Szavazás eredménye: Masters Skin választás a Race Of Leagues futamra (42.-es hsz)

Szavazók
1. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Matejka Zoli skin

    0 0%
  • Bandybaa skin

    0 0%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (72 összesen)

Téma: Race of Leagues - Masters Skin

  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    Race of Leagues - Masters Skin

    Ha szeretnetek sajat masterses skinnel menni,akkor szivesen felajanlom festomuhelyem szolgalatait
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 16. 16:28.

  2. #2
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szeretnetek sajat masterses skinnel menni,akkor szivesen felajanlom festomuhelyem szolgalatait
    Csinálj vmi Kapócs Zsókást nekik vagy Hello Kittys , vagy azt nekem ígérted?!

    Btw, én is szeretettel ajánlom a Matejka Art Work Inc.-t
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2012. 11. 30. 21:19.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #3
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Csinálj vmi Kapócs Zsókást nekik vagy Hello Kittys , vagy azt nekem ígérted?!

    Btw, én is szeretettel ajánlom a Matejka Art Work Inc.-t
    A Kitty-s, rózsaszínt te kérted

  4. #4
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    A Kitty-s, rózsaszínt te kérted
    Juuuj tényleg , akkor azt nem adom
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #5
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szeretnetek sajat masterses skinnel menni,akkor szivesen felajanlom festomuhelyem szolgalatait
    Szeretnék majd Masters-es skint, a verdát kitalálom gyorsan! Köszönöm előre is

    Scuderia Giudice #099#

  6. #6
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék majd Masters-es skint, a verdát kitalálom gyorsan! Köszönöm előre is
    Okés, csak annyi, hogy ne pár nappal a verseny előtt, mert mocsok sok a meló, így nem biztos, hogy gyors leszek vele

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szeretnetek sajat masterses skinnel menni,akkor szivesen felajanlom festomuhelyem szolgalatait
    Köszi szépen a felajánlkozást, azt had kérdezzem meg, hogy ugyan azt a skint átültetni egy másik típusú autóra, az kb mekkora melót jelent?

    Azért kérdezem, mert szerintem a tesztelések után jó lenne megállapodnunk max 3-4 típusban, hogy minél jobban tudjuk egymást segíteni, ami biztos, hogy BMW tuti lesz, így talán azzal lehetne majd kezdeni a tervezést.

  8. #8
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen a felajánlkozást, azt had kérdezzem meg, hogy ugyan azt a skint átültetni egy másik típusú autóra, az kb mekkora melót jelent?

    Azért kérdezem, mert szerintem a tesztelések után jó lenne megállapodnunk max 3-4 típusban, hogy minél jobban tudjuk egymást segíteni, ami biztos, hogy BMW tuti lesz, így talán azzal lehetne majd kezdeni a tervezést.
    Mindegyikre meg lehet csinálni relatíve ugyanazt, bár ugye nem úgy hogy pl. BMW-ről áthúzom Seat-ra, ugye a template-ek felépítésben, stb mások, de 3-4 autó festése még nem vészes

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegyikre meg lehet csinálni relatíve ugyanazt, bár ugye nem úgy hogy pl. BMW-ről áthúzom Seat-ra, ugye a template-ek felépítésben, stb mások, de 3-4 autó festése még nem vészes
    Nyilván, ezért kérdeztem, hogy a meló mekkora részét nem lehet elspórolni, mert ha ez jelentős, akkor nem mindegy hogy 4 típussal, vagy 10 különbözővel indulunk...

  10. #10
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván, ezért kérdeztem, hogy a meló mekkora részét nem lehet elspórolni, mert ha ez jelentős, akkor nem mindegy hogy 4 típussal, vagy 10 különbözővel indulunk...
    ez így van, nagyon nem mindegy

  11. #11
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ami biztos, hogy BMW tuti lesz, így talán azzal lehetne majd kezdeni a tervezést.
    Hát az nem hülyeség mert ez eléggé BMW pálya
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #12
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, csak annyi, hogy ne pár nappal a verseny előtt, mert mocsok sok a meló, így nem biztos, hogy gyors leszek vele
    STCC2-es Seq 6-os BMW-re kérnék egy #9-es rajtszámmal skin-t! Köszönöm!

    Scuderia Giudice #099#

  13. #13
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Hali.

    Mi alapból 4 autóra csináljuk meg csak a skint elsőre, bmw ,tdi, honda és cruze mert nagyjából ez a négy autó a legversenyképesebb meg a legelterjedtebb is nálunk és abban az esetben készítünk csak újabb skineket ha lesz olyan aki mégsem ebből a 4ből választ.


    Ja igen srácok, akinek eddig nem esett le volna a tantusz, Huszi a főszervező (HROC)...
    Áá, nem nem, nincs szó főszervezőről, többen csináljuk, csak helyenként én vagyok a leghangosabb



    STCC2-es Seq 6-os BMW-re kérnék egy #9-es rajtszámmal skin-t! Köszönöm!
    Alapvetően úgy beszéltük, hogy nincs szükség mindenkinek külön egyedi autóra, vagyis rajtszámra, meg névvel elláttott autókra, az tényleg sok meló lenne, meg amúgyis csak a csapat számít az pedig minden bizonnyal jól látható majd, hogy ki milyen szinekben indul. Viszont megtiltva sincs a rajtszám, csak megemlítettem, hogy nem szükséges

  14. #14
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően úgy beszéltük, hogy nincs szükség mindenkinek külön egyedi autóra, vagyis rajtszámra, meg névvel elláttott autókra, az tényleg sok meló lenne, meg amúgyis csak a csapat számít az pedig minden bizonnyal jól látható majd, hogy ki milyen szinekben indul. Viszont megtiltva sincs a rajtszám, csak megemlítettem, hogy nem szükséges
    Értem, akkor nem szóltam ..
    Azt viszont megemlíteném, hogy így meg lehetett volna különböztetni a népen belül autókat .. de legyen úgy, ahogy akarjátok .. semmibe sem szólok bele .. Pacsi 'n' Respect


    Scuderia Giudice #099#

  15. #15
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, akkor nem szóltam ..
    Azt viszont megemlíteném, hogy így meg lehetett volna különböztetni a népen belül autókat .. de legyen úgy, ahogy akarjátok .. semmibe sem szólok bele .. Pacsi 'n' Respect

    Igen, szerintem is egy egységes skinpack kellene, elég megkülömböztetni a ligákat, de ablakokra név, és szám igezából mehet, név mindenképpen.
    Akkor várom a nevezőket, és az autó típusokat, összedobom őket, és megy az illetékeseknek.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, szerintem is egy egységes skinpack kellene, elég megkülömböztetni a ligákat, de ablakokra név, és szám igezából mehet, név mindenképpen.
    Akkor várom a nevezőket, és az autó típusokat, összedobom őket, és megy az illetékeseknek.
    Szia, szerintem legyen úgy, hogy nagyon szépen megkérünk, hogy készíts nekünk egy BMW-és skint, a többi típust meg majd kicsit később közösen megbeszéljük, ha kialakult potnosan a mezőny.

    Illetve nálunk is van néhány skinmágus, ha valaki szeretne beszállni, vagy van vmi jó ötlete, akkor ne tartsa magában!

  17. #17
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, szerintem legyen úgy, hogy nagyon szépen megkérünk, hogy készíts nekünk egy BMW-és skint, a többi típust meg majd kicsit később közösen megbeszéljük, ha kialakult potnosan a mezőny.

    Illetve nálunk is van néhány skinmágus, ha valaki szeretne beszállni, vagy van vmi jó ötlete, akkor ne tartsa magában!
    Maradjunk akkor abban, hogy végülis tényleg jobb, ha egy aktív pilóta, és a 21.-i funhoz kötődő ember nyomja a skineket is, hitelesebb, így senkinem nem kell feleslegesen dolgoznia

  18. #18
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Szívesen segítek, akár másik autóra való adaptációban, akár készítésben.

    Esetleg ha van elképzelés például színvilág-, stílus (vidám, vicces, elegáns, "menő" vagy bármi) tekintetében, az hasznos lenne mintákat készíteni.

  19. #19
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Én eldöntöttem!
    STCC2-es Seq 6-os bömbölőt kérek. Színvilágra a GTR-Masters logójának színeit képzeltem el, ha esetleg valaki elvállalja szívesen, akkor ts-en v privátba elmondom az elképzelésemet! Köszönöm előre is, bárki is vállalja el nekem ezt a melót!

    Scuderia Giudice #099#

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Én eldöntöttem!
    STCC2-es Seq 6-os bömbölőt kérek. Színvilágra a GTR-Masters logójának színeit képzeltem el, ha esetleg valaki elvállalja szívesen, akkor ts-en v privátba elmondom az elképzelésemet! Köszönöm előre is, bárki is vállalja el nekem ezt a melót!
    Sanyi, mivel a skin egységes lesz, így ami készül az mindenkié lesz, tehát mindenki nevében köszönjük a melót!

    A színek természetesen a Masters színek: a fekete, a vöröses piros és az ezüst

  21. #21
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Én eldöntöttem!
    STCC2-es Seq 6-os bömbölőt kérek. Színvilágra a GTR-Masters logójának színeit képzeltem el, ha esetleg valaki elvállalja szívesen, akkor ts-en v privátba elmondom az elképzelésemet! Köszönöm előre is, bárki is vállalja el nekem ezt a melót!
    Szívesen nekiállok, vázold kérlek az elképzelésed

    A színek természetesen a Masters színek: a fekete, a vöröses piros és az ezüst
    Logóból esetleg nagyobb felbontású forrást tudnál biztosítani? Illetve ha más fix grafikai elemet szeretnél, azt is.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Logóból esetleg nagyobb felbontású forrást tudnál biztosítani? Illetve ha más fix grafikai elemet szeretnél, azt is.
    Persze:

    http://dl.dropbox.com/u/46936795/Mas...o2%20black.psd

    http://dl.dropbox.com/u/46936795/Mas...mo%20Logo2.psd

    Igazából más grafikai elemre most hirtelen nem gondoltam, de ha van vmi jó ötlet, azt szívesen fogadjuk!

    (illetve tekintve hogy nem támogat minket senki, így különböző cégek logóival szerintem nem szükséges teleaggatni az autót)

  23. #23
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Így hirtelen átfutva nem láttam kiírva, de a 3 liga megegyezése alapján a skinek leadási határideje december 14. Tehát még majdnem két hét van addig. Azután pakoljuk össze őket egy skinpackba és 2-3 nappal a futam előtt tesszük elérhetővé mindenki számára

  24. #24
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Eddig még senki nem jelezte az elképzeléseit.
    Mivel nem szeretném senkire ráerőltetni az ízlésemet(vagy ficamomat), így kérlek bombázzatok nyugodtan. A színvilágról már esett szó, másról még nem nagyon.
    Ha találtok valahol egy képet, hogy "na ez tetszik", az is jöhet.

    Ihlethez: https://plus.google.com/photos/10203...Ibq8e67yoyQ2AE

    Ezek ugyan Shift-ből vannak, gyári és saját kreációk, de talán beindít valamit egy-egy részlet vagy összeállítás.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig még senki nem jelezte az elképzeléseit.
    Mivel nem szeretném senkire ráerőltetni az ízlésemet(vagy ficamomat), így kérlek bombázzatok nyugodtan. A színvilágról már esett szó, másról még nem nagyon.
    Ha találtok valahol egy képet, hogy "na ez tetszik", az is jöhet.

    Ihlethez: https://plus.google.com/photos/10203...Ibq8e67yoyQ2AE

    Ezek ugyan Shift-ből vannak, gyári és saját kreációk, de talán beindít valamit egy-egy részlet vagy összeállítás.
    Alapvetően ezek közül bármelyik jó lehet, ami a fekete/vörös kombóval dolgozik!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •