Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (175 összesen)

Téma: HTCM6 - Skinhasználat

  1. #51
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Akartam most délután írni privit, ahogy hazaérek, hogy van-e lehetőség, mer' teccik a vas :$ De megelőztél!

    Nagyon szépen köszönöm, szívesen csatlakozom! Nem biztos, hogy 100%osan minden versenyen leszek, de amit tudok, beteszem a csapatba

    Üdv!
    Remek, mi köszönjük! Majd egy rajtszámot kérnék, hogy rátegyem az ablakaidra

  2. #52
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Ha valakinek nincs még skinje szóljon, a következő leadásik fabrikálunk valamit.
    .

  3. #53
    Ugrai Bálint Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 08.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    17
    A JR-Motorsportnál marad az őszi skin, ha nem szükséges nem küldeném el újra.

    Előre is Köszönöm

    Sajnos az első határidőig elfelejtettem szólni

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg PoooL írta Hozzászólás megtekintése
    A JR-Motorsportnál marad az őszi skin, ha nem szükséges nem küldeném el újra.

    Előre is Köszönöm

    Sajnos az első határidőig elfelejtettem szólni
    Kérlek induljatok most gyári autóval és a következőre betesszük.

    Illetve kérlek küld el újra a megadott címre a festést, nehogy véletlenül elfelejtsük mi is...

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    HTCM6 Tavasz - Skinhasználat
    Kedves Versenyzők!

    A HTCM6 Tavaszi szezon-ban is lesz lehetőség saját skin-eket alkalmazni.


    Második Határidő
    2013. Február 10. 10:00


    Ez után nem áll módunkban skin-eket fogadni!


    Nagyon fontos, hogy a saját skin-jét mindenki próbálja ki mielőtt elküldi.
    Tanultunk a hibánkból, hogy nem szabad az utolsó simításokat közvetlenül a futam előttre hagyni, mert ha kapkodunk, akkor mi is könnyebben hibázunk, ezért módosult a skinek beküldésének második határideje.

    Lehet új festéseket beküldeni, vagy tovább csiszolgatni a már beküldötteket!

  6. #56
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Ha javítani kell, akkor nálam ezt a négy hibát írja az errors mappába:

    "Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]
    Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]
    Texture size is invalid for texture 'C:\Users\Zsolti\Documents\SimBin\RACE 07\CustomSkins\GTR MASTERS\HTCM6\Mekalor Racing SEAT LEON TDI 2008\Hungary SZEGHY.tga' Size is restricted to max 64x32px. TGA file format
    Texture size is invalid for texture 'C:\Users\Zsolti\Documents\SimBin\RACE 07\CustomSkins\GTR MASTERS\HTCM6\Mekalor Racing SEAT LEON TDI 2008\Hungary VERPELETHY.tga' Size is restricted to max 64x32px. TGA file format"
    .

  7. #57
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javítani kell, akkor nálam ezt a négy hibát írja az errors mappába:

    "Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]
    Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]
    Texture size is invalid for texture 'C:\Users\Zsolti\Documents\SimBin\RACE 07\CustomSkins\GTR MASTERS\HTCM6\Mekalor Racing SEAT LEON TDI 2008\Hungary SZEGHY.tga' Size is restricted to max 64x32px. TGA file format
    Texture size is invalid for texture 'C:\Users\Zsolti\Documents\SimBin\RACE 07\CustomSkins\GTR MASTERS\HTCM6\Mekalor Racing SEAT LEON TDI 2008\Hungary VERPELETHY.tga' Size is restricted to max 64x32px. TGA file format"
    Az ext driver és a tga eredeti állapotban van, ahhoz hozzá se lett nyúlva. Csak a body-n meg az ablakon lett pár felirat módosítva. De ha módosítanál a két paraméteren, hogy lássuk, tényleg ez a hiba, azt megköszönném.

  8. #58
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Az ext driver és a tga eredeti állapotban van, ahhoz hozzá se lett nyúlva. Csak a body-n meg az ablakon lett pár felirat módosítva. De ha módosítanál a két paraméteren, hogy lássuk, tényleg ez a hiba, azt megköszönném.
    Sajnos ez a hiba a régi packba is benne volt, ti csak átmásoltátok. Ezt onnan tudom hogy mikor csináltam a mostani skineket megpróbáltam rendet tenni az errors mappába, kitöröltem, illetve javítottam a hibákat. Igen ám de amit én a saját gépemen javítok az csak nálam lesz jó mily meglepö,.Most megnyitottam photoshoppal a "Hungary VERPELETHY.tga" fájlt, megnéztem a méretét ami 59 * 45 pixel méretü, a max pixelméret 64*32 pixel. Mindegy megpróbálom modósítani azt meglátjuk.
    .

  9. #59
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez a hiba a régi packba is benne volt, ti csak átmásoltátok. Ezt onnan tudom hogy mikor csináltam a mostani skineket megpróbáltam rendet tenni az errors mappába, kitöröltem, illetve javítottam a hibákat. Igen ám de amit én a saját gépemen javítok az csak nálam lesz jó mily meglepö,.Most megnyitottam photoshoppal a "Hungary VERPELETHY.tga" fájlt, megnéztem a méretét ami 59 * 45 pixel méretü, a max pixelméret 64*32 pixel. Mindegy megpróbálom modósítani azt meglátjuk.
    Módosítottam a méretét, 42 * 32 méretűre sikerült zsugorítani. Most már eltünt az errors mappából, de az "Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi] , Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]" benne maradt.
    .

  10. #60
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Módosítottam a méretét, 42 * 32 méretűre sikerült zsugorítani. Most már eltünt az errors mappából, de az "Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi] , Invalid parameter 'ext driver' for car [SEAT Leon 2008 tdi]" benne maradt.
    az őszibe én hagytam benne mert nem befolyásolja a működést, csupán nem felel meg a simbin-nek, de nem okoz gondot senkinek.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #61
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Így van, a zászló a régiben is nagy volt.
    Az invalid paraméter javítása pedig: "ext_driver="- legyen az ini fájlban, a szóköz nem jó.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  12. #62
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    az őszibe én hagytam benne mert nem befolyásolja a működést, csupán nem felel meg a simbin-nek, de nem okoz gondot senkinek.
    Én nem állítottam hogy problémát okoz, csak jeleztem hogy valami hibás, ha akarják javítják.
    .

  13. #63
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Köszi mindenkinek, kijavítottam, aztán küldöm. Egy apró gond van, hogy így a kisebb tga elég furcsán néz ki a menűben, biztos jó ez így?

  14. #64
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Simbin szerint így jó
    Mivel problémát nem okoz csak hibaüzenetet, akár úgy is hagyhatod a zászlókat.

  15. #65
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Simbin szerint így jó
    Mivel problémát nem okoz csak hibaüzenetet, akár úgy is hagyhatod a zászlókat.
    Ok, de a gyári zászlók akkor miért 2x akkorák?

  16. #66
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Mert azok 58x44 méretűek, nekik szabad

  17. #67
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, de a gyári zászlók akkor miért 2x akkorák?
    Most kiváncsiságból megnéztem az enyémet 59 * 45 pixel méretü, a játékba akkora mint a gyári, már nem tudom a tied mekkora volt, mert átméreteztem .Az lenne a legjobb ha valakitől átmásolnád és átneveznéd a tiedre. Én ezt szoktam csiálni.
    .

  18. #68
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek nincs még skinje szóljon, a következő leadásik fabrikálunk valamit.
    Nekünk ez a skin nagyon tetszik, csak a rajtszámot ill. nevet szeretnénk módosítani:
    - #75 B. Varga
    - #78 Á. Varga

    Plusz jól jönne ha az autók között lenne egy kis szín eltérés (gondolok itt sötétebb-világosabb árnyalatokra) , csak a jobb megkülönböztethetőség végett, de ez annyira azért nem fontos!

    Előre is köszi!

  19. #69
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Az ilyen zászló, stb cuccok nem hiszem, hogy minidumpot okoznának, ergo, ahogy néztem a pack-ot, nem onnan származhat a hiba, semmi kivételes dolgot nem találni a csomagban! Én vígan köröztem full skinpack-kel, és ahogy láttam, más is B-szerveren.

  20. #70
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen zászló, stb cuccok nem hiszem, hogy minidumpot okoznának, ergo, ahogy néztem a pack-ot, nem onnan származhat a hiba, semmi kivételes dolgot nem találni a csomagban! Én vígan köröztem full skinpack-kel, és ahogy láttam, más is B-szerveren.
    Csak a félreértések elkerülése érdekében, azoknak akik nem olvasnak vissza, nem azért jeleztem ezt a zászló problémát mert bárminemü galibát okoz. Azért szóltam mert Szabolcs jelezte hogy mindenki javítson ha akar a következő leadási határidőig, ergo én szóltam hogy nálam ilyen hibát találtam az errors mappába.
    .

  21. #71
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a félreértések elkerülése érdekében, azoknak akik nem olvasnak vissza, nem azért jeleztem ezt a zászló problémát mert bárminemü galibát okoz. Azért szóltam mert Szabolcs jelezte hogy mindenki javítson ha akar a következő leadási határidőig, ergo én szóltam hogy nálam ilyen hibát találtam az errors mappába.
    Nálam is ír ilyen hibát, de tényleg attól függetlenül a verseny alatt és azóta is minden hiba nélkül ment. De nem ártana kijavítani,mert ilyen apró-cseprő dolgok is idővel zavaróak lehetnek!







  22. #72
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Akinek Seat skinre van szüksége, szívesen gyártok, kedvenc, szóval jöhetnek a megrendelések!

  23. #73
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    A Mugen Racing Team nevében nagyon szépen köszönöm Bartha Zsotnak az elkészített skineket, tökéletes lett!

  24. #74
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    A Mugen Racing Team nevében nagyon szépen köszönöm Bartha Zsotnak az elkészített skineket, tökéletes lett!
    Örülök, hogy segítettem, és hogy tetszik. Egy sör az ára, ha még nem mondtam volna.
    .

  25. #75
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy segítettem, és hogy tetszik. Egy sör az ára, ha még nem mondtam volna.
    -milyen?
    -cím?
    -díszdoboz?


Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •