Találatok: 1 - 18 (18 összesen)

Téma: HGTRM10 Ősz - Estoril - GT - 2012.12.02.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM10 Ősz - Estoril - GT - 2012.12.02.

    Időpont: December 2.
    Pálya: Estoril
    Autó: Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 575 GTC, Ferrari 550 Maranello, Lamborghini Murcielago R-GT, Lister Storm, Maserati MC12, Saleen S7-R, Corvette C5R
    Időjárás: Változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 12:00
    Futamtáv:50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Nem mentette a körödőmet tegnap megint a szerver...

  3. #3
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Jó is ez .. start gomb .. kidob a lobbyba .. kezd nagyon elegem lenni ebből a játékból ..

    Scuderia Giudice #099#

  4. #4
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Bocsi a történtekért Norbi, elbaxtam a dobogódat.

  5. #5
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Én meg Tomcyét.
    Nagy bocs Tomcy, kissé elmértem... Volt jópár gondom, de mondjuk nem azért taszítottalak le...
    Így utólag persze eszembe jutott hogy ki kellett volna mennem a susnyába full gázzal azt jóvan, nekem már úgyse számít... Na de akkor hittem abban hogy megállok/elférünk.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #6
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Boccs Pataki Szabi, jól kipöccintettelek
    És Guszti is boccs,-róbáltalak visszaforgatni, de te nem akartad..

  7. #7
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    R12

    Végre egy nagyjából hibamentes futam...
    0 kör gyakorlással quali...persze eső, nehogy gyakoroljunk egy kicsit.
    Futam egész jól alakult, de az Mc-k akkorákat lassultak a T3-ban, hogy kettőt is megtoltam egy kicsit, elnézést érte, nem nagyon számítottam rá.
    Terjék Attival volt egy kisebb affér, hibája után bebújtam elé, majd egyenesben gyorsabb volt, behúzódtam, hogy belső íven fékezek, de szépen eltakarított onnan. Gondolom arra számított, hogy kihúzódok. Ezzel el is szállt az esély a jobb helyezésre, mert elég csúnya aero damage lett az incidensből.
    A vége így sem rossz, főleg ehhez a szezonhoz képest, Suhinak grat a helyezéshez, 50mp hátrányból nem kicsi versenyt futott és ha még tankol is rendesen... Úgy tankolt, mintha neki kéne fizetnie
    Bazsynak köszönet a setupért!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  8. #8
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg Tomcyét.
    Nagy bocs Tomcy, kissé elmértem... Volt jópár gondom, de mondjuk nem azért taszítottalak le...
    Így utólag persze eszembe jutott hogy ki kellett volna mennem a susnyába full gázzal azt jóvan, nekem már úgyse számít... Na de akkor hittem abban hogy megállok/elférünk.

    Basszus 40m előnyöm volt de sikerült eltalálnod!
    Nem is értem miért nem balra húztad a kocsit, direkt mentem már befele, hogy jelezzem, hogy az ajtók záródnak.

    A nagyobb baj, hogy emiatt amikor jöttem vissza, egy kicsit nagyobb gázt adtam és emiatt keresztbe vágta magát a kocsi és így mindenki elé sikerült keresztbe megérkezni amiért páran meg is szívták és majd jól kapok miatta vagy 20 pontot vagy többet ami marhán nem hiányzott rohadtul, főleg hogy ilyen baromi szoros a csapatbajnokság is.

    Nagyon nem számítottam rá hogy ilyen versenyképes lesz a viper a hideg időben, viszont ha nincs ez a kilökés akkor még talán Csicsit is tudtam volna tartani.

    A qual viszont tetszett, gondoltam hogy ez lesz, ezért mentem is egyből ki a soft slickkel amig a többiek próbálták az esőset vagy nem tudom mit, de összejött az a kör.

  9. #9
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Q:12 (Nem túl reális de köszönet érte az esőnek )
    R: 10
    Rajtot elég jó kaptam el, és a T1-es eseményeknek hála 10. voltam. T3-ban kicsit meglöktem Holly-t, bocsánat érte. Szerencsére nem lett belőle semmi gond. Aztán megkaptam magam mögé a masters Grosjean-ját, és nem kellett csalódnom. Szerencsére még a pályán meg tudtam fogni az autót, így csak 1 helyet veszítettem. Ez után aki előttem volt az eltávolodott tőlem, a mögöttem levők pedig lemaradtak.
    A 2. kiállás után Teratti jött rám nagyon, az utolsó kb. 10 kört gyakorlatilag tükörből vezettem, de szerencsére meg tudtam tartani a helyemet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #10
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Ja a legérdekesebb esetet nem is említettem.
    1. boxkiállás, gurulok már a pitben, kint van mindenki, erre mikor kb. 50 méterre voltam mindenki összecuccol és bemennek a boxba. Csak a táblás ember maradt kit.
    Vissza nem jött senki, de azért kaptam benzint és kereket is.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #11
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi a történtekért Norbi, elbaxtam a dobogódat.
    Ez az évad számomra erről szól.
    Úgyan sokkal gyorsabb voltál, de nem értettem, hogy 3-4 körön keresztül miért akarsz kilökni minden kanyarban.
    Konkrétan neked kellett volna elsőnek lenni, mert Nibiék is balfaszkodtak ott, és azokban a körökben te voltál a leggyorsabb, de ez az autó máshogy viselkedik, amit te nem nagyon akartál elfogadni.
    De persze nincs probléma.

    Ja én meg bocs a T3 miatt, megcsíptem a füvet, és befordult kicsit az autó, így megkoccoltalak.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 12. 03. 00:06.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #12
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus 40m előnyöm volt de sikerült eltalálnod!
    Nem is értem miért nem balra húztad a kocsit, direkt mentem már befele, hogy jelezzem, hogy az ajtók záródnak.

    A nagyobb baj, hogy emiatt amikor jöttem vissza, egy kicsit nagyobb gázt adtam és emiatt keresztbe vágta magát a kocsi és így mindenki elé sikerült keresztbe megérkezni amiért páran meg is szívták és majd jól kapok miatta vagy 20 pontot vagy többet ami marhán nem hiányzott rohadtul, főleg hogy ilyen baromi szoros a csapatbajnokság is.
    Sajnos túl közelről láttam a történteket, így szépen kiszánkáztál elém, én meg felrepültem, rá vkinek a tetejére...Innen vége volt, el is ment a versenyem, megint. Aztán csak azért nem léptem ki, mert lassabb autóval voltak az előttem lévők és élveztem a versenyt, de közben egyre jobban kezdett fájni a torkom, plusz a 11.8-as aero, nem sok kedvem volt hozzá, de végigmentem. 7. hely, elmegy egynek, csak sajnos jobb is lehetett volna.

  13. #13
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Terjék Attival volt egy kisebb affér, hibája után bebújtam elé, majd egyenesben gyorsabb volt, behúzódtam, hogy belső íven fékezek, de szépen eltakarított onnan. Gondolom arra számított, hogy kihúzódok.
    Megnézem az esetet de most úgy emlékszem vissza az esetre(ha ez a verseny vége körül volt mikor kijöttél a boxból), hogy én végig bent maradtam bal oldalt de te visszahúzódtál jobbra én be akartam szúrni majd megint balra azaz kétszer változtattál irányt a második már féktávon volt mikor visszahúztad és nem tudtam elkerülni a koccot. A versenyről..... az elején volt adok-kapok természetesen nem tudtam kimaradni belőle. Ennek a kalapácsnak egy előnye volt, hogy egyenesben nyomatékos de nagyon szenvedtem vele....lázasan, taknyosan ennyit tudtam kihozni a versenyből....
    A király nem Elvis volt...

  14. #14
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A qual viszont tetszett, gondoltam hogy ez lesz, ezért mentem is egyből ki a soft slickkel amig a többiek próbálták az esőset vagy nem tudom mit, de összejött az a kör.
    Én meg sem próbáltam esőssel kimenni, de a keréknyomást elcsesztem, így 1 kör hátrányom lett, és így utólag ez elég sokat számított. De igazán jó kis qual volt, ilyen kéne még sok. Ill versenyen is el tudnám viselni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #15
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos túl közelről láttam a történteket, így szépen kiszánkáztál elém, én meg felrepültem, rá vkinek a tetejére...Innen vége volt, el is ment a versenyem, megint. Aztán csak azért nem léptem ki, mert lassabb autóval voltak az előttem lévők és élveztem a versenyt, de közben egyre jobban kezdett fájni a torkom, plusz a 11.8-as aero, nem sok kedvem volt hozzá, de végigmentem. 7. hely, elmegy egynek, csak sajnos jobb is lehetett volna.

    Én konkértan azt hittem, hogy nincs első szárnyam mert a T2-be alig akart bekanyarni a kocsi.
    Sajnálom a dolgot, nem így akartam én sem elhiheted...

  16. #16
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg sem próbáltam esőssel kimenni, de a keréknyomást elcsesztem, így 1 kör hátrányom lett, és így utólag ez elég sokat számított. De igazán jó kis qual volt, ilyen kéne még sok. Ill versenyen is el tudnám viselni.
    Én is, ennyire még nem szorítottam az esőért, de aztán nekem jó lett így ahogy volt leszámítva a T1-et.

  17. #17
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én konkértan azt hittem, hogy nincs első szárnyam mert a T2-be alig akart bekanyarni a kocsi.
    Sajnálom a dolgot, nem így akartam én sem elhiheted...
    Persze, gondolom...nem is vagyok annyira dühös, mert az elején nem te tehettél az egészről, ami miatt kialakult a dolog, csak kár érte, mindkettőnknek

  18. #18
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Bazsynak köszönet a setupért!

    Egs!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •