Szavazás eredménye: Milyen autókkal kerüljön megrendezésre a GTR2 bajnokság tavaszi szezonja?

Szavazók
25. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • ADAC GT Masters mod

    24 96,00%
  • gyári autók

    1 4,00%
Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (265 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ötletelő!!

  1. #226
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasgatom az ötleteket... Persze lehetne csipegetni 5-5 perceket a qual-ból és warm-up-ból, de van egyáltalán olyan személy, akinek nem lenne jó mondjuk a 19:30-as kezdés? Ez a 40 perc sokat számítana annak, aki korán kel másnap.
    De qual-ra elég lenne akár 30 perc is...
    Nekem sem a korábbi kezdés, sem a 30 perces kval nem jó. Én nem tudok negyed 9 előtt gép elé ülni, úgyhogy ha ilyen változtatás lesz, akkor biztos nem indulok ezeken a futamokon, de lehet, hogy a többin sem.

  2. #227
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    úgyhogy ha ilyen változtatás lesz, akkor biztos nem indulok ezeken a futamokon, de lehet, hogy a többin sem.
    Most mit hisztizel? Én csak feltettem egy kérdést az ötletelőben. És még szervező sem vagyok... A szervezők pedig biztosan körültekintően járnak majd el, ha lesz bármiféle változás.

  3. #228
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Most mit hisztizel? Én csak feltettem egy kérdést az ötletelőben. És még szervező sem vagyok... A szervezők pedig biztosan körültekintően járnak majd el, ha lesz bármiféle változás.
    Ebben van valami.

  4. #229
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt nem értem, hogy mért hiszed, meg most úgy általában páran akik nem versenyeznek itt, hogy mi a másfél óra alatt nem nyomjuk ki a szemét ???
    Hidd el van itt olyan "konkurencia", hogy ha kicsit spórolósra veszed alár csak 2-3 tizedet benn hagysz körönként, már buktál is jó pár helyet. Ebben pont az a kihívás, hogy 1,5 órán át kell maximumot nyújtani !

    Ez így van, én is ha nem tudom a kerékcserék miatti jobb tempót kiautózni és beragadok valaki mögé akkor már buktam egy csomót.
    Persze ezért megyek úgy, hogy ha új a gumi akkor akit utólérek azt egyből meg is akarom előzni tök mind 1 hogy a pálya melyik részén vagyok, mert nincs időm tökölni.

  5. #230
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal az a gond, hogy a soft gumi sem lesz tartósabb egy kanyargósabb pályán. Amúgy elég kanyargós volt ez is hiszen egy csomó tempós elnyújtott kanyar van, amik csak úgy darálják a gumikat, viszont neked fel sem tűnik, mert tempósnak tűnik a pálya. Na szal érted. Csak egy adat, hogy Dinoval összehasonlítottuk a gumikopásunkat, és neki 1,5-szer jobban kopott az első gumija!!! Szóval egy kicsivel darálósabb stílus és máris kámpó a gumiknak. Ezen a soft semmit sem segít...
    Szóval bárhol is megyünk, ez a különbség meg fog maradni! 50 percre nem érdemes lecserélni... Ahogy Cola is írta, kizárt, hogy ledolgozd a kerékcserét. Ezt figyelembe véve én is amellett döntenék, hogy legyenek rövidebb futamok, vagy legalább az egyik, a második. Így az első futam topjainak kevesebb idejük van a felzárkózásra a második futamon, ami további izgalmat hozna.
    Az tényleg lehetne egy sprint, mondjuk 30 perces.
    Azt már félve említem hogy lehetne az első 20 hely cserélős vagy akár az egész mezőny.
    Nekem olyan 13-14-re koptak a soft gumik a feléig, viszont ott már érezhetően szarabb volt, szerintem onnan már a med jobb volt, viszont a kerékcsere után asszem 29.0 volt a legjobb és a verseny végéig 30 alatti köröket mentem folyamatosan, és nagyon sokat hoztam.

    Én úgy vagyok amúgy vele, hogy elég gyors vagyok ahhoz hogy új gumikon sokat hozzak, persze nem rajtatok, mert van 3-4 pilóta aki nagyon gyors, de a többieket simán lehet hozni 2 cserével, vagy ilyen nagyon nagyon fej-fej-et ami még mindig jobb mert ő kopott gumival lesz én meg nem vagy jóval kevésbé kopottal.
    Pl TT volt aki elöttem volt az első futamon, és a csere után is elöttem volt de olyan tempóval fogyott az előnye, hogy esélye nem volt 2-2,5sec/kör az iszonyat sok, kb úgy érkeztem rá mint egy gyorsvonat.

  6. #231
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Srácok, van egy kis problémánk.

    Mint gondolom sokan tudjátok, 3 csapattal ismét képviseltetjük magunkat a 24 órás versenyen március 16-17-én. A rendezvény előtt még 2 teszt lesz, amin erősen ajánlott a részvétel egyrészt azért, hogy a váltások nekünk is simán menjenek és emiatt ne bukjunk, másrészt azért, mert a franciák jelezték, hogy a nem eléggé aktív csapatok esetleg nem is indulhatnak. Ez a 2 teszt viszont most és jövő vasárnap lesz pont 20:30-23:30-ig.
    A csapataink pilótáinak nagyobb része aktív résztvevője a HGTRM10 Tavasz bajnokságainak is, amiknek a futamait érthető okokból nem akarják kihagyni. Ezért kéne találnunk valami megoldást, hogy legalább az egyik hátralévő teszten részt tudjunk venni. Ráadásul a jövő heti futamunk 3 órás lesz dupla pontért.

    Ha van valamilyen ötletetek, szívesen fogadjuk.

  7. #232
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, van egy kis problémánk.

    Mint gondolom sokan tudjátok, 3 csapattal ismét képviseltetjük magunkat a 24 órás versenyen március 16-17-én. A rendezvény előtt még 2 teszt lesz, amin erősen ajánlott a részvétel egyrészt azért, hogy a váltások nekünk is simán menjenek és emiatt ne bukjunk, másrészt azért, mert a franciák jelezték, hogy a nem eléggé aktív csapatok esetleg nem is indulhatnak. Ez a 2 teszt viszont most és jövő vasárnap lesz pont 20:30-23:30-ig.
    A csapataink pilótáinak nagyobb része aktív résztvevője a HGTRM10 Tavasz bajnokságainak is, amiknek a futamait érthető okokból nem akarják kihagyni. Ezért kéne találnunk valami megoldást, hogy legalább az egyik hátralévő teszten részt tudjunk venni. Ráadásul a jövő heti futamunk 3 órás lesz dupla pontért.

    Ha van valamilyen ötletetek, szívesen fogadjuk.
    Minden versenyzőnek kötelező indulni a tesztfutamokon, szóval be kell áldozni 1 futamot mindenképp.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #233
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Minden versenyzőnek kötelező indulni a tesztfutamokon, szóval be kell áldozni 1 futamot mindenképp.
    Ezt hol olvastad, honnan tudod?

  9. #234
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hol olvastad, honnan tudod?
    Mintha rémlene hogy tavaly kellett , de igazából a prequalin se vagyunk túl aktívak és nehogy az legyen hogy emiatt nem mehetünk. És 1 bajnoki futamon semmi nem múlik...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #235
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha rémlene hogy tavaly kellett , de igazából a prequalin se vagyunk túl aktívak és nehogy az legyen hogy emiatt nem mehetünk....
    Rémlene??? Remek, hogy erre alapozva úgy állítod be, hogy márpedig kötelező... Én nem találtam a szabályzatukban, ha te megtalálod, idézd be ide!

    És 1 bajnoki futamon semmi nem múlik...
    Csak a magad nevében beszélj... főleg, hogy 8 futamból áll most egy bajnokság és 1 dobható csak el...

  11. #236
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Rémlene??? Remek, hogy erre alapozva úgy állítod be, hogy márpedig kötelező... Én nem találtam a szabályzatukban, ha te megtalálod, idézd be ide!
    Nem találom, de nem én fogok sírni ha nem engednek és egyébként meg nem árt a gyakorlás

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a magad nevében beszélj... főleg, hogy 8 futamból áll most egy bajnokság és 1 dobható csak el...
    Magam nevében beszélek, ez a szezon nekem úgyis bukó....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #237
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Jól elvagytok.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #238
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jól elvagytok.
    Ja, most erre mit mondjak? Nem szeretem, ha valaki félrevezeti a másikat...

  14. #239
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, most erre mit mondjak? Nem szeretem, ha valaki félrevezeti a másikat...
    De tényleg én is emlékszem valami olyanra (és akkorra) amit Wega írt.
    Amúgy tőlem minden mehet, akár csúsztathatunk is a naptáron.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #240
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, most erre mit mondjak? Nem szeretem, ha valaki félrevezeti a másikat...
    Én meg csak csupán jót akarok a csapatnak, de igazad van TT jó geci vagyok...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #241
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg csak csupán jót akarok a csapatnak, de igazad van TT jó geci vagyok...
    Ha jót akarsz, ha nem, olyat állítasz, amiben nem is vagy biztos...

  17. #242
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jót akarsz, ha nem, olyat állítasz, amiben nem is vagy biztos...
    Erre inkább nem írok semmit...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #243
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hétfőn letoljuk őket még van 1 hét addig,vagy vasárnap este 6 azt 8kor megy mindenki a dolgára
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 02. 25. 18:12.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #244
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Hétvégi futam kiírása

    A GTWeb csapattól engedélyt kaptunk, hogy a bajnokságunkban használjuk azt a Spa verziót amin a 24órás verseny is futni fog. A prekvalon pici zavart jelenthet, de sajnos várhatóan nem leszünk 28nál többen, így tényleges problémát nem jelent majd.
    A pálya megtalálható a letöltések között. ITT

    A versenyünket a qualy és a WU szintjén picit megrövidítjük, így a tesztverseny 3. etapjára minden csapatból simán oda tudnak érni. Az első etapra kell valakinek "feláldoznia" így csak magát amelyik csapatban nincs olyan aki egyébként nem indulna a bajnokságban, vagy még a másodikra max, de ha azt kihagyjuk akkor sincs dráma, csak "TOP DECO" -ra kell akkor indulni a 3.-ban.

    így részt tudunk venni a teszten, de a bajnokság sem áll le.

    A jövőheti futamunk sorsáról pedig a holnapi napon szavazást írunk ki.

  20. #245
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Figyu egy olyan észrevételem lenne, hogy nem találom az A1ring 2. futamának a végeredményét.
    Megnéztem a pont táblázatot és nem értettem miért vagyok ott ahol vagyok és már 5 fülön volt megnyitva az oldal, hogy ki tudjam bogozni, de aztán rájöttem hogy azért nem értem mert a 2. futam eredményét nem látom.

    Ami viszont ezzel a hely hátrasorolással kapcsolatban felmerült bennem kérdés, hogy a pilóta statisztikába, hogy kerülnek be az eredmények?
    Ha 2. vagyok de kapok büntetést mondjuk és így csak a 6. helyen vagyok elszámolva attól még a statisztikába bekerül, hogy +1 dobogós helyezés?

  21. #246
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Figyu egy olyan észrevételem lenne, hogy nem találom az A1ring 2. futamának a végeredményét.
    Megnéztem a pont táblázatot és nem értettem miért vagyok ott ahol vagyok és már 5 fülön volt megnyitva az oldal, hogy ki tudjam bogozni, de aztán rájöttem hogy azért nem értem mert a 2. futam eredményét nem látom.

    Ami viszont ezzel a hely hátrasorolással kapcsolatban felmerült bennem kérdés, hogy a pilóta statisztikába, hogy kerülnek be az eredmények?
    Ha 2. vagyok de kapok büntetést mondjuk és így csak a 6. helyen vagyok elszámolva attól még a statisztikába bekerül, hogy +1 dobogós helyezés?
    A két futamos hétvégék miatt át kellett alakítani a ponttáblázatot, ami tulajdonképpen már kész van, csak tesztelnünk kell még. Hamarosan feltöltjük az eredményeket.
    A statisztikába nem tudom, hogy kerülnek bele, majd Laci megmondja.

  22. #247
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Figyu egy olyan észrevételem lenne, hogy nem találom az A1ring 2. futamának a végeredményét.
    Megnéztem a pont táblázatot és nem értettem miért vagyok ott ahol vagyok és már 5 fülön volt megnyitva az oldal, hogy ki tudjam bogozni, de aztán rájöttem hogy azért nem értem mert a 2. futam eredményét nem látom.

    Ami viszont ezzel a hely hátrasorolással kapcsolatban felmerült bennem kérdés, hogy a pilóta statisztikába, hogy kerülnek be az eredmények?
    Ha 2. vagyok de kapok büntetést mondjuk és így csak a 6. helyen vagyok elszámolva attól még a statisztikába bekerül, hogy +1 dobogós helyezés?
    Nem, aki hátrasorolásos büntetést kap, annak az eredménye a statisztikában is ennek megfelelően fog megjelenni.

  23. #248
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, aki hátrasorolásos büntetést kap, annak az eredménye a statisztikában is ennek megfelelően fog megjelenni.
    Értem, mondjuk nem örülök neki.

  24. #249
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, mondjuk nem örülök neki.
    Tomcy, pont ez a lényege a büntinek, hogy a végeredmény módosítja meg. Nem csak a pontjaid vesznek el, hanem az eredményed is. Tehát ott te nem 2., hanem 6. vagy A szabálytalankodóknak oda a dicsőség.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 03. 10. 20:38.

  25. #250
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tomcy, pont ez a lényege a büntinek, hogy a végeredmény módosítja meg. Nem csak a pontjaid vesznek el, hanem az eredményed is. Tehát ott te nem 2., hanem 6. vagy A szabálytalankodóknak oda a dicsőség.
    Azért nem egészen mert ott akkor is a 2. helyen értem be...
    Nem is értem amúgy, hogy a verseny végeredményét, hogyan módosítjátok amikor idő alapján előrébb vagyok mint a 6. akkor random szerűen annyi időt hozzá írtok a beérkezett időmhöz, hogy én legyek a 6. ?

    Mert ez így gáz és etikátlan az én szememben.

    Oké hogy levonjátok a pontot nem is érdekel, de a 2. hely az második ha cigány gyerekek potyognak az égből, mert ott intettek le.
    Pl ezért jobb volt a régi rendszer, mert az tükrözte, hogy pl gyors voltam csak volt pár koccom ami miatt busásan megbüntettek, így viszont ha valaki ránéz akkor az látja, hogy 6-7. helyen értem be ami a valós versenyban adott esetben akár 1 perces különbségek is lehettek, így baromira nem a valós erősorrendet tükrözi.

    Szóval ezen jó lenne változtatni, mert így elgondolkozom ezután a szezon után, hogy egyáltalán folytassam-e, mert nem azért küzdöm végig a versenyt, hogy a 6. hely legyen a nevem mellett amikor mondjuk 2.nak értem be.

Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •