Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (82 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz - Spa 2004 - GT - 2012.10.07.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM 10 Ősz - Spa 2004 - GT - 2012.10.07.

    Időpont: Október 23.
    Pálya: Spa 2004
    Autó: Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 575 GTC, Ferrari 550 Maranello, Lamborghini Murcielago R-GT, Lister Storm, Maserati MC12, Saleen S7-R, Corvette C5R
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv:50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552
    Nem látom lobbyban a B szervert

    csak az A látszik számomra...
    Utoljára módosította: geriszon; 2012. 10. 07. 20:18.

  3. #3
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom lobbyban a B szervert

    csak az A látszik számomra...
    Én látom!

  4. #4
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552
    Örülök neki ettől én még nem látom

    Akkor gyors futamom volt. El se kezdődött.


    Jó futamot mindenkinek!
    Utoljára módosította: geriszon; 2012. 10. 07. 20:32.

  5. #5
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    A qual vége előtt 2 perccel elkalibrálódott a kormányom. Azóta nem találja a közepet

  6. #6
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Q: 19 ..
    R: DNF

    Nem értettem az autót .. hol tapadt, hol nem .. Rúzsba mentem fel ugyanúgy, mint előtte milliószor, egyszer csak olyan volt, mint ha felnin mennék .. megcsúsztam és beleálltam a vasbeton gumifalba .. ez van .. ideje elgondolkoznom az abbahagyáson ..

    Scuderia Giudice #099#

  7. #7
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Elnézést mindenkitől az armageddonért a buszmegállónál. Elcsúszott a pedálom a helyéről fukk, a lábam leesett a fékről

  8. #8
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    "B"
    Q: URH
    R: 1.
    Köszi a néhány üldözést és a meccset. Boxba elszámoltam magam a tankolással és 13 körig spórolnom kellet, maradt is vagy pár deci a végére.
    Grat Dino.

  9. #9
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Nagyon jó verseny volt! Grta mindenkinek (Y)

  10. #10
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Q: PB 10. talán?
    R: A rajtot jól elkaptam,bár vki berongyolt mellém és 5.4es aerot kaptam is aztán a 6. helyen találtam magam,amit sikerült is végig tartani,majd a 2. box után Abelovszky Peti elrontotta a boxot és 5. hely örültem is csak,hogy jött mögöttem Csicsi,majd bejött közénk Nibi,aminek örültem kicsit mondom majd el lesznek egymással...nem így lett,Nibi megforgott,Csicsit próbáltam tartani utolsó előtti körig sikerült is,aztán a dupla balosnál azt éreztem csak,hogy kocc és forgok is ki,lefulladás így elmentek mellettem vagy 5en nah mondom remek,aztán a végén még TT egyszercsak lassított gondolom kockás zászló után azt hitte vége így 9. hely,végülis nem rossz,csak zavar,hogy tempó alapján 6. is lehetett volna

  11. #11
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Csicsi 1000x bocsi!
    Nem értettem, hogy hogyan estem annyira rád ott kifele, valami gond volt a kocsiddal?
    Mert elötte is nagyon jöttem rád, nem is értettem az egészet, hiszen prequalon is meg Q-n is sokkal gyorsabb voltál...
    Körökön keresztül azon gondolkoztam, hogy nyomok egy esc-et, de nem akartam a csapattal kiszúrni.

  12. #12
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Q:5
    R:7
    Nem tudok mit mondani. Életem versenye lett volna... amit sikerült elrontani.
    Rajtom aránylag jól sikerült, egy helyet előreléptem, mert Rupa Zoli bealudt egy kicsit. Majd egy kicsit ellépett előlem Csicsmányi Tomi és Tomcy, majd ha jól láttam Tomcy hibázott, majd később kicsúszott Csicsmányi Tomi előlem és 3.-ként autóztam végig az egész futamon, hol közeledtem Tomcyhoz, hol távolodtam egy kicsit.
    Majd jött a véghajrá, amikor Norbival beszéltük, hogy most akkor 36 körös, vagy mi van. Aztán nagy izgalomban tankoltam és kereket is cseréltem, így buktam mindent, amit lehetett, úgyhogy eszméletlen szar kedvem van miatta.
    Nibi, a végén bocs azért a beszúrásért, láttam, hogy nem tetszett, de úgy voltam vele, hogy ha esik ha fúj én itt most beteszem.

  13. #13
    Q: nemtom
    R: nemtom
    Szar voltam.
    Ez a GT kategória tőlem nagyon mesze áll. Konkrétan még az út melletti béka szar is elment mellettem.

    White te mit csináltál ott a végén?
    Abypeti viszont remekül ment!!! Sajnos azonban a végén a boxban közösen elrontottuk. Ő nagyon, én csak 13mp-t hagytam benne. Elszámoltuk magunkat.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #14
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsit próbáltam tartani utolsó előtti körig sikerült is,aztán a dupla balosnál azt éreztem csak,hogy kocc és forgok is ki,lefulladás így elmentek mellettem vagy 5en nah mondom remek
    Sajnálom hogy így alakult, ott már kanyar előtt elvettem mert nem tudtam beérni melléd féktáv előtt, nem akartam előzni csak benn maradni mögötted szorosan mert a köv jobbos előtt ki tudtalak volna fékezni, de nagyon lassan vetted és húzódtál befelé úgyhogy összeértünk

  15. #15
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    majd később kicsúszott Csicsmányi Tomi előlem
    Majdnem... szokás szerint Tomcy segített rajtam pont csak amennyit kellett

  16. #16
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Majdnem... szokás szerint Tomcy segített rajtam pont csak amennyit kellett
    Tudom, láttam, csak nem akartam megírni, mert nem voltam benne biztos, csak 99%-ig

  17. #17
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:7
    R:4
    Még az utolsó előtti piros lámpánál is a motor százalékot nyomkoráztam ugyanis a fene egye meg nem akart 30 és 50 %-lék felé menni, nagy nehezen már a rajt pillanatában el kellett engednem 85%-kal a futamot. Kicsit be is kavart + az előttem gyönyörűen beragadt Lambó...basszus ha a piros elalszik akkor indulni elni! Körökön át ez a motor %-lék bosszantott nem is tudtam odafigyelni, azt néztem hogy fogy a szerencsétlen. A verseny nagyjából eseménymentes volt, talán meglehetett volna a 3. hely de 3 körrel a vége előtt a Rouge-ban egy kicsit hibáztam és ezt Ruzo könyörtelenül kihasználta...de a 4. hely is szép.
    A király nem Elvis volt...

  18. #18
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Én már azt az átkozott 10 v nemtom mennyi kört is sajnálom amit ráfordítok erra a kib@szott játékra.
    Qualon hulla fáradtan mentem kb 2 kört amit be is tudtam fejezni, így nem volt meglepetés a helyezés.
    A rjtnál nem láttam a lámpát h hol van így beragadtam, de még így is jól jöttem volna ki belőle, csak a rúzsban pont előttem forogtak meg, egyenes végén meg majdnem eltrafáltam Sasát, így inkább kiengedtem. Aztán a kanyargós rész végén a gyors jobbosban sikerült falat fognom, majd a buszmegálló féktávján mire összeszedtem az autót, Nibi kilökött.
    Ezt már el se hittem, de én hülye nem nyomtam Esc-t. Abba bíztam, h hátha fel tudok majd jönni mint abu dhabiba, úh kimentem a boxba javításra. Szép lassan kezdtem belerázódni és a vége felé már azt néztem mire lehetek jó, egyszercsak a rúzs kijáratán megúszott a semmiből az autó és jött az újabb defekt. Peti nem engedte, h kilépjek, nagy nehezen körbeevickléltem, feltettem a softot, bízva benne h lesz v 2 köröm és meg tudom nézni mire mentem volna egy kis gyakorlással. Elsőre egész bíztatót mentem, mondom akkor másodikra megnyomom, erre megforogtam. Elém jött Endrődi Zoli, akit vissza akartam mindenképp előzni, amit végül sikerült. Bocs, ha szívinfarktust okoztam, a két féktávon.
    Hihetetlen, hogy az elmúlt 4 idényben nem löktek ki fele ennyiszer mint most. Még egy és pihetetni fogom az tuti...

  19. #19
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    talán meglehetett volna a 3. hely de 3 körrel a vége előtt a Rouge-ban egy kicsit hibáztam és ezt Ruzo könyörtelenül kihasználta...de a 4. hely is szép.
    Nekem is meg lehetett volna Egyébként mikor jöttél fel rám a boxom után, akkor azért azt hittem meg is előzöl, aztán erőt vettem magamon, adtam magamnak két pofont, majd egy kicsit rákapcsoltam, de utólag már mindegy

  20. #20
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q:9 PB
    R: DNF

    A rajtot jól elkaptam de az elötte lévő Saleen bealudt így elkellet vennem a gázt, buktam is vele, aztán az eau rouge-ba megpöccintettem Cserti urat,az autója fél métert emelkedett és közben elindult keresztbe és valaki kiforgatta, ezer bocsánat érte, én hibám. utolsó elötti helyről elindultam előre(ez idén már megszokott) a buszmegállónál valaki megcsinálta a bulit, kaptam egy rendeset, nembaj mondom megyek tovább egész jól jöttem föl, de a boxtaktika nulla volt mert 41-42 körrel számoltam, így 30 literrel többet tankoltam mint kellet volna, Cserti úr visszaadta a kilökést 1-1, pár körrel később a 2. box után Abelovszky úr közeledett és hát benéztem az Eau rouge-t falat elkerültem, de próbáltam a füvön maradni de beleakadt a korlátba az autó és hát TK. idén ez a sokadik futam ahol jó autóval jó tempót megyek de elcseszem, de kezdem megszokni.

    Barta Tibinek nagy grat,szépen kiegyensúlyozottan ment
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #21
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    q: 5
    r: 3
    a rajtnál elbambultam, azt írta, hogy vannak még várakozók én meg elhittem neki, sorry a mögülem indulóktól. saleenek nagyon mentek, első etapban abypeti, boxkiállás után teratti tempóját se tudtam tartani csak az etapok végén értem őket utol a jobb gumikopásnak köszönhetően, némi szerencsével a dobogó is összejött a végén

  22. #22
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Túl sokan választották a Saleen-t, ezért az eredeti terveinket felrúgva kénytelenek voltunk mi is azt választani. Nekem furcsán bizonytalan volt kezdetben a Corvette után, igazából csak az időmérőre békültem ki vele.
    A rajt után a rúzsban Wega megpöckölte Csecse kocsiját, aminek a segge elindult kifelé, én meg pont ott voltam mögötte és már nem tudtam lereagálni. Ez annyira megzavart, hogy a hosszú egyenes végi féktávot el is mértem... Később lassan felvettem a tempót, de egy kisebb hiba miatt Hajmási Norbi mögé estem vissza. Nem könnyű ezen a pályán előzni, Csicsinek se ment, én meg inkább nem is erőltettem. Volt egy 13mp-es megprödülésem, az nem kellett volna, mert akkor a végén nem kerülök bele a darálóba. A boxban elszámoltam egy kicsit a benzint és ezt csak az utolsó körben vettem észre, ezért nagyon látványosan vissza kellett vennem a tempót. Ádámot el kellett engednem, majd a végén a célegyenesre ráfordulva már csak egy kövérebb gázfröccsnyi maradt, amivel viszont nem igazán tudtam elgurulni a célvonalig. Akkor jött White és próbált belökni, de sajnos még mindig messze volt a vonal és a nagy igyekezetben keresztbe is álltunk. Majd Farkas Tamás oldotta meg a helyzetet, aki nem láthatott minket és egyenesen átgázolt rajtunk, ami által tulajdonképpen szabályosan beszaltóztam a célba...

  23. #23
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése

    White te mit csináltál ott a végén?
    Az utolsó körben meg kellett spórolnom fél liter benzint, hogy elérjek a célig. A végére így maradt kb. 1mp előnyöm veled szemben, de megláttam TT-t a célegyenesben csorogni és be akartam lökni a célba, de nem akartam sokat lassítani, mert féltem, hogy elgurulsz mellettünk, így sok maradt a lendület amitől nem előre, hanem oldalra vágódtunk mindketten. Aztán még toszogattam egy kicsit és a végén valahogy átjutottunk a célvonalon.

    A rajtnál kicsit kipörgött a kerük, de minimális időt vesztetem vele. Nibi kicsit hozzámért a rouge bejáratánál, de sikerült befordulnom, a dombtetőn meg szlalonoztunk a keresztbe álló autók között. Az egyenes végén páran elfékeztük magunkat, ezzel lendületet vesztettem és Biesz Zsolt befért mellém az egyik kanyarban, amit nem is vettem észre és összeértünk. Ettől én a sóderbe kerültem és visszaestem a végére, úgy fél perces hátrányba az elejéhez képest. Csertiéket elég hamar utolértem, de azért, mert Huber Peti olyan szinten lagolt, hogy nem lehetett a közelébe menni. Végül mégis átjutottunk rajta, mert elég sokat hibázott.
    Kicsit többet vártam ettől a futamtól, de amikor belekerülök az első körös incidensekbe, akkor már elég nehéz jót menni.

  24. #24
    Hát mind2en állatok vagytok, már ami a végét illet.
    Mi meg pont fordítva buktunk sokat. 40 körrel számoltunk. Legközelebb értelmezzük is ami a versenykiírásban van, nem csak elolvassuk.

    Mellesleg az elején még nem volt akkora bajom az autóval, bár már akkor is lasabb voltam. Aszem Csicsi akart többször is megelőzni az Eau Rouge-ban, de 6.-ban mindig elfogyott a lendülete, és pont be tudtam fordulni előtte. Nem tudom mekkora szárnnyal ment, de gyorsabb volt egyenesben.
    Én igazán kopott gumikon szenvedtem. Többször elindult az autó alattam mindenféle irányban, amit vagy megfogtam, vagy nem. Nibi pl. akkor ment el mellettem, mikor éppen nem sikerült.
    De igazán nagyon lassú voltam, amit nem nagyon értek, de majd NGT-ben visszavágok magamnak, meg a kritikusaimnak (akik nincsenek ).
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  25. #25
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Aszem Csicsi akart többször is megelőzni az Eau Rouge-ban, de 6.-ban mindig elfogyott a lendülete, és pont be tudtam fordulni előtte. Nem tudom mekkora szárnnyal ment, de gyorsabb volt egyenesben.
    8al mentem, nem az egyenesben voltam gyorsabb hanem a rúzson mentem át sokkal jobban, csak ahogy nőtt a tempo úgy fogyott a különbség és kiütni nem akartalak úgyhogy nem vetődtem be inkább
    nagyon nem ment az előzés itt most, az egyenesben nem volt elég a tempom, előtte nem tudtam/mertem elég közel maradni sem a rúzsban sem a 2. mérőpont előtti tempos részen mert szélárnyékban nem vette be a kanyart normálisan

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •