Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (203 összesen)

Téma: Steam hibák

  1. #76
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok , többször is letöltöttem és újra installáltam az egész csomagot steamen, de semmi. El sem indul, de még hibaüzenetet sem kapok. Tippek?
    GameInstallDir.ini-t nem írtad felül amikor visszamásoltad a dokumentumokba a profilod?


  2. #77
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én már mindent felül írtam akkor sincs stcc-m csak offline,online hiányzik hogy rohadjon meg
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #78
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok fellépni a szeróra!!!!! UNKNOWN
    HELP ME!
    Ákos Vectra fent van? Mármint a Crowne Plaza?
    UNKNOWN=nincs fent valamilyen autó ami a szerveren van.
    Mindent frissítettél steamet újra stb...???







  4. #79
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    én már mindent felül írtam akkor sincs stcc-m csak offline,online hiányzik hogy rohadjon meg
    Nálam is ez van, de szeróra felenged csak minden STCC-s autó safetycar-os alfa
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #80
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ujra rakom az egész hóbelebancot,mert nem jó,gondoltam ha beírom mibajom van majd csak ír valaki valamit,kérdeztem tegnap is hogy konvertáljam-e, értelmetlen időpocséklás volt
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #81
    Az egész legyalul, irmag kiírt, felszánt, sóval behint.
    Reinstall, in comleto, minidump.

    Hogy az örök világosság fényeskedjék nekik...


    Marad a közvetítés, Nektek jó versenyt!

  7. #82
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Akkor magyarul csont simára gyaluljam és jó lesz??nekem a common mappában van az összes játék, azt kell töröljem?? vagy az egész steamapps mappát??

  8. #83
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ujra rakom az egész hóbelebancot,mert nem jó,gondoltam ha beírom mibajom van majd csak ír valaki valamit,kérdeztem tegnap is hogy konvertáljam-e, értelmetlen időpocséklás volt
    Asszem Petryx írta,hogy ha valaki gyors a nettel rendelkezik ,akkor túrja le az egészet és rakja újra ,mert gyorsabb. Tényleg az volt,mert nekem kb 1 óra alatt megvolt a letölt újrarak. Ekkor már nem konvertál. Sztem ez a gyorsabb megoldás, ha netán vkinek még offline mód van és nem frissített. A legszebb az egészben állítólag új a menüpont és az intro konvertálás után. Nahh nekem a régi maradt. Magyarul semmi nem változott.

  9. #84
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor magyarul csont simára gyaluljam és jó lesz??nekem a common mappában van az összes játék, azt kell töröljem?? vagy az egész steamapps mappát??
    Én részemről úgy szoktam, hogy fogom és csak a steamet törlöm le Windows alól és ezáltal kb. 1,5 órát megspórolsz mintha egyesével szedegetnéd le a játékokat, mert az kurva lassú legalábbis nálam. ezáltal ha steamet letörlöd minden játék törlődik a gépedről automatice. Ez után ajánlatos a documentumokból (nálam a helye: C:\Users\Zoliee\Documents\Simbin ) lementeni a Simbines mappát majd ezt is törölni, hogy a beállítások replayek ne vesszenek el. Ezután steam újrarak, majd jönnek a játékok egyesével. Mikor megvan elindít Race 07 simán, csinálsz egy profilt mindegy mit írsz lényegtelen mert úgy is törlöd. Ez azért kell, hogy létrehozza a simbin mappát a documentumokban. Ezután játékból kilépsz az elmentett simbines mappából a GameInstallDir.ini fájl kivételével mindent visszamásolsz a heylére, játék indit a profil részben kiválasztod a régi nicked a másikat törlöd és lőn csoda működik legalábbis nálam megy minden szép és jó. Szerintem érdemes a Documentumos simbin könyvtárat kitörölni, mert akkor egyrészt nem csinál install 2 könyvtárat és normálisan fog működni. Nekem kb. 1 óra aaltt megvolt az egész, most már rutinból megy néha szoktam ilyet csinálni, mikor nem tudok pl. setupot online leszedni, vagy TT kört megnézni akkor általában újrarakom és jó.

    Ja és a Vectrát a Crowne Plazat nem elfelejteni felrakni mert akkor nem fogsz tudni a szerverre lépni!







  10. #85
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem Petryx írta,hogy ha valaki gyors a nettel rendelkezik ,akkor túrja le az egészet és rakja újra ,mert gyorsabb. Tényleg az volt,mert nekem kb 1 óra alatt megvolt a letölt újrarak. Ekkor már nem konvertál. Sztem ez a gyorsabb megoldás, ha netán vkinek még offline mód van és nem frissített. A legszebb az egészben állítólag új a menüpont és az intro konvertálás után. Nahh nekem a régi maradt. Magyarul semmi nem változott.
    Így van, gyors nettel jobb, ha újrarakod az egészet. Én nagyot szívtam, mert ahogy írtam is, a konvertálás megkezdése után jeleztek, hogy baj lesz, ha egy race nevű mappát hoznak létre. Erre létrehozták a race07 mappát, viszont nekem, mivel korábban kezdte a konvertálást csinált egy race és egy race07 mappát is. Ki sem tudtam igazodni bennük, ekkor döntöttem a gyalulás mellett és nem bántam meg. Viszont a "néhány pecet vesz igénybe" meg egyéb ígéretek közül csak egy dolog teljesült, hogy a játék most valóban rohadt gyorsan indul. Én a Steam fórumon új menűről, meg intróról nem olvastam, nem is vártam.
    Viszont a profilomon kívűl a ControlSet dolgokat nem mentettem le (bár a plr fájl a profilban van), mindenesetre nagyon fura volt tegnap minden, mert a kormányom (G27) elkezdett olyan "infókat közvetíteni", amiket korábban nem éreztem, most valahogy minden pályaegyenletlenséget átad, így a beállított setupom is rossznak tűnt, mintha fel lett volna olajozva az egész pálya, úgy csúszkáltam. Nem is tudtam megfutni közel sem a PB-met. Más is észrevett olyasmit, hogy a kormány valahogy "más lett"?

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont a profilomon kívűl a ControlSet dolgokat nem mentettem le (bár a plr fájl a profilban van), mindenesetre nagyon fura volt tegnap minden, mert a kormányom (G27) elkezdett olyan "infókat közvetíteni", amiket korábban nem éreztem, most valahogy minden pályaegyenletlenséget átad, így a beállított setupom is rossznak tűnt, mintha fel lett volna olajozva az egész pálya, úgy csúszkáltam. Nem is tudtam megfutni közel sem a PB-met. Más is észrevett olyasmit, hogy a kormány valahogy "más lett"?
    Van egy külön fájl az irányításnak, az a Race-ben nem a plr-ben van már.

  12. #87
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy külön fájl az irányításnak, az a Race-ben nem a plr-ben van már.
    Lehet tudni, hogy melyikben?

  13. #88

    Köszönjük Emese!

    Nyah rászabadítottam a frissítést ma én is a steam-emre, 99%nál kifagyott utánna nem volt hajlandó elidulni sem.

    Letöröltem az egészet, újratelepítettem -> most már az elején halál van: video setupnál nem tudok felbontást, sem semmit állítani az összes legördülő menü üres..

    Ilyenkor? Írjak Steam-nek mi?!

    mod: mappákat nem töröltem , csak a steam-ben távolítottam el , megpróbálom az egészet mappástól elpusztítani
    Utoljára módosította: Shark; 2013. 08. 29. 17:22.

  14. #89
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet tudni, hogy melyikben?
    Itt van a force és a controlls beállításod tárolva:
    Documents\SimBin\RACE 07\UserData\ControlSet\

    Szerintem ne szenvedjetek konvertálással. Többeknél megbicsaklott a dolog.
    Ami tuti működik: C-ről a Documents-ből a SimBin mappa kimásol, eltesz.
    Steam mappa ahova telepítve van, átnevez valamire, utána Windowsban a programoknál eltávolít minden ami Race. Steam, STCC miegymás.
    Steam újra feltelepít, rögtön le frissíti magát, bejelentkezel a fiókodba és letöltöd a játékokat. így eleve a frissített verziót szedi le, és biztosan működik.
    Első nap az STCC II-t nem tudta frissíteni, de úgy csinált mintha megcsinálta volna. De nem! Ezért nem volt sokaknak meg az autók. Most már elvileg jól megy.
    S mivel a Steam mappát átnevezted, megmaradnak a motyók ami később kellhet. Mint pl a pályák, amit a ...\Steam\SteamApps\common\race 07\GameData\Locations\ -ba kell bemásolni.

    A dokumentumokban Ne legyen a SimBin mappa, mert akkor létrehoz magának egy Install 2 mappát és csak a kutyulás van. Másold ki valahova aztán törlés.
    Játék indít, megcsinálod a profilod, kilépsz, bemásolod a cuccokat és megy!
    Arra figyeljetek hogy GameInstallDir.ini ugye megváltozik, azt nehogy felülírjátok a régivel, mert akkor nem fog működni. (akkor nem látja a profilod) Gyakorlatilag a config.ini kell, a CustomSkins plusz a UserData-ban a "neved", a ControlSet és a CarSetups.

    Ennyi!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 08. 29. 17:40.


  15. #90
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Shark írta Hozzászólás megtekintése
    video setupnál nem tudok felbontást, sem semmit állítani az összes legördülő menü üres..
    Admin módban futtasd a konfigot.

    Múgy én egyesével, kiegészítőnként elkezdtem konvertálgatni (tegnap még csak a race07 lett meg, de működött valemennyire), tekeri tekeri, és elkezdi letölteni az egészet. Olyanjó, most vagy konvertáljon, vagy töltse le újból, de hogy a kettőre együtt miért van szüksége... smart.

  16. #91
    Köszi Petryx!
    Apropó, én konvertáltam az összeset (Rac07, Race On, STCC, STCCII), és zorallul fut.

  17. #92
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Petryx!
    Apropó, én konvertáltam az összeset (Rac07, Race On, STCC, STCCII), és zorallul fut.
    Először én is konvergtálgattam, de annyit sikerült elérni, hogy csak a '06-'08, a US és az extra pályák maradtak. Az sttc-s és az addon-ok mentek a levesbe.
    Aztán felqrtam magam és... lásd lejjebb. :-)

  18. #93
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    úgy néz ki feléledt,már csak egy kérdés
    régen volt a nevemmel egy mappa amibe benne volt a kiegészítések de ez most nincs
    hova kell tegyem a pályákat,autókat,bajnokságokat??
    Utoljára módosította: Dawe2; 2013. 08. 30. 23:43.

  19. #94
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    úgy néz ki feléledt,már csak egy kérdés
    régen volt a nevemmel egy mappa amibe benne volt a kiegészítések de ez most nincs
    hova kell tegyem a pályákat,autókat,bajnokságokat??
    Steam\SteamApps\common\race 07

  20. #95
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Steam\SteamApps\common\race 07
    Köszi szépen!!

  21. #96
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ha így folytatódik én sem,mert 2 napja töltöm megint ezt a szutykot le és gyök kettővel tölti.. már írtam ma nekik mi a radai rossebb van.. kiváncsi vagyok mit írnak mi ez a fénysebesség..
    De ugye nem arra az ablakra vársz, ahol kiírja a végén hogy "a hiányzó tartalmak letöltése", de közben semmilyen százalék értéket nem mutat? Nem nézlek hülyének, csak pl én ott vártam egy darabig, akkor esett le, hogy azt szépen le lehet okézni.

  22. #97
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ha így folytatódik én sem,mert 2 napja töltöm megint ezt a szutykot le és gyök kettővel tölti.. már írtam ma nekik mi a radai rossebb van.. kiváncsi vagyok mit írnak mi ez a fénysebesség..
    Hát lehet a hiba a te készülékedben van, tegnap otthon énis lehúztam mindent újra biztos ami biztos és átlag 6-7 MB/s-el jött..


  23. #98
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Gyerekek nem akarok okosnak látszani, de felesleges időpocséklás amit néhány ember csinál. Nem fog megjavulni ha letörlöd majd újra rakod, konvertálod vagy mit tudom én. Szerintem mindenki jobban jár ha újra rakja a Steamet és mindet kitöröl még a legutolsó könyvtárig (persze előtte a Documentumos beállításos mappát menti). Nekem kb. 1h-ba került visszarakni cakun pak az egészet, szóval próbálkozzatok de ez a legjobb megoldás! (Steames topicba találtok még pár hasznos tanácsot)







  24. #99
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257
    Én konvertáltattam és én is megvoltam vele 1 óra alatt. Semmivel sem bonyolultabb az sem.

  25. #100
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Én konvertáltattam és én is megvoltam vele 1 óra alatt. Semmivel sem bonyolultabb az sem.
    Ez a tanács azoknak szólt akik konvertálgattak és nem működik a játék nekik. Sajnos nekem a konvertálás után nem voltak kiegek se STCC 1 se STCC 2-ő, szóval én ezért választottam a mindent töröl variációt, nem mondtam azt, hogy a konvertálás rossz csak akinek nem megy az ne kínlódjon szerintem de ő tudja ez csak egy észrevétel volt részemről! (Már így is túl sok okosságot írtam )







Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •