Szavazás eredménye: Milyen autókkal kerüljön megrendezésre a GTR2 bajnokság tavaszi szezonja?

Szavazók
25. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • ADAC GT Masters mod

    24 96,00%
  • gyári autók

    1 4,00%
Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (265 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ötletelő!!

  1. #101
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    pl lehetne a Camaro - Watkins Glen Nascar
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #102
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Ja.pl.

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Eszetekbe jutott esetleg olyasmi, hogy a bajnokság úgy legyen részekre tagolva, hogy pl. három pályán fix (hasonló erejű) három autó amiket azon a három pályán tetszőlegesen lehet használni. aztán pl megint két pálya két újabb autóval (az autók ismétlődhetnek persze ). Aztán a következő futamon egy márkakupa, pl olyan kocsival ami nincs pariban semelyik másikkal. Igy is össze lehetne kombinálni a szezont, -elég változatos lenne persze egybe pontozva az egész. Gyakorlatilag az adott futamokon a használható autókat kellene csak meghatározni/korlátozni hogy szorosabb legyen a mezőny , pl Merci-Ferka ne legyen egyszerre, mert nem egy dimenzió. V. GTL-es handicap , de azt ennyi idő alatt lehetetlen rendesen megcsinálni. ... csak egy ötlet .
    Igen, eszünkbe jutott... viszont az autókat végigtesztelni és erősorrendjüket felállítani sem lenne kis idő és meló (ráadásul ez még pályafüggő is lehet), tehát mindenképpen necces vállalkozás ezt időre jól összerakni, ha az ADAC mod nyer.

    Mindenképpen vmi olyasmit szeretnénk, amit rövid idő alatt korrektül ki is lehet vitelezni.

  4. #104
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Én azt javasolnám, hogy van x autó, akkor legyen x+3 futam. A +3 futamon szavazás alapján csinálni lehetne egy márkakupát (szavazás, hogy melyik autóval és szavazni, hogy melyik 3 pálya legyen az)

  5. #105
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, eszünkbe jutott... viszont az autókat végigtesztelni és erősorrendjüket felállítani sem lenne kis idő és meló (ráadásul ez még pályafüggő is lehet), tehát mindenképpen necces vállalkozás ezt időre jól összerakni, ha az ADAC mod nyer.

    Mindenképpen vmi olyasmit szeretnénk, amit rövid idő alatt korrektül ki is lehet vitelezni.
    A pályákat és a kocsikat nem kellene egymáshoz fésülni, pont az a lényeg, pl BMW Z4, Ferka meg pl Audi kb egy kategória rá kell őket lökni három különböző pályára , 3 futam letudva. Következőre pl amit Wega mondott, -mindenki egy kocsival . Aztán Merci-Aston párharc két újabb pályán. Így tulképp csak a kocsikat kellene egy picit egymáshoz hasonlítani, de mivel mindenkinek ugyan azt a pl 3 (v. kettőt/négyet -ez most mindegy) autót kell használni ugyan azon a 3 pályán( csak a kocsik sorrendje a mindegy) , marad lehetőség a taktikázásra is pálya/autó viszonylatban.Akár azt is lehet hogy 2 erősebb mellé szándékosan egy picit gyengébbet betenni , három futam alatt mindenkinek lesz lehetősége variálni, de ha elszúrja az autó-választást még mindig javíthat a következő 'turnusban'. Vagy egy futam két típus- mindenki választhat a kettő közül a stílusának megfelelőt, ....stb. Bőven lehetne ezt még variálni. Ez tulajdonképpen a 'mindenki minden autóval minden pályán' lebonyolítást kavarná meg egy picit. Annyi agyalást nem igényel, azért ez nem a GTL-es kredit rendszer .

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Jó hát ha Ti egy futamból már ennyire tudjátok, hogy az ADAC modban melyik autó mit tud és milyen rejtett tartalékokkal rendelkezik még, akkor kérlek valaki állítsa össze az erősorrendet a kocsik között.

    Először tisztán csak egy gyors körre nézve, majd második körben figyelembe véve már a gumi- és benyahasználatot és egyéb dolgokat egy teljes futamtávra vetítve.


    Az ötlet egyébként nagyon jó , feltéve ha ez így rövid idő alatt korrektül össze tud állni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 14. 20:46.

  7. #107
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Eszetekbe jutott esetleg olyasmi, hogy a bajnokság úgy legyen részekre tagolva, hogy pl. három pályán fix (hasonló erejű) három autó amiket azon a három pályán tetszőlegesen lehet használni. aztán pl megint két pálya két újabb autóval (az autók ismétlődhetnek persze ). Aztán a következő futamon egy márkakupa, pl olyan kocsival ami nincs pariban semelyik másikkal. Igy is össze lehetne kombinálni a szezont, -elég változatos lenne persze egybe pontozva az egész. Gyakorlatilag az adott futamokon a használható autókat kellene csak meghatározni/korlátozni hogy szorosabb legyen a mezőny , pl Merci-Ferka ne legyen egyszerre, mert nem egy dimenzió. V. GTL-es handicap , de azt ennyi idő alatt lehetetlen rendesen megcsinálni. ... csak egy ötlet .
    Ebben van fantázia, nem terhelné a versenyzőket, hogy sok autó, sok pálya mire mit. X pálya X autó talán könnyebb, plussz a márka verseny! JÓ ÖTLET.

  8. #108
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, eszünkbe jutott... viszont az autókat végigtesztelni és erősorrendjüket felállítani sem lenne kis idő és meló (ráadásul ez még pályafüggő is lehet)
    Nem vagyok egy nagy versenyző, de én végigmentem mindegyiken, nem volt nagy meló. Érezni lehet a különbségeket, ha más nem 3 kategória, instabil, stabil, nagyon stabil stb.

    Én MONZÁN teszteltem, ott van minden. Gyors szakasz, gyors, lassú kanyar, sikán, stb. Idő, fogyasztás, stabilitás, negatív tapasztalat, pozitív tapasztalatot irogattam. Minden autót azonos, alap beállítással, csak az üzemanyagot állítottam be.
    Utoljára módosította: Gabe; 2013. 01. 14. 20:50.

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    én végigmentem mindegyiken, nem volt nagy meló. Érezni lehet a különbségeket, ha más nem 3 kategória, instabil, stabil, nagyon stabil stb.

    Én MONZÁN teszteltem, ott van minden. Gyors szakasz, gyors, lassú kanyar, sikán, stb. Idő, fogyasztás, stabilitás, negatív tapasztalat, pozitív tapasztalatot irogattam. Minden autót azonos, alap beállítással, csak az üzemanyagot állítottam be.
    Igen, pont ez a gond, és ezért tartok kicsit a dologtól. A a GTL kreditrendszert már végigszívtam és tapasztalatból tudom, hogy minden autóval 10-10, vagy 20-20 kör alap setuppal sajnos nem elég.

    Van amelyik kocsinál 40 kör után találsz még jó pár tizedet, van amelyikhez 70 kell és még nincs vége... aztán ugyan ez a setup-pal is, van ami közel gyárin is jó, aztán néhánnyal meg gyökeresen el kell menni más irányba, hogy robbantson.

    Nem szeretném ha félreértenétek, nagyon jónak tartom az ötletet, csak - mivel csináltam már ilyet - tudom, hogy nem lehet összecsapni.


    Viszont az már remek kiindulási alap, ha ezeket te már elkezdted írogatni , megosztanád velünk az eddigi eredményeket?

  10. #110
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Az körvonalazódott már, h hány verseny lesz?
    Személy szerint nekem pl sűrű ez a minden héten háború.

  11. #111
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Mivel nem egy aktuális pálya/autó kombóhoz kell új kreditrendeszert 'feltalálni', ezért ez sokkal, de sokkal egyszerűbb annál mint amire Szabi Te gondolsz. Pont az a lényeg hogy több pályán kell előre meghatározott számú és típusú, de -azon belül, szabadon választható autóval menni, így mivel mindenkinek mindegyikkel kell menni, okafogyott a hajszál pontos kalibrálás. NAGYJÁBÓL legyenek egy súlycsoportban, de ha egyik másik kilóg, az sem baj. Ez egyáltalán nem a GTL-es kreditrendszer. Gyakorlatilag a minden autó/minden pálya verzió lenne feldarabolva kisebb etapokra márkakupákkal spékelve, ahol akár az autó-ismétlődés is megengedett. Lehet variálni szavazásos dolgokkal is ahogy Bazsy mondta , vagy még számtalan módon. A lényege hogy semmi új és bonyolult ponttáblázatot nem kell kitalálni hozzá. GTR-es szervezőbizottság simán el tudja dönteni mi mivel legyen összekombinálva mivel gyakorlatilag mindegy több pálya esetén, mivel az esélyek kiegyenlítődnek, de persze hasonló autókat célszerűbb összeereszteni.
    Abbahagyom, ez nem a mániám, csak egy ötlet volt

  12. #112
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem egy aktuális pálya/autó kombóhoz kell új kreditrendeszert 'feltalálni', ezért ez sokkal, de sokkal egyszerűbb annál mint amire Szabi Te gondolsz. Pont az a lényeg hogy több pályán kell előre meghatározott számú és típusú, de -azon belül, szabadon választható autóval menni, így mivel mindenkinek mindegyikkel kell menni, okafogyott a hajszál pontos kalibrálás. NAGYJÁBÓL legyenek egy súlycsoportban, de ha egyik másik kilóg, az sem baj.
    Szia, persze, én se olyan szintűt gondoltam, de legalább egy ordinális rangsort.

    De egyébként ezek a verdák az ADAC modban nem mind egyazon súlycsoport? Vagy vannak másodperces eltérések is egyes autók között?

  13. #113
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, persze, én se olyan szintűt gondoltam, de legalább egy ordinális rangsort.

    De egyébként ezek a verdák az ADAC modban nem mind egyazon súlycsoport? Vagy vannak másodperces eltérések is egyes autók között?
    Nagyjából egy súlycsoportban vannak , mert GT3 az összes, de azért mindegyik különbözik a másiktól. Van amelyik sokkal jobban fordul, viszont egyenesben egy árnyalatnyit lassabb, a másik picit nehezebben kezelhető a harmadik gyors is és jól is fordul. Lehetnek nagyobb különbségek is ha valakinek egyáltalán nem jön be valamelyik v. nem talál hozzá set-et. Nyilván a pilótától is függ .A fogyasztásuk nem sokban térhet el egymástól viszont valamelyik motorja gyorsabban használódik, v. a gumikat koptatja hamarabb. Súlyelosztásuk is különbözik, melyikben hova került a motort.

  14. #114
    Steigler Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 05. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    37
    Ha lehet pár ötletem, akkor én a következőre gondoltam:

    A 9 vagy 12 vagy valamennyi pályát 3 szegmensre bontjuk, az autókat is valamilyen szempontból 3 kategóriába rendezzük, viszont azt a versenyző dönti el hogy melyik kategóriát melyik szezon-szegmensben használja fel.

    Tehát 1 versenyzőnek 1 szezon alatt 3 autót kell megtanulnia, kiválasztania a kategóriából és a választott autót tudja 3-4 versenyen sorban használni.
    Viszont az hogy ki melyik szegmensben melyik kategóriával indul az eltérő lenne sokaknál, ezért kicsit változnának az esélyek...

    Az autók kategorizálása lehet többféleképpen, de személyes véleményem szerint első-, közép-, hátsó-motoros kategoriákat képeznék, aminek viszont az a szépséghibája hogy hátsó motorosból csak Porsche van.

    Esetleg még egy kis paklikavarásként azt is meg lehetne csinálni, hogy miután meghatároztuk milyen pályákon fog zajlani a szezon, a páylasorrendet sőt a szegmensek pályáit csak a versenyzők a soron lévő szegmensre való autóválasztása után sorsoljuk ki a már meghatározott pályalistáról. Ez persze már lehet túlzás lenne...de csak ötletelek...

  15. #115
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Toge írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lehet pár ötletem, akkor én a következőre gondoltam:

    A 9 vagy 12 vagy valamennyi pályát 3 szegmensre bontjuk, az autókat is valamilyen szempontból 3 kategóriába rendezzük, viszont azt a versenyző dönti el hogy melyik kategóriát melyik szezon-szegmensben használja fel.

    Tehát 1 versenyzőnek 1 szezon alatt 3 autót kell megtanulnia, kiválasztania a kategóriából és a választott autót tudja 3-4 versenyen sorban használni.
    Viszont az hogy ki melyik szegmensben melyik kategóriával indul az eltérő lenne sokaknál, ezért kicsit változnának az esélyek...

    Az autók kategorizálása lehet többféleképpen, de személyes véleményem szerint első-, közép-, hátsó-motoros kategoriákat képeznék, aminek viszont az a szépséghibája hogy hátsó motorosból csak Porsche van.

    Esetleg még egy kis paklikavarásként azt is meg lehetne csinálni, hogy miután meghatároztuk milyen pályákon fog zajlani a szezon, a páylasorrendet sőt a szegmensek pályáit csak a versenyzők a soron lévő szegmensre való autóválasztása után sorsoljuk ki a már meghatározott pályalistáról. Ez persze már lehet túlzás lenne...de csak ötletelek...

    Ez nem egy rossz kiindulási alap,személy szerint nekem nagyon nem jött be ebben a szezonban,h minden versenyen más autó volt.
    Esetleg lehetne a Porschékkal a márkakupás jellegű verseny amit már említettek feljebb,mondjuk 2-3 ilyen versenyt simán eltudok képzelni.
    Idén is volt,h majdnem mindenki egy típussal jött,egy versenyre,az a pár ember aki meg más kocsit választott,autókázott magányosan 70 körön át.

  16. #116
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az körvonalazódott már, h hány verseny lesz?
    Személy szerint nekem pl sűrű ez a minden héten háború.
    13-16
    Attól is függ, milyen lebonyolítást szavazunk meg... Viszont minden héten lesz verseny, két hetenkénti felállással csúnyán belefutnánk a nyárba, amikor már eléggé megcsappan a létszám...

  17. #117
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Márka kupa: Indy 500 Camaróval.

  18. #118
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont az már remek kiindulási alap, ha ezeket te már elkezdted írogatni, megosztanád velünk az eddigi eredményeket?
    Szívesen megosztom, bár ettől senki nem fog a gatyájába csinálni. Csak magamnak az első FUN előtt csináltam. "Remek kiindulási alapnak" nem nevezném, de alapnak alap. Természetesen szubjektív értékelés

    Monza

    IDŐ AUTÓ ÁTLAGF. POZITÍV-NEGATÍV
    1,50,685 Audi 3,22 jó egyensúly, kezelhető, kicsit bizonytalanabb alulkormányzott
    1,50,823 Ford 3,10 Nem rossz, rázót nem szereti
    1,50,941 Aston 3,15 jó egyensúly, kezelhető, Szörnyű hang
    1,50,924 SLS 3,22 Összességében jó
    1,51,160 Lambo 3,02 Összességében jó
    1,51,450 Alpina 2,84 jó egyensúly, kezelhető, lassú
    1,51,828 Nissan 3,1 Összességében jó
    1,52,121 Corvette 3,20 jó egyensúly elég jól kezelhető, kicsit bizonytalanabb
    1,52,816 Ferrari 2,92 Összességében jó
    1,52,962 Z4 3,54 isis egyensúly, isis kezelhető, rázót nem szereti
    1,52,962 Camaro 3,54 gyenge egyensúly, gyengén kezelhető rázón nem jó
    1,53,617 McLaren 3,46 Nem rossz, kicsit ideges
    1,53,434 Porsche 2,64 Legjobban vezethető legstabilabb, lassúde fokozattal állítható

  19. #119
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen megosztom, bár ettől senki nem fog a gatyájába csinálni. Csak magamnak az első FUN előtt csináltam. "Remek kiindulási alapnak" nem nevezném, de alapnak alap. Természetesen szubjektív értékelés

    Monza

    IDŐ AUTÓ ÁTLAGF. POZITÍV-NEGATÍV
    1,50,685 Audi 3,22 jó egyensúly, kezelhető, kicsit bizonytalanabb alulkormányzott
    1,50,823 Ford 3,10 Nem rossz, rázót nem szereti
    1,50,941 Aston 3,15 jó egyensúly, kezelhető, Szörnyű hang
    1,50,924 SLS 3,22 Összességében jó
    1,51,160 Lambo 3,02 Összességében jó
    1,51,450 Alpina 2,84 jó egyensúly, kezelhető, lassú
    1,51,828 Nissan 3,1 Összességében jó
    1,52,121 Corvette 3,20 jó egyensúly elég jól kezelhető, kicsit bizonytalanabb
    1,52,816 Ferrari 2,92 Összességében jó
    1,52,962 Z4 3,54 isis egyensúly, isis kezelhető, rázót nem szereti
    1,52,962 Camaro 3,54 gyenge egyensúly, gyengén kezelhető rázón nem jó
    1,53,617 McLaren 3,46 Nem rossz, kicsit ideges
    1,53,434 Porsche 2,64 Legjobban vezethető legstabilabb, lassúde fokozattal állítható
    hasonlók a tapasztalatim nekem is
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #120
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    hasonlók a tapasztalatim nekem is
    Ennek azért örülök! Bedobtam, de kicsit tartottam tőle, hogy beégek. Ha neked is hasonló a véleményed Laci, akkor engem megnyugtat.

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek azért örülök! Bedobtam, de kicsit tartottam tőle, hogy beégek. Ha neked is hasonló a véleményed Laci, akkor engem megnyugtat.
    Majd este összevetem a fun futam prekval eredményeivel a rangsort, bízom benne, hogy majd megerősíti a leírtakat.

    Van olyan autó, ami gyors körön erős, de hosszú távon mégis gyengébben muzsikál?

  22. #122
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen megosztom, bár ettől senki nem fog a gatyájába csinálni. Csak magamnak az első FUN előtt csináltam. "Remek kiindulási alapnak" nem nevezném, de alapnak alap. Természetesen szubjektív értékelés

    Monza

    IDŐ AUTÓ ÁTLAGF. POZITÍV-NEGATÍV
    1,50,685 Audi 3,22 jó egyensúly, kezelhető, kicsit bizonytalanabb alulkormányzott
    1,50,823 Ford 3,10 Nem rossz, rázót nem szereti
    1,50,941 Aston 3,15 jó egyensúly, kezelhető, Szörnyű hang
    1,50,924 SLS 3,22 Összességében jó
    1,51,160 Lambo 3,02 Összességében jó
    1,51,450 Alpina 2,84 jó egyensúly, kezelhető, lassú
    1,51,828 Nissan 3,1 Összességében jó
    1,52,121 Corvette 3,20 jó egyensúly elég jól kezelhető, kicsit bizonytalanabb
    1,52,816 Ferrari 2,92 Összességében jó
    1,52,962 Z4 3,54 isis egyensúly, isis kezelhető, rázót nem szereti
    1,52,962 Camaro 3,54 gyenge egyensúly, gyengén kezelhető rázón nem jó
    1,53,617 McLaren 3,46 Nem rossz, kicsit ideges
    1,53,434 Porsche 2,64 Legjobban vezethető legstabilabb, lassúde fokozattal állítható
    A Z4 fogyasztása véletlenül nem 2.54L ? Mert tapasztalataim szerint a Porscheval együtt a legkevesebbet fogyasztró autók közé tartozik.
    Én a hockenheimi pályán mentem minddel pár kört, de a Porschet nem tartottam a legkönnyebben vezethetőnek és legstabilabbnak. Inkább ezt a Z4-ről mondanám, ami nem jelenti azt, hogy a leggyorsabb is. Az Alpina végsebességre az egyik leggyorsabb, viszont a nehéz súlya és súlyelosztása miatt nehezen és a többihez képest lassabban lehet kanyarodni vele.
    Van amelyik autónak teljesen jól állítható a váltóáttételezése, de van (pl. Porsche) aminél hatalmas ugrások vannak a beállíthatóságnál.
    Egyes autók nagyon jók 1 körön, de nagyon koptatják a gumikat és sok üzemanyagot fogyasztanak, így versenyben nem biztos, hogy nyerők.
    Ha összeségében történő értékelést és/vagy csoportosítást szeretnék, akkor talán a készítők tudnák a leggyorsabban ezt megmondani.

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Pályaszavazás!!


    Kedves Versenyzők!

    Mivel a topik tetején látható szavazás alapján nagyon valószínű, hogy az ADAC GT Masters mod-dal fogjuk futni a következő bajnokságot, ahol a legtöbb energiát vélhetően az új autók megismerése fogja elvinni, ezért úgy gondoltuk, hogy a most következő szezon versenynaptárás a korábbi bajnokságokból már jól ismert pályákból állítsuk össze, hogy minél kevesebb idő menjen el a vonalvezetések megtanulásával.


    Ebben az Excelben lehet szavazni, hogy mely pályák szerepeljenek a HGTRM10 - Tavaszi Bajnokságban:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...HhGS2R6MWh1eVE


    Szabályok:

    • minden versenyző külön oszlopba írja a szavazatait, más oszlopához nem nyúlhat!
    • a saját oszlopa tetejére mindenki pontosan beírja az itt használt fórum user nevét
    • összesen 20 szavazatpont adható le fejenként, egy pályára maximum 3 pontot lehet adni
    • a saját szavazatok bármikor módosíthatók, egészen a szavazás lejártáig.
    • Szavazás vége: Január 26. 12:00
    • aki elbarmolja a táblázatot, azt nyakon vágom!


    ---------------------------------------------------


    Ezen felül kiírása került egy másik szavazás is a HGTRM futamok gyakoriságát illetően:

    HGTRM futamok gyakorisága
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 21. 00:43.

  24. #124
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek azért örülök! Bedobtam, de kicsit tartottam tőle, hogy beégek. Ha neked is hasonló a véleményed Laci, akkor engem megnyugtat.
    Bár szerintem az Aston hangja nagggggyon jóóóóó
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #125
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A Z4 fogyasztása véletlenül nem 2.54L ? Mert tapasztalataim szerint a Porscheval együtt a legkevesebbet fogyasztró autók közé tartozik.
    Én a hockenheimi pályán mentem minddel pár kört, de a Porschet nem tartottam a legkönnyebben vezethetőnek és legstabilabbnak. Inkább ezt a Z4-ről mondanám, ami nem jelenti azt, hogy a leggyorsabb is. Az Alpina végsebességre az egyik leggyorsabb, viszont a nehéz súlya és súlyelosztása miatt nehezen és a többihez képest lassabban lehet kanyarodni vele.
    Van amelyik autónak teljesen jól állítható a váltóáttételezése, de van (pl. Porsche) aminél hatalmas ugrások vannak a beállíthatóságnál.
    Egyes autók nagyon jók 1 körön, de nagyon koptatják a gumikat és sok üzemanyagot fogyasztanak, így versenyben nem biztos, hogy nyerők.
    Ha összeségében történő értékelést és/vagy csoportosítást szeretnék, akkor talán a készítők tudnák a leggyorsabban ezt megmondani.
    Viszont a kocsikba eltérő a max benya mennyisége, gondolom azért hogy ugyan azt a távot lehessen menni velük.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •