalán úton maradjál.

    Az autó kenődik minden felé, a fékkel is vigyázni kell, meg a gázzal is csínyján bánni... de remélem azért tetszett a dolog!

  7. #107
    Csiha Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 12. 25.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    7
    Nekem is nagyon jó volt, csatáztam rendesen a rossz rajtjaim következtében, de minden nem mehet rögtön, egyszerre Nagyon örülök, hogy az első 5. ben tudtam végezni és hogy versenyképes tudtam lenni, de a legjobban annak, hogy nem dobtam el a vasat 1x sem, erre pedig nem számoltam

  8. #108
    Sebestyén Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 25.
    Üzenetek
    6
    Köszönöm, hogy részt vehettem a versenyeken.
    Mindkét versenyt nagyon élveztem, de főleg az elsőt. Az elsőben nagyon jókat csatáztunk, de ez főleg az autók közötti teljesítmény különbségnek volt köszönhető.

  9. #109
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Megkésve bár, de törve nem: nekem is nagyon tetszett, nagyon jó futamok voltak, köszönöm szépen a szervezést.
    Élményeimről röviden: mindkét futam első felében nagy csatákba keveredtem, nagy harcok voltak a mezőny közepe táján, 10. hely környékén. Első futamban valakit megpöcköltem elnézést érte, én épp ugyanúgy megforogtam, szerencsétlen szituáció volt, nem számítottam rá, hogy olyan korán fékez, elrántottam, mellette a poros íven pedig nem tudtam úgy fékezni, ahogy kellett volna. Második futam vége bár egyedül telt, mégis izgalmas volt, Rádi Peti jött mögöttem, körről körre faragva a hátrányból, a maximumot próbáltam hozni, az utolsó előtti körben még visszaelőztem a gyorsabb ferrarival a renault-ját a célegyenesben, az utolsóban azonban éppen olyan előnyre tett szert, hogy a célvonalnál 1 tizeddel még előttem volt. Nagy verseny volt!
    A harmadik, bónusz-futam pedig elképesztő száguldást hozott, páran maradtunk csak rá, viszont a végére belejöttem a ferrarival történő autókázásra, élvezetes kergetőzés volt, köszönet érte a Jankó-párosnak

    Előre Cadwell parkba !

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •