Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (203 összesen)

Téma: Steam hibák

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    egy a bökkenő.. nem látja a nem gyári pályákat.. és most csak a common mappa van és abban a locationban nem látja.. 5let?
    Tedd őket oda, ahol eddig is voltak.

  2. #52
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    egy a bökkenő.. nem látja a nem gyári pályákat.. és most csak a common mappa van és abban a locationban nem látja.. 5let?
    Ide raktam be az addon pályákat és működik:
    E:\Games\Steam\SteamApps\common\race 07\GameData\Locations\


  3. #53
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Én legyalultam. Nekem létrehozott egy race és egy race07 könyvtárat is, a struktúra átláthatatlan nekem.
    Ha kész leszek nevezek, ha nem akkor nem.

  4. #54
    Minden működik pöpec módon, a dedi servert viszont csak a mappából, az exe-re nyomva indította(persze így is lehet használni, csak nem tudsz add-on pályát betenni, ugyanis nem csinál a Race07 mellé race07ds mappát, bár lehet hogy ezen túl nem is kell, hanem a race-ét fogja használni. Így nem kellene duplán tárolni vagy direktlinkelni. ).
    Töröltem, újratöltöm, meglátjuk.

    Én nem láttam gyorsulást ..

    A pályákat oda, ahová Peti írta, illetve nekem mindet átrakta rendesen, magától, már amit próbaképpen ott mertem hagyni az eredeti helyén. Modokat szintén.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2013. 08. 28. 12:47.

  5. #55
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    ahol eddig voltak nahh az nincs.. mert ugye profilnevedben volt a race 07. meglátjuk mit hoz a jövő átmásolom az egész location a másik verzióból.. csak 12 gb és nem gyors, viszont marha lassú..

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ahol eddig voltak nahh az nincs.. mert ugye profilnevedben volt a race 07.
    Hát akkor létrehozod.

  7. #57
    Agyam eldobom, de tényleg!
    Amellett, hogy a játék összes cuccát kicsomagolta a .gfc fájlokból (ezzel semmi gond nem lenne), a dedi szerver nem azt használja (pedig az lenne a logikus). Ez semmi! Letöltötte az összes játékot, kieget újra, gfc fájlokban is berakta az eddigi helyre, plusz kicsomagolta egy másik mappába. Ez egyszerűen azt jelenti, hogy háromszor annyi hely kell neki, mint ha csak a játék lenne lent. Gratulálok!

    És akkor még nem beszéltünk az addon pályákról, az újabb 10+ GB. Persze lehet direktlinkelni, de minek kell ugyanaz becsomagolva is, meg kicsomagolva is???

    Amúgy minden fut rendben, meg van minden a helyén.

  8. #58
    Böndör János Regisztrált morfie logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 30.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, nekem modokat, pályákat mindent átrakott magától. Úgytűnik én szerencsés vagyok, tényleg nem kellet semmit csinálnom csak a dokumentumokba a profilt átmásolni
    Dettó. Egy dolgot leszámítva. Istenért nem akart elindulni se parancsikonnal, se steamből. Csak a programfilesból ha konkrétan elindítottam az exe filet. Így megúsztam az újratelepítést. Hátha másnak is segít.

  9. #59
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg morfie írta Hozzászólás megtekintése
    Dettó. Egy dolgot leszámítva. Istenért nem akart elindulni se parancsikonnal, se steamből. Csak a programfilesból ha konkrétan elindítottam az exe filet. Így megúsztam az újratelepítést. Hátha másnak is segít.
    Még annyi, hogy amikor nem indul el a progi (gyakran valami változás miatt, pl videokártya driver frissités, vagy más dolognál is volt már ilyen ) akkor érdemes elindítani a config-ot újra belőni mindent és utána indítani. Nekem ez már többször helyrerakta.


  10. #60
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Akkor valaki összegzi hogy mi a teendő most? Csak hogy ne szívjunk a futam elött pár órával?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ha a Dokumentumok\Simbin\... mappában van több Race07 könyvtár, akkor hogy mondom meg neki, hogy melyiket használja?

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor valaki összegzi hogy mi a teendő most? Csak hogy ne szívjunk a futam elött pár órával?

    1. Ments le magadnak valahova mindent, ami nem gyári tartalom. (Steam mappából a bemásolt cuccokat és a Dokumentumok\Simbin mappából mindent)
    2. Törölj le minden Race07 tartalmat a Steam-en keresztül és a Dokumentumokból a Simbin mappát is töröld, vagy nevezd át. (ha nem teszed meg, létrehoz egy másikat más néven)
    3. Töltsd le mindent újra a Steamből és indítsd el egyszer a Race-t
    4. Dokumentumok\Simbin mappába másod vissza a profilod, kivéve a GameInstallDir.ini fájlt. (ha szerencséd van, nem lett egy Race07 Install2 mappa, mert ha igen, akkor onnantól azt fogja használni)
    5. Ha a nem gyári add-on tartalmakat nem vitte áll a Steamapps\common\Race07 mappába, akkor manuálisan újra be kell másolnod. (nekem átvitte)




    A konvertálással is (minden címet külön-külön) is lehet próbálkozni, de az nem 100%, hogy működő képes lesz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 28. 15:37.

  13. #63
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Ments le magadnak valahova mindent, ami nem gyári tartalom. (Steam mappából a bemásolt cuccokat és a Dokumentumok\Simbin mappából mindent)
    2. Törölj le minden Race07 tartalmat a Steam-en keresztül és a Dokumentumokból a Simbin mappát is töröld, vagy nevezd át. (ha nem teszed meg, létrehoz egy másikat más néven)
    3. Töltsd le mindent újra a Steamből és indítsd el egyszer a Race-t
    4. Dokumentumok\Simbin mappába másod vissza a profilod. (ha szerencséd van, nem lett egy Race07 Install2 mappa, mert ha igen, akkor onnantól azt fogja használni)
    5. Ha a nem gyári add-on tartalmakat nem vitte áll a Steamapps\common\Race07 mappába, akkor manuálisan újra be kell másolnod. (nekem átvitte)




    A konvertálással is (minden címet külön-külön) is lehet próbálkozni, de az nem 100%, hogy működő képes lesz.
    Annyit hozzátennék, hogy a dokumentumok\simbin\race07-ből a GameInstallDir.ini-t ne mentsétek / írjátok felül mert nem fog menni a cuccos. Vagy ha felülírtad véletlen (mint én) akkor nyisd meg és írd az elérési utat common-ra. Én azért elsőre megpróbálnám az egyenként konvertálós dolgot igaz így tuti lesz egy race07 install 2 mappád és innentől azt kell használnod, viszont (kivéve ha nem brutál a neted) gyorsabb megoldás.


  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én azért elsőre megpróbálnám az egyenként konvertálós dolgot igaz így tuti lesz egy race07 install 2 mappád és innentől azt kell használnod, viszont (kivéve ha nem brutál a neted) gyorsabb megoldás.
    Én azzal kezdtem, és nem volt jó utána MiniDump-al elszállt és egy csomó időm elment vele..

  15. #65
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    szerk: Meglett!!
    Szervert még mindig nem látom. Az normális?


  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    szerk: Meglett!!
    Szervert még mindig nem látom. Az normális?
    Azzal még küzdök, a hülye profilokal, meg hogy hova mentse a logot..

    Szerk: már megy...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 28. 16:06.

  17. #67
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én legyalultam. Nekem létrehozott egy race és egy race07 könyvtárat is, a struktúra átláthatatlan nekem.
    Ha kész leszek nevezek, ha nem akkor nem.
    Így jó lett. Hála a gyors netnek lejött minden öszetevő 3 MBit-tel. A profilom visszaraktam, amit még az uccsó pillanatban le tudtam menteni. Szereveren voltam. Nevezek.

  18. #68
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Én nekem működik, kihúztam a netet, offline ba váltott a steam, utána vissza, elindítottam a rece-t és működik, szerverre fölenged, mért kört mindjárt megnézem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #69
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    konvertálás után,az sttc-baja van most leszedte és még sincs benne a race-ben,milégyen?no lehetjo
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 08. 28. 19:37.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #70
    Nem győzök elég hálával gondolni a steam gárdájára...


  21. #71
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Nem tudok fellépni a szeróra!!!!! UNKNOWN
    HELP ME!

  22. #72
    Srácok , többször is letöltöttem és újra installáltam az egész csomagot steamen, de semmi. El sem indul, de még hibaüzenetet sem kapok. Tippek?

  23. #73
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok fellépni a szeróra!!!!! UNKNOWN
    HELP ME!
    a fent felsorolt lépéseket megcsináltad?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #74
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok , többször is letöltöttem és újra installáltam az egész csomagot steamen, de semmi. El sem indul, de még hibaüzenetet sem kapok. Tippek?
    Én a reinstall előtt totálra gyalultam a Race07-et, minden kiegészítőt és minden könyvtárat (a C/Users-est is). Csak és kizárólag a Steam-et hagytam fenn. Aztán lomtár ürít, újraindít. És reinstall. Így már csak a Race07 mappát hozta létre, ahogy kell. Profil és trackpack vissza és kész. De cirka 2,5 óra volt az összes letöltéssel/installal együtt.

  25. #75
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok , többször is letöltöttem és újra installáltam az egész csomagot steamen, de semmi. El sem indul, de még hibaüzenetet sem kapok. Tippek?
    húha, nem hangzik túl jól....., mindent törölj az utolsó szegig, és próbáld meg megint
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •