Találatok: 1 - 9 (9 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz - Spa 2004 - GT - 2012.10.07.

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956

HGTRM 10 Ősz - Spa 2004 - GT - 2012.10.07.

"A" szerver

Rupa Zoltán
    Zöld jelzésre későn reagál, emiatt a mögötte indulók feltorlódnak és több kisebb koccanás is történik, amik mind versenybalesetnek minősülnek.

Varga Péter

Zöld jelzésre későn reagál, emiatt a mögötte indulók feltorlódnak és több kisebb koccanás is történik, amik mind versenybalesetnek minősülnek.

Ledzényi László
    42
    Eau Rouge közepén nekikoccan Cserti Tibornak, akit kibillent az egyensúlyából, megcsúszik, a pálya mellé kényszerül és több pozíciót is veszít.
    Büntetése: 20 pont

Biesz Zsolt
    68
    Figyelmetlenül tér vissza hibáját követően a pályára, kigyorsításon fékezésre kényszeríti Tímár Sándort és Niebel Zoltánt. Utóbbi 4 pozíciót veszít az eset miatt. 15 pont
    72
    Nekiütközik az autóját ráhúzó Fehér Norbertnek, emiatt Norbert a kavicságyba kényszerül. Versenybaleset
    Büntetése: 15 pont

Gedő Miklós
    68
    Kanyarbejáraton meglöki az előtte haladó Huber Pétert. Figyelmeztetés
    143 Ráhúzza autóját a mellette belső íven haladó Ledzényi Lászlóra és összekoccannak. Figyelmeztetés
    155 Alaposan elméri a féktávot a buszmegálló előtt és belerohan Huber Péterbe, aki elveszíti uralmát autója felett, a pálya mellé kényszerül. 20 pont

Niebel Zoltán
    151
    Féktávon nekikoccan az előtte haladó Sohajda Norbertnek, aki emiatt megcsúszik, elveszíti uralmát autója felett, a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.

Huber Péter
    154
    Féktávon nekikoccan az előtte haladó Varga Péternek, aki emiatt megcsúszik, elveszíti uralmát autója felett, a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít. 20 pont
    161 Figyelmetlenül tér vissza a pályára és nekikoccan az Őt szabályosan előző Ledzényi Lászlónak. Az esetet követően vissza adja a pozícióját Lászlónak. Figyelmeztetés

Óvások
    Balogh Tamás
    411
    Kigyorsításon nekimegy az előtte haladó Csicsmányi Tamásnak, aki emiatt megforog, pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.

Cserti Tibor
    2186
    Elméri a féktávot és nekimegy Ledzényi Lászlónak, aki elveszíti uralmát autója felett, a pálya mellé kényszerül.

Csicsmányi Tamás
    4770
    A kanyar bejáraton belső íven haladó Tamás megpöccinti az előtte szabályosan haladó Horváth Ádámot, aki emiatt megforog, a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.

"B" szerver

Nagy Mátyás
    59
    Kanyarbejáraton meglöki Nagy Lászlót, aki emiatt keresztbe fordul és a pálya mellé kényszerül.

Óvások

Szloboda Gusztáv
    4465-4522
    Gusztáv a második kiállását nem tölti le csak átgurul a bokszutcán, ezzel jogtalan előnyre tesz szert. Bokszutca áthajtás
    4702 Gusztáv a kanyar közepén nekimegy Barta Tibor autójának, aki a pálya mellé kényszerül és pozíciót veszít. 20 pont
    Büntetése: 20 pont + következő GT futamán bokszutca áthajtás (melynek elmulasztása automatikusan diszkvalifikálást von maga után!)
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2012. 10. 14. 23:09.

Scuderia Giudice #099#

Szloboda Gusztáv Versenyző
    Város
    ÉRD
    Életkor
    68
    Üzenetek
    416
    A bokszutcát elismerem, elfelejtettem, de Barta Tibort nem löktem meg, hanem lecsúszott a kanyarívről, én bementem mellé és amikor kezdett visszajönni már mellette voltam, de mintha mi sem történt volna-ott sem lennék-nekem jött. Hát ez a versenybíróság igazságos ítélete-köszönöm a pikkelést.

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Biesz Zsolt
    68
    Figyelmetlenül tér vissza hibáját követően a pályára, kigyorsításon fékezésre kényszeríti Tímár Sándort és Niebel Zoltánt. Utóbbi 4 pozíciót veszít az eset miatt. 15 pont
    Hát mondjuk abban azért én is benne voltam. Ha nem erőszakoskodom tök fölöslegesen , hogy mindenáron Sasa mellé forduljak, hanem időben besorolok mögé, akkor nem kavicsozok. Igaz azt nem láttam, hogy Sasa miért nem hagy nekem helyet a kijáraton. Persze reméltem, hogy nem magától, mert hát őt nem úgy ismerem.

Dino!
    Most utálni fogsz , de te is jócskán "lecsúsztál" az ideálisról! Amire Barta Tibi nem számíthatott...
    Azért macskakörömbe, mert nem a lendülettől csúsztál le, hanem inkább a kijáraton korán engedted ki, ahhoz képest, hogy feltételezhetően volt még ott valaki melletted. Az meg pech hogy úgy lepattant szegény.

Suhi.
    Tőled pedig mégegyszer bocs a kilökésért.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Város
    Miskolc
    Életkor
    36
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Suhi.
    Tőled pedig mégegyszer bocs a kilökésért.
    Meg van bocsájtva.

Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mondjuk abban azért én is benne voltam. Ha nem erőszakoskodom tök fölöslegesen , hogy mindenáron Sasa mellé forduljak, hanem időben besorolok mögé, akkor nem kavicsozok. Igaz azt nem láttam, hogy Sasa miért nem hagy nekem helyet a kijáraton. Persze reméltem, hogy nem magától, mert hát őt nem úgy ismerem
    Úgy emlékszem, hogy Nibi autójának orra már az enyém mellett volt és nem akartam kavicsba terelni. Amúgy meg ha már itt tartunk akkor egy tanács! Legközelebb picit korábban fékezz és a flaszteron maradsz vagy ha már lecsúszol ne az ideális ívre gyere vissza. Nem csesztetésképp mondom. Legközelebb tudom, hogy jól kezeled majd a helyzetet

Scuderia Giudice #099#

Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.432
    Úgy emlékszem, hogy Nibi autójának orra már az enyém mellett volt és nem akartam kavicsba terelni. Amúgy meg ha már itt tartunk akkor egy tanács! Legközelebb picit korábban fékezz és a flaszteron maradsz vagy ha már lecsúszol ne az ideális ívre gyere vissza. Nem csesztetésképp mondom. Legközelebb tudom, hogy jól kezeled majd a helyzetet
    Te Sanya, ezt most kinek írtad? Csak mert én voltam a hunyó, de Nibi hozzászólására reagáltál! Én meg sem szólaltam.

„A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Elnézve a szitut, nem úgy akart ő visszajönni, csak a füvön nagy vót a gázja.
    NIBI

Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956
    Telefonról nyomtam a témát és ahogy látom benéztem amit idézni akartam! Természetesen neked akartam írni Biszke azt se tudom miért idéztem Nibit XDDD

Scuderia Giudice #099#

Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233
    Telefonról nyomtam a témát és ahogy látom benéztem amit idézni akartam! Természetesen neked akartam írni Biszke azt se tudom miért idéztem Nibit XDDD
    Üldözési mánia...
    NIBI

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •