Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)

Téma: HTCM6 - Zandvoort

  1. #26
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Q. Az időmérő nekem sem jött össze, bőven elmaradtam attól az időtől amit ez a autó tudott volna. P3 lett belőle.

    R1. A rajttól tartottam, amúgyis érzékeny pontja ez a tdinek, szűk tartományban lehet vele jót indulni, az eső nem segített rajta, végülis sikerült megtartani a 3ik helyet. Hárman el is szakadtunk kicsit de aztán 2ik körben jött a hiba. A csapattársamnak égett a lámpája futamon + a vízfüggöny, a féklámpájából szinte semmi nem láttszott. Későn fékeztem, két kerék a füvőn --> vissza a 9ik helyre. Innen kisebb nagyobb csatákkal, meg mások hibáját kihasználva sikerült előrébbjönni és végül a 4ik helyen futottam be némi hiányérzettel.

    R2. Rajt az 5ik helyről. A rajtom jól sikerült be is bújtam az előttem levők közé, akkor Szalafai Fedor kolléga kicsit rámhúzott és ütköztünk aminek nem örültem, de végülis nem lett baj belőle. 4ik helyen fordultam majd hatalmas csatát vívtunk a srácokkal, nagyon élveztem, köszönet érte. Futam felénél nagyjából sikerült az élre állnom onnantól pedig csak a gumikat próbáltam óvni mert első futamon 47%on maradt a bal első. ez rettentően bejött mert most 48% lett

    Összességében nagyon örülök, hogy rögtön az első versenyhétvégémen sikerül nyernem és egyúttal a csapatot is tudtam segíteni.
    Utoljára módosította: huszi; 2012. 10. 18. 00:08.

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Aminnyire féltem, tartottam ettől a futamtól, nem gyakoroltam túl sokat (mivel ismertem a pályát, kicsit uncsi is volt, de meglehet hogy régről nem jól tanultam be), hogy zuhogós verseny áá, itt tuti tömegkarambol lesz, úú majd ebben a kanyarban hány kocsi fog kicsúszni tejóég, vizes setup-ok rejtelmét sem tudom, úgyhogy féltem, de azt kell hogy mondjam meglepetésre csalódtam. Lehet hogy csak nekem volt egész tiszta, de száraz pályán több pofon szokott repülni. Grat ezért mindenkinek!
    Nemigazán tudok mit kiemelni. Első futamon Huszár úrral szemben védekeztem jó sokat, ámde sok kör után elszakadt a cérnám egy kanyarnál, éreztem is hogy gyorsabb nálam, elötte már meg is fordult a fejemben hogy adni kéne neki egy kis helyet. Második futam izgalmasabb volt a fordított rajtsorrend miatt, lassabban is telt az idő alatta (jaj legyen má véége). Első körnek a végén egy darabig felfejlődtünk dupla sorba az elején, és úgy mentünk több kanyarig. Tetszetős. A gyorsabb kocsik megelőztek, egy túlcsúszáss alatt 3 kocsi is elment mellettem. Kétszer koccoltam az elöttem lévő kocsikat, nemrondán, de bocsánat érte (Szummer, Diczházi).
    Váratlanul, de eddigi legjobb eredményem (asszem két 6. hely)

  3. #28
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ...akkor Szalafai Fedor kolléga kicsit rámhúzott és ütköztünk aminek nem örültem, de végülis nem lett baj belőle.
    Hát, én erre nem így emlékszem....

  4. #29
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q:URH
    R1: a rajtnál egy BMW befulladt,sikerült megkoccolni, így 1,5 méter után lett egy futómű damage, próbáltam menni, szinte határon végig, volt is néhány hiba, sőt egy olyan piruett hogy csak pislogtam, az első időmérő pont után a dombtetőn pörögtem, elég vad volt. 13 hely lett a vége.

    R2: A rajtot jól kaptam el elég nagy volt a dugó a t1 ben, kaptam egy lökést én meg tovább toltam egy honda-t, mondom nincs gáz megyünk tovább, a domb előtt bekerült egy kis rally-cross, 4-5 en mentünk keresztül a kavicson amiből lett nem kis baleset, végülis megúsztam. volt néhány érdekes szituáció amit nem értettem, például hiába voltam másik autó mellet nem nagyon vette figyelembe így menekülnöm kellet vagy kilököm és volt még néhány ráhúzás leszorítás amit nem nagyon tudtam értékelni, majd a replayből kiderül. 10 hely lett a vége.

    most pedig jön az egyik nagy kedvencem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #30
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, én erre nem így emlékszem....
    Igen belülről sokszor másképp tűnik 1-1 verseny szituáció ezért jó visszanézni mindig mielőtt véleményt formálunk és nem jó emlékezetből írni:




    a rajtnál elindultál befele, majd mikor láttad, hogy jobban elkaptam, visszahúztad elém. 1. irányváltás

    Ekkor én bementem a másik oldalt melléd akkor pedig konkrétan nekemjöttél. 2. irányváltás

    De mondtam, nem történt belőle baj így nem szeretnék ügyet csinálni belőle, de szabályos semmiképp sem volt.

    Részemről itt lezárva.
    Utoljára módosította: huszi; 2012. 10. 18. 09:59.

  6. #31
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen belülről sokszor másképp tűnik 1-1 verseny szituáció ezért jó visszanézni mindig mielőtt véleményt formálunk és nem jó emlékezetből írni:




    a rajtnál elindultál befele, majd mikor láttad, hogy jobban elkaptam, visszahúztad elém. 1. irányváltás

    Ekkor én bementem a másik oldalt melléd akkor pedig konkrétan nekemjöttél. 2. irányváltás

    De mondtam, nem történt belőle baj így nem szeretnék ügyet csinálni belőle, de szabályos semmiképp sem volt.

    Részemről itt lezárva.
    Mivel első körös történet, a VB úgyis fogja látni. Bár erre sztem felfüggesztett büntit adnak (én azt adnék max. ha egyáltalán meg lesz említve!)

  7. #32
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Neszvecskó Bencének pedig minden elismerésem, hihetetlen amit megint műveltél a BMW-vel. Esőben!
    Köszi szépen!

    Q: Őszintén szólva úgy álltam hozzá, hogy a 2 tdi-t nem fogom tudni megfogni, látván a prequali időket, még úgy is, hogy annyira az nem nagyon érdekelt, cél az volt hogy valami időt felmutassak, ha már egyedül autózgatni a pályán nem volt kedvem a hét folyamán.
    Végül a 30 perc alatt egész jól elkaptam a pálya ritmusát, és meglepődésemre első is lettem, megnyugtatásul közlöm még volt benne két tized , csak az utolsó szektort a gyors körömbe csúnyán elrontottam
    R1: Igazából unalom, alig teltek a körök, próbáltam óvatosan kigyorsítani a nehéz kanyarokból, hogy még a gumi is kibírja, közben próbáltam nem eldobni a vasat se Végül be is értem Prost előtt.
    R2: Na itt már volt helyzet gazdagon, pillanatok alatt eltelt az első 10 kör amíg csatáztam Rajtom kapásból nem volt jó, nem volt hova mennem, volt kis kocc de nem lett belőle semmi gáz, ezek még beleférnek. Később Szalai Fedor irtó kemény védekezését és kiszámíthatatlanságát tapasztalhattam, véleményem szerint ez már veszélyes, de amúgy semmi baj nem volt. Végére jobban elkopott a gumi mint az első versenyen, nyilván azért mert a csaták közt annyira már nem tudtam rájuk is figyelni. Kösz srácok.
    Be the Driver, Live the Life!

  8. #33
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Q: Na, az ott kezdődött, hogy edzés közben ki kellett alt+tab-olnom a játékból, ezért gondolt egyet a logitech és nem adott force-ot. Oké, no problem, gyorsan exit, majd vissza. Igen ám, de amint megnyitottam a szerverlistát, dobott is ki a játék hibaüzenettel. Gép restart, ugyanaz. Google és hasonlók után végül az lett a megoldás, hogy a steam mappából a blob kiterjesztésű fájlokat töröltem. Így következő steam indításkor frissített egyet és ezután jó lett, de az időmérő ekkorra már tartott. Szerencsére sikerült mennem egy átlagos kört.
    R1: Egész jó rajtot fogtam, próbáltam vigyázni mindenkire, de amikor elkezdett fogyni a gumi 6-7. kör után, akkor kezdett meleg lenni. Le is csúsztam a pályáról 1-2x.
    R2: Első hely, állok a rajtrácson. Azt tudni kell, hogy már az R1 alatt is kezdett köcsögölni a G25 váltó része és emiatt volt amikor kettesével dobálta a fokozatokat. Ez visszaváltásnál elég gáz volt. Szóval rajtrács. Még számolt vissza a számláló, rátettem a kezem a váltóra, de épp hogy csak. Erre pont mindenki kint volt a pályán, a váltó meg tolt egy 1-est. Fulladás, köszi. Nagy izgalmamban újraindítás után szépen üresben pörgettem a kocsit és zöld-re felengedtem a kuplungot és csak lestem, hogy wtf. De végül leesett és löktem is az 1-est. Ez mind kb másfél másodperc alatt zajlott le. Elfordultam elsőnek, de éreztem, hogy baj lesz. Még nem találtam meg a ritmust és a jó beállítást az autóval. Érkeztek rám a többiek, nagyon nem akartam senkit se feleslegesen feltartani.
    Az egyik körben lecsúsztam féktávon a pályáról és ahogy próbáltam visszajönni, sajnos Fazekas Árpádot elkaptam. Ne haragudj, belülről teljesen úgy tűnt, hogy még van helyem és ott akartam a pálya szélére fordulni, de rosszul jött ki.

    Update: Megnéztem alaposan a replayt. Hát jó nagy fasz voltam. Nem is értem. :S Az egy dolog, hogy lecsúszva szarul jöttem vissza (még túl sok ilyenkor a stressz), de totál elvakultan nekiálltam nyomni tovább, nem hogy elengedtelek volna. Tényleg sajnálom!
    Utoljára módosította: KeCA; 2012. 10. 18. 23:37.

  9. #34
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen belülről sokszor másképp tűnik 1-1 verseny szituáció ezért jó visszanézni mindig mielőtt véleményt formálunk és nem jó emlékezetből írni:




    a rajtnál elindultál befele, majd mikor láttad, hogy jobban elkaptam, visszahúztad elém. 1. irányváltás

    Ekkor én bementem a másik oldalt melléd akkor pedig konkrétan nekemjöttél. 2. irányváltás

    De mondtam, nem történt belőle baj így nem szeretnék ügyet csinálni belőle, de szabályos semmiképp sem volt.

    Részemről itt lezárva.
    Ki kell ábrándítsalak, ha azt hiszed az égvilágon senki másra nem figyeltem a rajtnál csakis rád. Kristófra figyeltem ás rá helyezkedtem. A helyezkedést védekezéses irányváltásnak tekinteni egy rajtnál, hát.... Gondolom a nagy többséghez hasonlóan én is egy monitoron játszom, vagyis a holttér tekintélyes, ezért nem is rángattam a kocsit, és mivel éreztem, hogy ott vagy, mert eltűntél mögöttem és a Kristóf is kicsit befele húzott én nem mentem tovább jobbra. Így neked maradt hely, simán befértél. Ugye nem azt várod, ha megjelensz, akkor mindenki takarodjon az utadból?

    A kis filmecskéd meg elég rövid. Az pl. már nincs benne, hogy az 1-es kanyarban, rögtön ez után az eset után egy akkorát kaptam tőled jobbról, hogy a Diczházi Peti simán megelőzött ennek eredménye képpen, vagyis pozíciót vesztettem. Mégsem panaszkodom, mint a..... Szerintem ennyi benne van a túraautózásban, ez nem open wheel kategória.

    Bazsy, ha szerinted ezért felfüggesztett bünti jár úgy, hogy meg is tudott előzni, akkor mi járna azért, amit én kaptam Huszár úrtól és pozícióvesztés is lett a vége? Ugyan már gyerekek!

  10. #35
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    akkor Szalafai Fedor kolléga kicsit rámhúzott és ütköztünk aminek nem örültem, de végülis nem lett baj belőle.
    ez volt az a hatalmas nagy panaszom.


    Ha erre úgy reagálsz, hogy bocs, nem kellett volna tök egyenesben rádhúznom és nekedmennem, hogy tempót veszíts, akkor már mindketten elfelejtettük volna, ehhez képest te csak ennyit reagáltál, hogy:

    Hát, én erre nem így emlékszem....
    erre betettem a videót, mert rosszul emlékeztél.


    és mivel éreztem, hogy ott vagy, mert eltűntél mögöttem és a Kristóf is kicsit befele húzott én nem mentem tovább jobbra. Így neked maradt hely, simán befértél.
    itt a videó előttünk, mindenki látja, hogy mi történt és ilyeneket írsz?
    mi az, hogy nem jöttél tovább jobbra? ígyis nekilöktél Kristófnak, hova akartál volna még továbbjönni? Egy adott pillanatban mindhárman egyszerre összeértünk. Ez neked azt jelenti, hogy volt elég helyem?
    Utoljára módosította: huszi; 2012. 10. 18. 22:38.

  11. #36
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    ez volt az a hatalmas nagy panaszom
    Azt írtad nekedmentem. Hát erre nem emlékeztem... Most azt írod összeértünk. Arra emlékszem, és miután összeértünk meg is nyílt a hely neked. Nem kellene elfelejteni, amit a holttérről írtam. Megsérült a kocsid? Nem. Megelőztél? Meg. A következő kanyarban meglöktél? Meg. Vesztettem miatta pozíciót. Vesztettem. Erre reagáltál bárhogy? Nem.

    Elnézést kérek, hogy nem tudtál egy gázfröccsel elmenni mellettem. Én vesztettem többet ezen az egészen, de eszembe sem jutott volna foglalkozni a dologgal, csak te kihoztad belőlem. Hidd el lesznek ennél sokkal cifrább eseteid, akkor majd lehet videózni.

    Részemről továbbra sincs harag, eddig sem volt.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Bazsy, ha szerinted ezért felfüggesztett bünti jár úgy, hogy meg is tudott előzni, akkor mi járna azért, amit én kaptam Huszár úrtól és pozícióvesztés is lett a vége? Ugyan már gyerekek!
    Biztosíthatok mindekit, hogy mindkét eset egymástól függetlenül meg lesz viszgálva és el lesz bírálva.

    Óvást benyújtani nem szükséges, mivel első körös esetek, vitás ügyeket pedig kérlek privátban rendezétek!

  13. #38
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Biztosíthatok mindekit, hogy mindkét eset egymástól függetlenül meg lesz viszgálva és el lesz bírálva.
    Pedig a két eset erősen összefügg, mert ha nem jön nekem az egyenesben, akkor úgy kezdjük meg a féktávot, hogy az én autóm van előrébb, vagy legalábbis teljesen mellette vagyok és nem 1 autóhossznyi hátrányból kell behozzam a féktávot. Ez a kanyar további részében, egészen a kanyarkijárattal bezárólag döntő tényező volt végig. Nem beszélve arról, hogy a kanyarbejáratnál sem volt elég helyem, teljesen közre voltam mindenhonnan zárva.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig a két eset erősen összefügg, mert ha nem jön nekem az egyenesben, akkor úgy kezdjük meg a féktávot, hogy az én autóm van előrébb, vagy legalábbis teljesen mellette vagyok és nem 1 autóhossznyi hátrányból kell behozzam a féktávot.
    Ez nem szoros összefüggés, maximum előzmény. Ha szabálytalanság miatt hátrányba kerülsz egy egyenesben, utána ettől függetlenül a következő kanyarban nem mehetsz be azzal az előjoggal, hogy "akkor most akkor én jövök eggyel", sehol nincs megírva az, hogy neked be kell hoznod a keletkezett hátrányt... ezt inkább meg se hallottam.

    Egyébként fölösleges bármilyen kommentárt fűzni az esethez, a VB munkáját ez nem befolyásolja, a többieket meg gondolom nem érdekli annyira a perpatvar, ezért ismét kérném, hogy ezeket privátban rendezzétek le egymással

  15. #40
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Szeva!

    Szokásomhoz híven rossz időmérő pozició

    race1 bealvás a rajtnál. Jó csatákat vívtam nem volt hibáb

    race2 jól jöttem el, de az első szektor lassú balosába gyorsabb tempóval vettem volna, csak sajnos Jaczkó lelassúlt és meglöktem. Próbáltam visszaengedni, de erre engem találtak el és löktek tova. Bocsánat! Nem volt jogos előnyszerzés. Jó harcok voltak ebben is.

  16. #41
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Off: Szabi kérlek ürítsd a bejövő leveleidet, mert nem tudok neked választ küldeni.

  17. #42
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Féltem ettől a versenytől, megint egy huplis, dobálós pálya, ráadásul esőben.
    Sajnálom az első rajtot, korábban leírtam a bénázásom. Korcsmáros Gyuritól és Ledzényi Lacitól bocsánat kérek, főleg Gyuri lepődhetett meg, ilyet még biztosan nem látott, gyanítom nem is akar többet.
    A második futam sem indult jobban. A rajt nem is volt rossz, Bazsinak adtam egy kis pofont, bocs. A 4. kanyar után viszont kezdődtek a bajok. Kaptam egy kisebb sallert, ezzel nem is volt baj. Kicsit megijedtem, hogy eltalálom a csapattársam, de itt sem volt komolyabb gond. A dombtetőn viszont telibe kaptam egy, a pályára visszatérő Hondát. Sajnálom, de nem bírtam már akkorát lassítani, hogy ne rongyoljak bele valamelyik Hondába. Aztán hátulról is egy csatt, nyilván mögöttem sem tudtak mit kezdeni a dologgal, mint én. A végén még egy irányba állni próbáló Honda miatt is fűre mentem, majd megforogtam, de ennek már sok jelentősége nem volt, a futómű roggyant volt már. Onnantól kicsit vicces volt az autó, de kibírtam röhögés nélkül. Próbáltam azért izmozni később, de inkább engedtem végén, remélem nagyon nem tartottam fel senkit. A gumikat is szént kentem az aszfalton. Az első versenyen, 4 körrel a vége előtt már közölte a gép, hogy a gumiknak annyi.
    Legalább túl vagyunk ezen az esős versenyen. Jöhet a következő.


  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Off: Szabi kérlek ürítsd a bejövő leveleidet, mert nem tudok neked választ küldeni.
    OK

  19. #44
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Egykis emlékezeztető a versenyről, mindenkinek aki szereti:

  20. #45
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egykis emlékezeztető a versenyről, mindenkinek aki szereti:...
    Köszönjük, frankó lett

  21. #46
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Jó lett! Grat!

    Egy baj van vele... h nem voltam ott
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Még mindig nem tértem napirendre a dolog felett, gondoltam vezeklésül megmutatom annak, aki esetleg nem látta volna.

    Még egyszer bocsánat.
    Utoljára módosította: Morgo; 2012. 10. 22. 10:27.


  23. #48
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Egykis emlékezeztető a versenyről, mindenkinek aki szereti:
    Gratula, tényleg szép munka.

    rengeteg munka lehetett megkeresni mindenhol az akciókat.

  24. #49
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Köszönöm.
    Elöl nehezebb volt akciókra lelni. Az elején örültem ha hátul is történik valami, de idővel kikristályosodott hogy hihetetlen sok kalamajka ment hátul.

    Rozsi, hangulatos a te kis videód is :-)

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egykis emlékezeztető a versenyről, mindenkinek aki szereti:
    Nagyon tetszik ismét, ahogy a kamerához nyúlsz, meg ahogy vágsz, most a zene is hangulatosabb már, már csak kocsihangokra kell egy kis kakaót még rátenni!

    Amúgy hatalmas grat és le a kalappal!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •