Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 71 (71 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz - Istanbul 2006 - GT - 2013.01.13.

  1. #51
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    50% a futamtáv ami elvben 90 perc, de az ahhoz igazított körszám csak 42 volt, mindig annyit megyünk amelyik előbb telik le, ez esetben a 42 kör.

    Itt kicsit el volt cseszve a pit limit, mert nem a zöld lámpától mérte a 60at hanem a szalagkorlát végétől. Ha be van kapcsolva hogy automatán nyomja be a pitlimitert, akkor is csak a korlát végétől aktiválta.
    Na, a 42 kört nem csekkoltuk, csak időre állítottunk + ráhagyás, úgyhogy az utolsó kiállás után 84 literrel jöttem ki a boxból 15 percre

    Kapott már valaki büntetést boxutcai gyorshajtás miatt? Mert offline simán végigmegyek a boxon istanbulban és semmi retorzió nincs.

  2. #52
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Na, a 42 kört nem csekkoltuk, csak időre állítottunk + ráhagyás, úgyhogy az utolsó kiállás után 84 literrel jöttem ki a boxból 15 percre

    Kapott már valaki büntetést boxutcai gyorshajtás miatt? Mert offline simán végigmegyek a boxon istanbulban és semmi retorzió nincs.
    On-ban osztogatja csak a büntit. Nem tudom hogy értitek ezt a korlát eleje-végi limitert, én lámpától lámpáig nyomtam és nem adott büntit.

  3. #53
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    On-ban osztogatja csak a büntit. Nem tudom hogy értitek ezt a korlát eleje-végi limitert, én lámpától lámpáig nyomtam és nem adott büntit.
    nekem automatán bekapcsol a limiter és bőven a lámpa után volt most ahonnan használni kellett,ezért nem kaphattál büntetést

  4. #54
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem automatán bekapcsol a limiter és bőven a lámpa után volt most ahonnan használni kellett,ezért nem kaphattál büntetést
    Automatán bekapcsol a pitlimiter, de ha nem lassítasz a megadott pontig 60-ra, (itt tényleg a lámpa után volt a zóna kezdete,) akkor már meg is kaptad a büntit.

  5. #55
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Na akkor értem már ,csak én mindig kézzel kapcsolom, pont azért nehogy belefussak ilyesmibe. Kevesebbet lehet bukni vele mint egy báh-val.

  6. #56
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Igen általában előbb kapcsolom be én is,de itt megnéztük előtte,h nagyjából hol kell kezdeni fékezni ahhoz,h még épp 60ra letudj lassulni am ez a pálya "hibája" vagyis a készítőké,nemtom mennyi munka lett volna előrébb hozni a vonalat vagy hátrébb tenni azokat a lámpákat...

  7. #57
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Q: 4.
    Ez az újonc, azt hiszem Michelisz, még sose hallottam róla, a kezdők szerencséjével épp beugrott elém az uccsó pillanatban.

    R: 3.
    Rajtot nagyon jól kaptam el, Cola előttem viszont rosszul úgyhogy el kellett emeljem, ennyi elég is volt Tomcynak hogy beférjen, aztán mögöttem ment a roncsderbi.
    1. boxig végig Tomcyval meg kicsit Colával vonatoztunk, aztán ahogy láttam hogy a lambo fogyasztása miatt azonos taktikán úgyse lesz esélyem lenyomni Tomcyt gondoltam megpróbálok egy 1 csere két tankolást, de így utólag már nem tűnik jó ötletnek. Végül is szerencsével 3. szezonzárónak elmegy.

  8. #58
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: 3 kört mentem, a maradék időben pedig Norbit és Gábort néztem. Azt a következtetést vontam le hogy ugyanolyan "stílusban" vezettek mint a valóságban, élvezet volt nézni.

    R: a T1-ig tartott a tumultusban valaki befékezett a kigyorsításon előttem én pedig beszánkáztam a gumifalba, mert a fű inkább jég volt mint fű. nem ilyen évadzáróra gondoltam részemről, de ez lett. Gratulálok a bajnokoknak!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #59
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként miért lett a 90 perces futam csak 76 perc? Amúgy is túltankoltuk magunkat Norbival, így meg aztán főleg.
    Sajnos ez sokan benézték, olyanok is akik elvileg tudják hogyan mérik a futamtávot, pl én.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Na, a 42 kört nem csekkoltuk, csak időre állítottunk + ráhagyás, úgyhogy az utolsó kiállás után 84 literrel jöttem ki a boxból 15 percre

    Kapott már valaki büntetést boxutcai gyorshajtás miatt? Mert offline simán végigmegyek a boxon istanbulban és semmi retorzió nincs.

    A boxnál úgy volt jó, hogy kb a zöld lámpánál vagy elötte 5m-el kellett elkezdeni fékezni és a akkor pont lelassultál a mérésig, ami a aszfalt kiszélesítésénél kezdődött, de ott asszem van egy árnyalat váltás is.

  11. #61
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Lacával számolgattunk tegnap, és reméltük hogy elég lesz a pontunk. Hát nagyot mentetek utolsóra, gratula érte.
    Dino bá üzenem a váltódnak hogy píííííííííí. Hogy azt a 10-11 pontot nem engedte megszerezned...
    De úgy tudom írtam már több trükköt is a több váltás elkerülésére.
    Én megmondom őszintén nem is számoltam vele, már rég elkönyveltem, hogy az első hely a tietek és én arra inspiráltam a többieket, hogy a 2. hely miatt nagyon nyomni kell, mert Csicsiék jobb kocsival jönnek, és retorzióban ha valaki esc-et nyom egy wc kefét dobtam fel ami fordítva került volna az illető ánuszába ha megpróbálja idő elött befejezni a versenyt.

    Ha nem olvasom Dino hsz-ét akkor rá sem jövök, hogy nyertünk.

  12. #62
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én megmondom őszintén nem is számoltam vele, már rég elkönyveltem, hogy az első hely a tietek és én arra inspiráltam a többieket, hogy a 2. hely miatt nagyon nyomni kell, mert Csicsiék jobb kocsival jönnek, és retorzióban ha valaki esc-et nyom egy wc kefét dobtam fel ami fordítva került volna az illető ánuszába ha megpróbálja idő elött befejezni a versenyt.

    Ha nem olvasom Dino hsz-ét akkor rá sem jövök, hogy nyertünk.
    Valami ilyesmi retorzió kellett volna nálunk is, csak nem gondoltunk rá... Nem is érdekelt minket Lacával ez a futam, tudtuk hogy kihagyjuk, gondolom Dino meg nem esélylatolgatott önmaga...
    Talán nem is tudta mekkora nyomás van rajta... Pedig csak be kellett volna gurulnia és nem megint esc-elni mint oly sokszor. Erről még megy a terápiás leszoktatás. Ami pozitív irányba fellendülőben van, csak most meg jött más probléma, a sok sok büntipontja.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #63
    Ami engem illet rég volt ilyen unalmas versenyem, és ez nem azért volt mert semmi nem történt a pályán, hanem azért, mert karácsonykor felszedtem pár 10 kg-ot, és ettől annyira belassult az autó, hogy nem bírtam veletek.
    Előre nem is nézem, csak a tükröket figyeltem. Be kellett volna ragasztani a hátranéző gombot, szerintem azzal legalább élveztem volna a futamot.
    Szóval nem fair, hogy nem volt lassabb autó a Listernél. Pedig még csak nem is rossz autó, de jelen mezőnyben nem volt rosszabb.
    Amikor mindenféle harc nélkül mennek el mellettem az autók, az igen megalázó. Én mondjuk fordítva sem élvezem, de ez mind1. Valami egyenlítés kéne ezekre az autókra. Pl. gránátvető vagy tűzhányó, vagy egy ködgép.
    Egyenlőséget akarok a világba!
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 01. 14. 21:21.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #64
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése

    Kapott már valaki büntetést boxutcai gyorshajtás miatt? Mert offline simán végigmegyek a boxon istanbulban és semmi retorzió nincs.
    A gép nem oszt, de a vb igen (Qualon).
    Nektek pedig csak úgy lobogott a hajatok boxból kimenet.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 01. 14. 21:30.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #65
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánatot kérek mindenkitől, akit elkaszáltam, nincs mentségem! Le is fulladtam, ott álltam v 25mp-ig, gondolkoztam, h kilépjek-e, nem tettem, hanem sokás szerint megjavítattam a kocsit.
    Vettem. Kicsit összetörted a küszöböt, meg az idegeim, de talán ha 2 futamom volt ahol nem szedtem össze 6x-es aeurot, szóval ez nekem is járt.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #66
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A gép nem oszt, de a vb igen (Qualon).
    Nektek pedig csak úgy lobogott a hajatok boxból kimenet.
    Jajj hagyjad mán őket, végre kiélhették magukat.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #67
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Valami ilyesmi retorzió kellett volna nálunk is, csak nem gondoltunk rá... Nem is érdekelt minket Lacával ez a futam, tudtuk hogy kihagyjuk, gondolom Dino meg nem esélylatolgatott önmaga...
    Talán nem is tudta mekkora nyomás van rajta... Pedig csak be kellett volna gurulnia és nem megint esc-elni mint oly sokszor. Erről még megy a terápiás leszoktatás. Ami pozitív irányba fellendülőben van, csak most meg jött más probléma, a sok sok büntipontja.

    Csak azt szeretném kérdezni, hogy hat verseny kihagyása elnézésre kerül?

  18. #68
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj hagyjad mán őket, végre kiélhették magukat.
    Na ja szerintem mindenki elnézte nekik, mivel látszott, hogy élvezik.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #69
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    No, végre eljutottam odáig, hogy megírjam a szezonzáró kis szösszenetemet...
    Csicsivel tavaly nyáron úgy gondolkodtunk, hogy Ceglédi (kicsi csíra) Csabi helyére egy olyan versenyzőt kéne leszerződtetni harmadik csapattársnak, aki elsősorban a stabilitásáról híres, hiszen tudtuk magunkról, hogy milyen amatőr hibákat vagyunk képesek véteni, ezért kellett valaki, aki fixen szállítja a csapatnak a pontokat. Így esett a választásunk Fehér Norbira, aki a megkeresésünkre örömmel csatlakozott a csapatunkhoz.
    A számításunk bejött, hiszen a szezon elején Csicsivel estünk-keltünk, míg Norbi tényleg szállította a pontokat, folyamatosan kihozva magából a 100%-ot. Én személy szerint annyi amatőr taktikai hibát vétettem, mint az előző 2 szezonban összesen, Csicsinek se ment úgy, ahogy a korábbi szezonja, így aztán a csapatversenyben csak Norbi segítségével tudtunk lépést tartani a legnagyobb riválisunkkal, a Top Crash-el. Sajnos a fair küzdelmet beárnyékolta egy-két elég koszos döntés a VB-k részéről, amit ha nem is döntően, de befolyásolta volna a pontversenyt. Ettől függetlenül csak magunknak köszönhetjük, hogy végül ennyire lemaradtunk, érzésem szerint az anderstorpi verseny volt a mélypont, ahol a Seat-tal a boxban komoly problémánk akadt.
    Mindezek ellenére én nagyon élveztem a szezont, amelyben egy erősebb autóval, de mégis csak Nibit legyőzve sikerült megszereznem az első győzelmemet. Élveztem a versenyt a Top Crash-el, akiknek gratulálok a bajnoki címhez, ugyanakkor Nibiéknek pedig megszavazom a citrom díjat, mert még egy ilyen lúzer taktikai döntést semelyik másik csapat nem hozott...
    Gratulálok Fehér Norbinak az egyéni 3. helyéért, a stabilitása meghozta az eredményt!

  20. #70
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Hàt Fehèr Norbi okozott is fejtörèst rendesen, èn folyamatosan verseny közben Sohajdàval kevertem ès mindik kèrdeztem a többieket hogy akkor most kivel vagyunk versenyben ki Csicsièk csapattàrsa... Szòval volt gond rendesen èsn tènyleg nagyon jol ment ezt bizonyitja a 3. helye is.
    Grat az egèsz csapatnak ès persze mindenkinek!

  21. #71
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nibiéknek pedig megszavazom a citrom díjat, mert még egy ilyen lúzer taktikai döntést semelyik másik csapat nem hozott...
    Óóóó hogy ..veheted.
    De azért a díj jöhet, olyan nincs másnak.
    És nem taktika volt, hanem kényszer, legalábbis a részemről...
    Jóvan azért a Top Crash is jó volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •