Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 111 (111 összesen)

Téma: HGTLM8 - Hockenheim '99

  1. #101
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.
    Annyit "vágunk", amit enged a pálya. Ezt engedi a szabály is. Ha nyerek egy tizedet egy kigyorsításon, akkor meglépem, én is.

    Cola szokta a rajtot elrontani, Te jól rajtolsz mindig, csodálkoztam is, hogy mi van...

    Nem szállt a fejembe a dicsőség, ez csak "pünkösdi királyság". Tudom gyorsabbak vagytok Colaval nálam, (meg még páran), de figyelek és tanulok. Néha cumi van, de ez is a tanulás része.

    Azt gondolom, hogy a 3 autó egy sebesség, de más karakter ezen a pályán, különböző vezetési nehézséggel és gumi kopással. Sokat kergettem (már nyár óta teszteltem a Maseratit), így elég jól ismerem, hogy tudjam milyen sunyin eldobja a seggét és leesik az ívről.

    Sokat gyakoroltam a pályán Nibi, rengeteget. Nem vagyok egy őstehetség, így csak a gyakorlás marad.
    Az nem von le semmit a képességeidből, és a győzelmeidből!
    Amúgy a rajt... hát igen, az volt mint oly sokszor... csak csúnyábban. Éreztem hogy bazi jól rajtolok, tehát hogy jól kapom el a rajt pillanatát, és ilyenkor jön az, hogy nem hiszek a fülemnek, szememnek (RPM óra), és nem hiszem el hogy nem tapad be a kerék, és maradok még a nagyobb fordulaton a begyakorolthoz képest... Így későn ejtettem az ideális fordulatra és sokáig is pörgettem a gumcikat. Ez van, de igazából ez mind mind magyarázható azzal, hogy én aznap tényleg semmit nem akartam alkotni. Nekem bőven elég volt az, hogy Cola közelében vagyok, mentálisan is így álltam hozzá, ezért nem is terveztem hogy küzdök mint fába szorult féreg, és ettől nem is éreztem magamban az erőt mindehhez. Persze ez könnyen lehetne kifogás is, de most és itt tényleg elég volt nekem Cola mögött beéregetnem. Egálban vagyunk, egyelőre elég ez nekem.
    Sőt ha jól számoltam hárman vagyunk az élen egálban! A nyári kupa dobogósai.
    Igaz csak utánad. De szép szoros.
    Sőt az élmezőnyben erősen te állsz kredittel a legjobban! Na jó az erősen talán túlzás.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 10. 27. 13:14.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #102
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Meg is néztem a 2. rajtot, replayen mert nem értettem mire vársz, főleg, hogy nem álló volt. Futamon mondtam is magamban, mire vár má ez a Nibi???

    Mondom pünkösdi királyság ez na - tudjuk mind. A futam jól jött ki. Egyébként azt gondolom, hogy a Vettével is hasonló futam időt tudtam volna autózni. Gyakorlás közben 2:25,18-t futottam vele, pár kör után és abban még volt.

    Nekem is vannak szar napjaim, de akkor nem a 3. vagyok, hanem a végén, és megkoronázom egy áthajtással és 3 kredit levonással.
    Jól jött ki ez a futam, jó formában voltam, oda tudtam figyelni rendesen és ésszel mentem, a második futamon meg nem volt a belső nyomás sem, hogy az élről indulok. Szabinak is adni akartam, de inkább kipördült.

    ui.:
    Kiszámoltam már a pontokat és a krediteket is (ahogy írtam még bünti nélkül) és tényleg nagyon szoros. Négyen (Te, Cola, Laca, meg én) nagyon egybe álltunk. 1 kredittel elébb vagyok, Ti meg hárman utánam egálban. De Matyi is a közelben van. A kredit már más kérdés, de kapcsolódik és abból valóban nekem van a legtöbb 5.-ünk közül.

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként azt gondolom, hogy a Vettével is hasonló futam időt tudtam volna autózni. Gyakorlás közben 2:25,18-t futottam vele, pár kör után és abban még volt.
    Én is úgy gondolom, én futam előtt 7 körül huppantam be a gép elé, akkor mentem a kisVette-vel (azt hiszem életemben) először és a pálya finomságaival sem voltam (és vagyok) tisztában és így teli tankkal 26 alját tudtam kihozni belőle.

    Azt gondolom, hogy benne van akár a 24 alatt idő is a kis melákban...

  4. #104
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Meg is néztem a 2. rajtot, replayen mert nem értettem mire vársz, főleg, hogy nem álló volt. Futamon mondtam is magamban, mire vár má ez a Nibi???
    Na most hogy emlékeztetsz rá, a 2. rajtom tényleg még gázabb lett. Sajna pont utolértem az előttem lévőt és fékeznem kellett, majd gondoltam rakom 1-be had tudjak jóóó gyorsan elindulni. Az 1 az kevés volt neki, mire rájöttem már hiába raktam 2-be jó nagy lendületet vesztettem, és abban a pillanatban volt a zöld... Wáááááááá.
    Cola ügyibb volt ő szépen kivárt rólam jócskán lemaradva. Te meg a Maserral legyorsultál alapból is.
    Egyre inkább úgy érzem (minél többet beszélek a futamról), hogy nem voltam én ott fejben.

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is vannak szar napjaim, de akkor nem a 3. vagyok, hanem a végén, és megkoronázom egy áthajtással és 3 kredit levonással.

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jól jött ki ez a futam, jó formában voltam, oda tudtam figyelni rendesen és ésszel mentem, a második futamon meg nem volt a belső nyomás sem, hogy az élről indulok. Szabinak is adni akartam, de inkább kipördült.
    Jujj az kemény szitu volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #105
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ....Jujj az kemény szitu volt.
    Na igen pont szar helyen jött ki a T1 után. Jól le is kellett fékeznem, ráadásul láttam "még mozog ", és azt figyeltem épp, hogy balról vagy jobbról menjek el. Aztán Cola és Matyi is kerülte rendesen.... őőőő
    Vagy arra gondolsz mikor a stadionban elfaragta. Pechére. Sajnáltam, mert ott már csak be kellett volna gurulni.
    Másnap fel is hívtam, hogy mi répát csináltál?

  6. #106
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen pont szar helyen jött ki a T1 után. Jól le is kellett fékeznem, ráadásul láttam "még mozog ", és azt figyeltem épp, hogy balról vagy jobbról menjek el. Aztán Cola és Matyi is kerülte rendesen.... őőőő
    Vagy arra gondolsz mikor a stadionban elfaragta. Pechére. Sajnáltam, mert ott már csak be kellett volna gurulni.
    Másnap fel is hívtam, hogy mi répát csináltál?
    T1-esre gondoltam, az volt kemény. Az, hogy előttem susnyázott az inkább volt vicces.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    T1-esre gondoltam, az volt kemény. Az, hogy előttem susnyázott az inkább volt vicces.
    Nézem, nézem mi történt, mert b*** az ideg, hogy mit tolhattam el ennyire azon a két féktávon, de azt hiszem annyi, hogy mind a két alkalommal túl erőszakosan tettem vissza 2-be, a 3 után, amit már nem tolerált jól a Chevy feneke...

  8. #108
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem, nézem mi történt, mert b*** az ideg, hogy mit tolhattam el ennyire azon a két féktávon, de azt hiszem annyi, hogy mind a két alkalommal túl erőszakosan tettem vissza 2-be, a 3 után, amit már nem tolerált jól a Chevy feneke...
    Vágom.
    Az idegállapotod sem lehetett a legjobb hiszen egy hibázásból adtál lehetőséget... pechedre épp azzal értelek utol...
    Pedig ha ott nem csúszol ki, megelőzni nem hiszem hogy tudtalak volna, ezt akkor is tudtam, de ijesztgetni mindenképp akartalak. Bár tény hogy sok közöm nem volt hozzá(d).
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Vágom.
    Az idegállapotod sem lehetett a legjobb hiszen egy hibázásból adtál lehetőséget... pechedre épp azzal értelek utol...
    Pedig ha ott nem csúszol ki, megelőzni nem hiszem hogy tudtalak volna, ezt akkor is tudtam, de ijesztgetni mindenképp akartalak. Bár tény hogy sok közöm nem volt hozzá(d).
    Igazából már azt csodának éltem meg, hogy ennyi gyakorlás után a dobogóért küzdhetek, ha úgy vesszük bemelegítésnek viszont egész jó volt ez...

  10. #110
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem, nézem mi történt, mert b*** az ideg, hogy mit tolhattam el ennyire azon a két féktávon, de azt hiszem annyi, hogy mind a két alkalommal túl erőszakosan tettem vissza 2-be, a 3 után, amit már nem tolerált jól a Chevy feneke...
    Ez a méreg, ha az utolsó ívekben faragsz el valamit. Tuti a visszaváltásnál hibáztál, vagy visszaváltás és erősebben fékeztél.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Most nézem, hogy Vétek Csabit DQ-t kapott a géptől az első futamon... nem töltöttél le vmi büntetést, vagy mi történt veled?

    (hamarosan tudsz majd válaszolni is, csütörtökön nap közben megnyitjuk a fórumot )

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •