Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1

    Exclamation rFactor tesztbajnokság!

    Arra gondoltam, ha vagyunk jónéhányan akik rFactoroznak akkor mivel úgyis 6-8 hónap mire lesz egy jó F1-es mod csinálhatnánk szeptember végétől - október elejétől egy rFactor Formula IS tesztbajnokságot, alap pályákon. Csak úgy kiegészítésnek, természetesen a GTR és GPL bajnokság prioritásait figyelembe véve.
    Akinek kedve van hozzá az jelezze, én továbbra is minél többet megyek a Formula IS autóval annál jobban élvezem!

  2. #2

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    ...minél többet megyek a Formula IS autóval annál jobban élvezem!
    Ezzel én is így vagyok Ha lehet ....zzal is tolni online, akkor benne lennék. Aztán ha még utána is tetszik asszem megveszem.
    Babinszki Gábor

  3. #3

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    a jatekot nagyon elvezem, minden kategoriat, kiveve az IS-t...nekem nagyon eltulzottnak tunik a tapadas. most probaltam ki a f3-at, az viszont nagyon rendben van! nezzetek meg! jok a hangok, jo a sebesseg (kicsit lassu, de hat nem f1) jok a tukrok...nem ertem, az IS-ben miert nem lehet a tukroket beallitani?
    ettol fuggetlenul barmilyen kategoriaban csinalunk bajnoksagot, jovok!
    Balikó Attila

  4. #4

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Ezzel én is így vagyok Ha lehet ....zzal is tolni online, akkor benne lennék. Aztán ha még utána is tetszik asszem megveszem.

    ...zzal nem lehet, mert kivag a szerver azonnal
    Balikó Attila

  5. #5
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Viszont ...zzal szerver ...zzal-al úgy tűnik megy.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  6. #6

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Én is úgy tudom hogy nem eredetivel kirakja az embert a szerver.
    Ami a tesztbajnokságot illeti, szerintem formula autóval lenne érdemes menni, mivel azt gondolom, hogy ha zárt karosszériás autó akkor egyértelműen a GTR a befutó. Mivel van 5 pálya jelen pillanatban ami használható (Mills, Toban, Orchard lake, Limerock és Birmigham) jöhetne egymás után 2x ugyanaz a pálya, először F3-al (1 óra körüli futam) aztán IS-el (1.5 óra körüli futam), így kijönne 10 futam. A lebonyolításra a szombat tűnik a legalkalmasabbnak(csütörtökön GPL, pénteken és hétfőn GTR illetve Nascar bajnokság megy, vasárnap LFS), a kérdés az hogy hetente legyen futam vagy kéthetente?

  7. #7

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Egyébként a ha már Formula IS akkor inkább az F1 mini-mod-ot támogatnám mert csak a skinek és a hangok mások, és a motor-hang sokkal jobb szerintem mint a sima IS motor-hang.
    A szerver egyébként megy, OW challenge-re van állítva, a jelszó a normál, érvényben levő szerverjelszó.

  8. #8
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Az én verziom nem látja a szervereket,és késni szokott a kormány is miután megprobáltam connectálni,és csak a restart segit rajta...
    Ugyhogy én várok vele,mig lessz pénzem rá.

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    ... A lebonyolításra a szombat tűnik a legalkalmasabbnak(csütörtökön GPL, pénteken és hétfőn GTR illetve Nascar bajnokság megy, vasárnap LFS), a kérdés az hogy hetente legyen futam vagy kéthetente?
    Peti, GPL-bajnokság szerdán van

  10. #10
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Csak egy kis érdekesség:A kis kocsin puhára állitottam be a futomüvet,és átcsuszott a rázokövön.Aztán mindent a legkeményebbre tettem,és megakadt a rázokövön mikor ugyanugy csuszva ment rá,és tetöre bukott.
    Itt aztán érzödik a fizika,és a setup ereje!

  11. #11

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Peti, GPL-bajnokság szerdán van
    ohhhh.....bocsánat! GPL tehát szerdán!

  12. #12

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    A Multiplayer.ini-ben vannak olyan beállítások, hogy a szerver a mismatchokra hogy reagáljon és ott be lehet állítani, hogy ne dobja ki és ne is jelezze az exe eltérést, így lehet játszani eredeti szerveren eredeti és "próbaverziós" játékkal is.

  13. #13

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Egyre többet megyek vele és egyre jobban tetszik... Hogy is lesz akkor ez a tesztbajnokság?
    Babinszki Gábor

  14. #14

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Egyre többet megyek vele és egyre jobban tetszik... Hogy is lesz akkor ez a tesztbajnokság?
    Dolgozunk rajta, 3 hét múlva október közepén indulhatunk is akár.

  15. #15

    Exclamation Re: rFactor tesztbajnokság!

    A bajnokság október 15.-én indul, kéthetente lesznek a futamok, 10 versenyből áll majd, szombaton 21.00-tól, a futamok nagyobb része F3-al, kisebb része Formula IS-el megy majd. A versenynaptár és a versenyszabályzat vasárnap estig meglesz.

  16. #16

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Milyen néven fut a szerver?
    Babinszki Gábor

  17. #17

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Milyen néven fut a szerver?
    GTR-Masters.hu, a jelszó az érvényben levő szerverjelszó.
    Az F3 megy.

  18. #18

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Tegnap este mikor tesztelgettünk borultam egy hatalmasat, aztán DQ lettem. Ez mitől van? Kiléptem a szerverről, beléptem és utána is DQ voltam...
    Babinszki Gábor

  19. #19

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Nem tudom mitől, lettél DQ.Nem mentél többet 12 körnél a qual-on? Azért is DQ jár... Rejoin nem segít, mert megjegyzi az eredményed...ez mondjuk jó dolog, ha esetleg újra kell cstlakozni qual közben. Arra is jó, hogy meg lehet oldani a pilótacserét...ezt rFactornál még nem próbáltam, de NR2003-ban működik, lehet akár 24 órás futamot is nyomni. Tesztelésnél ilyenkor át kell ülni másik kocsiba és úgy rejoin.
    Balikó Attila

  20. #20

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Tegnap este mikor tesztelgettünk borultam egy hatalmasat, aztán DQ lettem. Ez mitől van? Kiléptem a szerverről, beléptem és utána is DQ voltam...
    Valósznűleg valamit rosszul érzékelt a progi és emiatt kaptál DQ-t. A zászlójelzések fullra voltak állítva, ezzel függ össze a dolog azt hiszem, olvastam erről valamit az RSC-n, utánanézek.

  21. #21

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Versenynaptár:
    okt. 15: Limerock Park, F3
    okt. 29: Orchard Lake, F3
    nov. 12: Birmingham, FIS
    nov. 26: Mills, F3
    dec. 10: Toban, F3
    dec. 17: Orchard Lake, FIS
    jan. 7: Birmingham F3
    jan. 21: később meghatározott pálya és autó
    feb. 4: később meghatározott pálya és autó
    feb. 18: később meghatározott pálya és autó

    10 futam, 20.00-tól 1 óra szabadedzés, utána 12 körös időmérő, majd kb 1 órás futam (körszámok később lesznek pontosan meghatározva), szerverátjárhatóság természetesen érvényben lesz.
    A bajnokság teljesen "funrace" típusú lesz, versenybíróság, szabályzat minden hivatalos dolog nélkül.

    Aki indulna itt jelezze!

  22. #22

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Aki indulna itt jelezze!
    Jelentkezem
    Babinszki Gábor

  23. #23

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Amúgy nem csinálunk valamikor egy tesztfutamot?
    Babinszki Gábor

  24. #24

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Szombaton semmi akadálya!

  25. #25

    Re: rFactor tesztbajnokság!

    Mindenki megvette?????

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •