Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)

Téma: HGTLM8 - AF-GTL

  1. #26
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Így bemelegítésnek nem volt rossz, csak egy-két oszlopos tag hiányzott a mezőnyből.
    Remélem ez csupán átmeneti jelenség!

    Amúgy a qualy másodszorra is jó volt, sőt az 1.12.6nagyon is jó volt. Anno 2005-ben 1. 13.4 volt az időmérőm.

    Az elején beszedtem egy levágást, amikor Cola visszajött a pályára, azután hamar csináltam saját erőből is egy vágást, így első lett az óvatosság.
    A végére a gumik sem bírták a gyűrődést és Vétek Csaba vészesen közeledett. Úgy nézett ki, hogy az utolsó kör meleg lesz, azonban Csaba hirtelen tempót veszített 2 körrel a vége előtt. (mint kiderült benya gondja volt)

    Pedig kíváncsi lettem volna az uccsó körre. De szerintem így jártam jobban.

  2. #27
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    öleg jó verseny volt
    sajnos a boxot elcsesztem 34 liter helyett 43 ment a tankbaNibi megint vele volt fortunaja meg picit erős volt az a mondjuk leterelés az egyenesben,ezek már nekem nem szimpik,de várom hogy majd kifejted te hogy láttad:P
    fakk meg volt egy légy a szobában,hihetetlen genya volt rohadjon meg most kaptam el,de kapott olyat
    Utoljára módosította: Cola; 2012. 09. 27. 23:22.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #28
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Így bemelegítésnek nem volt rossz, csak egy-két oszlopos tag hiányzott a mezőnyből.
    Remélem ez csupán átmeneti jelenség!
    Hogy őszinte legyek, amennyire vártam ezt a versenyt, annyira nagy csalódás volt a feltűnően magas érdektelenség. Kicsit vigasztalhatatlan is vagyok miatta.

    A quali nem sikerült túl jól, bár PB-t futottam, benne maradt kb. 4 tized, amit eldobtam...
    a rajtot elóvatoskodtam, majd pár kör bénázás után kialakult a sorrend és elindult egy eseménytelen körözés. Boxkiállás előtt utol értem Rozsi Sanyit és megküzdöttünk. Miután a gumijaival is küzdenie kellett, sikerült megelőznöm. Aztán jött a box. Nem tudtam honnan kezdődik, ezért a bejáratnál már nyomtam a limitert. Sajnos ezt Sanyi szívta meg. Bocs...
    Persze megint elbaxtam a kiállást, ugyanis elfelejtettem a kerékcserét kivenni, így kicsit tovább álltam, mint akartam. Ezután már elég rossz pozícióban kellett mennem. Utol értem Szilágyi petit, de mikor a hajtűben hibázott, megijedtem és rosszul reagáltam, melynek eredményeképen nem megelőztem belülről, hanem a falhoz csaptam a minit kivülről...
    Amikor visszatértem a pályára, kicsit megzavartam Nibit, Bocsi! Aztán újra megfogtam Petit. Hatalmasat fájtoltunk de nem hagyta magát én pedig nem akartam kirakni, így lökös a lökösön értünk célba. Peti! ez nagyon király csata volt!!!

  4. #29
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    fakk meg volt egy légy a szobában,hihetetlen genya volt rohadjon meg most kaptam el,de kapott olyat

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    No hát kéremszépen, :dobpergés: meg lett az első győzelmem :vállveregetés:, de aggodalomra semmi ok, igérem több ilyen nem fog történni, mivel a 9kredites kocsival nem kis előnyöm akadt. A kövezkető féltucat versenyen majd sereghajtó leszek. A "játék határok nélkül" című régi tévés vetélkedőre gondoltam a stratégiám kidolgozásakor, ott az szakított aki akkor kérte a jolly jokert, amikor senki más (és ki is tudta használni). Gondoltam senki más nem lesz ilyen hülye, de ha most nem akkor sohase lett volna esélyem a nyerésre, mert késöbb gondolom más is használni fogja serényen a jobb verdákat. Új dolog ez a kredit-es rendszer, nem tudom még mekkorát fogok szívni emiatt, mindenesetre a cél sikerült, az idők végezetéig ott lesz a nevem mellett hogy dobogó, első hely. Vezetem egy pillanatra a bajnokságot! :váó:

    Quali-n szinte PB-t mentem, 1. hely. A verseny maga nem hozott túl nagy izgalmakat, amit titkon most reméltem is. Rajt persze pocsék, a 3.dik Lacával kellett birkóznom hogy megtartsam a 2. helyet, eközben kaptam egy warn-t is, jóvan akkor lejjebb tekerjük magunkat. Miután sikerült ritmust fogni, Matyi után eredtem, és a célegyenesben simán elmentem mellette. Egy kis távolságot építettem, és elkezdtem spórolni, leginkább a benzinnel, gumival nehezebb. 27.kör környékén kijöttem a boxba ami miatt előre paráztam hogy hány sng-t kapok a limiter ki-be-fel nem kapcsolásával, kereket szerencsére nem cseréltem le, nem voltam benne biztos a végén mennyire fog tapadni, visszaesni, de ez volt a jó döntés. Visszajöttem, és Laca számomra érthetetlen módon megelőzött (mégis lassan depóztam?). Namondom még egy kicsit kell itt dolgozni az ügyön, nem adják ezt olyan könnyen. Végülis egypár kör után a célegyenesben nem volt nehéz megelőznöm (healey3 vs cortina). Még egy kicsit leszakítottam magamról, onnantól inkább spórolás. Győzelem.
    Grat mindenkinek, élveztem, kellett is élveznem, mert több ilyen nemigen lesz.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 09. 28. 00:24.

  6. #31
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    ..ez nagyon király csata volt!!!
    igen, köszi ez szuper volt! Hozzátartozik, hogy sztem elég nehéz előzni ezen a pályán , nekem legalábbis nem sem sikerült féltávig Kozma Csabát Amúgy nagyon-nagyon remélem, hogy nem sikkad el az érdeklődés és a 20 körüli létszám meglesz azért a versenyeken.

    ps:
    kb 5. körben megvolt a 2. warning szóval onnantól azért igyekeztem nagyjából a vonalon belül maradni

  7. #32
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    igen, köszi ez szuper volt! Hozzátartozik, hogy sztem elég nehéz előzni ezen a pályán , nekem legalábbis nem sem sikerült féltávig Kozma Csabát
    Borzasztó nehéz volt előzni, főleg Minivel, ebből a szempontból nem volt jó választás.. Nagyon sokat kísérleteztem mögötted, de szinte mindig sikerült levédened az íveket. Jónéhányszor sikerült ugyan bebújni melléd, de a kigyorsításokon újra a Cortina volt előnyben, úgyhogy gyakorlatilag tehetetlen voltam. Egyetlen komolyabb hibád volt a T2-ben, viszont amatőr módon pont akkor én is elfékeztem, így nem tudtam kihasználni. Nagyon sokat utaztam a szélárnyékodban, nagyon sokat jelentett, de egyszerűen nem eleget. De jó meccs volt. És nagyon vigyáztam rád, hogy ne lökjelek ki. Volt pár kemény fékezésem miattad... De sikerült megoldani.

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nagyon-nagyon remélem, hogy nem sikkad el az érdeklődés és a 20 körüli létszám meglesz azért a versenyeken.
    Ebben én is nagyon bízom. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy a tavaszi szezon és a nyári open után miért maradtunk ennyire kevesen...

  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    öleg jó verseny volt
    sajnos a boxot elcsesztem 34 liter helyett 43 ment a tankbaNibi megint vele volt fortunaja meg picit erős volt az a mondjuk leterelés az egyenesben,ezek már nekem nem szimpik,de várom hogy majd kifejted te hogy láttad:P
    fakk meg volt egy légy a szobában,hihetetlen genya volt rohadjon meg most kaptam el,de kapott olyat
    Én is pont annyira tankoltam. "Megcsúszott" a kezem, de mondom én már nem tökölök vele, maradjon annyi, aztán enter. Annyi hogy én egy körrel előbb mentem, így 1,6-al kevesebbet tankoltak rá nekem, de azon nem múlt semmi, sokkal inkább a ki- és bevezető körünk volt eltérő szerintem.
    Azt az esetet még meg kell nézni, ahogy én láttam/terveztem: belül nem akartam helyet hagyni, de totál belülre se akartam menni, csak annyira, hogy oda ne férj be (így lehetett egy fél, háromnegyed autónyi hely), de te mindenáron be akartál férni...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #34
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    No hát kéremszépen, :dobpergés: meg lett az első győzelmem :vállveregetés:, de aggodalomra semmi ok, igérem több ilyen nem fog történni, mivel a 9kredites kocsival nem kis előnyöm akadt. A kövezkető féltucat versenyen majd sereghajtó leszek. A "játék határok nélkül" című régi tévés vetélkedőre gondoltam a stratégiám kidolgozásakor, ott az szakított aki akkor kérte a jolly jokert, amikor senki más (és ki is tudta használni). Gondoltam senki más nem lesz ilyen hülye, de ha most nem akkor sohase lett volna esélyem a nyerésre, mert késöbb gondolom más is használni fogja serényen a jobb verdákat. Új dolog ez a kredit-es rendszer, nem tudom még mekkorát fogok szívni emiatt, mindenesetre a cél sikerült, az idők végezetéig ott lesz a nevem mellett hogy dobogó, első hely. Vezetem egy pillanatra a bajnokságot! :váó:

    Quali-n szinte PB-t mentem, 1. hely. A verseny maga nem hozott túl nagy izgalmakat, amit titkon most reméltem is. Rajt persze pocsék, a 3.dik Lacával kellett birkóznom hogy megtartsam a 2. helyet, eközben kaptam egy warn-t is, jóvan akkor lejjebb tekerjük magunkat. Miután sikerült ritmust fogni, Matyi után eredtem, és a célegyenesben simán elmentem mellette. Egy kis távolságot építettem, és elkezdtem spórolni, leginkább a benzinnel, gumival nehezebb. 27.kör környékén kijöttem a boxba ami miatt előre paráztam hogy hány sng-t kapok a limiter ki-be-fel nem kapcsolásával, kereket szerencsére nem cseréltem le, nem voltam benne biztos a végén mennyire fog tapadni, visszaesni, de ez volt a jó döntés. Visszajöttem, és Laca számomra érthetetlen módon megelőzött (mégis lassan depóztam?). Namondom még egy kicsit kell itt dolgozni az ügyön, nem adják ezt olyan könnyen. Végülis egypár kör után a célegyenesben nem volt nehéz megelőznöm (healey3 vs cortina). Még egy kicsit leszakítottam magamról, onnantól inkább spórolás. Győzelem.
    Grat mindenkinek, élveztem, kellett is élveznem, mert több ilyen nemigen lesz.
    Szépet mentél! Akkor is ha jó nagy árat "fizettél" érte.
    A kredites dologhoz annyit, hogy mindenkinek más a taktikája, ritmusa, majd rájössz mi az optimális számodra. Ebben van pár évnyi rutin előnyünk.
    De a kövi futamon nem sokat kell taktikáznod már.
    A győzelem meg nehogy azt hidd hogy véletlen volt! Szintén a kreditrendszer miatt ez többször is lazán előfordulhat szinte bárkivel! Épp ez (is) a célja.
    Laca meg azért előzhetett meg, mert kevesebbet kellett tankolnia. De majd elmondja a tutit.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Köszi.
    Azért remélem a következő futamra lesz valami 0 pontos négykerekű járgány, amit körbe lehet majd tologatni a pályán

  11. #36
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    Azért remélem a következő futamra lesz valami 0 pontos négykerekű járgány, amit körbe lehet majd tologatni a pályán
    Hát... ezt már tudnunk illene.

  12. #37
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Q: Elmaradva a Pb-től, amit ugyan az első Q-n se sikerült, de az új Q-bezavart mert épp nem voltam itt, mikor vissza jöttem láttam hogy nincs szerver, be is paráztam, de látom mi van és minden rendben volt és csak a 3. helyre volt elég az idő, Matyi betolakodott elém.
    R: A rajt az elég jól sikerült, kicsit szenvedtem Kristóffal de lenyomott. Majd Matyit üldöztem aki a 2. helyen nyomta mint állat. Nem is igen bírtam vele, egy cél volt, hogy a boxig amilyen közel mögötte legyek ahogy tudok. Majdnem sikerült is, mert előtte elhúzott vagy 2 sec-re, mikor kiment a boxba, én még kint maradtam pár körig és azt hiszem vezettem is 1 vagy 2 körig. mikor kimentem a boxba, ejtett a csapat 1 gyors tankolást, talán rekord nekem a GTL-ben, ha jól tudom akkor kemény 14,3 másodpercig tartott, azt nagy gázzal irány tovább, majdnem meg is forogtam úgy kiugrottam hogy még a limitert is az uccsó pillanatban nyomtam meg. boxból kijövet látom hogy Kristóf mögöttem van, na mondom ez érdekes, de nemsokára már előttem lesz. Azt meg nem értem még most sem hogy Matyinak hogy adtam 14 mp-t. A végén a 2. helyre behoztam.
    Nagy grat mindenkinek, főleg Kristófnak. Nibi te meg megint mákos vagy

  13. #38
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    Azért remélem a következő futamra lesz valami 0 pontos négykerekű járgány, amit körbe lehet majd tologatni a pályán
    Ez persze egyáltalán nem biztos.

  14. #39
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi te meg megint mákos vagy
    Tudjuk.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #40
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én is pont annyira tankoltam. "Megcsúszott" a kezem, de mondom én már nem tökölök vele, maradjon annyi, aztán enter. Annyi hogy én egy körrel előbb mentem, így 1,6-al kevesebbet tankoltak rá nekem, de azon nem múlt semmi, sokkal inkább a ki- és bevezető körünk volt eltérő szerintem.
    Nos vettem rá a fáradságot,és megmértem csak az állást.nekem 17.5mp volt a tied 13mp.
    13mp alatt nem tudsz annyi üzemanyagot felvenni akármilyen görcsöt kapsz
    amugy meg 2 kör volt de azis csak 3 litert jelent szóval nem kell etetni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #41
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Elmaradva a Pb-től, amit ugyan az első Q-n se sikerült, de az új Q-bezavart mert épp nem voltam itt, mikor vissza jöttem láttam hogy nincs szerver, be is paráztam, de látom mi van és minden rendben volt és csak a 3. helyre volt elég az idő, Matyi betolakodott elém.
    R: A rajt az elég jól sikerült, kicsit szenvedtem Kristóffal de lenyomott. Majd Matyit üldöztem aki a 2. helyen nyomta mint állat. Nem is igen bírtam vele, egy cél volt, hogy a boxig amilyen közel mögötte legyek ahogy tudok. Majdnem sikerült is, mert előtte elhúzott vagy 2 sec-re, mikor kiment a boxba, én még kint maradtam pár körig és azt hiszem vezettem is 1 vagy 2 körig. mikor kimentem a boxba, ejtett a csapat 1 gyors tankolást, talán rekord nekem a GTL-ben, ha jól tudom akkor kemény 14,3 másodpercig tartott, azt nagy gázzal irány tovább, majdnem meg is forogtam úgy kiugrottam hogy még a limitert is az uccsó pillanatban nyomtam meg. boxból kijövet látom hogy Kristóf mögöttem van, na mondom ez érdekes, de nemsokára már előttem lesz. Azt meg nem értem még most sem hogy Matyinak hogy adtam 14 mp-t. A végén a 2. helyre behoztam.
    Nagy grat mindenkinek, főleg Kristófnak. Nibi te meg megint mákos vagy
    Nekem 70 litert kellett töltenem a bokszba. Aztán, ahogy kijöttem a nehéz kocsival hideg gumikon már nem voltam gyors, utána meg a gumik kezdtek lassan elfogyni alólam. Szépet mentél grat!

  17. #42
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Nos vettem rá a fáradságot,és megmértem csak az állást.nekem 17.5mp volt a tied 13mp.
    13mp alatt nem tudsz annyi üzemanyagot felvenni akármilyen görcsöt kapsz
    amugy meg 2 kör volt de azis csak 3 litert jelent szóval nem kell etetni
    Pedig 43-ra tankoltam, és a GTL-ben jól tudjuk, hogy a beálláson is mp-ek múlnak! Nem kell nagyon elszúrni ahhoz a pár mp különbséghez... (Jó egy kicsit én is sokallom hogy ettől ennyi lenne. )
    És az majd 3,5 liter különbség.

    Más ötim nincs.
    Amúgy fostam is hogy bazi szoros lesz a kijöveteledkor.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 09. 28. 20:05.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •