Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (203 összesen)

Téma: Steam hibák

  1. #1

    Steam hibák

    Sziasztok!

    Valaki légyszi segítsen mert valami összeomlott a játékon:
    Ha parancsikonra ha máshonnan akarom indítani elkezdi tölteni a steam(idáig oké) és utána nem történik semmi feladatkezelőben se írja ,hogy futna. Nem értem mi lehet a probléma már az eggészet újratelepítettem töviről hegyire de még most se jó.

  2. #2
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes pálya még Sanghai, Detroit Belle, Valencia és Algarve (Portugália). Na meg Monza. Hungaroring viszont mindenképp kellene, nem? Egyébként most frissített a Steam, így minden, ami nem gyári eltűnt.... De ezt egyelőre nem értem, mert a Steamapps ... locationsben még benne vannak a pályák, autók, stb, de a játék mégsem hozza őket. Mi a gond?
    Eddig steamapps/loginnév alatt volt egy RACE07 mappa. Most van egy olyan, hogy steamapps/common/RACE 07. Ha ide berakosgatom a korábbi fájlokat (GameData, UiData), akkor hozza őket a játék. Csak most nem emlékszem, hogy ez a "common" könyvtár korábban is volt-e. Remélem jó lesz ez így, loginnév nélkül. Akkor a korábbi RACE 07 tartalma törölhető (vagy másolható). Ha valaki jobban ért hozzá, nézze már meg, jó! Köszi előre is.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig steamapps/loginnév alatt volt egy RACE07 mappa. Most van egy olyan, hogy steamapps/common/RACE 07. Ha ide berakosgatom a korábbi fájlokat (GameData, UiData), akkor hozza őket a játék. Csak most nem emlékszem, hogy ez a "common" könyvtár korábban is volt-e. Remélem jó lesz ez így, loginnév nélkül. Akkor a korábbi RACE 07 tartalma törölhető (vagy másolható). Ha valaki jobban ért hozzá, nézze már meg, jó! Köszi előre is.
    Nálam nincs common. Login név van, mint eddig is.

  4. #4
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam nincs common. Login név van, mint eddig is.
    De próbáltad indítani a játékot? Mert én ma este akartam, aztán frissíteni kezdett, ami után sikerült indítani, viszont ez pont úgy történt, mintha egy teljesen új telepítés lett volna. Újra kellett profilbeállítás, stb. Azóta a játék nem látja a loginnév alatti mappában lévő dolgokat. Lett viszont ez a common mappa. Légyszi, valaki indítson rá, hogy nála is frissít-e, és hogy mi a helyzet utána, írja le. Lehet, hogy holnap inkább csinálok egy reinstallt, ha másnál minden rendben. (Egyébként csiált a mai frissítés egy install 2 mappát is, tudjátok, ahova a saját skint kell tenni... szóval egy kicsit gáz a szitu.) Tudom, hogy ez itt most off, csak pont a pályakeresgetésnél jött elő a dolog...
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2012. 09. 01. 23:33.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    De próbáltad indítani a játékot? Mert én ma este akartam, aztán frissíteni kezdett, ami után sikerült indítani, viszont ez pont úgy történt, mintha egy teljesen új telepítés lett volna. Újra kellett profilbeállítás, stb. Azóta a játék nem látja a loginnév alatti mappában lévő dolgokat. Lett viszont ez a common mappa. Légyszi, valaki indítson rá, hogy nála is frissít-e, és hogy mi a helyzet utána, írja le. Lehet, hogy holnap inkább csinálok egy reinstallt, ha másnál minden rendben. (Egyébként csiált a mai frissítés egy install 2 mappát is, tudjátok, ahova a saját skint kell tenni... szóval egy kicsit gáz a szitu.) Tudom, hogy ez itt most off, csak pont a pályakeresgetésnél jött elő a dolog...
    aha nálam is elkezdte a szarakodást, de nekem ehhez most nincs kedvem, úgyhogy nyomtam egy close-t...

  6. #6

    Steam hibák

    Helló mindenki!
    Tudna valaki segíteni mi a gond a steam-el, ma küldött egy üzenetet indításkor, hogy át kell konvertálnia a race07-et valami hatékonyabb formátumba, miután ez megtörtént, nem találja az add-on pályákat autókat, stb... Pedig minden ott maradt ahol volt:
    program file/steam/steamapp....
    Újratelepítettem, mindent, először race07 utána ON STCC STCC2 és akkor is maradt minden extra az eredeti mappába és továbbra sem találja. Illetve a raceon nem is indul el. Azt írja először telepítsem a race07-et akarom most? Na hiába akarom, nem történik semmi...
    HELP!

  7. #7
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Helló mindenki!
    Tudna valaki segíteni mi a gond a steam-el, ma küldött egy üzenetet indításkor, hogy át kell konvertálnia a race07-et valami hatékonyabb formátumba, miután ez megtörtént, nem találja az add-on pályákat autókat, stb... Pedig minden ott maradt ahol volt:
    program file/steam/steamapp....
    Újratelepítettem, mindent, először race07 utána ON STCC STCC2 és akkor is maradt minden extra az eredeti mappába és továbbra sem találja. Illetve a raceon nem is indul el. Azt írja először telepítsem a race07-et akarom most? Na hiába akarom, nem történik semmi...
    HELP!
    Biztos, hogy maradt? A Race 07 mappa a steamapps/userID mappában van, vagy a steamapps/common mappában?


  8. #8
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Ha mindent újratelepítettél akkor, ne a race on-t indítsd el, hanem a race 07-t. Sajnos belenyúltak rendesen a steames fiúkák, vissza kell szokni a race 07 kezelőfelületre.Nem kell megijedni, minden eddigi telepített mód látszani fog race 07 alatt is.Nem kell csinálni új profilt sem. A Dok./Simbin mappában a játék kreált egy - Race07 Install 2 - nevü mappát, ebbe kell átmásolni a régi race 07 mappából az adatokat, kivéve a GameInstallDir.ini és a sysinfo.txt.
    .

  9. #9
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mindent újratelepítettél akkor, ne a race on-t indítsd el, hanem a race 07-t. Sajnos belenyúltak rendesen a steames fiúkák, vissza kell szokni a race 07 kezelőfelületre.Nem kell megijedni, minden eddigi telepített mód látszani fog race 07 alatt is.Nem kell csinálni új profilt sem. A Dok./Simbin mappában a játék kreált egy - Race07 Install 2 - nevü mappát, ebbe kell átmásolni a régi race 07 mappából az adatokat, kivéve a GameInstallDir.ini és a sysinfo.txt.
    A manó karmicsa meg, én kitöröltem azokat is, de újratelepítés után holnap megpróbálom visszarakni, köszönöm addig is.

  10. #10
    "Host may be running a modified game"

    Nem is enged fel..pedig minden fent van ami kéne...

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    "Host may be running a modified game"

    Nem is enged fel..pedig minden fent van ami kéne...
    Race07-tel indítsd, az a biztos.

  12. #12
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-tel indítsd, az a biztos.
    Úgy csináltam, semmi változás.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy csináltam, semmi változás.
    Nyílt szerverre felenged? Pályapack-ot leszedted és jó helyre raktad? STCC1 + RaceOn + STCC2 fent van?

  14. #14
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Így van, ha modified-ot ír, az ergo annyit tesz, neked nincs valamid, ami neki van

  15. #15
    STCC hiányzott, install után minden rendben.

  16. #16
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Valami hatalmas dolgot művel a Steam. Egy "új, hatékonyabb formátumba" konvertálja a Race 07-et. És ezt rohadt lassan teszi.
    Remélem még el fog indulni....
    Attól tartok baj lesz ebből. A Steam fórumon már megy az "anyázás".

  17. #17
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88

    steam ?

    Szeva!

    Nekem is a steam meghülyült, frissít és újratölt, meg leáll hibával.

  18. #18
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    aha most akkor engedjem vagy ne a konvertálást,ez itt a kérdés:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #19
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Akkor én ki se kapcsolom a gépet már holnapig....


    Szerk: Egyébként most jut eszembe, pár hónapja amikor újrahúztam a windowst nekem is csinálta ezt, miután reménykedtem benne ha ugyanoda telepítem akkor nem kell letölteni megint mindent, de végül le kellet. Lehet ez ugyanaz csak nektek most adta be? Mert én most újraindítottam a steamet de semmit nem írt...
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 08. 27. 21:12.


  20. #20
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Eltűnt az STCC2, Retro Pack, stb. Újra kell telepíteni mindent, attól tartok.
    Elkezdtem, minden kiegészítőt átkonvertál, asszem ennyit a ma estéről.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2013. 08. 27. 20:59.

  21. #21
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88

    Átrakta

    Átrakta másik könyvtárba:
    D:\Program Files\Steam\SteamApps\common\RACE 07\ innen indul
    c:\Documents and Settings\Árpád\Dokumentumok\SimBin\RACE 07 Install 2\

  22. #22
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Lementettem a teljes profilt, így talán nem lesz gond. Egyébként szétqrt mindent, tök nulla, mintha csak a szűz race07 lenne fent.

  23. #23
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Na ami nem volt meg, mert ugye miért is lenne, azt feltelepítettem.
    Amit kelltt azt konvertáltam.
    Az eredmény:
    - RaceOn nem indul, mert nincs futtatható file.
    - Race07 nem is volt a gépemen, letöltötte a steam. Indul, nincs meg se profil, se semmi. Látom a szervert, de unknow, és a csatlakozásnál need the expansion pack
    - STCC - konvertálva, de nem indul el mert telepítsek hozzá Race07-et ha játszani akarok vele
    - STCC II - konvertálva, de nem indul el mert telepítsek hozzá Race07-et ha játszani akarok vele
    - Crowne Plaza - nem indítható, mert Race07 szükséges hozzá, azt indítsam.
    A domukentumokba bent hagytam a Race07 mappát a skinekkel, replayekkel, setupokkal miegyébbel. Természetesen nem látja, inkább létre hozott egy Install 2 mappát. OK, átmásolom a motyót. Régit törlöm. Nem jó neki, létrehoz egy sima Race07 mappát, a dolgokat újra csak nem látja. Ok, vissza mindent a sima Race07 mappába, Install 2 töröl. Nem jó neki, nem lát semmit, létrehozza az Install 2 mappát.

    Kedves Sztím! Azért írok most neked...


  24. #24
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    fel lehet menni skidrow-os race injectionnal is, pedig nincs stcc-benne és unknowt ír de felengedett amúgy nekem 16%-nál jár 5 óra konvertálás után.. remélem holnap estére végez..

  25. #25
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Már volt ez a műsor, tavaly talán? Akkor is áttette a commonba, nem sokkal később vissza. Nem lepne meg, ha most is ez lenne.


Oldal: 1 / 9 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •