Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (93 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Arrow ADAC GT Masters MOD

    Kedves Versenyzők!

    Szeretnénk nektek bemutatni a Z-From liga által fejlesztet ADAC GT Masters MOD-t, ami egy igen komoly minőségű és aprólékos munkával kivitelezett kiegészítés a GTR2-höz és amennyiben elnyeri a tetszésetek, akár az új bajnokság alapja is lehet...



    Pár szó a MOD-ról a készítőktől:

    Az ADAC GT MASTERS Németország első számú GT sorozata, ezen felül az elmúlt évben elhódította a vezető szerepet színvonal és nézettség tekintetében az Európai GT futamoktól is. 2012-ben már rengeteg csapat és új márka csatlakozott az ADAC-hoz, aminek köszönhetően a legtöbb márkát felvonultató bajnokság lett a GT3 homologizált kategóriában.

    Ebben az új mod-ban ezt a 2012-es idényt dolgoztuk fel ahol 13 márka - 42 eredeti festésű autó, teljesen átdolgozott fizika - az eredetivel megegyező teljesítményparaméterek alapján szerepel. Az általunk módosított motorhangokkal igazán élvezetesre sikerült fűszereznünk a játék élményét, egy jó minőségű fejhallgató szinte kötelező felszerelés ehhez a mod-hoz.

    Az ADAC GT MASTERS mod-ban rendezett futamokon egységesen Yokohama gumi keverék használható, amit az első-, közép- és hátsó motoros autók eltérően koptatnak. Itt is igyekeztünk a valós adatokhoz leginkább közel eső értékekhez ragaszkodni.

    ADAC GT MASTERS - egy különleges mod a két vezető magyarországi GTR2 liga közös futamához!


    Fejlesztők: Steigler Tamás – Toge és Szedlár István - Shoma

    Az eredeti bajnokság hivatalos oldala: http://www.adac-gt-masters.de/uk





    A MOD innen elérhető:
    ADAC GT Masters - letöltés*


    Próbáljátok ki és ebben a topikba mondhatjátok el a MOD-ról a véleményeteket (amit a készítők is fognak olvasni), a Z-Form ligával való január 6.-i közös FUN futamról pedig itt találtok információkat.





    *a mod egyelőre még csak szervertagok számára elérhető, volt szervertagok tőlem kérhetik privátban a letöltési linket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 22. 16:40.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hamarosan indítunk majd egy szervert és jövünk a közös futam részleteivel... addig is lehet próbálgatni a vasakat!


    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 14. 22:21.

  3. #3
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Hogyan indítható a MOD?

    Basszus, rossz helyre másoltam. Már OK.
    Utoljára módosította: Morgo; 2012. 12. 14. 23:05.


  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan indítható a MOD?
    A rar-ban lévő GameData mappát bemásolod a GTR2 főkönyvtáradba (eredeti fájlokat nem ír felül), elindítod a játékot és külön kategóriaként megtalálod benne autókat..

  5. #5
    Sziasztok!
    Még nem néztem végig az összes kocsit, de az Audi szélvédője nálam olyan mintha fordítva lenne maszkolva.
    Csak a fölső kis csík átlátszó, de szimultánra jó így is
    A Camaróban meg bennfelejtették az állványt a melósok

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Volt szerencsém kipróbálni a Z-Form ligában két szezon erejéig, és azt kell mondjam maga a MOD jó, élvezetes.
    Egy kifogásom van (most ), ami már a kezdetektől megvan bennem: van 1-2 autó ami lazán veri a mezőnyt... Olyasmi mint az alap game-ben a Ferrari 550. És van 1-2 aminek szinte köze nincs a mezőnyhöz. Persze lehet hogy Toge ezt már tovább csiszolgatta és a múltról beszélek... Úgy legyen.
    De ha azóta nem volt változtatás, akkor csak az autócserélős (vagy kredites, de az elég sok meló) szezont ajánlom. És a súlyozást, ami még macerásabb GTR-ben, sajna.
    Viszont itt autó és autó közt sokkal nagyobb a vezetéstechnikai eltérés, mint az alap game-ben, szóval kemény. Akik eddig is az első kerekeket nyúzták le hamar, azok ebben a MOD-ban szívni fognak.
    És végre hosszútávú futamokon is meghajtanánk/tesztelnénk őket.
    Egyelőre ennyi jutott eszembe, majd még kutakodok infóért az agyamban.

    Amúgy nem tudom hogy képzelitek a bajnokságot, de a Z-Formosok DTM kategóriája is ott van a szeren! Váltott héten el tudnám képzelni. Bár az már már forma autózásnak minősül a GT-hez képest.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Volt szerencsém kipróbálni a Z-Form ligában két szezon erejéig, és azt kell mondjam maga a MOD jó, élvezetes.
    Egy kifogásom van (most ), ami már a kezdetektől megvan bennem: van 1-2 autó ami lazán veri a mezőnyt... Olyasmi mint az alap game-ben a Ferrari 550. És van 1-2 aminek szinte köze nincs a mezőnyhöz. Persze lehet hogy Toge ezt már tovább csiszolgatta és a múltról beszélek... Úgy legyen.
    De ha azóta nem volt változtatás, akkor csak az autócserélős (vagy kredites, de az elég sok meló) szezont ajánlom. És a súlyozást, ami még macerásabb GTR-ben, sajna.
    Viszont itt autó és autó közt sokkal nagyobb a vezetéstechnikai eltérés, mint az alap game-ben, szóval kemény. Akik eddig is az első kerekeket nyúzták le hamar, azok ebben a MOD-ban szívni fognak.
    És végre hosszútávú futamokon is meghajtanánk/tesztelnénk őket.
    Egyelőre ennyi jutott eszembe, majd még kutakodok infóért az agyamban.

    Amúgy nem tudom hogy képzelitek a bajnokságot, de a Z-Formosok DTM kategóriája is ott van a szeren! Váltott héten el tudnám képzelni. Bár az már már forma autózásnak minősül a GT-hez képest.
    Nyugodtan mond ám meg, hogy "Tomcy ezzel szopni fogsz!"

    Amúgy jónak néz ki, új kihívás, legalább már nem csak a bónuxnak lesz.

    Te és aki mind a 4-et együtt koptatja???, mert mostanában ez inkább a jellemző!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2012. 12. 15. 11:42.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem tudom hogy képzelitek a bajnokságot, de a Z-Formosok DTM kategóriája is ott van a szeren! Váltott héten el tudnám képzelni. Bár az már már forma autózásnak minősül a GT-hez képest.
    Egyelőre most még csak a mod-ról van szó, itt most csak arról beszéljünk, a továbbiakról meg majd lépésről lépsre a megfelelő helyen...

  9. #9
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Hockenheimben kipróbáltam párat. Nem rossz. Talán picit lassabbak, mint az eredeti GTR2-es autók, de a megcsúszásokat könnyebb kezelni.
    Corvette hangja állat!

  10. #10
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Na ez nagyon jó ötlet!

    Hiába, úgy tűnik, ez az ország nem bír el már 2 GTR ligát, ahhoz kevés játékos van... Kíváncsi vagyok a részletekre, de hétfő este biztos beszélünk majd róla.

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugodtan mond ám meg, hogy "Tomcy ezzel szopni fogsz!"

    Amúgy jónak néz ki, új kihívás, legalább már nem csak a bónuxnak lesz.

    Te és aki mind a 4-et együtt koptatja???, mert mostanában ez inkább a jellemző!
    Hát inkább a csapattársaimra gondoltam.
    Ritka ha ugyanúgy kopik mind 4 gumi, de igazából az csak jó.
    Vettem Szabi.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát inkább a csapattársaimra gondoltam.
    Ritka ha ugyanúgy kopik mind 4 gumi, de igazából az csak jó.
    Vettem Szabi.
    Ha nem valencia jellegü a pálya akkor nem sok különbség szokott lenni...

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Elvileg ezen a pályán lesz a majd a fun futam, még egyeztetünk egy kört, és hamarosan izzítjuk a szervert:

    Istanbul GP

  14. #14
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg ezen a pályán lesz a majd a fun futam, még egyeztetünk egy kört, és hamarosan izzítjuk a szervert:

    Istanbul GP
    Direkt azt a pályát választottátok amin a fun futamot követő héten bajnoki futam lesz?

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt azt a pályát választottátok amin a fun futamot követő héten bajnoki futam lesz?
    Igazából tök véletlenül jött ki így, de talán pont jó is így, kevesebbet kell pályát tanulni és jobban összevethetők az autók a gyárikkal.

    Na, de most már lássuk azokat a véleményeket!

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából tök véletlenül jött ki így, de talán pont jó is így, kevesebbet kell pályát tanulni és jobban összevethetők az autók a gyárikkal.

    Na, de most már lássuk azokat a véleményeket!
    Már kipróbáltam pár kör erejéig mindet, úgyhogy azt már tudom, hogy lassabbak a gyáriaknál, jóval hosszabb a fékútjuk és kevesebbet fogyasztanak. Setupolni nem volt időm, úgyhogy egyenlőre többet nem akarok elhamarkodottan mondani. A lényeg, hogy vezethető autók és bajnokságra alkalmas a mod.

  17. #17
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Én már kicsit hamarabb kipróbáltam, nagyon tetszik, nincs nagy különbség az autók között, szépen megvan csinálva, szerintem is alkalmas egy bajnoki lebonyolítására.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Már kipróbáltam pár kör erejéig mindet, úgyhogy azt már tudom, hogy lassabbak a gyáriaknál, jóval hosszabb a fékútjuk és kevesebbet fogyasztanak. Setupolni nem volt időm, úgyhogy egyenlőre többet nem akarok elhamarkodottan mondani. A lényeg, hogy vezethető autók és bajnokságra alkalmas a mod.
    Köszi a véleményt! Azt gondolom, hogy a sebesség, fékút, stb igazából másodlagos szempont, a lényeg elsősorban, hogy vezetési élmény és az összkép

    ...na meg a bug mentesség.

  19. #19
    Steigler Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 05. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    37
    Sziasztok,

    Egyébként ezek GT3 kategóriás autók, tehát a gyári GT1-hez hasonlítva természetes h lassabb, nehezebb stb.
    A gyári NGT-hez képest nem nagyon tudom...azokkal keveset mentem.

  20. #20
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Srácok nézzétek már meg hogy a Nissannál nálatok sincs autokuplung vagy csak nálam volt tök mind 1 hogy hova kapcsolom egyiknél sem ugrik ki a fordulat váltásnál.
    Mert ha ez így van akkor az gáz, mert az körönként 5tized.

  21. #21
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok nézzétek már meg hogy a Nissannál nálatok sincs autokuplung vagy csak nálam volt tök mind 1 hogy hova kapcsolom egyiknél sem ugrik ki a fordulat váltásnál.
    Mert ha ez így van akkor az gáz, mert az körönként 5tized.
    Sztem az SLS-nél sincs.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Pár kép a mod-ból:


    (katt a képre )

  23. #23
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pár kép a mod-ból:


    (katt a képre )
    Ez nálam nem megy.

  24. #24
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok nézzétek már meg hogy a Nissannál nálatok sincs autokuplung vagy csak nálam volt tök mind 1 hogy hova kapcsolom egyiknél sem ugrik ki a fordulat váltásnál.
    Mert ha ez így van akkor az gáz, mert az körönként 5tized.
    Ki van az kapcsolva csak nem veszed észre.

  25. #25
    Tegnap végigpróbáltam 1-2 híján az összes autót (Autokuplungot nem néztem).
    Nekem az Audi és Aston legalább 1mp-vel gyorsabb. Az Astonnak csúnya a hangja.
    A többinek sem csúcs, de lehet vele versenyezni. Merciből nem sokat lehet látni.
    Vezetésre mindegyik elég kellemes. Az meg, hogy van szuper lágy gumi, egy nagy "+" pont a fejlesztőknek. Bár azt nem tudom miként viselkedik.

    Nekem az összkép tetszik. Nem nyivákolnak minden kanyarban a kerekek, tehát jobban tapadnak, így elég élvezetes menni velük. Talán az egyetlen negatívum, hogy GTR2 a játék motorja. Már nagyon váltanék valmi kornak megfelelő szimre... ha lenne.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •