Szavazás eredménye: Milyen autókkal kerüljön megrendezésre a GTR2 bajnokság tavaszi szezonja?

Szavazók
25. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • ADAC GT Masters mod

    24 96,00%
  • gyári autók

    1 4,00%
Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (265 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ötletelő!!

  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarjátok frissíteni a Hockenheimi verseny eredményével a táblázatot?
    És tájékoztatni a népet a hétfői megbeszélésről?

  2. #27
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    És tájékoztatni a népet a hétfői megbeszélésről?
    Ott voltál TT, gondolom jegyzeteltél is

    sokminden volt téma jövő évi bajnokságok, pályák, szabályzat, valamint Barta Tibor is az őszi szezon után leadja VB-Szervező jogkörét, ahogy én is, munkáját ezúton is szeretnénk megköszönni.

    Január elején még tervezünk egy hasonló beszélgetést TS-en remélem több ember lesz, mint a mostanin, nyilván több ötlet is.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #28
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ott voltál TT, gondolom jegyzeteltél is

    sokminden volt téma jövő évi bajnokságok, pályák, szabályzat, valamint Barta Tibor is az őszi szezon után leadja VB-Szervező jogkörét, ahogy én is, munkáját ezúton is szeretnénk megköszönni.

    Január elején még tervezünk egy hasonló beszélgetést TS-en remélem több ember lesz, mint a mostanin, nyilván több ötlet is.
    Hadd ne idézzelek már (de, mégis...)...
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    jegyzetelni fogok keményen, minden ötlet leírásra kerül

  4. #29
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hadd ne idézzelek már (de, mégis...)...
    Annak tudatában amiről beszéltünk nem nekem kellett volna jegyzetelni hanem....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #30
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    És tájékoztatni a népet a hétfői megbeszélésről?
    Sajna nem tudtam részt venni, szóval én is arra várok

  6. #31
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Annak tudatában amiről beszéltünk nem nekem kellett volna jegyzetelni hanem....
    Mire gondolsz??? Még te/ti vagytok a VB-k/szervezők az őszi szezon végéig, most írtad az előbb...

  7. #32
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Jobb is ha nem működik a honlap, Skype-on jobban ment a kommunikáció.

  8. #33
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    A replay-t is tegyétek fel légyszíves!
    danke

  9. #34
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Na jó, néhány mondatban leírom én, miről volt szó (ha már a jelenlegi VB képtelen erre...), csak hogy mindenki lássa, halad azért a dolog.
    - lesz egy fun futam a Z Form-osokkal közösen jan. 6-án, ezt mindenki tudja már. Később pedig ha minden jól megy, közös szezon lesz velük februári indulással. Hogy ez konkrétan mit jelent a két weboldal tekintetében, az még körvonalazódik...
    - sokat beszéltünk arról, hogy lehetne a létszámot fenntartani, ill növelni, újakat szerezni. Ezzel kapcsolatban Csicsi vállalta egy promó anyag megírását, Laca pedig egy ütős vidót készít hozzá.
    - a szabályzatot is pontosítani, ill. aktualizálni kellene. Én vállaltam, hogy erre javaslatot teszünk Csicsi segítségével Sasának és Terattinak. Gondolkodunk új lebonyolítási, ill. büntetési rendszeren is. Egy tervezetet utána meg fog a VI osztani veletek, ott lehet majd véleményezni, megírni, mi jó és mi nem, majd a felmerült kérdéses szabályokra egy szavazást írnak ki. Addig is ide várjuk az ötleteket.
    - szavazást fognak kiírni a versenynaptárban szereplő pályákra vonatkozóan is. Erre egy olyan excel táblát képzelek el, mint amit a 24H-s versennyel kapcsolatban használtunk. Felsorolják az össze pályát és mindenki egy külön oszlopban odarak szépen egy-egy x-et amellé a pálya mellé, amin szívesen versenyezne.
    - új VB tagokat is keresnek, erről is nyitnak egy topicot, ahol lehet jelentkezni. A jelentkezők közül pedig a jelenlegiek választanak majd.

    Nagyjából ennyi.
    Utoljára módosította: TT Echo; 2012. 12. 21. 11:14.

  10. #35
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Vasárnap legyen karácsonyi fun futam?
    Illetve jövőhéten szilveszteri fun?


    Pálya-Autó kombók jöhetnek
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #36
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap legyen karácsonyi fun futam?
    Illetve jövőhéten szilveszteri fun?


    Pálya-Autó kombók jöhetnek
    Bükkszentkereszt- Bükkszentlászló + Vaz21074
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  12. #37
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Bükkszentkereszt- Bükkszentlászló + Vaz21074
    volt szerencsém menni azon az úton. hát húbazzee
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #38
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, néhány mondatban leírom én, miről volt szó (ha már a jelenlegi VB képtelen erre...), csak hogy mindenki lássa, halad azért a dolog.
    - lesz egy fun futam a Z Form-osokkal közösen jan. 6-án, ezt mindenki tudja már. Később pedig ha minden jól megy, közös szezon lesz velük februári indulással. Hogy ez konkrétan mit jelent a két weboldal tekintetében, az még körvonalazódik...
    - sokat beszéltünk arról, hogy lehetne a létszámot fenntartani, ill növelni, újakat szerezni. Ezzel kapcsolatban Csicsi vállalta egy promó anyag megírását, Laca pedig egy ütős vidót készít hozzá.
    - a szabályzatot is pontosítani, ill. aktualizálni kellene. Én vállaltam, hogy erre javaslatot teszünk Csicsi segítségével Sasának és Terattinak. Gondolkodunk új lebonyolítási, ill. büntetési rendszeren is. Egy tervezetet utána meg fog a VI osztani veletek, ott lehet új ötleteket felvetni, megírni, mi jó és mi nem, majd a felmerült kérdéses szabályokra egy szavazást írnak ki.
    - szavazást fognak kiírni a versenynaptárban szereplő pályákra vonatkozóan is. Erre egy olyan excel táblát képzelek el, mint amit a 24H-s versennyel kapcsolatban használtunk. Felsorolják az össze pályát és mindenki egy külön oszlopban odarak szépen egy-egy x-et amellé a pálya mellé, amin szívesen versenyezne.
    - új VB tagokat is keresnek, erről is nyitnak egy topicot, ahol lehet jelentkezni. A jelentkezők közül pedig a jelenlegiek választanak majd.

    Nagyjából ennyi.
    Remélem ti nem csak pontbüntetéses rendszerben gondolkoztok, hanem az URH, boxáthajtás is szerepel majd benne...

  14. #39
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, néhány mondatban leírom én, miről volt szó (ha már a jelenlegi VB képtelen erre...), csak hogy mindenki lássa, halad azért a dolog.
    - lesz egy fun futam a Z Form-osokkal közösen jan. 6-án, ezt mindenki tudja már. Később pedig ha minden jól megy, közös szezon lesz velük februári indulással. Hogy ez konkrétan mit jelent a két weboldal tekintetében, az még körvonalazódik...
    - sokat beszéltünk arról, hogy lehetne a létszámot fenntartani, ill növelni, újakat szerezni. Ezzel kapcsolatban Csicsi vállalta egy promó anyag megírását, Laca pedig egy ütős vidót készít hozzá.
    - a szabályzatot is pontosítani, ill. aktualizálni kellene. Én vállaltam, hogy erre javaslatot teszünk Csicsi segítségével Sasának és Terattinak. Gondolkodunk új lebonyolítási, ill. büntetési rendszeren is. Egy tervezetet utána meg fog a VI osztani veletek, ott lehet új ötleteket felvetni, megírni, mi jó és mi nem, majd a felmerült kérdéses szabályokra egy szavazást írnak ki.
    - szavazást fognak kiírni a versenynaptárban szereplő pályákra vonatkozóan is. Erre egy olyan excel táblát képzelek el, mint amit a 24H-s versennyel kapcsolatban használtunk. Felsorolják az össze pályát és mindenki egy külön oszlopban odarak szépen egy-egy x-et amellé a pálya mellé, amin szívesen versenyezne.
    - új VB tagokat is keresnek, erről is nyitnak egy topicot, ahol lehet jelentkezni. A jelentkezők közül pedig a jelenlegiek választanak majd.

    Nagyjából ennyi.
    Értjük. Végre meghallgatásra kerültek azok a dolgok amiket már évek óta mondunk.
    Ötletem van nekem is, és még gondolom sok embernek. Ha majd lesz hova leírni, megteszem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #40
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Értjük. Végre meghallgatásra kerültek azok a dolgok amiket már évek óta mondunk.
    Ötletem van nekem is, és még gondolom sok embernek. Ha majd lesz hova leírni, megteszem.
    Igazából ebbe a fórumba is lehet szerintem a lebonyolítással, szabályzattal kapcsolatos ötleteket felvetni, úgyhogy nyugodtan írjatok, vitassuk meg!
    Ja és természetesen várjuk a Z Form-osok véleményét is.
    Utoljára módosította: TT Echo; 2012. 12. 21. 10:34.

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Értjük. Végre meghallgatásra kerültek azok a dolgok amiket már évek óta mondunk.
    Ötletem van nekem is, és még gondolom sok embernek. Ha majd lesz hova leírni, megteszem.
    Ez az a hely!

  17. #42
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Sziasztok!
    Tudom, ez a fél szezon is kimaradt, ezért nem biztos hogy bele kellene ugatnom!
    Daytona road, Norisring? Utóbbi kicsit rövid, de talán nem baj.

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Tudom, ez a fél szezon is kimaradt, ezért nem biztos hogy bele kellene ugatnom!
    Daytona road, Norisring? Utóbbi kicsit rövid, de talán nem baj.
    Lesz majd egy külön topik a pályáknak, mindenki elmondhatja majd mit szeretne... addig lehet gondolkodni

  19. #44
    - a szabályzatot is pontosítani, ill. aktualizálni kellene. Én vállaltam, hogy erre javaslatot teszünk Csicsi segítségével Sasának és Terattinak. Gondolkodunk új lebonyolítási, ill. büntetési rendszeren is. Egy tervezetet utána meg fog a VI osztani veletek, ott lehet új ötleteket felvetni, megírni, mi jó és mi nem, majd a felmerült kérdéses szabályokra egy szavazást írnak ki.
    A tervezet miatt mondtam, hogy ha lesz hely rá, írok.

    - Szóval többször felvetettem már az évek során, hogy a fake kiállás szvsz nem kóser. Valahogy szabályozni kéne, hogy a kiállások során min. mit kéne megejteni az autón, hogy ne az legyen ami most van. Pl. A boxkiállás során kereket vagy tankolást kell végrehajtani. A tankolás lehetne 1 liter is, bár ez sem az igazi (tudom nem lehet ellenőrizni), de ne az legyen már, hogy be sem állunk és 0.5mp megállás után megyünk tovább. Erre nem egyértelmű a szabályzat, ill nem tartalmaz semmit.

    - A büntetéseknél lehete időbüntetést adni a szabálytalankodóknak, így a végeredmény nem pár szám mínusz, hanem pár pozíció. Sokkal jobban tükrözi a versenyek végén mutatott végeredmény a teljesítményemet, mint a bajnokság végén látott eredmény. Ráadásul sokakat nem érdekel a bajnokság, mert csak 1-1 futamra jönnek el. Ha az adott versenyen nem 5. hanem 10.-ek lesznek, az reálisabb eredményt mutat, mint 450 pont helyett 400.
    Csak azt tudom mondani, hogy ha engem kilök valaki, és a végén ezzel 3-4 helyet is javít, akkor nem nyugtat meg a -50 pont, hanem az, ha a verseny végeredményében ezt az előnyét elveszíti (és még az is lehet, hogy ezzel a módszerrel kevesebb pontot veszít így, de engem ez nem zavarna).
    És végezetül ha visszanézem az eredményeket 1-2 év múlva, akkor is ott a reális kép, nem pedig a bajnokság végeredményben. Nem feltétlen kell idő, mivel az nem biztos, hogy segít, hanem lehet a végen x hely mínusz. Persze nem minden esetben jutna érvényre ez a büntetés típus, szóval a használata opció a többi büntetés típus mellett.
    Az áthajtásos bünti mellett élhetne ez is.

    - Na most jön a flame. Belsőnézetű marad 50 éven keresztül a Masters liga? Miért ez a kötődés? Miért nem lehet ezen lazítani? Régi téma, de ha már konstruktívak akarunk lenni, ezt is említsük meg. A régi alapítók így gondolták. Unokáról unokára szállt, de vajon a jelenlegieknek is ez a véleménye? :-)
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 12. 21. 22:17.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #45
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A tervezet miatt mondtam, hogy ha lesz hely rá, írok.

    - Szóval többször felvetettem már az évek során, hogy a fake kiállás szvsz nem kóser. Valahogy szabályozni kéne, hogy a kiállások során min. mit kéne megejteni az autón, hogy ne az legyen ami most van. Pl. A boxkiállás során kereket vagy tankolást kell végrehajtani. A tankolás lehetne 1 liter is, bár ez sem az igazi (tudom nem lehet ellenőrizni), de ne az legyen már, hogy be sem állunk és 0.5mp megállás után megyünk tovább. Erre nem egyértelmű a szabályzat, ill nem tartalmaz semmit.

    - A büntetéseknél lehete időbüntetést adni a szabálytalankodóknak, így a végeredmény nem pár szám mínusz, hanem pár pozíció. Sokkal jobban tükrözi a versenyek végén mutatott végeredmény a teljesítményemet, mint a bajnokság végén látott eredmény. Ráadásul sokakat nem érdekel a bajnokság, mert csak 1-1 futamra jönnek el. Ha az adott versenyen nem 5. hanem 10.-ek lesznek, az reálisabb eredményt mutat, mint 450 pont helyett 400.
    Csak azt tudom mondani, hogy ha engem kilök valaki, és a végén ezzel 3-4 helyet is javít, akkor nem nyugtat meg a -50 pont, hanem az, ha a verseny végeredményében ezt az előnyét elveszíti (és még az is lehet, hogy ezzel a módszerrel kevesebb pontot veszít így, de engem ez nem zavarna).
    És végezetül ha visszanézem az eredményeket 1-2 év múlva, akkor is ott a reális kép, nem pedig a bajnokság végeredményben. Nem feltétlen kell idő, mivel az nem biztos, hogy segít, hanem lehet a végen x hely mínusz. Persze nem minden esetben jutna érvényre ez a büntetés típus, szóval a használata opció a többi büntetés típus mellett.
    Az áthajtásos bünti mellett élhetne ez is.

    - Na most jön a flame. Belsőnézetű marad 50 éven keresztül a Masters liga? Miért ez a kötődés? Miért nem lehet ezen lazítani? Régi téma, de ha már konstruktívak akarunk lenni, ezt is említsük meg. A régi alapítók így gondolták. Unokáról unokára szállt, de vajon a jelenlegieknek is ez a véleménye? :-)

    Ezzel az a gond, hogy a fake kiállással, hogy ha azt csináljuk amit te mondasz akkor mindenki 2 kerékcserét fog alkalmazni, mivel ha kötelező tankolni vagy bármilyen egyéb dolgot csinálni azzal, hogy a kocsit leállítod meg elindítod stb, azzal annyi idő elmegy, hogy inkább lecseréled mind a 4 gumit amivel ugyan vesztesz kb 8seccel többet de azt meg röhögve visszahozod a pályán a teljes versenyre vetítve.

  21. #46
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A tervezet miatt mondtam, hogy ha lesz hely rá, írok.

    - Szóval többször felvetettem már az évek során, hogy a fake kiállás szvsz nem kóser. Valahogy szabályozni kéne, hogy a kiállások során min. mit kéne megejteni az autón, hogy ne az legyen ami most van. Pl. A boxkiállás során kereket vagy tankolást kell végrehajtani. A tankolás lehetne 1 liter is, bár ez sem az igazi (tudom nem lehet ellenőrizni), de ne az legyen már, hogy be sem állunk és 0.5mp megállás után megyünk tovább. Erre nem egyértelmű a szabályzat, ill nem tartalmaz semmit.

    - A büntetéseknél lehete időbüntetést adni a szabálytalankodóknak, így a végeredmény nem pár szám mínusz, hanem pár pozíció. Sokkal jobban tükrözi a versenyek végén mutatott végeredmény a teljesítményemet, mint a bajnokság végén látott eredmény. Ráadásul sokakat nem érdekel a bajnokság, mert csak 1-1 futamra jönnek el. Ha az adott versenyen nem 5. hanem 10.-ek lesznek, az reálisabb eredményt mutat, mint 450 pont helyett 400.
    Csak azt tudom mondani, hogy ha engem kilök valaki, és a végén ezzel 3-4 helyet is javít, akkor nem nyugtat meg a -50 pont, hanem az, ha a verseny végeredményében ezt az előnyét elveszíti (és még az is lehet, hogy ezzel a módszerrel kevesebb pontot veszít így, de engem ez nem zavarna).
    És végezetül ha visszanézem az eredményeket 1-2 év múlva, akkor is ott a reális kép, nem pedig a bajnokság végeredményben. Nem feltétlen kell idő, mivel az nem biztos, hogy segít, hanem lehet a végen x hely mínusz. Persze nem minden esetben jutna érvényre ez a büntetés típus, szóval a használata opció a többi büntetés típus mellett.
    Az áthajtásos bünti mellett élhetne ez is.

    - Na most jön a flame. Belsőnézetű marad 50 éven keresztül a Masters liga? Miért ez a kötődés? Miért nem lehet ezen lazítani? Régi téma, de ha már konstruktívak akarunk lenni, ezt is említsük meg. A régi alapítók így gondolták. Unokáról unokára szállt, de vajon a jelenlegieknek is ez a véleménye? :-)
    nem tudom hogy ez miért fake,megálssz a helyeden beállítod hogy 1L.és enter,van rá lehetőség hogy cserélj gumit vagy amit akarsz,taktikáz hogy korábban kiálsz vagy bármi,de végül is egy a lényeg,ezzel lehet versenyt nyerni nem azzal hogy csereberéled a gumit stb.
    lehet orvosolni a történetet.pl a tankméretét csökkented,gumi kopást megnöveled stb
    a büntetési rendszeren kell majd valamit kezdeni mert sztem se jó így ahogy van.

    Belső nézet,hm nem értem miért akarsz a motorháztetőre vagy a kocsi mőgé ülnia való életben is ott ülsz a kormány mögött nem pedig 6 méterrel mögötte,ez így jó én csak azt tudom írni erre ahol engedik a külső nézetet az nem egy profi dolog,maradjunk ennyiben
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #47
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem tudom hogy ez miért fake,megálssz a helyeden beállítod hogy 1L.és enter,van rá lehetőség hogy cserélj gumit vagy amit akarsz,taktikáz hogy korábban kiálsz vagy bármi,de végül is egy a lényeg,ezzel lehet versenyt nyerni nem azzal hogy csereberéled a gumit stb.
    lehet orvosolni a történetet.pl a tankméretét csökkented,gumi kopást megnöveled stb
    a büntetési rendszeren kell majd valamit kezdeni mert sztem se jó így ahogy van.

    Belső nézet,hm nem értem miért akarsz a motorháztetőre vagy a kocsi mőgé ülnia való életben is ott ülsz a kormány mögött nem pedig 6 méterrel mögötte,ez így jó én csak azt tudom írni erre ahol engedik a külső nézetet az nem egy profi dolog,maradjunk ennyiben

    - Azt nem értem, hogy miért csak nekem szúrja a szemem, hogy 1L benyóért be kell menni, csak azért mert 2 kiállás kötelező. Ennek semmi értelme. Ha kötelező két kiállás, az okkal történjen, én csak ezt mondom. Hogy mit kell csinálni ezalatt az mindegy, csak legyen értelme.

    - Én annyit kérdezek, hogy miért nem lehet ezt mindenkinek eldöntenie magának, hogy miként akarja? Nekem inkább ez a profi, és nem az amit valaki egyszer annak nevez. Előnyöm nem származik belőle, ha csak az nem, hogy többet látok (bár nem ez lenne a normális egy 2x colos monitornál?)
    Ez a dolog sosem jutott el odáig, hogy megszavazzuk, csak azért mert a "profizmus" miatt a szervezők nem is akartak róla tárgyalni. Most ismét felhoztam, hogy lássuk a véleményeket.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 12. 22. 00:44.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #48
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    - Azt nem értem, hogy miért csak nekem szúrja a szemem, hogy 1L benyóért be kell menni, csak azért mert 2 kiállás kötelező. Ennek semmi értelme. Ha kötelező két kiállás, az okkal történjen, én csak ezt mondom. Hogy mit kell csinálni ezalatt az mindegy, csak legyen értelme.

    - Én annyit kérdezek, hogy miért nem lehet ezt mindenkinek eldöntenie magának, hogy miként akarja? Nekem inkább ez a profi, és nem az amit valaki egyszer annak nevez. Előnyöm nem származik belőle, ha csak az nem, hogy többet látok (bár nem ez lenne a normális egy 2x colos monitornál?)
    Ez a dolog sosem jutott el odáig, hogy megszavazzuk, csak azért mert a "profizmus" miatt a szervezők nem is akartak róla tárgyalni. Most ismét felhoztam, hogy lássuk a véleményeket.
    A box kérdésen gondolkozunk, és ha minden úgy lesz ahogy hétfőn megbeszéltük akkor valószínűleg ez ügyben is lehet majd szavazást tartani, mint minden érdemi kérdésben.
    Alapvetően azért "kell" kötelező két kiállás, hogy legyen esély taktikázni az 1 és a 2 csere között. Ha nem lenne kötelező kiállás, akkor a két cserével nem ~22mp-t buknál hanem 40-45-öt. A jelenlegi rendszerben ha ügyes és gyors vagy és jól időzítesz akkor lehet vele nyerni egy picit, de nem 45mp-t az biztos, tehát mindenki 1 kiállással menne és ezáltal kicsit kevésbé lenne színes a mezőny.

    Én mindenben szavazósdi párti vagyok, de a nem cockpit nézet dolog gondolatától is kiráz a hideg. Egyszerűen nem értem, hogy akkor hogy lesz ebből szimulátor ??? még ha a motorháztetőn ülsz akkor úgy-ahogy de már az is perverz nekem. De mondjuk egy helikopter nézet ? És igenis nyersz vele, könnyebb úgy menni, megítélni mit-mennyire centizhetsz ki. Mondok egy hülye példát. Agyfaszt kapok sokszor a belvárosban amikor a vasárnapi vezetők 1 km/h sebességgel araszolnak át 5 perc alatt egy szűk utcában a parkoló autók közt mert nem érzik hogy még van 30-30 centi két oldalt és egy pótos is simán átférne. Na ha ők is heli nézetből nyomnák, szintén csak röhögnének magukon.

  24. #49
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a büntetési rendszeren kell majd valamit kezdeni mert sztem se jó így ahogy van.
    TT-vel dolgozunk egy olyan rendszeren, ami elég kis mozgásteret hagy az esetek megítélésében, látok reményt rá hogy nem lehetetlen. Mint mindenben persze jó lenne erről is szavazni, de a legapróbb részletekig menően nem lehet, ettől függetlenül az irányelvekről, büntetési tételekről, a lényegi kérdésekről lesz.

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ööö, nemtudom hogy belepofázhtok-e, mekkora visszatérő flame téma a belsőnézetezés. Motorháztetőnézet párti vagyok, nem a hardkór szimes fajtából.

    Aki a belvárosban a szoros kis utcában halad, az egy kocsiban ül, aminek nem (hasraütök) 23 colos a szélvédője, hanem (hasraütök) 80 colos. Nem egy ablaka van hanem oldalt, körbe szintén. Cseppet sem ugyanannyi infót olvasok le egy bélyegről, mint egy plazmatévéről (elöbb látom a kanyart, többi kocsit, mindent). Miért kell egy 23 colos monitornak a 2/3-át "felesleges" dolgokkal eltakarni?
    Ha belső nézetben vagytok, nem zavar hogy bukókeret, meg a szélvédő fölött ott a szobádnak a függönye, vagyhogy egy virág ül melletted versenyzés közben? Miért jó az hogy a kezemben, és a monitoron is ott a kormány (asszinkronban)?
    Mert miért baj hogy ha a monitorom majdnem pont olyan mintha a szélvédőm lenne? Mert akkor többet látnék, és emiatt hátrányba lennének a belsőnézetes páciensek? És itt vissza is fordíthatjuk, akinek 3 monitoros rendszere van, vagy csak szimplán pejvanagy kijelzője, az előnyben van a többiekkel szemben.

    Egyáltalán a méretekkel van gond. A kijelző, vagy kijelzők fizikai méretének, és a monitortól való távolságod arányával. Ha egy 19 colos monitoron játszol, 1 méterről, az pont olyan mintha kocsi teljes hosszán keresztül egy helikopter távolságból kukkerolnád az eseményeket, vagy mintha 5m-es kezed lenne. Nagyon életszagú mondhatom.

    Heli, tető, lökhárító nézet tényleg hülyeség.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 12. 22. 02:02.

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •