Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 68 (68 összesen)

Téma: HTCM6 - Oulton Park

  1. #51
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Q: Ismét sikerült megfutnom a legjöbb időmet, s bár az utolsó pillanatokban lecsúsztam a 3. helyre, teljesen elégedett voltam.

    R1: kicsit beragadtam a rajtnál, buktam pár helyet, de mentünk szépen és vissza is hoztam.
    Pár kör múlva Neszvecskó Bence és Verpelethy Józseffel haladtunk az élen, nagyjából 3 másodpercen belül hárman. Amit ők ketten műveltek... le a kalappal! Érdemes végignézni! Én páholyból követtem, aztán Józseffel majdnem mindketten mentünk a levesbe az elfogyott gumikon, de megúsztuk, Rupa Zoli örülhetett neki leginkább, Józsit megelőzte, nekem sikerült megtartani a 2. helyet.
    Szuper! 3 futam, 3 dobogó! Több mint szuper! Aztán jött a hideg zuhany:

    R2: Teljesen jó rajt, eljöttem hetediknek, majd kikerülve a T3-ban a koccokat elfordultam ötödiknek... és itt szeretném megköszönni Szummer Tibi önuralmát ahogy a sikánhoz érve szépen, egymásra vigyázva soroltunk be!
    Az ötödik kör:
    Koródi Istvánnal történteket nagyon sajnálom!
    Az az igazság hogy amikor beestem a kanyarba, csak a füstöt láttam és a sűrűségéből teljesen megvoltam győződve hogy az autód nem a pálya közepén áll, hanem jobb oldalt. Hiba volt! Pöcc... és kuka a futam. Rommá törtem a kocsim, örültem hogy bebotorkáltam a 14. helyen! Sajnálom hogy eltaláltalak!

    A második futamot nagyon sajnálom mert úgy éreztem megvan a tempó futamra, az első viszont szuper volt!

  2. #52
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök hogy a bólyát egyszer sem kaptam el, nem forogtam ki, és nem baltáztam el más versenyét.
    Köszi! Vettem a célzást
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  3. #53
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Nagyon nehéz verseny volt, egyszerűen nem tudok mit kezdeni a gumikkal.

    A qual-t egyszerűen lehet jellemezni. Gyalázat. Fél másodperccel voltam lassabb magamnál. Nem is értettem. Egyszer kihajtottam Prost elé a boxban, bocs, kicsit lassan indultam a körülnézés után.
    R1: Az autót nem tudtam jól beállítani, a sikánra gyúrtam, ezért hosszú volt az egyesem, ahhoz képest rosszabbra számítottam. Az első kanyarban majdnem megforogtam, majd az első huplinál pályára állt a bömös, de sima landolás volt. Mákomra kimaradtam az adok-kapokból, de majdnem összerondítottam magam. Csak 8 kör telt el, amikor kezdett csúszkálni az autó. A 12-től már nagyon nagy bajban voltam, a 14. körtől már estem, keltem. A hosszú egyenes utáni visszafordítoban, alig tudtam (néha nem is) megfogni az autót. Kóródi Pisti ért utol először, de inkább hagytam menni, úgysem lett volna esélyem. Aztán jött Fedor, izmoztam kicsit, de elvettem, nem volt jelentősége, hogy akkor, vagy később megy el. Nem kicsit voltam bosszús. Ajándék 10. hely. Gyengusz.

    R2: Kelemen Dávid nagyon jól rajtolt, de Mészáros Gabival meccselt, így elmentem. Kijjebb akartam vinni a kocsit, okulva az első verseny röptéjéből, de egy kicsit korán húztam be eléd (neked), bocsánat. Kóródi Pistit majdnem szétlapítottam, de láttam a tükörben, hogy Fazekas Árpinak sikerült is. Ezt is megúsztam. Jött az újabb esés-kelés, Ledzényi Laci ért utol először, volt egy kis koccunk, de semmi komoly. Ekkorra már nagyon csúszkáltam, pár száz méter alatt 3 helyet buktam. A végén megfordult a fejemben, hogy Ugrai Bálinttal megküzdök, de a célegyenes előtti kanyar az eszembe juttatta, hogy ez csak egy vicc, felnin megyek már. Utolsó kör lábujjhegyen, majd vége lett a szenvedésnek.
    Valamit kell kezdenem a gumikopással, mert így esélyem sem lesz semmire.


  4. #54
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Ismét sikerült megfutnom a legjöbb időmet, s bár az utolsó pillanatokban lecsúsztam a 3. helyre, teljesen elégedett voltam.

    R1: kicsit beragadtam a rajtnál, buktam pár helyet, de mentünk szépen és vissza is hoztam.
    Pár kör múlva Neszvecskó Bence és Verpelethy Józseffel haladtunk az élen, nagyjából 3 másodpercen belül hárman. Amit ők ketten műveltek... le a kalappal! Érdemes végignézni! Én páholyból követtem, aztán Józseffel majdnem mindketten mentünk a levesbe az elfogyott gumikon, de megúsztuk, Rupa Zoli örülhetett neki leginkább, Józsit megelőzte, nekem sikerült megtartani a 2. helyet.
    Szuper! 3 futam, 3 dobogó! Több mint szuper! Aztán jött a hideg zuhany:

    R2: Teljesen jó rajt, eljöttem hetediknek, majd kikerülve a T3-ban a koccokat elfordultam ötödiknek... és itt szeretném megköszönni Szummer Tibi önuralmát ahogy a sikánhoz érve szépen, egymásra vigyázva soroltunk be!
    Az ötödik kör:
    Koródi Istvánnal történteket nagyon sajnálom!
    Az az igazság hogy amikor beestem a kanyarba, csak a füstöt láttam és a sűrűségéből teljesen megvoltam győződve hogy az autód nem a pálya közepén áll, hanem jobb oldalt. Hiba volt! Pöcc... és kuka a futam. Rommá törtem a kocsim, örültem hogy bebotorkáltam a 14. helyen! Sajnálom hogy eltaláltalak!

    A második futamot nagyon sajnálom mert úgy éreztem megvan a tempó futamra, az első viszont szuper volt!
    Nagyon komolyan toltad az R1-ben, grt és persze örülök, hogy nem vittelek magammal, mikor elfőttek a fékek elől. A végére jó lett volna még egy csata, mikor Bence lelépett, csak hát így alakult.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 10. 03. 23:50.

  5. #55
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Bejött amitől féltem, belecsattantam a betonozott gumikba, ráadásul első helyről, prost előtt 3 secre, amit egy normál pályán talán be tudtam volna osztani, remélem lesz legalább egy ilyen hely a szezonban.

  6. #56
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: pb 8
    R1. a rajtot elcsesztem, megelőztek páran, utána sikerült a t2 es balhét mégúszni, 1x kiforogtam, pár körrel később volt egy akció,Kórodi úr manőverét nem értettem, megforogtam és kaptam egy s&g, ezután csak a biztos pontszerzés volt a lényeg.
    R2: a rajtot sikerült elkapni, végig elég jól mentem, 2 hibám volt összesen, végig jókat csatáztam.

    Irány a ködös-esős Zandvoort
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kikerültek a replayek és frissült a ponttáblázat.

  8. #58
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Azok a pilóták akik urh büntetés birtokában indulnak, a quali a 20 perc után miután újra csatlakozott már nem mehetnek ki a pályára, tegnap Kuruc András és Orosz Ábel is megszegte ezt.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #59
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    ezt kerüljem ki.JPG
    R1. Ezt kerüljem ki?! Kelemen elintította a dominó elvet. Sérült autóval végigkínlódni. Szalafai is lökött rajtam, inkább elengettem. Jó csata lehetett volna, az elején meg is volt.

    Kóródi keresztez.JPG
    R2. Kóródi keresztbe autózta a számításomat. Vége.

  10. #60
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    pálya: (Oulton Park)
    futamszám: 2
    replay idő: 219
    résztvevők pozíciója: P7-P8
    Fedor: Oké, hogy megtoltalak hátulról egy picit, de azt nem kéne elfelejteni hogy te húztad be a kocsit elém közvetlenül féktáv előtt... nem is értettem...
    na mind1, majd a versenybíróság eldönti...
    Be the Driver, Live the Life!

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Fedor: Oké, hogy megtoltalak hátulról egy picit, de azt nem kéne elfelejteni hogy te húztad be a kocsit elém közvetlenül féktáv előtt... nem is értettem...
    na mind1, majd a versenybíróság eldönti...
    Bármilyen esetet be lehet nyújtani kivizsgálásra, függetlenül attól, hogy ki mennyire érzi magát/mást hibásnak benne, a végső döntést ez nem befolyásolja. A nem egyértelmű/kérdéses eseteket viszont jobb tisztázni!

    Az benyújtott óvásokat pedig jó lenne, ha senki sem személyes támadásként kezelné, amennyiben vki vétlen volt egy eset kapcsán, akkor úgy sem fog büntetést kapni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 04. 20:07.

  12. #62
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Unbaised írta Hozzászólás megtekintése
    Fedor: Oké, hogy megtoltalak hátulról egy picit, de azt nem kéne elfelejteni hogy te húztad be a kocsit elém közvetlenül féktáv előtt... nem is értettem...
    na mind1, majd a versenybíróság eldönti...
    Én abban a kanyarban nem húztam semmit sehova.

  13. #63
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bármilyen esetet be lehet nyújtani kivizsgálásra, függetlenül attól, hogy ki mennyire érzi magát/mást hibásnak benne, a végső döntést ez nem befolyásolja. A nem egyértelmű/kérdéses eseteket viszont jobb tisztázni!

    Az benyújtott óvásokat pedig jó lenne, ha senki sem személyes támadásként kezelné, amennyiben vki vétlen volt egy eset kapcsán, akkor úgy sem fog büntetést kapni!
    Tudomásul vettem ezeket, szóval oké
    Be the Driver, Live the Life!

  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Wink


    Készítettem az eheti versenyről egy emlékeztető, promo, villigó videót, nektek is.
    Első ilyen próbálkozásom, a szerkesztővel is ismerkedtem, de igyekeztem.
    Ha jónak találjátok készíthetek majd a következőkre is!
    Kritikák jöhetnek nyugodtan.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 10. 07. 18:36.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Készítettem az eheti versenyről egy emlékeztető, promo, villigó videót, nektek is.
    Első ilyen próbálkozásom, a szerkesztővel is ismerkedtem, de igyekeztem.
    Ha jónak találjátok készíthetek majd a következőkre is!
    Kritikák jöhetnek nyugodtan.
    Nagyon tetszenek a kamera beállításaid, nagyon jó képekkel dolgozol, operatőri munka jeles!
    A vágás is rendben van, de a hangot/zenét ez alapján inkább mással bíznám...


    (a prepozícióban még rendben van a dolog, de utána jelentősen vissza vesz a hatásból és az élményből a tingli-tangali, meg a halk motorhang... sztem )
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 07. 04:54.

  16. #66
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Készítettem az eheti versenyről egy emlékeztető, promo, villigó videót, nektek is.
    Első ilyen próbálkozásom, a szerkesztővel is ismerkedtem, de igyekeztem.
    Ha jónak találjátok készíthetek majd a következőkre is!
    Kritikák jöhetnek nyugodtan.
    Egy bajom az hogy gyári skinnel megyek benne, de az nagyon Főleg, hogy nekem nagyon bejön az egész, de tényleg, speciel semmi hibát nem látok benne
    Be the Driver, Live the Life!

  17. #67
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Még mindig nincs topikja Zandvoortnak, vagy csak én nem találom?

  18. #68
    Ugrai Bálint Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 08.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Készítettem az eheti versenyről egy emlékeztető, promo, villigó videót, nektek is.
    Első ilyen próbálkozásom, a szerkesztővel is ismerkedtem, de igyekeztem.
    Ha jónak találjátok készíthetek majd a következőkre is!
    Kritikák jöhetnek nyugodtan.
    Nagyon Tetszik és remélem folytatása is lesz! Gratulálok hozzá (Nekem még a zene is bejön, szerintem jó választás volt.)

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •