Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)

Téma: HTCM6 - Sturup

Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    46
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Lementél a fűre és meglassultál, én meg elmentem melletted és az ideális íven elkezdtem kanyarodni. Bíztam benne, hogy a hibád beismerve nem fogsz belém jönni, de úgy tűnik hiába. Bőven volt jobbra helyed, mert hagytam, ha el akartad volna kerülni az ütközést. De csak jöttél keresztbe be a pályára közepére a fűről.
    Két kerékkel lecsúsztam a fűre, kicsit lelassultam, de az egy kicsit erős, hogy keresztbe jöttem be... Akkor be sem fértél volna mellém. Itt nem is ütköztünk össze.

Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ami az előzésed illeti az kb abból állt, hogy miközben megkezdtem a kanyaríven a befordulást, oldalról belémjöttél és rajtam meglassulva vetted be a kanyart, engem meg lelöktél az ívről. Gondolom az se tűnt fel, hogy előttem lassabb jármű van. Utána meg Te poroszkáltál körökön át előttem és tartottál fel, amikor meg végre elmentem volna a hibád után, egyszerűen kilöktél.
    Nem hiszem, hogy beléd tudok úgy menni, ha melletted vagyok. De ha mellettem féktávon fordulva elkezded tolni a kocsim elejét oldalról, akkor már nem lehet rendesen fékezni. Ha meg ellőtted lassabb autó volt, akkor miért akartad egyszerre őt is letudni a pálya legrosszabb kanyarjában? Így már értem az egészet.
    A poroszkálásomról csak annyit (bár ez egy elég lenéző megjegyzés a részedről), ha nem tűnt volna fel, voltak előttem végig én sem tudtam előzni. Ha meg csak poroszkáltam volna, akkor szerintem simán meg tudtál volna előzni.

Na mindegy, ezt jól megkaptam, lenyomtál, mint a bélyeget. Köszönöm.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.177
    Srácok!

óvás topik, a többit pedig privátban...

Kóródi István Versenyző speedr logója
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Hogy is kezdjem
    Mikor felmentem a szeróra 1 hete, megláttam a pályát+megtettem rajta 20 kört, úgy voltam vele h ebből ennyi elég. Két napja gondoltam, poénból benevezek
    q: valami 14. hely
    R1: már a rajtnál beletört az első felfüggesztés 1 Hondába Nagyon nagy volt a tömegtumultus Én hibám volt egyértelműen. Végül a 8. helyre jöttem fel, hála 1-2 kiesőnek, meg pár embernek akik nem spóroltak a gummákkal Fazekkassal volt több körön át tartó csatánk (Honda), de 1x a T5-6 csikicsukiban állóra fékezte a kocsit megtoltam. Igyekeztem a köv kanyarban visszaadni neki a pozíciót de lehet nem voltam 1értelmű, így sok időt vesztettünk (nem akart megelőzni ). Végül 8. helyen értem célba.

R2: Fordított rajt első helyes rajt amit jól kaptam el. Utána jött a 16 körön át tartó feszültség Neszvecskó-t addig sikerült feltartanom, nyílvánvaló h gyorsabb volt nálam mindenki a top10ben, de gondoltam kihasználom a pálya adottságait (nem lehet előzni sehol) küzdöttem. Pár kanyarban már úgy görcsölt a lábam ezen a gokart pályán, h néhol azt hittem nyomom a gázt de mégse UE volt R1ben is csak lesek h csúszok le az ívről, nem vagyok hozzászokva az ilyenhez Szépen elkezdtem lecsúszni 2.-3. majd megint 2. miután Szummer Tibi lecsúszott a pályáról. És ami a legjobb az utolsó (28.) körben a T3ból kigyorsítva a dobbantó tetején valami oknál fogva (lehet pont akkor váltottam) kitört a bömbi s*gge, pörögtem forogtam és végül még1 8. hellyel lettem gazdagabb

Két 8. hely 1 olyan pályán amit a hátam közepére kívánok.... nem is rossz
    Köv szezonban az ilyen semmirekellő pályákat pls mellőzzük, és menjünk rendes versenypályákon!
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "

Cuore Sportivo!

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    56
    Üzenetek
    1.472
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy beléd tudok úgy menni, ha melletted vagyok. De ha mellettem féktávon fordulva elkezded tolni a kocsim elejét oldalról, akkor már nem lehet rendesen fékezni. Ha meg ellőtted lassabb autó volt, akkor miért akartad egyszerre őt is letudni a pálya legrosszabb kanyarjában? Így már értem az egészet.
    Nem, semmit értesz, egyáltalán nem akartam előzni abban a kanyarban, ugyanis ott csak akkor lehet, ha valaki lecsúszik az ívről. Az előttem menő lassabb volt, de az ideális íven ment és nem akartam lelökni róla, ahogy te velem megtetted. Egyébként csak pontosítani akartam, hogy nálad az ilyen manőver még belefél-e a túraautózásba. De akkor később ebből ne legyen vita.
    A poroszkálásomról csak annyit (bár ez egy elég lenéző megjegyzés a részedről), ha nem tűnt volna fel, voltak előttem végig én sem tudtam előzni. Ha meg csak poroszkáltam volna, akkor szerintem simán meg tudtál volna előzni.

Na mindegy, ezt jól megkaptam, lenyomtál, mint a bélyeget. Köszönöm.
    Ezt meg szerintem szándékosan értetted félre. Ugyanis azért poroszkáltál, mert előtted ugyanúgy lassabb versenyző ment, és te sem tudtál haladni, ahogy előtte én se. Ezért nem volt semmi értelme a manőverednek velem szemben, mert 1-2 körrel később mind a ketten tisztán megelőzhettük volna.
    Úgyhogy semmit nem kaptál meg, csak értelmezni kéne a szitut, meg amit írok.
    Részemről lezárva az ügy mindenféle harag vagy sértődés nélkül.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 09. 20. 13:49.

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: PB de még volt benne
    R1: a t1 be kaptam egy sallert, jobb hátsó futómű heló, minden jobb kanyarba driftelt a vas, utána volt egy kis daráló amit élveztem, aztán kiforgattak, szóval irány a mezőny után, 20 kör környékén kerékcsere elől, a hátsó viszont gatya lett a végére.

R2: megint volt kis lökdösődés tömörülés, aztán volt egy szitu amit nem értettem, meglöktem az előttem haladó kollégát utána engem meg kiforgattak, megint irány a mezőny után, 15 körben jöttem boxba, ám a bejáraton fogtam falat motra heló

kezdésnek nem volt rossz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Fazekas Árpád Szervertag 2020
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy is kezdjem
    Mikor felmentem a szeróra 1 hete, megláttam a pályát+megtettem rajta 20 kört, úgy voltam vele h ebből ennyi elég. Két napja gondoltam, poénból benevezek
    q: valami 14. hely
    R1: már a rajtnál beletört az első felfüggesztés 1 Hondába Nagyon nagy volt a tömegtumultus Én hibám volt egyértelműen. Végül a 8. helyre jöttem fel, hála 1-2 kiesőnek, meg pár embernek akik nem spóroltak a gummákkal Fazekkassal volt több körön át tartó csatánk (Honda), de 1x a T5-6 csikicsukiban állóra fékezte a kocsit megtoltam. Igyekeztem a köv kanyarban visszaadni neki a pozíciót de lehet nem voltam 1értelmű, így sok időt vesztettünk (nem akart megelőzni ). Végül 8. helyen értem célba.

R2: Fordított rajt első helyes rajt amit jól kaptam el. Utána jött a 16 körön át tartó feszültség Neszvecskó-t addig sikerült feltartanom, nyílvánvaló h gyorsabb volt nálam mindenki a top10ben, de gondoltam kihasználom a pálya adottságait (nem lehet előzni sehol) küzdöttem. Pár kanyarban már úgy görcsölt a lábam ezen a gokart pályán, h néhol azt hittem nyomom a gázt de mégse UE volt R1ben is csak lesek h csúszok le az ívről, nem vagyok hozzászokva az ilyenhez Szépen elkezdtem lecsúszni 2.-3. majd megint 2. miután Szummer Tibi lecsúszott a pályáról. És ami a legjobb az utolsó (28.) körben a T3ból kigyorsítva a dobbantó tetején valami oknál fogva (lehet pont akkor váltottam) kitört a bömbi s*gge, pörögtem forogtam és végül még1 8. hellyel lettem gazdagabb

Két 8. hely 1 olyan pályán amit a hátam közepére kívánok.... nem is rossz
    Köv szezonban az ilyen semmirekellő pályákat pls mellőzzük, és menjünk rendes versenypályákon!

Jó kis küzdelmek voltak. 4 körrel kevesebb lett volna összejött volna a pozició. Bevállaltam kerékcsere nélkül, le is lett gyalulva. Végére örültem, hogy beértem. Plusz még száraz tankkal gurultam be.
    A 2. futamra 15 kör eleteltével gumicsere, de nem lett valami fényes helyezés. Azt reméltem, hogy visszajön néhány pozició. Néhányan proszkáltak a pályán, nehéz így kapaszkodni.

Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Város
    Levél
    Életkor
    40
    Üzenetek
    731
    Mindenkinek gratulálok, de ha lehet, akkor Diczházi Péternek különösen. Jól bevált a Honda!
    Köszönöm szépen! Matekoztam nem kicsit hogy mi lesz a nyerő taktika, végül az jött be hogy óvatosabb tempóval, egyenletes köröket futni. A jó setup, kulcsfontosságú volt!

Na meg a jó rajthely!
    Q: Az első 7 volt a cél, a prekvali alapján elérhetőnek tartottam. Nehéz volt az időmérő, mert nem mindig állt félre jó helyen és időben aki már amúgy is eldobta a gyors körét, azt hiszem egy Hondának én is kicsit bezavartam, de még nagyon az elején volt, remélem tudott javítani!
    Sokáig a 6 hely környékén tanyáztam, de éreztem hogy van még benne, ki kellene préselni mert most helyezések múlnak rajta, szoros az eleje.
    Az utolsó mért körömmel azt hiszem ezredre megfutottam a prekvalis legjobb időmet, szóval hátradöltem, ebben ennyi van, készüljünk a futamra.
    3. pozíció, több mint jó! Szuper!

R1: Jól elkaptam a rajtot, Rupa Zolit sikerült megelőzni aki nagyon korrektűl, nem minden áron fogta az ívet és mindkettőnket megkímélve szépen soroltunk egymás mögé a 3. kanyarban!
    Aztán jött a kocsikázás. De még milyen!
    Tudtam tartani Verpelethy mester tempóját, ami több mint megnyugtató volt, viszont Zoli nem tágított és folyamatosan nyomás alatt tartott. Kb a futam feléig 1.5 sec-en belül autóztunk hárman az élen. Szuper volt! aztán Zoli elfékezhette magát és Vétek Csabi megelőzte. Ezzel viszont támadt köztünk egy kicsit nyugodtabbnak mondható 2-3 sec különbség, amit látva Verpelethy tempóját már csak őrizni akartam. ez sikerült is, nőtt is kicsit a különbség, de Prostot megelőzni esélyem sem volt, szóval nagy örömmel begurultam másodiknak! Perfecto!

R2: A 7. helyről indulhattam. Nem sikerült rosszul a start, de rossz ívre keveredtem és buktam két kanyar alatt 4 helyet. Sikerült kettőt előzve feljönni a 9. helyre. Na itt egy szép ötös vonat elöttem, ment a birkózás ezerrel. Fedor és Rupa Zoli összeakadtak, Zoli megforgott: 8.
    Aztán jött vagy 10-12 kör kocsikázás. Gondoltam kicsit spórolok a gumikkal de úgy ment az eleje hogy ha nem akartam lemaradni, muszáj volt nyomni!
    Egy laza hetes fogat nyaggatta egymást körökön át, ami a Fedor - Prost kakaskodásban csúcsosodott ki amit páholyból néztem végig! Győztem őket kikerülni mikor összeakadtak.
    Prost kiforgott előlem, viszont Rupa Zoli megelőzött, -1 +1 = 8.
    Na és itt kezdődött a "ki tudott jobban "spórolni" a gumikkal" c. játék.
    Három körrel a vége előtt a 8. helyen haladtam, amikor elkezdődött a jégtánc.
    Zoli megsodródott az egyes kanyarban, Pfennig a hármasban, valaki eltűnt előlem (talán box?), Fedor a célegyenes ráfordítóban...feljöttem a negyedik helyre... és jött a rémálom!
    Utolsó kör, láttam hogy Koródi István elkészült a gumikkal és küzd a géppel erősen, meg is érkeztem rá és ahogy felértünk a hármasba elindult a bömös segge balra, majd ahogy ellenfogott neki betapadt jobbra, ahol én próbáltam elkerülni az elkerülhetetlent.
    Teljesen keresztbe csúszott elém, satu fék de így is megkoccoltam, ha ütöttem rajtad utólag is elnézést, de esélyem sem volt kikerülni!
    Hát így lettem a második futamon végül harmadik.

Én iszonyatosan élveztem mindkét futamot, bőven várakozáson felül sikerült teljesítenem! Volt itt minden: adok-kapok, lekőrözés, taktika, lökdösődés, előzés... nagyon nehéz pálya volt, de kell ilyen is! Sokat tanultam belőle és méginkább kiderült hogy a finomabb vezetés bizony kifizetődő lehet. A jó setup pedig elengedhetetlen a sikerhez!

Köszönöm a Hankook Honda Motorports-nak!
    Utoljára módosította: Petryx; 2012. 09. 20. 14:51.

Mészáros Gábor Szervertag 2021
    Életkor
    46
    Üzenetek
    135
    Összegezve: Mészáros Gábor a kvali végén betartott a leggyorsabb körömön. Ha valaki a sóderágyból jön vissza, akkor a szabályzat szerint, ha jól tudom, mindenkit el kell engednie. Hát nem ez történt. Bosszantó.
    Kedves Fedor !

Nagyon meglepődtem, hogy feltartottalak a kvalin, mivel én ebből semmit nem vettem észre. Arra gondoltam, milyen vakegér lehetek, ha észre sem veszem, ha feltartok valakit. Megnéztem a replay-t és kicsit megnyugodtam. Tudom, rajtad ez nem nagyon segít, de nem én álltam utadat. Csak annyit kérek, körültekintőbben vagdalózz a nevekkel.
    De egyébként nincs harag . Azért sem haragszom, hogy R1-ben elég rendesen kilöktél a pályáról. Azért a Versenybizottság véleményére kíváncsi vagyok ez utóbbi ügyben.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.911
    Olyat lehet kérni a VB-től hogy nézzen meg egy esetet, de ne legyen belőle szankció? Ütközés történt, mindketten másképpen láttuk az adott esetet, én sem szeretnék, és a másiknak sem kívánok fekete pontot, de kiváncsi lennék hogy külső szakember miképp látja, esetleg tanuljak belőle.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.177
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Olyat lehet kérni a VB-től hogy nézzen meg egy esetet, de ne legyen belőle szankció? Ütközés történt, mindketten másképpen láttuk az adott esetet, én sem szeretnék, és a másiknak sem kívánok fekete pontot, de kiváncsi lennék hogy külső szakember miképp látja, esetleg tanuljak belőle.
    Szia, ilyen nincs. Ha vki vét a szabályzat ellen, akkor jár neki a büntetés. Az lenne a jó, ha minden eset be lenne jelentve vizsgálatra (akár az elkövető által is bűnbánatból, becsületből, stb), mert úgy lenne az fair és igazságos mindenkivel szemben és akkor néhány futam után már minimálisra csökkennének a balesetek száma.

Nem teljesen ide tartozik, de én ezt nézetet vallom:

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mégis baj történik:
    Persze egy versenyen bármikor előfordulhatnak balesetek, amikor nem úgy sülnek el a dolgok, mint ahogy azt a résztvevő felek eltervezték és egy vagy több autó megpördül, esetleg a pályán kívülre is kerül. Ilyenkor egyes közösségekben „szokás”, hogy a magát „vétkesnek érző” pilóta bevárja a társát, hogy maga elé engedve valamennyire „jóvátegye” hibáját. A Ti visszajelzéseitek és a tapasztalatok alapján ez azonban nem igazán segít, sőt egy pálya szélén lassan haladó (álló) autó további balesetek forrása is lehet, ezért nálunk a BEVÁRÁS egyáltalán nem elvárás, sőt kérünk mindenkit, hogy NE TEGYE! Ha kilöktél valakit, akkor menj tovább és folytasd a versenyt és ha vezekelni akarsz, akkor nyújtsál be ÓVÁST magad ellen és kérj bocsánatot a fórumon! Óvást bárki bármikor benyújthat, amikor úgy érzi szabálytalanságot tapasztalt, vagy csak akkor is, ha egy kétes szituációban szeretné kikérni a VB véleményét. Fontos megérteni, hogy az Óvás benyújtása nem azt jelenti, hogy haragszol a másikra, hanem a Fair Play, az egységes bánásmód, a felelősségvállalás és a hibákból való későbbi tanulás eszköze, amely mindannyiunk közös érdeke itt a bajnokságban. És az sem igaz, hogy a másik megbüntetése rajtad nem segít, hiszen az elkövető a következő futamon jó eséllyel hátrányos helyzetbe kerül majd hozzád képest a büntetése miatt. Az esetleges büntetések kiosztásánál a VB a bevárást nem tudja méltányolni, de ha a vétkes maga jelenti be a tettét, akkor azt igen.

Egyetlen kivételes eset van, mikor elfogadható gesztus a bevárást, mikor az incidens és annak "helyrehozatala" után teljes mértékben az eredeti állapotok állíthatók vissza (helyezésekben) és harmadik fél nem szerez előnyt, illetve hátrányt a balesetből, az érintettek között rendezhető az ügy következmények nélkül. Ilyen szituációk úgy véljük, jellemzően csak a verseny utolsó szakaszaiban képzelhetők el..

A lekörözések menetéről itt találtok egy kis leírást: lekörözések

Szóval csak okosan, mindenki ügyeljen a másikra, és ha esetleg mégis baleset következne be, akkor mindenki őrizze meg a hidegvérét és a futam után óvás benyújtásával, kulturált formában rendezzétek a vitás ügyeket!
    Jó gumifüstölést kívánok mindenkinek!

Végezetül pedig, szereteném javasolni nektek, hogy olvassátok el mindezzel kapcsolatban a tavalyi bajnoki ezüstérmesünk megfontolandó szavait: http://forum.gtr-masters.hu/showpost...6&postcount=87
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 20. 19:42.

Város
    Kaposvár
    Életkor
    46
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fedor !

Nagyon meglepődtem, hogy feltartottalak a kvalin, mivel én ebből semmit nem vettem észre. Arra gondoltam, milyen vakegér lehetek, ha észre sem veszem, ha feltartok valakit. Megnéztem a replay-t és kicsit megnyugodtam. Tudom, rajtad ez nem nagyon segít, de nem én álltam utadat. Csak annyit kérek, körültekintőbben vagdalózz a nevekkel.
    De egyébként nincs harag . Azért sem haragszom, hogy R1-ben elég rendesen kilöktél a pályáról. Azért a Versenybizottság véleményére kíváncsi vagyok ez utóbbi ügyben.
    Meg fogom nézni mindkét esetet. Nálam menet közben mindenki neve fenn van, így akkor a Te neved láttam a kvalin, az meg hogy nem veszed észre, csak egy dolog, mert ha a kocsid mozgásának iránya ütközik az enyémmel, akkor én elveszem a gázt. Ha meg nem ütközünk, az még nem jelenti azt, hogy nem tartottál fel.

Város
    Kaposvár
    Életkor
    46
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fedor !

Ígéretemhez híven megnéztem a replay-t. A kvalival kapcsolatban igazad van. A Karousell kanyar után a túloldalon a boxok vannak, és ott hozta a nevedet a a progi. Az irány pont az volt, ahonnan a Honda visszajött és mivel Te is Hondás vagy saját skin nélkül, így összekevertelek. Viszont minden, amit leírtam az Kurucz Andrásra vonatkozik. A hozzászólásomban a nevet módosítottam. Tőled pedig bocsánatot kérek. Andris tartott fel (szerveridő: kvali 1716).
    A Race1-ben az ominózus esetnél nekem már friss gumijaim voltak. A körben Jaczkó Róbert volt előtted és mielőtt teljesen utolértetek, küzdöttetek rendesen egymással. Abban a körben legalább 3-4 másodperccel voltam gyorsabb a gumiknak is köszönhetően, ezt gondolom a tükörből azért te is láttad. A célegyenes ráfordítóban teljesen utolértelek és a kigyorsításnál már egymáshoz is értünk. Utána jobbra tartottál a külső oldalról én emiatt kénytelen voltam a bal oldalt választani. Nem tértél vissza jobb oldalra az ívre, hanem a jobbra húzás után hirtelen a célegyenes közepéről kezdted meg a kanyart. Én közelíteni akartam az ívhez, hogy jobb legyen a pozíció és tudtam, hogy ott vagy, de nagyon hirtelen behúztad a kocsit. Azért írom, hogy íven belül voltál, mert Jaczkó Robi előtted az íven ment, így látható, hogy szűkebbre szabtad a dolgot. Végül is utólag nézve kölcsönösen nem hagytunk helyet egymásnak. Elnézést kérek tőled ezért.

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Ugyan nem neveztem, nem is indulok, szóval nem ilyen jogállás végett írom a véleményem, de az rohadt bomlasztó tud lenni, hogy az első, és ezidáig értelemszerűen egyetlen szezonbeli futam után, homéroszi eposzi terjedelmű vagdalózásokkal van tele a topik.
    Teljesen felesleges, kábé az összes induló neve be van "sározva", hogy milyen unfair, meg milyen főbenjáró bűnt követett el, de ez az egész arra jó, hogy generálja a feszültséget versenyzők között, és akarva-akaratlanul csak-csak lesz 1-2 odaszúrás a pályán, aztán revans, és így tovább! Változott a futam eredménye? Nem! Van óvás topik? Van! Kommenár nélkül, a megfelelő formában lehet ontani a sérelmezett szitukat, és ennyi! Főleg ami mosolyogtató, hogy Verpelethy kolega kap "kitüntetést", aki kb. egy virtuális legyet nem szippantott be a hütőrácsain még itt, nemhogy rázár, stb akárkire is...na mindegy, értelmetlen!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •