Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz -Oschersleben - NGT - 2012.11.11.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM 10 Ősz -Oschersleben - NGT - 2012.11.11.

    Időpont: November 11.
    Pálya: Oschersleben
    Autó: Ferrari 360 GTC, Ferrari 360 Modena, Seat Toledo, Porsche GT3-RS, Porsche GT3 RSR, TVR T 400 R, BMW M3 GTR, Mosler MT900 R
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv:50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Az FTP-szerverünk egyenlőre nem elérhető, így a prekvalifikációs időket még nem tudtam visszaállítani.
    Akinek érszrevétele, javaslata, vagy véleménye van az privát üzenetben megteheti a VB-tagok felé.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 11. 11. 12:25.

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A VB felhívja a versenyzők figyelmét hogy mindig legalább 2 kerékkel a fehér vonalon belül közlekedjenek, ez vonatkozik a T4 re is ahol köztudottan sokat lehet nyerni egy szép kiszélesítéssel a kanyar bejáratán.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #4
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Tisztelt Versenyzők! A futam megrendezésre kerül, A szerver lesz indítva, mindenkinek jó és balesetmentes futamot kívánnak a VB-k

    Scuderia Giudice #099#

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Ismét lehet fórumozni, de egyenlőre nem tudjuk garantálni hogy a hozzászólások megmaradnak.

  6. #6
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Q: 9. vagy 10. (Nagy-nagy köszönet RuZo-nak a setup-ért )
    R: 9
    Bazsy, ez a rajt mi volt? Ilyet itt még nem láttam közel 150 verseny alatt!
    A rajt után jöttem fel, de a 2. körben kicsit hibáztam, és visszaestem a 13. helyre. Utána próbáltam vissza küzdeni magam, és az időkülönbségeket nézve érdekes volt látni, hogy olyanok voltak nálam lassabbak a pályán, akiktől nem ezt szoktam meg.
    Mikor láttam, hogy néhányan a verseny 1/3-ánál kimennek a pit-be, gondoltam jó lesz a féltávos taktikám. Csak a saját hülyeségemmel nem számoltam, hogy a 2. kiállásnál elfelejtem törölni a kerékcserét, így buktam 22-24mp-et, és kb. 1 helyet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #7
    Q:2
    R:2

    Kezdem azzal, hogy az egyetlen pálya ami mellett nyíltan kiállok, hogy utálom.
    Így aztán nem gyakoroltam sokat, + az adatbázis hiba miatt nem is tudtam, hogy lesz e egyáltalán futam (ahogy látom eza probléma elvette sokak kedvét).
    Ha azonos autókkal indultunk volna, örültem volna ha az első 10-ben benne leszek. Így ez a 2. hely nekem jó. Az első körökben vmikor a célegyenes végén elnéztem jobbra, (nem tudom minek), és mire visszanéztem, már túl mentem a fékezési ponton, így sóder lett belőle. De nem csak ez volt az egyetlen hibám.
    Nibi az első box előtt nagyon belassult, így visszazárkóztam rá, de a box után már sejtettem, hogy más taktikán van, mivel 17mp-re nőtt a távolság. Igazából nem voltam benne biztos (nem tudtam mennyit eszik a Mosler), és már elbukottnak gondoltam a versenyt, így a nagy unalomban elkezdtem hibázgatni, és szétesni. A verseny közepe táján csak bambulva körözgettem. Aztán amikor rájöttem Nibi mit csinál, már mind1-volt. Mivel én nem nagyon szoktam ezt az üres tankig taktikát nyomni, így valahogy nem jöttem rá egyből. Mondjuk ezzel az autóval még így is hozni lehetett volna az első helyet, de ahhoz először is tudni kéne rajta menni.
    Szóval a verseny számomra nem volt rossz de ez csak azért volt mert mindenki szarabb autóval ment. Bízom benne, hogy lesz még jobb is 1x.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 11. 12. 00:30.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #8
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Bazsy, ez a rajt mi volt? Ilyet itt még nem láttam közel 150 verseny alatt!
    Elnézést kérek, de amikor kitettem magam a gridre, már hallottam, hogy pörgetitek a motorokat, így hát rámarkoltam a kormányra, kuplung be és toltam egy egyest......azaz toltam volna, csak a kormány 180 fokkal el volt tekeredve, így ahol szerettem volna, hogy legyen az egyes, ott a hátramenet volt. Na akkor jöttetek Ti!

    BOCSÁNAT, én sem így terveztem, sőőt, meg akartam Nibit szorongatni a mai futamon.....

  9. #9
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek, de amikor kitettem magam a gridre, már hallottam, hogy pörgetitek a motorokat, így hát rámarkoltam a kormányra, kuplung be és toltam egy egyest......azaz toltam volna, csak a kormány 180 fokkal el volt tekeredve, így ahol szerettem volna, hogy legyen az egyes, ott a hátramenet volt. Na akkor jöttetek Ti!

    BOCSÁNAT, én sem így terveztem, sőőt, meg akartam Nibit szorongatni a mai futamon.....
    Lelki szemeimmel látom a meglepődést, mikor megindul az autó hátra fele.
    Amúgy elég fura volt a rajt. Nálam legalábbis nem írta, hogy X versenyzőre várunk, meg hogy tele a rajtrács. Egyszer csak mindenki indult.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Lelki szemeimmel látom a meglepődést, mikor megindul az autó hátra fele.
    Amúgy elég fura volt a rajt. Nálam legalábbis nem írta, hogy X versenyzőre várunk, meg hogy tele a rajtrács. Egyszer csak mindenki indult.
    Ha megtelt a grid, akkor nem számol, hanem indul a rajt procedúra.
    Már én is megszoktam hogy mindig van valaki aki csak félpercel az idő lejárta előtt rakja ki magát a gridre.

    Ha futam előtt valaki azt mondja hogy harmadik hely, kapásból aláírtam volna. Nagyrészt én is csak a GTC-nek köszönhetem. Bár azt most sem értem hogy Zolit hogy előztem meg. Gondolom a boxban szúrt el valamit, mert a pályán biztos nem voltam gyorsabb.

  11. #11
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    A futamomról annyit, hogy rohadt másnapos voltam.

    Szerintem Bazsy rajtját nyugodtan fel lehetne használni promóciós célokra is -hogy mások is lássák mekkora feeling van itten

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Na ennyit a mezőnyfutamról...
    Nem gondoltam hogy a TVR-el ennyire jó lehetek. Az is segített, hogy felmelegedett az idő és így igazán bemelegedtek az első gumik, amikkel máris 1-2 tizeddel jobbat lehetett menni. Cserébe futamon ugyan jobban kopott, ezért az etapok végén már 30 fölé koptak, szóval full ratyik voltak.
    Ekkor Norni utol is ért, de ahogy láttam nem akart izmozni, csak lekövetni az az 1-2 kört amíg boxba megyek. Aztán ugye a féltávos gyors taktikkal (üresedő tankos, friss gumis) sikerült ellépnem amiből már gazdálkodhattam a végén.
    A végén Tomcy tuti elszidta mindenemet, bocs a szivatásért. Szerintem mindhárman nagyon jól tudtuk, hogy miért csinálom. 2. boxból kijőve Tomcy és Laca közé értem ki (lekörözöttek voltak), és gondoltam odapörkölök még pár jobb kört és megfogom Tomcyt, neki úgy is el kell engednie, és akkor Laca máris ráugrik. Ez összejött, de aztán nem akartam túlhúzni a dolgot, és mikor már láttam hogy nem jön ki az ív simán mentem a fűre, az már nagy bunkóság lett volna ha akkor keresztbe vágom, csak hogy Tomcyval "végleg" kitoljak. Szóval a belassítás összejött, de a Laca előzés már nem. De jó volt látni hogy az utolsó két kört végigszenvedtétek egymással.

    Laca neked meg egész nap viszkessen a jobb lábad amiért olyan bugyután/sehogy engedtél el.
    Tudtad egyáltalán hogy én vagyok és lekörözlek?
    Jó sokat buktam vele és annyira sikerült felhúznod hogy dobtam T4 bukójában egy jó nagy keresztbe csúszást.
    Ha meg tudtad mi a szitu akkor is illik elengedni minél előbb, aztán ha tényleg jobbak a gumijaid úgy is visszaengedlek amivel fele ennyit nem buktunk volna! Ezzel magaddal is kitoltál, mert ha simán elengedsz előbb megfogom Tomcyt a végén és jobban be tudok tartani neki.

    Amúgy jó futam volt, én élveztem hogy erősebb autók ellen kell menekülnöm.
    Bazsy rajtja tényleg über gáz. Ezt a 180 fokot és hátramenetet nem vágom, de a driverben lehet állítani középre húzást, ami csak akkor lép életbe ha nem a pályán vagy! Ergo menübe lépéskor beáll szépen középre. Menet közben nem működik, nem befolyásol semmit!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Cserébe futamon ugyan jobban kopott, ezért az etapok végén már 30 fölé koptak
    Érdekes volt, hogy Abypetinek kb 15 kör után 20-22-es volt a gumi kopása, nekem meg 12.

    Szegényt mondjuk Szloboda úgy megijesztette az elengedéses manőverével, hogy satufékkel szépen keresztbe állt, aztán meg 2. drivert nyomott véletlenül a boxban, és átadta a vezetést a nála 2 mp-el lassabb AutoPeti-nek, pár kanyarra.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #14
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185

    Nem akartam kommentálni az esetet, de muszáj
    Igen, nem tudom mitől lett ekkora a kopásom, mert stabil volt az autó, nem csúszkáltam nagyon. Aztán Szloboda Gusztáv nem engedett el, mondjuk még messze voltam, aztán pont a kanyar közepén fordult, és muszáj volt satuznom, hogy ne csússzunk ki mindketten. Itt eléggé el is ment a kedvem, aztán ez a pit-es történet... AMúgy inkább 4-5 másodperccel volt lassabb ez az autopilot, és nem tudtam kikapcsolni, mindent végignyomtam. A vicc az egészben, hogy nem is tudtam, hogy létezik ilyen, így a végén esc lett belőle. Sajnálom, hogy így elrontottam, mert jó kocsival voltunk, és gyengébbel a többiek, most volt jó esélyünk akár Nibi ellen is, bár nem tudom mi lett volna, ha...a ha nem lett volna
    Norbinak viszont gratula, kijárt neki már egy jó eredmény

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése

    Nem akartam kommentálni az esetet, de muszáj
    Igen, nem tudom mitől lett ekkora a kopásom, mert stabil volt az autó, nem csúszkáltam nagyon. Aztán Szloboda Gusztáv nem engedett el, mondjuk még messze voltam, aztán pont a kanyar közepén fordult, és muszáj volt satuznom, hogy ne csússzunk ki mindketten. Itt eléggé el is ment a kedvem, aztán ez a pit-es történet... AMúgy inkább 4-5 másodperccel volt lassabb ez az autopilot, és nem tudtam kikapcsolni, mindent végignyomtam. A vicc az egészben, hogy nem is tudtam, hogy létezik ilyen, így a végén esc lett belőle. Sajnálom, hogy így elrontottam, mert jó kocsival voltunk, és gyengébbel a többiek, most volt jó esélyünk akár Nibi ellen is, bár nem tudom mi lett volna, ha...a ha nem lett volna
    Norbinak viszont gratula, kijárt neki már egy jó eredmény
    Egy módon tudod visszavenni az irányítást (már ha tudod...), ha boxba hívod és "visszaülsz" (+30 mp ). Jártam már így, a gond csak az volt hogy nekem nem jött vissza ha jól emlékszem. Hívtam én, mondták is hogy kövi körben box, de csak nem jött ki az értetlen mindenit.
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes volt, hogy Abypetinek kb 15 kör után 20-22-es volt a gumi kopása, nekem meg 12.
    Nekem 32 kör alatt kopott kb 31-re. Azért kb mert az utolsó kör megkezdésekor szólt hogy elkopott a gumi, tehát akkor volt a bal első 30-on. De köztudottan én a hátsókat terhelem jobban, mert ha az elsők elkopnak akkor nincs mivel fordulni. Ha a hátsók, attól még bármit be lehet venni.
    Épp ezért számomra ez a nagy gumikopás eltérés nem annyira meglepő. Lacával is folyamatosan egyeztetjük a kopásainkat, és akármennyire nem akarja még mindig túltépi ő is. Vezetési stílus lazán eredményezhet ilyen eltérést, pláne egy jól forduló verdánál (ahol az elsők amúgy is jobban kopnak). Aki eddig is túlkormányozta a kerekeket, az egy jól forduló autónál még inkább "tépni" fogja. Itt a bizonyíték hogy miben kell Abypetinek változtatnia! Ergo rettenetesen tépi a kormányt. Túlfordít, nem engedi ki szélesre kijáraton, vagy túl későn teszi, vagy mind egyszerre.
    Peti próbálj meg ne befelé izmozni, hanem inkább előbb fékezni és stabilan, szépen, lazán, egyenletesen kijönni a kanyarokból, pláne a kombókból! Röviden ennyi a tanács de ez csak a jéghegy csúcsa. A többi fizetős.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 11. 12. 22:04.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra ez nem annyira érdekes. Vezetési stílus lazán eredményezhet ilyen eltérést, pláne egy jól forduló verdánál (ahol az elsők amúgy is jobban kopnak)...
    Általában azonosan szokott kopni a gumi mindkettőnknek, de most vszínű a caster 7-e miatt volt, nekem csak 5.5 vót. Bár az is lehet, hogymost máshogy vezetett.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Általában azonosan szokott kopni a gumi mindkettőnknek, de most vszínű a caster 7-e miatt volt, nekem csak 5.5 vót. Bár az is lehet, hogymost máshogy vezetett.
    Ekkora eltérés nem lehet setup miatt. Megduplázni kétlem hogy lehet csak a setuppal! Hidd el hogy stílus. Más ligában is előjött ez az "effekt", mikor DTM-el mentünk iszonyatosan jól fordulnak azok a verdák, és aki nem figyelt oda, az SOKKAL inkább tépte a kormányt! 5-8 kör után meg voltak halva a pályán, én meg még mindig toltam a hotlapokat. Ennyit számít! És ennyit számít, hogy fordulékonyabb egy autó...
    Erre tudatosan figyelni kell! Bazi nehéz megtanulni, ha valaki már a tépéshez szokott. Nem a kormánnyal fordul az autó! A pedálokkal. A kormány csak segít pontosítani, és stabilizálni.
    Lehet megérne egy új topikot... A mi csapatunknak is hasznos lenne ha kicsit tanulnának belőle. Hát még a kezdőknek...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #18
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Egy módon tudod visszavenni az irányítást (már ha tudod...), ha boxba hívod és "visszaülsz" (+30 mp ). Jártam már így, a gond csak az volt hogy nekem nem jött vissza ha jól emlékszem. Hívtam én, mondták is hogy kövi körben box, de csak nem jött ki az értetlen mindenit.

    Nekem 32 kör alatt kopott kb 31-re. Azért kb mert az utolsó kör megkezdésekor szólt hogy elkopott a gumi, tehát akkor volt a bal első 30-on. De köztudottan én a hátsókat terhelem jobban, mert ha az elsők elkopnak akkor nincs mivel fordulni. Ha a hátsók, attól még bármit be lehet venni.
    Számomra ez nem annyira érdekes. Vezetési stílus lazán eredményezhet ilyen eltérést, pláne egy jól forduló verdánál (ahol az elsők amúgy is jobban kopnak). Aki eddig is túlkormányozta a kerekeket, az egy jól forduló autónál még inkább "tépni" fogja. Itt bizonyíték hogy miben kell Abypetinek változtatnia! Ergo rettenetesen tépi a kormányt. Túlfordít, nem engedi ki szélesre kijáraton, vagy túl későn teszi, vagy mind egyszerre.
    Peti próbálj meg ne befelé izmozni, hanem inkább előbb fékezni és stabilan, szépen, lazán, egyenletesen kijönni a kanyarokból, pláne a kombókból! Röviden ennyi a tanács de ez csak a jéghegy csúcsa.
    Hát, nem tudtam mit kell csinálni, össze-vissza mindent nyomtam, sose láttam még ilyet. Mindenesetre tanulságos, legközelebb ilyen nem lesz, az tuti
    Hát kb. nekem is annyi volt a kopásom, ahány kört mentem.
    Az hogy mennyire fordítom túl a kormányt, azt nem tudom, általában próbálok rá figyelni, hogy a lehető legkisebb kormánymozdulattal kanyarodjak, de verseny közbe ez a figyelem átszáll másra. Tehát lehet igazad van, főleg most nem nagyon egyeztettünk Norbival sem setupot, általában hasonlóval szoktunk menni, de nem nagyon voltunk együtt fenn, bár kiderült már, hogy azért máshogy vezetünk. Szóval lehet ezek miatt együttesen volt magas a kopás.
    És köszi a tanácsot!

  19. #19
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkora eltérés nem lehet setup miatt. Megduplázni kétlem hogy lehet csak a setuppal! Hidd el hogy stílus. Más ligában is előjött ez az "effekt", mikor DTM-el mentünk iszonyatosan jól fordulnak azok a verdák, és aki nem figyelt oda, az SOKKAL inkább tépte a kormányt! 5-8 kör után meg voltak halva a pályán, én meg még mindig toltam a hotlapokat. Ennyit számít! És ennyit számít, hogy fordulékonyabb egy autó...
    Erre tudatosan figyelni kell! Bazi nehéz megtanulni, ha valaki már a tépéshez szokott. Nem a kormánnyal fordul az autó! A pedálokkal. A kormány csak segít pontosítani, és stabilizálni.
    Lehet megérne egy új topikot... A mi csapatunknak is hasznos lenne ha kicsit tanulnának belőle. Hát még a kezdőknek...

    Hát igen, csak azért nem értem, mert általában hasonló szokott lenni a kopás is, ts-en szoktunk egyeztetni néha. De olyan is volt, mikor Norbinak volt magasabb, bár ennyivel még sose. Szóval nem tudom én se pontosan mit csináltam rosszul, mindenesetre legközelebb megfigyelem majd, mert minden kis dologból lehet tanulni

  20. #20
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Na ennyit a mezőnyfutamról...
    Nem gondoltam hogy a TVR-el ennyire jó lehetek. Az is segített, hogy felmelegedett az idő és így igazán bemelegedtek az első gumik, amikkel máris 1-2 tizeddel jobbat lehetett menni. Cserébe futamon ugyan jobban kopott, ezért az etapok végén már 30 fölé koptak, szóval full ratyik voltak.
    Ekkor Norni utol is ért, de ahogy láttam nem akart izmozni, csak lekövetni az az 1-2 kört amíg boxba megyek. Aztán ugye a féltávos gyors taktikkal (üresedő tankos, friss gumis) sikerült ellépnem amiből már gazdálkodhattam a végén.
    A végén Tomcy tuti elszidta mindenemet, bocs a szivatásért. Szerintem mindhárman nagyon jól tudtuk, hogy miért csinálom. 2. boxból kijőve Tomcy és Laca közé értem ki (lekörözöttek voltak), és gondoltam odapörkölök még pár jobb kört és megfogom Tomcyt, neki úgy is el kell engednie, és akkor Laca máris ráugrik. Ez összejött, de aztán nem akartam túlhúzni a dolgot, és mikor már láttam hogy nem jön ki az ív simán mentem a fűre, az már nagy bunkóság lett volna ha akkor keresztbe vágom, csak hogy Tomcyval "végleg" kitoljak. Szóval a belassítás összejött, de a Laca előzés már nem. De jó volt látni hogy az utolsó két kört végigszenvedtétek egymással.

    Laca neked meg egész nap viszkessen a jobb lábad amiért olyan bugyután/sehogy engedtél el.
    Tudtad egyáltalán hogy én vagyok és lekörözlek?
    Jó sokat buktam vele és annyira sikerült felhúznod hogy dobtam T4 bukójában egy jó nagy keresztbe csúszást.
    Ha meg tudtad mi a szitu akkor is illik elengedni minél előbb, aztán ha tényleg jobbak a gumijaid úgy is visszaengedlek amivel fele ennyit nem buktunk volna! Ezzel magaddal is kitoltál, mert ha simán elengedsz előbb megfogom Tomcyt a végén és jobban be tudok tartani neki.

    Amúgy jó futam volt, én élveztem hogy erősebb autók ellen kell menekülnöm.
    Bazsy rajtja tényleg über gáz. Ezt a 180 fokot és hátramenetet nem vágom, de a driverben lehet állítani középre húzást, ami csak akkor lép életbe ha nem a pályán vagy! Ergo menübe lépéskor beáll szépen középre. Menet közben nem működik, nem befolyásol semmit!

    Sajnos tudtam, hogy mire megy ki a játék, ezért is hezitáltam, hogy elengedjelek-e egyáltalán, mert láttam, hogy mögötted senki nincs jó soká így mind lett volna neked.
    De aztán már annyira kezdett lassulni a kocsi hogy muszáj volt.
    Viszont utána amikor kimentél kicsit elszállt az agyam, és bevallom, hogy nem vettem volna el a gázt ha elém jössz, szóval jó, hogy nem tetted, mert nem nyertél volna versenyt!
    Aztán amikor elmentem melletted már tudtam, hogy ezért ha keresztbe kell autóznom akkor sem fog Laci elmenni, max ha kilök.

    Amúgy utálom a pályát meg ezt a kocsit is, de hála istennek túl vagyunk rajta.

  21. #21
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Nekem csak 16-ra kopott féltávig.

  22. #22
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos tudtam, hogy mire megy ki a játék, ezért is hezitáltam, hogy elengedjelek-e egyáltalán, mert láttam, hogy mögötted senki nincs jó soká így mind lett volna neked.
    De aztán már annyira kezdett lassulni a kocsi hogy muszáj volt.
    Viszont utána amikor kimentél kicsit elszállt az agyam, és bevallom, hogy nem vettem volna el a gázt ha elém jössz, szóval jó, hogy nem tetted, mert nem nyertél volna versenyt!
    Akkor jól éreztem hogy feszegetem a határokat. Dehát ez benne van a pakliban, csak ritkán játszuk el.
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy utálom a pályát meg ezt a kocsit is, de hála istennek túl vagyunk rajta.
    Na akkor megvan, hogy miért voltál olyan gyengusz, hogy Laca küzdeni tudott veled.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •