Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (79 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz - Road Atlanta - NGT - 2012.09.30.

  1. #26
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    első körtől félek én is, pláne hogy most már tudom mennyit tudok menni és az nem a prequalos időm, szóval rég volt bennem ilyen verseny drukk
    Ha harc, hát legyen harc.
    Csak ne lökdöss féktávokon.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #27
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ha harc, hát legyen harc.
    Csak ne lökdöss féktávokon.
    vigyázok
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #28
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Sziasztok!

    Beférek még én is?

  4. #29
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Suhi most hívott, hogy nem ér haza a futamra, így valaki jöhet helyette, ha gondolja
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  5. #30
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Suhi most hívott, hogy nem ér haza a futamra, így valaki jöhet helyette, ha gondolja
    Engem is hívott, így mindenki az "A" szerverre jöjjön!

    Scuderia Giudice #099#

  6. #31
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is hívott, így mindenki az "A" szerverre jöjjön!
    oki, köszi!

  7. #32
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Sorry Dusa Tibi, éppen csak neki mentem a bmw lökösének és már pörögtél is, sajnálom.

  8. #33
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Szuper volt újra versenyezni veletek, gyerek!

    Bocsi akit a legvégén picit megpöcköltem. Iszonyat lassú voltál már a féktávon és beestem rád. Elnézést érte.

  9. #34
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Sziasztok!
    Gratulálok mindenkinek! Nagyon jó verseny volt Köszönöm szépen mindenkinek . Nagyon sajnálom azt ami a 20. kör környékén történt, a gép ledobott az asztalra, vesztettem is 9 mp-t és szerencsére csak 1 poziciót. Jó volt ez a pálya de szűk, menekülésre nem alkalmas, alig bírtam elengedni a kör előnyben lévőket, Sorry ha feltartottam valakit .

  10. #35
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Hulladék xar pálya! Előzni, elengedni a másikat szinte nem lehet, ennek ellenére azért ügyesek voltak a lekörözöttek.

    Egy Seat állt az 1. szektor végénél....kibaszottul idegesített....hibáztam is az ideg miatt!

  11. #36
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper volt újra versenyezni veletek, gyerek!

    Bocsi akit a legvégén picit megpöcköltem. Iszonyat lassú voltál már a féktávon és beestem rád. Elnézést érte.
    Az kemény volt. Hagytam is had rendezzétek le hárman, aztán majd ha ráértek elengedtek.
    Jól döntöttem mert kicsit zúzdás lett a szitu.

    Há most mit mondjak?!... Vagy meg se szólaljak? Á olyat nem tudok, ismertek.
    Első pár kört nagyon nagymamisan kezdtem, mert sokszor raktam ki magam a rácsra és elment tőle FFB.
    És úgy resiztem az egyenesben, de a fosi bennem maradt, Bazsy biztos örült is nekem...
    Igazából (most ez nagyképűen hangzik, de) tudtam, hogy megnyerem. Igaz q kissé szorosabb lett mint vártam, azt hittem lazán szerzem a pole-t. Dehát az a fránya Bazsy csak megdolgoztatott.

    Ennyi lekörözést te jó ég... Már a futam páradik körében elkezdődött, olyan volt mint ha Le Mans futam lenne, ahol több kategória van, élvezetes volt ugyan, csak haladni nem tudtam jól.
    Azért általában a lekörözöttek jól oldották meg a szitut, volt pár necces de ennyi lekörözésből ez belefér. Annyi hogy ha el akartok engedni akkor azt időben döntsétek el, ha meg jön a technikás rész, akkor ott ne engedjetek el! Megvárom míg kijövünk belőle és elengedtek. Mert ezzel még mindig jobban járok, mint azzal, hogy kiszámíthatatlanul mozogtok ott, ahol egyedül is nehéz átfűzni a tütüt, és mindketten durranunk. Igaz csak egy ilyen volt, és én is erőszakosan gyüttem, de ilyenkor szarni kő rám.
    Laca is kajak jól ment, örülök, hogy megszerezte a 2. dobogóját. Ezzel a STT-em hoztunk egy kis pontot, legalább jól néz ki a tabella. Úgy se tudunk ott maradni rajtatok.

    Nah én élveztem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #37
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    bocs a rajtál peppet lemaradtam róla,mire eszméltem már rajt volt,sry,sry
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #38
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért általában a lekörözöttek jól oldották meg a szitut, volt pár necces de ennyi lekörözésből ez belefér. Annyi hogy ha el akartok engedni akkor azt időben döntsétek el, ha meg jön a technikás rész, akkor ott ne engedjetek el! Megvárom míg kijövünk belőle és elengedtek. Mert ezzel még mindig jobban járok, mint azzal, hogy kiszámíthatatlanul mozogtok ott, ahol egyedül is nehéz átfűzni a tütüt, és mindketten durranunk. Igaz csak egy ilyen volt, és én is erőszakosan gyüttem, de ilyenkor szarni kő rám
    Na ja, az az 1 én voltam a végén, és én is úgy voltam vele, hogy szarok rá, de bejöttél balra mellém, mikor éppen el akartam arra húzódni, ugyanis colát sikeresen elengedtem ott 1x.
    De való igaz, hogy ilyenkor szarni kell rátok, mert lehetetlen helyen inkább szoruljatok be az ember mögé, minthogy kipöcköljük egymást.

    "C" szerver :P
    Én örülök annak a 13. helynek a létező leglassabb autóval, szvsz még a TVR T400R is gyorsabb volt.
    A rajt borzalmas volt. Előttem valaki beragadt, nekimentem, és valaki meg nekem is hátulról, de visszanézve a replayt, nem ő volt az egyetlen, aki beragadt...
    Sajnos az elején a 3-as kanyarban jól körbeforogtam, de nem éreztem magam hibásnak miatta, de mind1 is, mivel csak magammal csesztem ki. Valaki jól rálépett a fékre, szerintem indokolatlanul, a kanyar azon részén ahol már nem kéne fékezni. 14. helyről vissza 28-nak, nem volt jó érzés.
    Aztán jött Barta Tibi is, aki megint csak fényévekről került féktávon elém. Kihúzódtam amennyire csak lehetett, hogy ne rongyoljak bele, de csak elkaptam a bal szélét. Bocsánat érte.
    Ezután meg csak jöttek azok a fránya nevek mögöttem, mindenféle alacsonyabb számmal a fejük felett. De annyian voltak, és olyan sokszor megismétlődött, hogy ez biztos valami hiba volt a mátrixban.
    Sebaj, lesztek még ti is modenával.

    Ezek a rosszul felmért féktávok sajnos sokszor azért vannak, mert vannak akik nem veszik a fáradságot, hogy az egész 7-en legalább fél órát szánjanak a játékra.
    Most csináltam egy flame-et.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 09. 30. 23:30.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #39
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    bocs a rajtál peppet lemaradtam róla,mire eszméltem már rajt volt,sry,sry
    Előbb kellett volna a felessel foglalkozni, ilyenkor már ne ígyál.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #40
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry Dusa Tibi, éppen csak neki mentem a bmw lökösének és már pörögtél is, sajnálom.
    Semmi gond, én majd csak holnap nézem vissza a versenyt, addig nem akarok valami elhamarkodott véleményt formálni.
    Dusa Tibor

  16. #41
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az kemény volt. Hagytam is had rendezzétek le hárman, aztán majd ha ráértek elengedtek.
    Jól döntöttem mert kicsit zúzdás lett a szitu.
    Naaa, azért annnyira csak nem mentem neki?

  17. #42
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    A rajt Nibi figyelmeztetése ellenére fos volt, a jobb oldal koccolta egymást.
    Colatól és Bazsytól elnézést kérek, olyan gyorsan értetek utol amire nem számítottam, nem tudtam jó ütemben lehúzódni.
    Kb. 10 körrel a vége előtt a hosszú egyenesben voltam, néztem hátra, asszem Hajmási Norbi jött mögöttem. A dupla jobbos második kanyarjában volt, felrepült az autója kb. 5 méter magasra majd a visszaesett. Onnan csak mindenkinek a lámpáját láttam az aszfalton., megszakadt a net.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  18. #43
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A rajt Nibi figyelmeztetése ellenére fos volt, a jobb oldal koccolta egymást.
    Colatól és Bazsytól elnézést kérek, olyan gyorsan értetek utol amire nem számítottam, nem tudtam jó ütemben lehúzódni.
    Kb. 10 körrel a vége előtt a hosszú egyenesben voltam, néztem hátra, asszem Hajmási Norbi jött mögöttem. A dupla jobbos második kanyarjában volt, felrepült az autója kb. 5 méter magasra majd a visszaesett. Onnan csak mindenkinek a lámpáját láttam az aszfalton., megszakadt a net.
    Na igen, nálam ez úgy jött le, hogy a 2. visszafordító kanyarban belaggoltál, én meg későn vettelek észre, és úgy döntöttem átmegyek rajtad, lesz ami lesz. Erre mint egy lift felmentem az elsőre, és onnan vissza. Szóltam is TS-en a csapattársamnak, hogy akadály a pályán.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #44
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440
    Ügye a szabályok értelmében GT-ben és NGT-ben is minden egyes versenyen kétszer kell a bokszot meglátogatni?
    Dusa Tibor

  20. #45
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki jól rálépett a fékre, szerintem indokolatlanul, a kanyar azon részén ahol már nem kéne fékezni.
    Senki nem lép rá a fékre indokolatlanul... A verseny első körében a 3. kanyarban egy TVR-el nem ideális ívről kezdve a kanyart én így tudtam megoldani, bocsi...

    Csicsi és Norbi egyértelműen a TVR-re szavazott ezen a pályán, gondolván, hogy sok hibázó és talán sok kieső is lesz. Előbbiből volt is bőven, utóbbiból nem annyira, de összességében elmondhatjuk, hogy jó választás volt, mind a hárman jóval előrébb tudtunk végezni a rajthelyünknél és elég sokan a legjobb autókból használtak egyet, amit nem is igazán értettünk.
    A rajt érdekes volt, előttem meg sem mozdultak, de kerülni nem tudtam. Az első köröket próbáltam valahogy túlélni, sikerült is. Aztán aki arra járt, megelőzött, mintha egy teljesen másik ligában versenyezne... Kivételesen most csak 2 kisebb hibám volt, az is belekerült 15 mp-be, de ilyen kevés gyakorlással ezzel most teljesen elégedett vagyok. Örülök, hogy túl vagyunk ezen a remek kocsin és kíváncsi vagyok, hogy majd a jobbak mit hoznak ki belőle.

  21. #46
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    q: 11. pb-vel, ebben több nem volt szerintem
    r: 8.

    Rajt nagyon gáz volt, na nem az a baj, hogy valaki beragad, hanem hogy minek van ilyen pálya a bajnokságban ? Nagyon jól indultam de esély sem volt kikerülni az előttem beragadót így visszaestem szépen 18.-ra, az előttem lévőknél jóval gyorsabb voltam de a TVR-el előzni itt... az egyenesben a BMW-k, Ferrarik 0.5-öt rámvertek simán.
    Miután kiszabadultam sikerült végig egy jónak tűnő tempot menni stabilan így lassan jöttem előre, a vége felé úgy tűnt még akár 6. is lehetek, amivel nagyon elégedett lettem volna, de a végén Nándi és Szummer Tibi is utólért és nem sok esélyem volt kivédekezni.
    8. nem rossz, de megint lehetett volna 1-2 hellyel jobb ez bassza a csőröm

    Tibi, az elején bocs a koccért. Egyenes elején láttam hogy jössz, de a féktáv előtt ahogy hátranéztem láttam rögtön mögöttem egy ugyanolyan ferkát csatázni egy bömössel és megnyugodtam hogy akkor ti ott elvagytok egymással mehetek az íven, csak közbe te már benn voltál mellettem, szerencsére nagy baj nem lett belőle.

  22. #47
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Senki nem lép rá a fékre indokolatlanul... A verseny első körében a 3. kanyarban egy TVR-el nem ideális ívről kezdve a kanyart én így tudtam megoldani, bocsi...
    Már mind1 is. Mindenesetre meglepődtem, mert nem számítottam rá, hogy annyira lassan fogod bevenni, akárhonnan is kezdted a kanyart.
    Az a szerencse, hogy téged nem koccoltalak ki. Persze lehet én is így vettem volna be, meg hát az elején akár bele is fér némi óvatosság.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 10. 01. 10:14.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #48
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Q:sokadik R:17
    Szörnyű egy verseny volt, a rajtnál beragadt az előttem lévő, meg is toltam, de ugye kikerülni lehetetlen volt.
    Aztán potyogtak ki előlem az emberek, majd az 5. kör tájékán sikerült egy nagyot hibáznom, amiből szerencsére több nem volt a versenyen, de 10.7-es aeroval muszáj volt boxba látogatnom, javítás, stb. Így buktam vagy 1.5 kört, és innen már nem tudtam visszazárkózni. Ami a vicc, az az, hogy Csicsmányi Tomi utolért, le akart körözni, úgy voltam vele, hogy elengedem, de nem közeledett, így hát vagy 8-10 körig tartottam magam mögött, majd elengedtem, akkor meg nem tudott leszakadni...és ez az ami bosszant, hogy én is tudtam olyan köröket menni, mint ő, mégis 17. lettem, mondjuk szarabb autó szerintem nem volt a pályán. De az a hiba...
    Arról nem beszélve, hogy nem volt szinte egy tiszta köröm se, mert mindig valakit el kellett engedni, úgy mentek át rajtam rsr-rel, meg igazából mindennel, mintha biciklivel lettem volna.

  24. #49
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a vicc, az az, hogy Csicsmányi Tomi utolért, le akart körözni, úgy voltam vele, hogy elengedem, de nem közeledett, így hát vagy 8-10 körig tartottam magam mögött, majd elengedtem, akkor meg nem tudott leszakadni...
    Azért az én szempontomból ez nem pont így volt. Elég közel mentem már hozzád, ami ezen a pályán baromi zavaró te viszont nem nagyon akartál elengedni, egyenesben meg elnyúltál tőlem mert a TVR-nél lassabb nincs izmozni nem akartam mert a lényeg az volt hogy stabilan végigérjek nem kockáztattam amíg nem volt muszáj. Emlékeim szerint onnan hogy elengedtél (miután hibáztál és már nagyon rádestem levillogtalak) nem tudtál szorosan mögöttem maradni tehát gyorsabb voltam. A lényeg, hogy milyen gyors vagy nem azon múlik hogy 1-1 vagy 5-10 körben mi a max amit ki tudsz hozni, hanem hogy hány körben marad benne fél-1 másodperc... tudom mert mindig így ver rám Nibi meg Cola egy fél kört

  25. #50
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az én szempontomból ez nem pont így volt. Elég közel mentem már hozzád, ami ezen a pályán baromi zavaró te viszont nem nagyon akartál elengedni, egyenesben meg elnyúltál tőlem mert a TVR-nél lassabb nincs izmozni nem akartam mert a lényeg az volt hogy stabilan végigérjek nem kockáztattam amíg nem volt muszáj. Emlékeim szerint onnan hogy elengedtél (miután hibáztál és már nagyon rádestem levillogtalak) nem tudtál szorosan mögöttem maradni tehát gyorsabb voltam. A lényeg, hogy milyen gyors vagy nem azon múlik hogy 1-1 vagy 5-10 körben mi a max amit ki tudsz hozni, hanem hogy hány körben marad benne fél-1 másodperc... tudom mert mindig így ver rám Nibi meg Cola egy fél kört
    Lehet igazad van, akkor nekem úgy tűnt, hogy nem voltál nagyon a nyakamon, de nem néztem vissza.
    Mondjuk sok körömbe maradt fél-1 sec., főleg a lekörözések miatt.
    Viszont ha körön belül vagyok, akkor lehet jó kis csata lett volna, mert igazából ez hiányzott a futamból, viszont, ha így feltartottalak, akkor bocs, nem ez volt a cél

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •