Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (71 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz - Istanbul 2006 - GT - 2013.01.13.

  1. #26
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Nem akarok nagyon "árulkodni", de Norbi (Michelisz) épp a szerón van és dönget ezerrel egy Maranelloval!

  2. #27
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok nagyon "árulkodni", de Norbi (Michelisz) épp a szerón van és dönget ezerrel egy Maranelloval!
    A helyében Te talán a Listert választanád?

    Scuderia Giudice #099#

  3. #28
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    A helyében Te talán a Listert választanád?
    Hát a helyében alap lenne.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #29
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Ezt nem hiszem el!

    Életem futama Norbival és Gabival - természetesen nem elfelejtve versenytársaimat - örök emléknek szántam a verseny mentését!

    A quali 40. percében elment a teljes UPC szolgáltatás, TV, net. 2008. ősze óta versenyzek online, eddig egy esetben történt netszakadás, egyetlen egy versenyem szakadt meg. Az is bosszantott egy kicsit, de ez!

    Hihetetlen!

    Bízom benne, lesz még alkalmam részt venni ilyen különleges versenyen!

  5. #30
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Méltó befejezése volt ez ennek a "csodás" idénynek.
    Már azzal kezdődött, h sehogyse sikerült bemenni 46 alá. Aztán Peti dobott egy setet, amivel qualin sikerült is és ha nem vagyok balfék, akkor 1-2 helyet jöhettem volna még.
    Majd jött a rajt amit egész jól kaptam el, de mint ahogy egész évben most is mehettem a végére. Ám ezzel a koccal mindenkinek dicsekedni fogok az tuti.
    Természetesen fejben totál szétestem és gondolkoztam is, h nyomjak egy Esc-t. Így utólag azt kellett volna, mert a pálya végén megérkeztem, mint Tony Torpedo és mindent vittem. Bocsánatot kérek mindenkitől, akit elkaszáltam, nincs mentségem! Le is fulladtam, ott álltam v 25mp-ig, gondolkoztam, h kilépjek-e, nem tettem, hanem sokás szerint megjavítattam a kocsit. A baj, csak az volt, h össze-vissza csúszkáltam, majd a 14. kör környékén egy tök ártalmatlan szituban beleálltam a falba. Esc.
    Ahhoz képest, h idény elején az 1000 pontot célozam meg, sztem a negyedét nem szereztem.

  6. #31
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Csányi Balázs, ne haragudj, nem tudtam, hogy te vagy, különben nem védtem volna a pozíciót, pont előtte álltam keresztbe.

    Egyébként kösz mindenkinek, keményen mentetek, mi meg Norbival megtaláltuk egymást

  7. #32
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Elfogadom, így már jobban érzem magam!

  8. #33
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hát én 6 körrel a vége előtt még jól megtankoltam a kocsit, meg a biztonság kedvéért még a kereket is lecseréltem
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #34
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Csányi Balázs, ne haragudj, nem tudtam, hogy te vagy, különben nem védtem volna a pozíciót, pont előtte álltam keresztbe.

    Egyébként kösz mindenkinek, keményen mentetek, mi meg Norbival megtaláltuk egymást
    Elfogadom a bocsánatkérést, így már jobban érzem magam!
    Pedig az előbb nem ezt írtam!
    Nem is értettem a dolgot, hogy pont egy profi tesz ilyet.

    Sajnos elment a csatánk miatt a futamgyőzelmem

  10. #35
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Q:13
    R:6

    Húúúú mekkora verseny volt A rajtot nagyon jól sikerült elkapni és a balesetet szerencsére elkerültem és egyből a 6. helyen találtam magam,nah mondom innen már csak elveszteni lehet,de szerencsére sikerült megtartani Fehér Norbi köszi a csatákat,jó volt nagyon!
    Szép befejezés volt így,Norbival és Gáborral!

  11. #36
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Elfogadom a bocsánatkérést, így már jobban érzem magam!
    Pedig az előbb nem ezt írtam!
    Nem is értettem a dolgot, hogy pont egy profi tesz ilyet.

    Sajnos elment a csatánk miatt a futamgyőzelmem
    Sajnálom, rögtön elengedtelek volna, ötletem sem volt róla. Hogy estél ki végül?

  12. #37
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, rögtön elengedtelek volna, ötletem sem volt róla. Hogy estél ki végül?
    Nem estem ki, hanem 0,8xx-el futottam be a 2. helyen. Miután el tudtam menni melletted, körönként hoztam 1,5 secet Balogh Tomcyn, majd az utolsó egyenesben a sikánok előtt már egymás mellett mentünk, de a sikánt ő jobban abszolválta. Maradt a 2. hely.

    ŐÚszintén megvallva, én is csak azért indultam el a futamon, mert Ti, Norbival is jöttetek!
    Nem sok ember mondhatja el magáról, hogy ellenetek versenyezhet(ett), így nekem személy szerint óriási élmény volt, amit külön köszönök Nektek!

  13. #38
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:11
    R:4
    Nagyon nem jön be az 575, nem tudok meg nem is szeretek Ferkával menni, Saleen v. Lambó lett volna jó de sajna azokat már ellőttük csak ez maradt.... ahhoz képest nem volt rossz a futam. A balhéból szerencsére kimaradtam a rajtnál....mindenkinek a szezont, februárban következik a tavaszi szezon tessék szavazni majd, és készülni a versenyekre!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 14. 00:06.
    A király nem Elvis volt...

  14. #39
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként kösz mindenkinek, keményen mentetek, mi meg Norbival megtaláltuk egymást
    Elméletben 1 hellyel előrébb végeztetek, mert mivel előbb lett vége a futamnak, amivel én nem számoltam, ezért csak 1X voltam boxba.

    Sajnos ez a Lister elég lomha, a lambok és ferkák úgy mentek el az egyenesben, mintha drs-t+kers-t nyomtak volna.
    A verseny elején nem tudom ki szánkázott be a mezőnybe, de elég csúnya volt, többen megforogtak, kaptam én is belőle.
    Összességében elég unalmas futamom volt, az élmezőnnyel nem tudtam harcolni, a mezőny végével szintén nem. Az egyedüli akciók a lekörözésből adódtak, ami elég elkeserítő

  15. #40
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletben 1 hellyel előrébb végeztetek, mert mivel előbb lett vége a futamnak, amivel én nem számoltam, ezért csak 1X voltam boxba.
    Csodálkoztam is, hogy mikor akarsz kimenni, de azt hittem benéztem és gyorsan letudtad a két boxodat egymás után. Mondjuk úgy meg nem értettem, hogy kerültél elém.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  16. #41
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Q:19
    R:10

    Mondtam Norbinak futam után, hogy na ez lenne az, ahogy menni kellene egész szezonban. Ha nem is a leggyorsabban, de stabilan és keveset hibázva...ez kb. először sikerült az idényben, és az is unicum a maga nemében, hogy sérülés nélkül megúsztam az első etapom.
    A qualin nagy remények nem lehettek, bár PBt futottam és a beállításokban is találtam valamit, ami a futamra elégjól működött.
    A rajtom szar volt, mert nem láttam a lámpát egyáltalán, le is rajtoltak jópáran, de a T1-es crash jót tett a pozíciómnak. Próbáltam az elején magam mögött tartani akit csak lehetett, néha egy kicsit talán keményebben, mint szoktam (Michelisz Norbinak becsuktam egyszer csúnyán a kaput, nem szándékosan, nem gondoltam, hogy már ilyen közel van...sry). Sebestyén Márkkal is volt 1-2 kilincsen fordulós kanyar, de mindenki nagyon fair volt így nem lett baj.
    Utána elkaptam egy légüres teret Norbi mögött, őt nem tudtam volna utólérni, és a mögöttem jövőket sikerült leszakítani, köszönhetően annak, hogy erősen ütötték egymást. Elmentem féltávig, közben pedig meglepődve láttam, hogy milyen kevesen választották ezt a taktikát. Nekem bejött, mert a box után megint a saját tempómat tudtam menni és a 2. boxok után bejöttem azok elé akikkel partiban voltam, kivéve Abypetit, de mostmár ugye tudom miért. A végén Norbi és Gabi kegyetlenül jöttek a frissebb gumikon, kaptam körönként 2-3mp-t, de szerencsére nem volt már kör és az utolsó egyenesben Tomcyékat is bevártam, nehogy menni kelljen még egy karikát. Így legalább láttam az utolsó összecsapásukat élőben...kurva nagy volt . Összeségében örülök, hogy kijött egy ilyen eredmény, mert általában ide várnám magam (na jó ez a max ), de eddig még megközelíteni sem sikerült, legfőkébben a gyakorlás tökéletes hiánya miatt. Most mentem 50kört, meg is látszott a stabilitáson, máskor 2-3 futamra gyakoroltam ennyit.

    Összességében az eddigi legkiábrándítóbb szezon legfaszább futama volt! Tagadhatatlan, hogy a két illusztris vendék jelenléte komoly motiváció volt...kösz srácok.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  17. #42
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Elnézést kérek mindenkitől, akinek kellemetlen találkozása volt velem. A váltóm a visszaváltásokkor nem egyet, hanem kettőt-hármat dobott vissza , persze lazábban kezdődött, azt hittem, hogy nem lesz komoly, de ki kellett escelnem, mert már nem tudtam védeni. Pedig jól indult a futamom, volt is benne erő, de a kanyarok előtt jött a váltás és néha keresztbe álltam miatta, bocs Holly, Norbi. Megpróbálom javítgatni, bár nem tom hogy kellene. A csapatbajnokságot így 10 pont tal elvesztettük. Grat a Top Crash csapatnak.

  18. #43
    Michelisz Norbert Versenyző Michelisz Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    44
    Szuper volt a futam, köszönöm én is a lehetőséget! Remélem többször lesz alkalom vendégszerepelni nálatok, már csak meg kellene találni a maradék 1 másodpercet körönként!) Tartozom azonban egy bocsánatkéréssel, ugyanis az első kanyar történései kapcsán visszaestem a mezőny végére és a nagy igyekezetben valakit eltaláltam a hátsó egyenes féktávján az első körben. Remélem nincs harag, igazán amatőr dolog volt.

  19. #44
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Q: 9
    Sajnos a kval nem sikerült tökéletesen. Nehéz ezen a pályán (legalább is nekem) egy hibátlan kört összerakni, így elmaradtam a legjobbamtól, ami 4 tizeddel gyorsabb lett volna.
    R: 5
    A rajtot (a körülöttem lévőkhöz képest) jól kaptam el, így mindjárt fogtam 2 helyet, de a Suhi féle dominóból én is kaptam egy tockost. Kis lendületvesztés és pálya elhagyás után vissza tudtam jönni asszem 9-nek. Hollynak sikerült gyorsan elmennie, de Guszti megtorpedózta, így megint a 7-en voltam. Gabi rendesen szorongatott pár körön keresztül, de sikerült pár tizedeket nyernem körönként, és egy megnyugtató előnyt kiautózni.

    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Q:13
    R:6
    Húúúú mekkora verseny volt A rajtot nagyon jól sikerült elkapni és a balesetet szerencsére elkerültem és egyből a 6. helyen találtam magam,nah mondom innen már csak elveszteni lehet,de szerencsére sikerült megtartani Fehér Norbi köszi a csatákat,jó volt nagyon!
    Szép befejezés volt így,Norbival és Gáborral!
    Fél táv előtt utolértem Joey-t. Az egyenesekben elhúzott a ferrarival a kanyarokban meg szinte letoltam. Nem tudom, hogy félreálltál, vagy mi történt, de sikerült elmenni melletted. Mikor a boxból szinte egyszerre jöttünk ki, akkor nem nagyon bíztam benne, hogy előtted tudok maradni, de azért sikerült. Nagyon élveztem, csak kicsit fárasztó egyszerre a tüktöt is, meg a pályát is figyelni. A 2. boxkor már megnyugtató 4-5mp-es előnyt tudtam összeszedni.
    Kimondottan jó érzés volt, és külön izgalmat adott, hogy két profi versenyző is megtisztelt minket. A végén bár nem túl közelről, de láttam, ahogy csatáznak egymással. Az nem volt semmi.

    Végül gratulálok a Bajnoki címhez Nibinek és a 2. helyhez Tomcynak. Az én 3. helyemhez azért kellett egy nagy adag szerencse és hogy pár ufo kihagyon néhány futamot, ennek ellenére nagyon örülök neki. Köszönettel tartozom a csapatnak - Dexter (Csicsi, TT) - a bizalomért, a tamogatásért és a segítségért, nélkülük szintén nem sikerült volna a dobogón végeznem.
    Utoljára módosította: White; 2013. 01. 14. 12:01.

  20. #45
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtot (a körülöttem lévőkhöz képest) jól kaptam el, így mindjárt fogtam 2 helyet, de a Suhi féle dominóból én is kaptam egy tockost.
    Necsessz, h én indítottam.

  21. #46
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Köszi Guszti!

    Most láttam, hogy mi nyertük a csapatot, nagyon nagyon örülök, most hívtam Atit és mindjárt Holly-t is hívom.
    Nem gondoltam volna, hogy sikerül, nem is számoltam vele, de így külön öröm!


    Nagyon köszi ezt a versenyt, nagyon nagy taktikázás ment, Bazsyval meg a vége különösen izgi volt, és elég kemény, de ez kellett hozzá, hogy nyerjünk.

    Az idei legeredményesebb szezonom, ennél többet már nagyon nem lehet elérni(amig ufók is indulnak ).

    Nagyon örülök, megérte azt a sok áldozatot amit tenni kellett érte!

  22. #47
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Egyébként miért lett a 90 perces futam csak 76 perc? Amúgy is túltankoltuk magunkat Norbival, így meg aztán főleg.

    És a boxban a lámpától lámpáig méri a sebességhatárt? Mikortól büntet? Egyáltalán nem emlékeztem már ezekre a dolgokra, a tegnapi boxmunka elég esetlegesre sikerült

  23. #48
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként miért lett a 90 perces futam csak 76 perc? Amúgy is túltankoltuk magunkat Norbival, így meg aztán főleg.

    És a boxban a lámpától lámpáig méri a sebességhatárt? Mikortól büntet? Egyáltalán nem emlékeztem már ezekre a dolgokra, a tegnapi boxmunka elég esetlegesre sikerült
    50% a futamtáv ami elvben 90 perc, de az ahhoz igazított körszám csak 42 volt, mindig annyit megyünk amelyik előbb telik le, ez esetben a 42 kör.

    Itt kicsit el volt cseszve a pit limit, mert nem a zöld lámpától mérte a 60at hanem a szalagkorlát végétől. Ha be van kapcsolva hogy automatán nyomja be a pitlimitert, akkor is csak a korlát végétől aktiválta.

  24. #49
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Guszti!

    Most láttam, hogy mi nyertük a csapatot, nagyon nagyon örülök, most hívtam Atit és mindjárt Holly-t is hívom.
    Nem gondoltam volna, hogy sikerül, nem is számoltam vele, de így külön öröm!


    Nagyon köszi ezt a versenyt, nagyon nagy taktikázás ment, Bazsyval meg a vége különösen izgi volt, és elég kemény, de ez kellett hozzá, hogy nyerjünk.

    Az idei legeredményesebb szezonom, ennél többet már nagyon nem lehet elérni(amig ufók is indulnak ).

    Nagyon örülök, megérte azt a sok áldozatot amit tenni kellett érte!
    Lacával számolgattunk tegnap, és reméltük hogy elég lesz a pontunk. Hát nagyot mentetek utolsóra, gratula érte.
    Dino bá üzenem a váltódnak hogy píííííííííí. Hogy azt a 10-11 pontot nem engedte megszerezned...
    De úgy tudom írtam már több trükköt is a több váltás elkerülésére.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #50
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése

    Nem tudom, hogy félreálltál, vagy mi történt, de sikerült elmenni melletted. Mikor a boxból szinte egyszerre jöttünk ki, akkor nem nagyon bíztam benne, hogy előtted tudok maradni, de azért sikerült. Nagyon élveztem, csak kicsit fárasztó egyszerre a tüktöt is, meg a pályát is figyelni.
    Igen az elengedés volt,láttam,h a kis szárny miatt egyenesben jó a kocsi de kanyarokban szenvedős volt,így gondoltam menj csak aztán majd hátha hibázol ha rád esek az egyenesek végén de ez nem történt meg...

    Grat a dobogósoknak! (meg persze mindenkinek) és főképp a Top Crash csapatnak a bajnoki címhez!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •