Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (203 összesen)

Téma: Steam hibák

  1. #101
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nyílván netfüggő, de mindenképp az újratelepítés a tökéletes megoldás. akinek viszont van lemezes verzióba mondjuk Race07+RaceON, annak nem kell annyit töltögetni. Sokkal biztosabb megoldás a játék teljes újrahúzása, nyílván több idő, bár ha azt nézem hogy mennyit mókóltok a konvertálással, lehet már rég köröznétek
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #102
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Srácok olyankor mi a rák van, ha tök újra tettem mindent de még is baszik elindulni???
    Magát a steamet is újra kellene tenni?
    Mert azt nem töröltem le csak a játékokat szedtem le.
    Viszont a steam könyvtárban ott figyelnek a nyári kupa pályái amiket tuti nem raktam még fel szóval az a része akkor ott maradt lehet az a gond?

  3. #103
    Nálam kellett egy Steam frissítés tegnap vagy tegnapelőtt(tehát a konvertálás után napokkal, közben pedig ment), addig "error missing interface" üzenettel bosszantott. Újraindítottam vagy háromszor, mire frissített végre ...
    Eszembe sem jutott kérni tőle, hogy frissítsen, mivel ezt eddig magától tette indításkor.
    Ha hasonló a problémád, akkor próbáld frissíttetni erőszakkal

    A pályákat nem tudom hol találtad meg, ha Commonban akkor jó, ha a neved alatt, akkor át kell tenni az új helyére. Problémát nem okoz, csak addig nem találod játékon belül.

  4. #104
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    A kiegészítőket mentsd le valahova a Dokumentum/simbin mappával együtt
    majd csutkára gyaluld,még a régi steam könyvtárat is töröld le majd rakd újra az egészet,nekem ez a verzió sikerült
    10 játék visszarakása kb 2 órámba tellett

  5. #105
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok olyankor mi a rák van, ha tök újra tettem mindent de még is baszik elindulni???
    Magát a steamet is újra kellene tenni?
    Mert azt nem töröltem le csak a játékokat szedtem le.
    Viszont a steam könyvtárban ott figyelnek a nyári kupa pályái amiket tuti nem raktam még fel szóval az a része akkor ott maradt lehet az a gond?
    Ha a steam-et unistallálnád, akkor az összes játék ami benne volt, az is törlődne, és kezdhetnéd letölteni őket újra.
    Amik ott maradtak, azokat szerintem töröld. Mindjárt itt az őszi új szezon, új pakkokkal csomagokkal majd amik szükségesek.

  6. #106
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    A kiegészítőket mentsd le valahova a Dokumentum/simbin mappával együtt
    majd csutkára gyaluld,még a régi steam könyvtárat is töröld le majd rakd újra az egészet,nekem ez a verzió sikerült
    10 játék visszarakása kb 2 órámba tellett
    Wegával beszéltem és ezt csinálom, úgy tűnik most sikerül.

  7. #107
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    néhány napja voltam fennt szerón a konvertálás / újratelepítés után és semmi gond nem volt.
    most meg kidob "minidump" hibával, amikor feljönnek a szerverek?
    mi a franc ez a minidump? rakhatom újra megint az egészet???
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  8. #108
    Korcsmáros György Versenyző Gyuribácsi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    néhány napja voltam fennt szerón a konvertálás / újratelepítés után és semmi gond nem volt.
    most meg kidob "minidump" hibával, amikor feljönnek a szerverek?
    mi a franc ez a minidump? rakhatom újra megint az egészet???
    Nekem is ugyan ezt csinálja!

  9. #109
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Nekem csak akkor csinálja (csinálta, mert most meg nem), ha szűrni akartam.


  10. #110
    Sziasztok!

    Jó pár éve használom a Race07 játékot és mindig megvettem az újabb kiadásokat, így a Race Injectiont is amit kb 2 hónapja nem használtám és amikor tegnap elindítottam a Steam kiírta, hogy át kell konvertálnia egy új könyvtárba, ez meg is történt, majd amikor beléptem a játék menüjébe akkor ért a kellemetlen meglepetés, hogy minden kimentett állásom eltünt, a köridők és a játékállások is. Tud valaki segíteni, hogy hogyan lehet visszaállítani a korábban elmentett dolgaimat? Nagyon hálás lennék érte!!!

    Köszi, Attila

  11. #111
    Azt jól látom, hogy pályákat is kiszedtek belőle? Pl.: Laguna Seca.
    Azért ez durva nem?

  12. #112
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg atti73 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Jó pár éve használom a Race07 játékot és mindig megvettem az újabb kiadásokat, így a Race Injectiont is amit kb 2 hónapja nem használtám és amikor tegnap elindítottam a Steam kiírta, hogy át kell konvertálnia egy új könyvtárba, ez meg is történt, majd amikor beléptem a játék menüjébe akkor ért a kellemetlen meglepetés, hogy minden kimentett állásom eltünt, a köridők és a játékállások is. Tud valaki segíteni, hogy hogyan lehet visszaállítani a korábban elmentett dolgaimat? Nagyon hálás lennék érte!!!

    Köszi, Attila
    A Dokumentumok\Simbin-ben lesz elvileg két mappa. Az egyik a Race07 a másik pedig a Race07 Install 2. Ide tette az új "adatokat". A sima tartalmát másold át az install 2-be !!!kivéve!!! a GameInstalDir.ini-t és újra meglesz mindened. A pályákat elvileg átmásolta magának, egyébként a játékot a steam\steamapps\userneved\race07-ből átette a steamapps\common mappába, azért nézd meg másolta e a pályákat és egyéb add-on tartalmakat amiket nem találsz.


  13. #113
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    A Dokumentumok\Simbin-ben lesz elvileg két mappa. Az egyik a Race07 a másik pedig a Race07 Install 2. Ide tette az új "adatokat". A sima tartalmát másold át az install 2-be !!!kivéve!!! a GameInstalDir.ini-t és újra meglesz mindened. A pályákat elvileg átmásolta magának, egyébként a játékot a steam\steamapps\userneved\race07-ből átette a steamapps\common mappába, azért nézd meg másolta e a pályákat és egyéb add-on tartalmakat amiket nem találsz.
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Így már meg van, szerepel is benne, de a játékban viszont nem.
    Ez úgy derült ki, hogy a kimentett állásomat amikor be akartam tölteni, ki írta hogy hiányzik az imola 2008 és Laguna Seca. Nem értem...
    A common mappán belül melyik mappában vannak a pályák?
    Utoljára módosította: atti73; 2013. 09. 15. 09:44.

  14. #114
    A Common\race 07\GameData\Locations-ban.
    A hiányzó tartalmak eléréséhez indítsd el Steam-ből a Race-On-t(nem a race07-et!), és láss csodát, némi újabb konvertálás után meg lesz az is. Elég idióta rendszer, de ezt kaptuk. Értelemszerűen minden kiegészítőt el kell egyszer indítani külön-külön, és egyesével átkonvertálja szépen. Konvertálás közben, ha 100%-on "megáll", akkor OKézd le, mert végzett, csak nem tud róla És mehet a következő

  15. #115
    Idézet Eredetileg atti73 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Így már meg van, szerepel is benne, de a játékban viszont nem.
    Ez úgy derült ki, hogy a kimentett állásomat amikor be akartam tölteni, ki írta hogy hiányzik az imola 2008 és Laguna Seca. Nem értem...
    A common mappán belül melyik mappában vannak a pályák?
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

  16. #116
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Sziasztok!
    Minap elindítottam a gamét, aztán a steam kért, és csinált valami frissítést, meg szinkronizálást, azóta nem magyar, és minden játék beállítás elveszett!!!
    Tudom valahogy orvosolni, vagy újra állítgassam be?

  17. #117
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Minap elindítottam a gamét, aztán a steam kért, és csinált valami frissítést, meg szinkronizálást, azóta nem magyar, és minden játék beállítás elveszett!!!
    Tudom valahogy orvosolni, vagy újra állítgassam be?
    #416


  18. #118
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    #416
    Köszi!!!

  19. #119
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Mivel jobb helyet nem találtam ezért ide írom! Most olvastam több helyen is hogy a tegnapi HTCM futamon óriási laggok voltak illetve volt olyan akit le is dobott a szerver. A jelenség abban nyilvánult meg, hogy eltüntek az autók az illető egyedül ment. Amiért felhoztam ezt a témát, az az, hogy egy nappal korábban egy másik ligában teljesen más pályán más létszámmal ugyanez a hiba előjött. A gyanúm az, hogy itt nem a net szolgáltatókkal van a baj (3 éve versenyzek online ilyen még nem fordult elő, a Pingem 5 alatt van stabilan) hanem a steam vagy a játék szerverével. Egyelőre én se tudok többet csak gondoltam megosztom bár előrébb nem lettünk vele, remélem javítják a hibát az illetékesek mert ez sok embernek tehet tönkre versenyeket, mint sajnos 2 napja nekem is. Íme róla egy videó:








  20. #120
    Gősi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 15.
    Város
    Beremend
    Üzenetek
    19
    Sziasztok!

    Lenne nekem egy kis problémám. A probléma az, hogy miután feltelepítettem az összes játékot, ami kell és letöltöttem az Őszi packot, el akartam
    indítani a játékot, és miközben töltött, kidob a játék azzal a szöveggel, hogy "Steam 1.2.1.10 has crashed".
    Valaki tudna segíteni a problémámon? Előre is NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM. Üdv, Gergő.

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gősi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lenne nekem egy kis problémám. A probléma az, hogy miután feltelepítettem az összes játékot, ami kell és letöltöttem az Őszi packot, el akartam
    indítani a játékot, és miközben töltött, kidob a játék azzal a szöveggel, hogy "Steam 1.2.1.10 has crashed".
    Valaki tudna segíteni a problémámon? Előre is NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM. Üdv, Gergő.
    Szia, ennyiből így nehéz segíteni, bizonyára rossz helyre másoltál valamit. A letöltött csomagban vagy egy olvassel.txt fájl, abban van leírva, hova kell tenni a fájlokat.

    A játék indításakor pontosan melyik képernyőnél dob ki?

  22. #122
    Gősi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 15.
    Város
    Beremend
    Üzenetek
    19
    A fekete képernyőnél.

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gősi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    A fekete képernyőnél.
    Milyen fekete képernyőnél?

  24. #124
    (a bevezető videó előtt van egy rövidebb-hosszabb fekete képernyős szakasz)
    Ez akkor fordulhat elő, ha nem a Steam-ből indítod, hanem a saját parancsikonjával (például a profileren keresztül).
    Próbáld a Steamből elindítani a Race07-et (ne mást!), és ha nem megy, akkor frissíttesd le a Steam klienst.
    Előtte javasolt alaposan ellenőrizni minden bemásolt file és mappa helyét (bár nem a játék omlik össze), illetve a tűzfalat.
    Milyen vírusvédelmet használsz?

  25. #125
    Gősi Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 15.
    Város
    Beremend
    Üzenetek
    19
    Köszönöm szépen mind a kettőtöknek.
    Most mielőtt írt volna Bandybaa, elkezdtem letörölni és újratelepíteni mindent.
    Egyébként meg Banybaa VirusBuster-t.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •