Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (203 összesen)

Téma: Steam hibák

  1. #26
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Tényleg ez most komoly?? Mi a fákot csinál ez a stim?? Miért nem volt jó úgy ahogy volt??
    Hogy mindig kitalálnak valami b*ziságot és elgondolják hogy ez milyen jó lesz,de igazából semmi érdemleges nem történik.

  2. #27
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Bizti jön valami új nagydurranás kieg és azért a konvertálás Mondjuk egy tuti WTCC 2011,amibe sok ujdonság lesz,pl a Seat hangján vezethetjük majd a BMW-ker meg ilyenek...

  3. #28
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ez most komoly?? Mi a fákot csinál ez a stim?? Miért nem volt jó úgy ahogy volt??
    Hogy mindig kitalálnak valami b*ziságot és elgondolják hogy ez milyen jó lesz,de igazából semmi érdemleges nem történik.

    hát több értelme lenne, ha valaki fejlesztene a játékon.. vagy ezt vagy egy újat vagy csak a gumifizikát vagy rontanák el,de történne valami.

  4. #29
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    hát több értelme lenne, ha valaki fejlesztene a játékon.. vagy ezt vagy egy újat vagy csak a gumifizikát vagy rontanák el,de történne valami.
    Néha észrevehető fejlesztés,pl nemrég lettek smiley-k a chaten...

  5. #30
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    köszönöm steam
    nincs meg vagy 4-5 címem
    valakinek 5let hogy lehet életre kelteni??

  6. #31
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Néha észrevehető fejlesztés,pl nemrég lettek smiley-k a chaten...
    TÖKJÓÓÓÓÓÓÓ

  7. #32
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kovács Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    nálam is hiányzik pár autó, szűkült a választék, ma akartam választani, holnap már nem lesz időm. részemről így lehet, hogy elmarad a holnapi futam, bár sok vizet nem zavartam. jó volt veletek versenyezni, korrekt csatákat vívtunk.
    köszönöm a sok segítséget, jó versenyzést kívánok!

    Kovács Zsolt
    Szintén. Hiába indítom az STCC 2-őt, a játékból hiányoznak.


  8. #33
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Én megnéztem egy marha jó filmet, amíg végigment a dolog, de az eredmény nagyjából ugyanaz, mint amit Petryx leírt, leszámítva, hgy van Race07-em, de csak az indul, a többi nem. Mivel ba...ttul nincs kedvem ekecselni, szerintetek jobb ha legyalulom az egész játékot mindenestűl és újratelepítek mindent a Steamből? Szerencsére a setupokat és a profilomat lementettem. Félek, hogy sok idő menne el egy ilyen "ezt rakd ide azt meg oda" dologgal.
    Nem tudom, jól mutatja-e a prekval, de prost a szerveren van. Prost, mi a megoldás?
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2013. 08. 27. 23:31.

  9. #34
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Nekem konvertálta az összes kiegészítőt, aztán csinált egy új fiókot, abba bemásoltam a régi profilt mindenestül, majd átneveztem a könyvtárat az eredeti névre. És a race07-tel indul, viszont az stcc2-t nem rakta fel.

  10. #35
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Miután szétkonvertálta a jó édes anyukáját is a sztím, pont ugyanúgy nem ment mint előtte!
    Legyalultam mindent.
    Elkezdtem feltelepíteni egyesével a dolgokat és az STCC II-t kb 2 másodperc alatt megcsinálta. Tehát ezért hiányozhat konvertálás után is mert simán nem csinálja meg.
    Valami gikszer van sztíméknél... félek elbarmolták a holnapi futamunkat!


  11. #36
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Most elindítottam a Steamet és elkezdte letölteni az STCC 2-őt (pedig tegnap többször is újraindítottam). 1 giga. Minnyá kiderül, hogy mi van.
    Most a Retrót is tölti, fél giga.
    Úgy tűnik előkerült minden (remélem), még a skineket helyre kell tenni, aztán remélem jó lesz.
    Igen, Install 2-be rakva az is megy. A következő kavarásig.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 08. 28. 06:17.


  12. #37
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem 30% -nál jár a race 07 konvertálása.. tegnap este 5-től.. lehet nem végez estére? Egész biztos,de ha most megszakítom ki tudja mi lesz.

  13. #38
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 30% -nál jár a race 07 konvertálása.. tegnap este 5-től.. lehet nem végez estére? Egész biztos,de ha most megszakítom ki tudja mi lesz.
    Nekem a konvertálás megvolt fél órán belül. Ma reggel nekiállt még lefrissíteni a hiányzó dolgokat, így most működik minden. A profilomat simán átmásoltam a steam által létrehozott újba (dokumentumokon belül) és így megvan minden setup, skin, beállítás. Szerverre is fel tudtam menni.

  14. #39
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    dobjátoka pallóla le, de dulván.

    Asszem net nélkül fog indulni a gép ma.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #40
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 30% -nál jár a race 07 konvertálása.. tegnap este 5-től.. lehet nem végez estére? Egész biztos,de ha most megszakítom ki tudja mi lesz.
    Elvileg ha megszakad, simán tudja folytatni. De lehet jobban jársz ha lelövöd, unistallálod a Race07-et és letöltöd újra. Csak azt!
    Nem tudom milyen neted van de lehet gyorsabb ha leszedi mert valami ott nagyon el van akadva.
    Maga a Race07 nekem lejött kb 25-30 perc alatt. Szinte max sávszélen húzta.

    Nekem is szedi a hiányzó dolgokat, az STCC II-t is, reménykedhetünk...

    Nem hagyjuk magunkat!!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 28. 14:52.


  16. #41
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg ha megszakad, simán tudja folytatni. De lehet jobban jársz ha lelövöd, unistallálod a Race07-et és letöltöd újra. Csak azt!
    Nem tudom milyen neted van de lehet gyorsabb ha leszedi mert valami ott nagyon el van akadva.
    Maga a Race07 nekem lejött kb 25-30 perc alatt. Szinte max sávszélen húzta.



    Nekem is szedi a hiányzó dolgokat, az STCC II-t is, reménykedhetünk...
    40/20 -as elvileg letöltök mindent fél óra alatt.. lehet az lesz lelövöm.. lesz egy race install 4 is Hurrá!

    ugyanaz.. nahh letöröltem az egészet mappástól , kiegészítőstől és leszedem újra.. szeretlek steam..

    hát most sem jobb.. elkezdi tölteni 4.2 MB/sec és 3-5 % -nál megáll , felfüggeszt.. tölt megáll.. és így tovább.. A plazat 150 MB kb. 23 % -nál jár.. gondolom megroggyant a szerverük.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 08. 28. 09:49.

  17. #42
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Én meg örültem, hogy nekem semmit nem ír ki, erre akarom elindítani a játékot és akkor írja.

    Kíváncsi leszek mi lesz....

    Update1: 15 perce 100% a konvertálás...
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 08. 28. 11:08.


  18. #43
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Én most dolgozom, de ebéd után lesz alkalmam géphez ülni, hogy életet leheljek a játékba. Elvileg tegnap átkonvertált mindent, de a Race07-en kívül semmi nem indult (tehát az STCC2, stb). Megpróbálom (bár ugye nem szeretek ekecselni), amit prost írt. Továbbá találtam a Steam fórumon is megoldást, ezt: Possibility 1
    The new installation will create a new directory in your "Own Data" that is called "Race 07 Install X" (X is a number). Open Gameinstalldir.ini and copy the path of installation. Open now the Gameinstalldir in the old Race07 Directory and paste the path in the correct position. All your settings and setups should be back.
    Possibility 2 - The easy way
    Just start Race07 one time and create a new profile (could be with your old name). Afterwards you copy all data from your old race07 directory to the new one and if you choosen another profile name rename the .PLR.

    Fűszerként, hogy mennyire nevetséges a Steam hozzállása... A "frissítés" elején (és nekem így csinálta) létrehozott egy race mappát. A hozzászólások között jeleztek nekik, hogy bocs, de volt (és van) egy olyan játék, az előd, ami a race névre hallgatott, így akadás lesz. Erre gyorsan reagáltak, hogy oké, akkor egy race07 mappát fogunk generálni helyette.... Én most nem tudom engem mi vár, mert race mappát láttam a gépemen, de pl. Install2-t még nem. Félek, hogy ebből gyalu lesz. Még jó, hogy a netem amúgy nem lassú, de szerintem szerver oldalon "bottleneck" lesz. Hogy estig ebből mi lesz....?

  19. #44
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    akinek konvertálja és megakad túrja le és töltse le újból azt már nem konvertálja ,hanem egyből jó jön le. Az is megakad néha ,de nekem lejött most azért 5.2/MB al..

  20. #45
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én most dolgozom, de ebéd után lesz alkalmam géphez ülni, hogy életet leheljek a játékba. Elvileg tegnap átkonvertált mindent, de a Race07-en kívül semmi nem indult (tehát az STCC2, stb). Megpróbálom (bár ugye nem szeretek ekecselni), amit prost írt. Továbbá találtam a Steam fórumon is megoldást, ezt: Possibility 1
    The new installation will create a new directory in your "Own Data" that is called "Race 07 Install X" (X is a number). Open Gameinstalldir.ini and copy the path of installation. Open now the Gameinstalldir in the old Race07 Directory and paste the path in the correct position. All your settings and setups should be back.
    Possibility 2 - The easy way
    Just start Race07 one time and create a new profile (could be with your old name). Afterwards you copy all data from your old race07 directory to the new one and if you choosen another profile name rename the .PLR.

    Fűszerként, hogy mennyire nevetséges a Steam hozzállása... A "frissítés" elején (és nekem így csinálta) létrehozott egy race mappát. A hozzászólások között jeleztek nekik, hogy bocs, de volt (és van) egy olyan játék, az előd, ami a race névre hallgatott, így akadás lesz. Erre gyorsan reagáltak, hogy oké, akkor egy race07 mappát fogunk generálni helyette.... Én most nem tudom engem mi vár, mert race mappát láttam a gépemen, de pl. Install2-t még nem. Félek, hogy ebből gyalu lesz. Még jó, hogy a netem amúgy nem lassú, de szerintem szerver oldalon "bottleneck" lesz. Hogy estig ebből mi lesz....?
    Az install 2 a dokumentumokban van. Nekem elég volt bezárni a megakadt ablakot, és újra indítani a játékot (felénél kellett is). Így is rendben lett minden.

    Most viszont végre megjött az új kártyám, végre látni is fogok.


  21. #46
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg örültem, hogy nekem semmit nem ír ki, erre akarom elindítani a játékot és akkor írja.

    Kíváncsi leszek mi lesz....

    Update1: 15 perce 100% a konvertálás...
    Hát nyomj rá okét

    A megoldás: a konvertálás abból áll, hogy az eddigi .gfc fájlokból kibontja a cuccot a Gamedata, UIData és társaiba, mintha modként tetted volna fel. Gyakorlatilag az offline mappaszerkezetével megegyező módon. Ha valakinek hiányzik indítás után pld. a GTR-Evo (mint nekem), vagy STCC2, mint Petinek, az egyszerűen indítsa el azt is a Steam ablak->Könyvtár->Minden játék, vagy az óra melletti Steam ikon/panel felső részén, a kedvenceknél. Minden kiegészítőt és a Race07 alapot el kell indítani külön-külön! Vagy új telepítés.
    Az első indítás után létre kell hozni az új profilt amit kér, majd a játékból kilépve a dokumentumokban egyszerűen áthelyezni a régi (RACE 07, vagy RACE 07 instal X ) tartalmát az újba, felülírva. (kivéve GameInstallDir.ini !! )

    A Dedicated Servert is el kell indítani egyszer, figyelem, a dokumentumokban új mappát hoz létre magának az is, instal x+1 néven. Az eljárás hasonló mint a játék-profilnál.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2013. 08. 28. 11:35.

  22. #47
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Üzenetek
    731
    Akinek gyors nete van én mindenképpen a gyalut javaslom. Visszadobálod ami most kell, aztán a többit majd ráér.
    Nekem nagyon gyorsan megcsinálta és igen, eleve jól tölti le, nem fog utána konvertálni.
    Egy pozitívumot látok eddig, sokkal de sokkal gyorsabban betölti a RaceOn-t. 2-3 másodperc, szemben az eddigi 20-al!

    Az Install 2 mappát a Dokumentumokban hozza létre. Kimentesz mindent, letörölsz mindent és simán egy Race07-et fog létrehozni.
    Megcsinálod a profilod, kilépsz, bemásolod a cuccokat és megy!
    Arra figyeljetek hogy GameInstallDir.ini ugye megváltozik, azt nehogy felülírjátok a régivel, mert akkor nem fog működni. (akkor nem látja a profilod)
    Gyakorlatilag a config.ini kell, a CustomSkins plusz a UserData-ban a "neved", a ControlSet és a CarSetups.

    Tegnap este elb@szva, mai nap elb@szva... lehet tudni Szabi hogy kb mikorra várható a szerver? (ha lesz egyáltalán)
    Tudom hogy gyakorolhatunk offline is, de egyik játékmód sem olyan mint az online viszonyok. (ez is mekkora f@szság)


  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Most megy már valakinek, minden pöpecül? Problémákat, szuper konvertálásokat megoldották? Nem lesz több toldás foldás?
    Mert nemakarok úgy járni mint tavalyi hasonló esetnél hogy mire az egészet újraraktam, addigra pont visszalett csinálva, és újfent kezdhettem az egészet elölröl. Ki szeretnék maradni a ki-be másolgatásból, mert már így is örültem hogy ment minden. Már így is több RaceInstall könyvtáram volt, sokféle skinnel meg, modokkal, egyebekkel. Egyszer, de csak egyszer vagyok hajlandó újrarakni az egészet.
    grrr

  24. #49
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most megy már valakinek, minden pöpecül? Problémákat, szuper konvertálásokat megoldották? Nem lesz több toldás foldás?
    Mert nemakarok úgy járni mint tavalyi hasonló esetnél hogy mire az egészet újraraktam, addigra pont visszalett csinálva, és újfent kezdhettem az egészet elölröl. Ki szeretnék maradni a ki-be másolgatásból, mert már így is örültem hogy ment minden. Már így is több RaceInstall könyvtáram volt, sokféle skinnel meg, modokkal, egyebekkel. Egyszer, de csak egyszer vagyok hajlandó újrarakni az egészet.
    grrr
    Hát én mindegyik modra külön rámentem hogy játék, átkonvertálta mindegyiket. A dokumentumokba átmásoltam a cuccokat az install 2-be (bár véletlen a gameinstaldir.ini-t is felülírtam, de csak annyi hogy átirod benne a usernevedről commonra az elérési utat) el is indul ( tényleg sokkal gyorsabban mint eddig ) és bár a főképernyő alján csak az stcc-t írja meg a crown plaza-t mint kiegészítő, az autóválasztásnál nekem ott van az összes race on-os stcc2-es kocsi ugyanúgy. Nekem lassú se volt szóval annyira nem gáz. Csak a lényeg, hogy minden kiegészítőt külön indítass el vele, bár egyszer valamelyiknél kiírta a konvertálásnál, hogy connection timeout, de után gyorsan megcsinálta.


  25. #50
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    egy a bökkenő.. nem látja a nem gyári pályákat.. és most csak a common mappa van és abban a locationban nem látja.. 5let?

    szerk: eltűntek a pályákból a fájlok :O bemásolom újból meglátjuk mi sül ki belőle..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 08. 28. 12:22.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •