Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (51 összesen)

Téma: HTCM6 - Zandvoort

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    HTCM6 - Zandvoort

    A HTCM6 Bajnokság 3. futama

    Időpont: 2012. október 17. (szerda)
    Pálya: Zandvoort
    Időjárás: 40% eső
    Időmérő kezdete: 21:00
    Versenytáv: 2 x 14 kör
    Szerverjelszó: a versenyekre érvényes állandó jelszó
    Rajt: állórajt mindkét futamon

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!



    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM6 - Őszi Szezon

    -------

    Érvényben lévő büntetések:


    Figyelmeztetés: Szummer Tibor, Vétek Csaba, Rózsi Sándor, Korcsmáros György, Szalafai Fedor, Jaczkó Róbert, Korán Zsolt, Kurucz András, Ledzényi László
    2 Figyelmeztetés: Pfennig Kristóf, Kóródi István, Fazekas Árpád, Kelemen Dávid, Orosz Ábel, Rupa Zotán, Neszvecskó Bence
    Utolsó Rajthely: Kóródi István, Kurucz András, Ledzényi László

    -------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------


    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 25. 11:16.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    40% eső az 40 eső?
    Prekval-on most 100%-os az eső, nem?
    Időmérő és futam között is lehet időjárás változás, vagy ez csak a két futam között furdulhat elő?

  3. #3
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    40% eső az 40 eső?
    Prekval-on most 100%-os az eső, nem?
    Időmérő és futam között is lehet időjárás változás, vagy ez csak a két futam között furdulhat elő?
    Halasszunk. Addigra hátha eláll.


  4. #4
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Halasszunk. Addigra hátha eláll.
    Kicsit keressetek utána más fórumokon is (külföld). A 40% eső az azt jelenti, hogy végig esni fog. A Race-ben a 40% kb. 83-as kondíció szintnek felel meg. A rainline 70-nél van, afölött mindig esik. Én ezt találtam eddig. Ez van. De őszintén szólva én örülnék több esős versenynek.

  5. #5
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    40% eső az 40 eső?
    Prekval-on most 100%-os az eső, nem?
    Időmérő és futam között is lehet időjárás változás, vagy ez csak a két futam között furdulhat elő?
    Persze, hogy lehet difi a kvali, és a verseny között, viszont ha fixen úgy van kiírva, akkor esős lesz.

  6. #6
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    tennénk bele több esős futamot de a gyári pályákat unjunk, még esőbe is, az add-on pályák pedig nem jók esős futamra, fps-esés, tükröződés stb-stb.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #7
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ma este 10-től nagyjából 1 órán keresztül a Race07 szerver nem fog menni, a skinpack ellenőrzés miatt. amint a szerver újraindul csak a HTCM6 SkinPack 2.0 verzóval lehet a szerverre belépni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #8
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este 10-től nagyjából 1 órán keresztül a Race07 szerver nem fog menni, a skinpack ellenőrzés miatt. amint a szerver újraindul csak a HTCM6 SkinPack 2.0 verzóval lehet a szerverre belépni.
    Bocsi hogy értetlenkedek, de ha a skinpackot a customskinsbe kell tenni akkor az a servertől teljesen független dolog. Vagy most be kell rakni majd a játék könyvtárába?
    Be the Driver, Live the Life!

  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi hogy értetlenkedek, de ha a skinpackot a customskinsbe kell tenni akkor az a servertől teljesen független dolog. Vagy most be kell rakni majd a játék könyvtárába?
    igen külön van, de a játékban nem fog megjelenni+ az összes autót egyenként végig kell nézni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A szerver fut, az új skinpack ITT letölthető.

    Az előző fájlokat töröljétek a custom skin mappából.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ha bármi problémát észleltek jelezzétek, hogy a holnapi futamig kitudjuk javítani.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Sr&#224;cok! Az eredeti ki&#236;r&#224;sban 2x16 kör szerepel, itt a topikban pedig 2x14 kör. Melyik a val&#242;s?

  13. #13
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Sr&#224;cok! Az eredeti ki&#236;r&#224;sban 2x16 kör szerepel, itt a topikban pedig 2x14 kör. Melyik a val&#242;s?

    http://www.gtr-masters.hu/tracks/htcm

    ha ezt vesszük alapul akkor 14 kör az 60,116 km

    16 kör az már majdnem 70 km.

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    14 kör lesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

  16. #16
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Verseny alatt a lámpakapcsolással mit kell csinálni? Csak mert a Leonnak, meg az Accordnak a féklámpája nem éppen kedvező Megelőzés céljából kérdezem
    Be the Driver, Live the Life!

  17. #17
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Verseny alatt a lámpakapcsolással mit kell csinálni? Csak mert a Leonnak, meg az Accordnak a féklámpája nem éppen kedvező Megelőzés céljából kérdezem
    Ezt nem értem, mi nem kedvező?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #18
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem értem, mi nem kedvező?
    Az a nem kedvező, hogy gyengén látszik mikor fékez az illető, hiszen alig erősödik a piros fékezésnél, így kvázi nem látni ha fékeznek.
    Nem mintha engem zavarna, csak nem egy embertől hallottam már, hogy így nem tud megállni a másik mögött. Csodálkoznék, ha nektek ez új dolog lenne. Emiatt máshol betiltják futamon a lámpát, nem csak esőben.
    Be the Driver, Live the Life!

  19. #19
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Mi a búbánatos rákért DUMP problémázik nekem, pont a futam napján??????????????? SEMMIT nem tettem bele!!

  20. #20
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Persze amíg lement az időmérő, sikerült csinálni egy registry cleant, illetve frissítettem a 9600GT driverét...és lám lám, nem dob ki, amikor belépnék a lobbyba. Köszönöm PC-k istene, hogy elvetted ezt a futamot tőlem!

  21. #21
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Még nem néztem meg a visszajátszásokat, de előbb bocsánatot szeretnék kérni az első futam rajtja miatt. Nem tudom, volt-e valaha is ilyen szőkenős start a HTCM-ben.
    Tartottam a kuplungot, raktam egy egyest és vártam a rajtot. Kialudtak a lámpák, leugrottam a kuplungról és arra eszméltem, hogy egy helyben állok. Egy ideges, szupergyors mozdulattal akartam rántani egyet a váltókaron, de pánikomban a kar felé haladó kezem eltalálta a kart, így nem meghúztam, hanem megtoltam, azaz dugtam egy hátramenetet, és padlógázzal elindultam. Persze rángattam én hátra, de eltelt egy kis idő, mire rájöttem mi van és kell nyomnom egy üreset, mert addig nem tudok felkapcsolni.
    Csak a második futamon tűnt fel az, amit eddig nem vettem észre. Amíg nincs mindenki a rajtrácson, addig nem tudok kapcsolni. Szerencsére akkor már észrevettem ezt és akkor döbbentem rá, miért volt üresben az autó az első rajtnál.
    Még egyszer bocsánat, tényleg nagyon szégyenlem magam.


  22. #22
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Kemények voltak a futamok Grat mindenkinek
    Be the Driver, Live the Life!

  23. #23
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Köszönöm a mai futamokat, eszméletlen jó kis csaták voltak!
    Tiszta, türelmes manőverek.
    A második futamon tiszteletem Pfennig Kristófnak, korrekt voltál az utolsó 5-7 körben! Remélem a másik autóból is korrekt volt a csata!
    Neszvecskó Bencének pedig minden elismerésem, hihetetlen amit megint műveltél a BMW-vel. Esőben!
    Gratula minden célba érkezőnek, kemény verseny volt!

  24. #24
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Elég jó rajtokat fogtam, 2-3 helyet fogtam, a rajtok utáni kavalkádban is pár hely jött, így az első futamon a 14.-ről a 9. helyre jöttem fel, utána jött a szokásos, a futam felétől szétestem fejben és jöttek a hibák. Nem tudom ezt hogy lehet gyakorolni, de mindig ez van.
    A második futamon elég durva káosz volt a "hegytetőn", azt hittem ott maradok én is, de szerencsére megúsztam. A feléig megint tartottam magam, de utána jött két hiba és elment jó pár hely.

    Ha nem hibázok mindkét futamon, akkor az időmérős 14. helyhez képest jókora előrelépést (9-10. hely környéke) tudtam volna elkönyvelni, de megint magamat vertem meg.

  25. #25
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    A qual nagyon nem jött össze, csak 4 mért kört tudtam menni. Nem tartott fel senki, csak a két legjobb körömben pont ráközeledtem valakire és kiestem a ritmusból. Egyébként meg mindegy, a Bence úgy is lerajtolt volna.
    R1: 2-azt vártam, hogy a Bence gumija majd elkopik, én meg majd jól megelőzöm. Aztán az enyém kopott el hamarabb. Szivacs.
    R2: 3-eszméletlen észosztás ment az elején, tele előzésekkel, apró koccokkal, amik belefértek bőven. Nem is tudom mikor láttam utoljára ilyen kemény, se sportszerű menetet. Külön GRAT a csapattársnak, Huszi csak behúzta a csapatnak a győzelmet.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •