Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (63 összesen)

Téma: HTCM6 - Sturup

  1. #26
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Örülök neki hogy tetszik a kihívás, ez is része a versenyzésnek, például Bathrustban tuti kell kereket cserélni a 80 km-t nem bír ki
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #27
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Bathrustban tuti kell kereket cserélni a 80 km-t nem bír ki
    ÚÚÚÚ Bathurst!!! Mekkora jó pálya, hogy imádom!

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Az első futam egy különösen nehéz pályán fog zajlani, az első körökben igen nagy tumultusra lehet majd számítani, ezért
    kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A szabályzat előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.


    A VB az éles bajnokságban már jóval szigorúbban fog eljárni mint ahogy azt a nyári kupán tapasztalhattátok, az apróbb lökések mellett sem fogunk szemet hunyni, amennyiben az szabálytalanságból adódik és bármelyik versenyzőt hátrányosan érinti, a kilökéseket, leszorításokat, szabálytalan becsúszásokat és egyéb súlyos vétségeket pedig igen keményen fogjuk büntetni, elvégre mindannyiunk közös érdeke, hogy szép, tiszta és fair versenyeket vívjunk egymással és minden résztvevő a lehető legkevesebb időt töltse el a pálya szélén való forgolódással és bosszankodással!


    További fontos infók itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post158151
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 18. 20:51.

  4. #29
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    XD. Ma teszteltem két beállítást és az elsővel 43%-os, a másodikkal 40%-os kopással lefutottam a 28 kört, végig irányítható maradt. A gond persze az, hogy a köridők nem kvali idők voltak - hogy is lettek volna azok, a végén cca. 3 másodperccel voltak rosszabbak a PB-nél. Ha azt nézem, hogy más sem cserél gumit és nem lesz nagy harc, akkor meg lehet futni egy szettel. Azért nem árt gyakorolni a pitelést...
    Hát Race-ben már a 20% kopás is brutális, 30-nál meg totál tropa gumi, akkor már szól is érte!
    Ahogy eddig olvasgattam amiket írtatok, a boxolás lesz a nyerő.
    De majd kivi vagyok mit írtok futam után.
    Sőt már lassan kedvet kapok hogy megnézzem a pályát. De nem hiszem hogy lesz rá időm/kedvem...

    Anno Ruzo szívatta meg a fél mezőnyt a spórolós tempójával, féltávig sehol se volt asrác, aztán onnantól meg úgy ment el mellettünk, mint ha ott se lettünk volna (pedig még én is spórolósan vezettem...), na akkor néztem nagyon hogy hogyan máááá?! Viszont akkor gőzöm sincs mennyire kopott a gumi, de szerintem akkor is felment 30 közelébe, talán fölé is.
    Csak mondom hogy tudjatok figyelni Ruzora.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 09. 18. 19:21.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #30
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Csak mondom hogy tudjatok figyelni Ruzora.
    Akinek ilyen barátja van, annak nem kell ellenség!

  6. #31
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése

    Anno Ruzo szívatta meg a fél mezőnyt a spórolós tempójával, féltávig sehol se volt asrác, aztán onnantól meg úgy ment el mellettünk, mint ha ott se lettünk volna (pedig még én is spórolósan vezettem...), na akkor néztem nagyon hogy hogyan máááá?! Viszont akkor gőzöm sincs mennyire kopott a gumi, de szerintem akkor is felment 30 közelébe, talán fölé is.
    Csak mondom hogy tudjatok figyelni Ruzora.
    kösz, most lőttek a "titkos" taktikámnak
    egyébként a nosztalgia helyett kámm holnap te is, ha már ilyen mély nyomot hagyott az a pueblai futam, akkor tán ez se okoz csalódást

  7. #32
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    kösz, most lőttek a "titkos" taktikámnak
    egyébként a nosztalgia helyett kámm holnap te is, ha már ilyen mély nyomot hagyott az a pueblai futam, akkor tán ez se okoz csalódást
    Jajj igen az volt.
    Nem vagyok naprakész, elég csak a Race 07? Akkor lehet jövök tőteléknek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #33
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A szerver előreláthatólag éjfélig nem elérhető
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A szerver fut!


    Elkészült a skinpack, letöltése kötelező minden induló számára: HTCM6 Skinpack
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 19. 08:30.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj igen az volt.
    Nem vagyok naprakész, elég csak a Race 07? Akkor lehet jövök tőteléknek.
    kell hozzá a raceon meg az stcc2 is

  11. #36
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    kell hozzá a raceon meg az stcc2 is
    Akkor továbbra sem kell aggódnotok miattam.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    20:00-ig lehet nevezni!

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/htcm

  13. #38
    Korán Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    40
    Skacok !

    Ma nem tudok sajnos rajthoz állni

  14. #39
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    Nem vagyok egy túl gyors versenyző, de nagyon nem tetszett a verseny. A szabályzatban lévő "kötelezően 2 kerékkel a fehér vonalon belül kell menni" sort sokan nem olvasták el. Úgy nem nehéz előzni, és időmérőn elől végezni, hogy fele távot a vonalakon kívül töltöm el.

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Marklar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok egy túl gyors versenyző, de nagyon nem tetszett a verseny. A szabályzatban lévő "kötelezően 2 kerékkel a fehér vonalon belül kell menni" sort sokan nem olvasták el. Úgy nem nehéz előzni, és időmérőn elől végezni, hogy fele távot a vonalakon kívül töltöm el.
    Szia, a szabályzat szerint ezeket az eseteket meg lehet óvni, kérem aki ilyet tapasztal a pályán az jelezze felénk és nagyon rövid idő alatt javítunk a morálon...

  16. #41
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Hát ez elég szar volt, többet ne menjünk ezen a pályán. De ez csak az én véleményem.

  17. #42
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Spórolás FTW

  18. #43
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Qual kicsit erőlködős volt, alig lehetett tiszta kört menni a forgalom miatt, meg a pálya is remekül eldobált párszor.
    A Race 1 nagyon nagy volt, ahogy elől agyaltunk, hogy mennyire lehet nyomni, hogy a végére maradjon a felnin valami. 38%-kal hoztam be a jobb elsőt végül.
    Race 2 a 21. körig remek volt, aztán kiraktak a sóderbe és annyi a versenyemnek.
    Azé' nagyon ne erőltessük ezt a pályát és nem azért mert legközelebb BMW-vel indulok.

  19. #44
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Aki végigment kiállás, nélkül, annak gratulálok. Amikor már nagyon rinyált a "csapatfőnök", hogy felnin megyek, kimenetem, esélytelen volt számomra végigmenni. Nagyon nehéz volt nekem ez a pálya, sokat kell dolgoznom, ha előrébb akarok kerülni.
    Kicsit megszeppentem a nagy forgalomtól az időmérőn, bocsánat azoktól, akiket feltartottam, a végén inkább ki sem mentem.

    Mészáros Gabi beragadt a rajtnál. Nem tudom miért, de erre nem is számítottam, nem mertem a fal felé rántani, nem akartam egy futómű hibával kezdeni. Kóródi Pisti el is talált, sajnálom, lehet, nem voltam elég bátor. Első kanyarban Kóródi Pisti koccant, jobbra tért, el akartam kerülni az ütközést, így elhagytam a pályát. Pár kör után, egy rossz váltás miatt újra elhagytam a pályát, innen már sok esélyem nem volt.
    Ledzényi Laci, ne haragudj, a vége miatt, de annyira nem akartam, kiütni a 7. helyen, rettenetesen szenvedő Pfenning Kristófot, hogy muszáj volt nagyot fékeznem. Így utólag, lehet, hogy nem volt jó ötlet.

    2. futam, Deja VU. Újra Mészáros Gabi előttem, szegény Újra beragad.Most volt helyem, de nagy lendületet vesztettem, így nem lett jó ez a rajtom sem. A 3. kanyarban szerettem volna belül elmenni Ugrai Bálint mellett, de aztán hirtelen Bálint és Mészáros Gabi között találtam magam, hiába álltam a féken, szendvicset csináltak belőlem. Bálint húzta végül a rövidebbet, sajnálom, kicsit "sűrűen" voltunk abban a kanyarban.
    Utolértem Jaczkó Robit, gondoltam, most megcsípem. Hogyne. Másfél kör alatt olyat odavertem a hátsó gumiknak, hogy meg is csúsztam. Korcsmáros Gyurit egyszer kicsit megtaszítottam, bocs.
    A végén történt, egy számomra kellemetlen jelenet. Ugrai Bálint elengedte Bencét, de vele együtt engem is. Sajnálom.


  20. #45
    Neszvecskó Bence Versenyző Unbaised logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    68
    Engedjétek meg, hogy új tagként én is beszámoljak
    Q: Időmérőn azt hiszem a 6. helyet csíptem meg, legjobb időm volt, és tudtam, hogy BMW-vel itt nem kell az első helyekért küzdeni időmérőn
    R1: Rajt nem igazán tetszett, előttem induló cruze miután én elindultam balra kicsit rám húzta, de nem volt annyira gáz... pár körrel később viszont ütköztem Plenning úrral asszem(toledo), nem igazán értettem, miért kell rám húznia a kocsit, amikor egy az egybe mellette vagyok a belső íven. Kocc után levágta a kanyart, gondolom sodródott és egyenesen engem talált el visszaérkezve Buktam 3 pozíciót. Végén már csak óvtam a gumikat, eredménye jobb hátsó gumi: 10% Zseniális
    R2: Úgy kezdtem hogy állítottam az autón, szerencsére bevált, mert sokkal jobban betapadtak a hátsó kerekek, ennek eredménye az volt, hogy konkrétan nem is fordult az autó Ezt ki is használta a toledo Sokszor ki is sodródtam gyorsításokon, de ahogy kopott a gumi ilyen problémáim nem voltak
    És akkor jöjjön a lényeg, végig az első helyért küzdöttem Pistivel, lehetetlen ezen a pályán előzni, pedig próbálkoztam becsülettel... csak a gumik kopásában, hibában reménykedhettem, utóbbi végül meg is jött, pici hibát ki tudtam használni szerencsére. Utána jött a számomra elképzelhetetlen győzelem ezen a pályán!
    Köszi a versenyt, nekem tetszett... pedig szkeptikusan álltam hozzá

  21. #46
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Race 2 a 21. körig remek volt, aztán kiraktak a sóderbe és annyi a versenyemnek.
    Azé' nagyon ne erőltessük ezt a pályát és nem azért mert legközelebb BMW-vel indulok.
    Én voltam melletted a 21. körben, bőven fél autóval (megnéztem a replay-t). Mivel köddé válni nem tudok (nem is akarok) Te meg szépen rámzártál így ez lett belőle. Ugyanez történt a Rupa Zolival is, mellette voltam Ő meg rámzárta a kaput. Szerencsére nem esett ki. Ha úgy érzitek, hogy hibás vagyok akkor elnézést, de szerintem nem voltam rossz helyen.

    Összegezve: Kurucz András a kvali végén betartott a leggyorsabb körömön. Ha valaki a sóderágyból jön vissza, akkor a szabályzat szerint, ha jól tudom, mindenkit el kell engednie. Hát nem ez történt. Bosszantó.
    Race 1. Visszanéztem a replay-t. A kezdeti lökdösődések után a 9. helyen fennakadtam Fazekas Árpin, aki többször előzési pozícióban keményen rám zárt. Nem részletezném.... Hagytam az egészet és bepróbáltam ezt a versenyt úgy, hogy cserélek kereket. Ha jól emlékszem a 15 hely környékén jöttem ki a pitből, aztán mint kés a vajon mentem, bár valamiért divat lett ez a féktávon bevágás így néha nehezen ment az előzés. Hihetetlen erőlködésnek tűnt, amikor kopott gumikkal próbáltak feltartani. Feljutottam megint a 9. helyig, igaz előtte Fazekas Árpival megint meg kellett küzdeni. Remélem nem ő lesz a mumusom. Lehet, hogy egy jobb rajtpozícióval előrébb végeztem volna, ezért kár, ami a kvalin történt.
    Race 2. Nem cseréltem kereket, látva, hogy Prosték megcsinálták kiállás nélkül, én meg a cserével ugyanoda jutottam, ahonnan kiálltam. Ment minden szépen. Az első komolyabb jelenet a Rupa Zolival "összeakadás". Nagyon nem akarta, hogy megelőzzem, de hát ott voltam mellette, gyakorlatilag a célegyenes felétől, ha jól emlékszem. Utána volt egy-két túraautós kocc, aztán miután Prostot megelőztem kétszer is lekörözött versenyzők nem a legjobb ütemben kerültek elém, így Prost visszajött rám. Volt egy kör, amiben gyakorlatilag végigtaszigált, kétszer elég erősen meg is löktél. Aztán a végén meg lett az a pörgés. Sajnálom, de tényleg. A végén még sikerült megelőzni Pfennig Kristófot egy szép, három kanyaron át tartó birkózással. Így, mivel Kóródi Pista az utolsó körben megforgott 4. lettem.
    Mindenkinek gratulálok, de ha lehet, akkor Diczházi Péternek különösen. Jól bevált a Honda!
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2012. 09. 21. 09:05.

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Na remélem ezt a pályát lehet is elfelejtelni. Kiállás nélkül olyan 50% körüli gumikopással érkezhettem be mindkét versenyen, végén már fohászkodtam hogy legyen má vége, vagy saját magam vetek ennek véget! Azta csúszás mászást. Első futam, jó rajt. 3-4kör környékén Vétek Csabi hátulját randán megpöcköltem (talán a 4es csikicsuki kanyarban), és visszanézve a replayt, egyértelműen túlnyomtam őt, és ebből előztem meg. Bocsánat érte! Belülről nem láttam ilyen rondának. Néhány kör után Neszvecsko-val volt ugyanitt egy kétes ütközésünk. Mindketten két helyet vesztettünk.
    Második futamon csak kissebb pöckölődések voltak, végén nagy kolbászolás, nem spóroltam jól.
    Ami a levágásokat illeti, én tényleg sokat vágtam, de előnyöm nem lett belőle, nem előztem belőle, valamint visszanézve az első 8 embernél is láttam ilyen esetet.

  23. #48
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Nekem tetszett a futam, sokat lehet fejlődni az ilyen matekolós versenyeken

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Tölthető a replay:
    http://www.gtr-masters.hu/download/replay/

    (feltettem a qualt is arra az esetre ha vki szabálytalanságot szeretne jelenteni az időmérőről)



    Az óvásokat kérjük a szerver replay idők alapján tegyétek meg, illetve jelezzétek bátran, ha bármi szabálytalanságot észleltetek, mivel a kérdéses/kényes esetek tisztázásának az elsődleges célja, hogy mindannyian tanuljunk belőle és a jövőben minél kevesebb hasonló incidens forduljon majd elő a bajnokság során!

    HTCM6 - Sturup Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 20. 01:27.

  25. #50
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam melletted a 21. körben, bőven fél autóval (megnéztem a replay-t). Mivel köddé válni nem tudok (nem is akarok) Te meg szépen rámzártál így ez lett belőle.
    Lementél a fűre és meglassultál, én meg elmentem melletted és az ideális íven elkezdtem kanyarodni. Bíztam benne, hogy a hibád beismerve nem fogsz belém jönni, de úgy tűnik hiába. Bőven volt jobbra helyed, mert hagytam, ha el akartad volna kerülni az ütközést. De csak jöttél keresztbe be a pályára közepére a fűről.
    Ami az előzésed illeti az kb abból állt, hogy miközben megkezdtem a kanyaríven a befordulást, oldalról belémjöttél és rajtam meglassulva vetted be a kanyart, engem meg lelöktél az ívről. Gondolom az se tűnt fel, hogy előttem lassabb jármű van. Utána meg Te poroszkáltál körökön át előttem és tartottál fel, amikor meg végre elmentem volna a hibád után, egyszerűen kilöktél.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •