Szavazás eredménye: Milyen autókkal kerüljön megrendezésre a GTR2 bajnokság tavaszi szezonja?

Szavazók
25. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • ADAC GT Masters mod

    24 96,00%
  • gyári autók

    1 4,00%
Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7 8 9 10 11
Találatok: 251 - 265 (265 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ötletelő!!

  1. #251
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fog Tomcy egyszer olyat írni, hogy EZ IGEN, NAGYON JÓL CSINÁLJÁTOK, EGYETÉRTEK VELE!
    Amennyire megismertem, soha!
    Már ott tartok, hogy a beírásait el sem olvasom.

  2. #252
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem egészen mert ott akkor is a 2. helyen értem be...
    Nem is értem amúgy, hogy a verseny végeredményét, hogyan módosítjátok amikor idő alapján előrébb vagyok mint a 6. akkor random szerűen annyi időt hozzá írtok a beérkezett időmhöz, hogy én legyek a 6. ?

    Mert ez így gáz és etikátlan az én szememben.

    Oké hogy levonjátok a pontot nem is érdekel, de a 2. hely az második ha cigány gyerekek potyognak az égből, mert ott intettek le.
    Pl ezért jobb volt a régi rendszer, mert az tükrözte, hogy pl gyors voltam csak volt pár koccom ami miatt busásan megbüntettek, így viszont ha valaki ránéz akkor az látja, hogy 6-7. helyen értem be ami a valós versenyban adott esetben akár 1 perces különbségek is lehettek, így baromira nem a valós erősorrendet tükrözi.

    Szóval ezen jó lenne változtatni, mert így elgondolkozom ezután a szezon után, hogy egyáltalán folytassam-e, mert nem azért küzdöm végig a versenyt, hogy a 6. hely legyen a nevem mellett amikor mondjuk 2.nak értem be.
    De Tomcy! Ez való életben is így működik. Necseszmá!

  3. #253
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval ezen jó lenne változtatni, mert így elgondolkozom ezután a szezon után, hogy egyáltalán folytassam-e
    Jaj már megint ez a szöveg...

    Majd megpróbálom elsütni egyszer én is egy lottózóban, hátha...

  4. #254
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Oké hogy levonjátok a pontot nem is érdekel, de a 2. hely az második ha cigány gyerekek potyognak az égből, mert ott intettek le.
    Pl ezért jobb volt a régi rendszer, mert az tükrözte, hogy pl gyors voltam csak volt pár koccom
    Bocs Tomcy, de emellett nem tudok elmenni.

    Pont ez baj és ez a szomorú, hogy nem érdekel.
    A pontlevonás nem számít neked, csak az eredmény. Így akkor mégis mi értelme van a büntetésnek??

    Látod itt a fő gond, hogy csak a saját eredményed érdekel és a saját érvényesülésed miatt pedálozol, ahelyett hogy füled farkad behúznád és mélyen elgondolkoznál rajta, hogy vki más versenyét elrontottad és hogy miért kerülsz ilyen helyzetekbe és hogy ezen hogy lehetne javítani? Talán fontosabb lenne ezen túráztatnod az agyad és nem azon, hogy most 2. vagy 6. lettél...


    (De ha neked ez a lényeg és ez igazi büntetés számodra, akkor megjegyzem, végre helyén van a dolog.)

    Illetve mit gondolsz, rajtad kívül mégis ki az isten nézegeti a te statisztikáidat?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 03. 11. 01:35.

  5. #255
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem egészen mert ott akkor is a 2. helyen értem be...
    Nem is értem amúgy, hogy a verseny végeredményét, hogyan módosítjátok amikor idő alapján előrébb vagyok mint a 6. akkor random szerűen annyi időt hozzá írtok a beérkezett időmhöz, hogy én legyek a 6. ?

    Mert ez így gáz és etikátlan az én szememben.

    Oké hogy levonjátok a pontot nem is érdekel, de a 2. hely az második ha cigány gyerekek potyognak az égből, mert ott intettek le.
    Pl ezért jobb volt a régi rendszer, mert az tükrözte, hogy pl gyors voltam csak volt pár koccom ami miatt busásan megbüntettek, így viszont ha valaki ránéz akkor az látja, hogy 6-7. helyen értem be ami a valós versenyban adott esetben akár 1 perces különbségek is lehettek, így baromira nem a valós erősorrendet tükrözi.
    Már hogyne tükrözné. Aki baleset mentesen tud versenyezni, az nyilvánvalóan jobb versenyző mint aki nem tud.

  6. #256
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nem itt arrol van szo hogy ha egy kört sem egyek a pályán és elindulok a qualin alap setuppal akkor is bejövök 8. helyen.
    Persze a valo életben az van hogy adnak x másodpercet aztán oda kerülsz ahova kerülsz.
    De az hogy egy kocc miatt 5-6 helyes büntetéseket osztotok az durva.
    Végig tudok menni hiba és galiba nélkül de ha csatázol akkor benne van a hiba.

    Vannak jo dolgok Bazsy de ahogy Cola is irta ezek azért bőven durva büntetések.
    Pl ha Zoli valakit lekoccol a rajtnál amiért kap 5helyes büntit de a versenyt megnyeri 1perc előnnyel és szinte az egész mezőnyt lekörözi akkor nehogy már fer büntetés ez neki vagy bárkinek.


    Szabi akár mennyire is önzőnek ha enegem érdekel a statisztikám, nem azért fektettem és fektetek sok sok órát a gyakorlásba, hogy azt lássam hogy statisztika szerint ott értetem be ahol nem is.

    És már ezt is leirtam hogy én csatázni szertek nem vonatozni, akkor legyen ghost car aztán az nyer aki adott idő alatt gyorsabb.

  7. #257
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Már hogyne tükrözné. Aki baleset mentesen tud versenyezni, az nyilvánvalóan jobb versenyző mint aki nem tud.

    Azért ezt pár vilagbajnok megcáfolta már az életben.

  8. #258
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem itt arrol van szo hogy ha egy kört sem egyek a pályán és elindulok a qualin alap setuppal akkor is bejövök 8. helyen.
    Persze a valo életben az van hogy adnak x másodpercet aztán oda kerülsz ahova kerülsz.
    De az hogy egy kocc miatt 5-6 helyes büntetéseket osztotok az durva.
    Végig tudok menni hiba és galiba nélkül de ha csatázol akkor benne van a hiba.

    Vannak jo dolgok Bazsy de ahogy Cola is irta ezek azért bőven durva büntetések.
    Pl ha Zoli valakit lekoccol a rajtnál amiért kap 5helyes büntit de a versenyt megnyeri 1perc előnnyel és szinte az egész mezőnyt lekörözi akkor nehogy már fer büntetés ez neki vagy bárkinek.
    Tomcy, egy büntetésnek nincs semmi értelme ha nem büntet!
    Ha vki szerez 1 perc előny és kap fél perc büntetést, az nem büntetés, az semmi.

    És itt nem időbüntetés van, nem is pont büntetés, hanem fix X pozíciós hátrasorolás.

    És visszatérve a kis korábbi eszmefuttatásodra, hogy azon gondolkozol, hogy azért nem akarsz jövőre jönni, mert ha kilöksz vkit, akkor azért olyan büntetést kapsz, ami neked nem tetszik és nem éri meg... háátöö lehet csak nekem jár furán az agyam, de hát pont az a büntetés lényeg hogy ne érje meg és akkor talán inkább azon kéne gondolkodni, hogy hogyan kéne úgy menned, hogy ne lökj ki senkit és ezzel ne kapj büntetés...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 03. 11. 17:07.

  9. #259
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330


    Bünti az senkinek se jó, de ez a hátrasorolás szerintem korrekt és elrettentő mindenki számára és 2x is meggondolja mit figurázik és hogyan
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 03. 11. 17:21.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #260
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Végig tudok menni hiba és galiba nélkül
    Akkor tedd azt, szájkarate helyett is.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 03. 11. 17:58.

  11. #261
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Tomcy! Igazad van. Hihetetlen, hogy 142 versenyző közül csupán 2 ember érti meg a mondandódat amit már 2006. május 8. óta hangoztatsz. Te és Én!
    Abszolút igazad van, itt Mindenki egy töketlen fasz, velünk ellentétben

  12. #262
    Szedlár István Regisztrált Shoma12 logója
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    37

    Szolgálatra jelentkezem

    Sziasztok!
    Engedelmetekkel bemutatkoznék: Szedlár István vagyok, én készítettem az ADAC mod fizikáját és módosítgattam a hangjait.

    Január 3-án megszülettek 576094_400899920007701_1288968118_n.jpg iker fiaim és azóta eltűntem a színről viszont örömmel látom hogy alapvetően nincs nagy bajotok a moddal.
    Tavaly április és október között kevéske órát töltöttünk Toge-val a moddolással, az alap koncepció az volt hogy a fizikák karakterisztikája bár különbözzön, a teljesítményeket mégis igyekezzünk azonosra hangolni.
    Ehhez különböző pályákon folyamatosan teszteltem az összes gépet, sőt páran segítettek is ebben a Zform-osok közül, de mivel nekem sem feküdhet minden autó ugyanannyira, bizonyára tapasztaltok bizonyos erőfölényt egyes gépeknél.

    Ha bármit javítani kell, kérlek jelezze a liga VEZETŐSÉGE (vagy Wéber Gabi / Michelisz Norbi személyesen a lakásomon 0-24 óra között aláírásra előkészített fotóval )) ) nekem emailen szedlar.istvan@gmail.com. A javítást igyekszem pár napon belül javítani és tesztelésre bocsátani a GTRM vezetősége felé.

    Jó versenyzést kívánok mindenkinek, a nyári fun futamokra én is elő fogok már kerülni.

  13. #263
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Shoma12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Engedelmetekkel bemutatkoznék: Szedlár István vagyok, én készítettem az ADAC mod fizikáját és módosítgattam a hangjait.

    Január 3-án megszülettek 576094_400899920007701_1288968118_n.jpg iker fiaim és azóta eltűntem a színről viszont örömmel látom hogy alapvetően nincs nagy bajotok a moddal.
    Tavaly április és október között kevéske órát töltöttünk Toge-val a moddolással, az alap koncepció az volt hogy a fizikák karakterisztikája bár különbözzön, a teljesítményeket mégis igyekezzünk azonosra hangolni.
    Ehhez különböző pályákon folyamatosan teszteltem az összes gépet, sőt páran segítettek is ebben a Zform-osok közül, de mivel nekem sem feküdhet minden autó ugyanannyira, bizonyára tapasztaltok bizonyos erőfölényt egyes gépeknél.

    Ha bármit javítani kell, kérlek jelezze a liga VEZETŐSÉGE (vagy Wéber Gabi / Michelisz Norbi személyesen a lakásomon 0-24 óra között aláírásra előkészített fotóval )) ) nekem emailen szedlar.istvan@gmail.com. A javítást igyekszem pár napon belül javítani és tesztelésre bocsátani a GTRM vezetősége felé.

    Jó versenyzést kívánok mindenkinek, a nyári fun futamokra én is elő fogok már kerülni.
    Hi!

    Szép munka, köszönjük hogy használhatjuk!
    Ha észrevételezhetek én is dolgokat, akkor az első és legfontosabb az lenne, hogy pl. a Merci nagyon versenyképtelen,de a valóságban nem ennyire gyenge.Ha ezen lehetne változtatni úgy hogy az ne menjen a realimus rovására az sokat színesítene a mezőnyön.(bár hogy mikor tudnánk élesben is használni az kérdéses, mivel a jelenlegi bajnokság már nélküle fut)...egyenlőre ennyi..
    Utoljára módosította: mikkkka; 2013. 03. 29. 22:47.

  14. #264
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Shoma12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Engedelmetekkel bemutatkoznék: Szedlár István vagyok, én készítettem az ADAC mod fizikáját és módosítgattam a hangjait.

    Január 3-án megszülettek 576094_400899920007701_1288968118_n.jpg iker fiaim és azóta eltűntem a színről viszont örömmel látom hogy alapvetően nincs nagy bajotok a moddal.
    Tavaly április és október között kevéske órát töltöttünk Toge-val a moddolással, az alap koncepció az volt hogy a fizikák karakterisztikája bár különbözzön, a teljesítményeket mégis igyekezzünk azonosra hangolni.
    Ehhez különböző pályákon folyamatosan teszteltem az összes gépet, sőt páran segítettek is ebben a Zform-osok közül, de mivel nekem sem feküdhet minden autó ugyanannyira, bizonyára tapasztaltok bizonyos erőfölényt egyes gépeknél.

    Ha bármit javítani kell, kérlek jelezze a liga VEZETŐSÉGE (vagy Wéber Gabi / Michelisz Norbi személyesen a lakásomon 0-24 óra között aláírásra előkészített fotóval )) ) nekem emailen szedlar.istvan@gmail.com. A javítást igyekszem pár napon belül javítani és tesztelésre bocsátani a GTRM vezetősége felé.

    Jó versenyzést kívánok mindenkinek, a nyári fun futamokra én is elő fogok már kerülni.
    Szia!

    Köszönjük a mod-ot és a lehetőséget, hogy kipróbálhatjuk.
    Az évadunk végével felkérjük majd a versenyzőket, hogy összegezzék a tapasztalataikat és állítsanak fel egy erősorrendet az autók között, már amennyire ez lehetséges.

    Addig is élvezettel használjuk. Téged pedig várunk versenyezni minél hamarabb...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 03. 29. 22:30.

  15. #265
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Köszönjük szépen a modot! Szerintem sokat lendített a HGTRM versenyzőin, annyira vártuk azt, ami nem érkezett meg, de a munkáddal hatalmas űr töltődött ki! SZERINTEM!

    u.i.: A srácokhoz is gratulálok! Szép munka, bár csak 25% a te dicsőséged, az asszony ilyenkor többet visz!

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7 8 9 10 11

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •