Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (145 összesen)

Téma: HTCM6 - Őszi szezon

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    56
    Üzenetek
    1.471
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Hiányzik pl ami régen volt. Mindenki jelezte 1 topicba h nevez a szezonra. És miután beírta magát, azt az admin az első HSZben beírta. Én is a WTCC classra szavaztam, azt hittem h lesz megint ilyen jelentkezési rendszer.
    Én úgy emléxem csak a csapatnevezések lettek előre leadva, az egyéni nem. Egyébként kezdem az hinni, van 10 elkötelezett induló, meg kb 20, aki a többire vár. Ebből viszont az fog kisülni, hogy mivel nem tudtok egymásről, így megint nem leszünk, csak páran. Indíthatnál egy ", neveznék de bizonytalan vagyok " topikot, hogy kiderüljön, kik várnak még a háttérben.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Az a baj, h így látva h 7 ember prequalozott, ez elég szegényes Így meggondolandó, h fizessek tagságot, lásd előző szezon Én aki a középmezőnybe való vagyok, a top5ben voltam...
    Ezt így nem látom jónak, h nevezzek Sorry
    Pisti, a szervertagságod szeptember végig érvényes, nem kell semmit fizetned, csak felmenni a szerverre, aztán tolni pár kört. Nagyon remélem, hogy nem mindenki egymásra vár a prekvalozással, aki kicsit is kacérkodik a gondolattal, hogy indul, az igenis menjen fel a szerverre és mutassa meg magát, hogy a többiek is lássák, hogy gyűlik a nép!

Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom azért nem prequalozik szinte senki, mert a szokott helyen a nyári bajnokság preq-je van még mindig.
    Ugye nem mondjátok komolyan, hogy az a gond, hogy egy link nincs bekötve még a menüben? Itt a prekval: www.gtr-masters.hu/prequal/HTCM6 (ma vagy holnap már a helyén lesz)

Hiányzik pl ami régen volt. Mindenki jelezte 1 topicba h nevez a szezonra. És miután beírta magát, azt az admin az első HSZben beírta. Én is a WTCC classra szavaztam, azt hittem h lesz megint ilyen jelentkezési rendszer.
    Tessék, itt a topik, lehet bele írni:
    HTCM6 - Csapatnevezés

Srácok, ne egymásra várjatok, hanem toljátok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 11. 20:25.

Jaczkó Róbert Regisztrált
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    128
    Feliratkozom én is prekvalra hamarosan, csak windows és némi program-telepítés van hátra.

Kóródi István Versenyző speedr logója
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    OMG ez a pálya gyári? Mi ez a hullámvasút? Nah majd mindjárt nézek valamit h kell itt menni
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "

Cuore Sportivo!

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Eddig, úgy néz ki a GTL-ben jól muzsikál a netem (kopp, kopp). Remélem a Race-ben is jó lesz. Én szeretnék itt is menni, de a munkám olyan, hogy 3 hetente készenlétes vagyok, ez okozhat olyat, hogy nem tudok 100%-ban indulni (ez nyilván a GTL-re is vonatkozik). Ha időm engedi (na meg a netem), akkor tuti itt leszek.

A mostani prequal-on látszik, hogy "béta" (nem frissül), de gondolom rend lesz nem sokára.

A pályát nem ismertem, de számomra igen nehéznek tűnik. Dobál, mint egy vadló. Hogy fogok ezen 28 kört menni autótörés nélkül (és akkor remélem, hogy csak a sajátom), azt még nem tudom, de gyakorlok.

Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye nem mondjátok komolyan, hogy az a gond, hogy egy link nincs bekötve még a menüben? Itt a prekval: www.gtr-masters.hu/prequal/HTCM6 (ma vagy holnap már a helyén lesz)
    Szabi! Tán valamelyik gumi gyártónak tesztelsz, hogy minden autóval mentél egy "utolsó időt" ?!

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Tán valamelyik gumi gyártónak tesztelsz, hogy minden autóval mentél egy "utolsó időt" ?!
    Azt néztem, hogy frissül-e a prekval, nekem gond nélkül minden autóval futott körömet 30 mp-én belül kiírta.

Meg az STCC2-es kocsik pontos elnevezéseit is vizsgáltam, mert a prekvalhoz mind a 44 típust külön regisztrálnunk kell az adatbázisban, ami azért melós..

Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt néztem, hogy frissül-e a prekval, nekem gond nélkül minden autóval futott körömet 30 mp-én belül kiírta.

Meg az STCC2-es kocsik pontos elnevezéseit is vizsgáltam, mert a prekvalhoz mind a 44 típust külön regisztrálnunk kell az adatbázisban, ami azért melós..
    részvétem...

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Készüljetek fel mert az összes pálya hullámvasút jellegű
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Szerzek papírzacskót. Na meg CASCO-t kötök.

Kóródi István Versenyző speedr logója
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    39
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerzek papírzacskót. Na meg CASCO-t kötök.
    Meggondolandó az FWD Itt olyan tömegbalesetek lesznek, meg dobál mint az állat
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "

Cuore Sportivo!

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Meggondolandó az FWD Itt olyan tömegbalesetek lesznek, meg dobál mint az állat
    Akkor inkább lassan megyek.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Kedves versenyzők!

Tölthető a HTCM6 Ősz - Pályapack, megtaláljátok a honlapon a Letöltések --> Kiegészítők --> Race07 menüben, telepítési információk a RAR-ban.

További jó hír, hogy bekötésre került a WTCC menü a GTR-Matsers.hu főoldalon és elérhető a Szabályzat, a Versenynaptár, a Ponttáblázat és Prekvalifikáció

Emellett kihirdetésre került az elkészült egyedi Skinek beküldési módja is:
    HTCM6 - Skinhasználat
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 12. 00:41.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Na, úgy látszik kezd alakulni a mezőny , akinek van tavalyi tagsága (első futamon még érvényes) az mindenképpen jöjjön, aki meg ROOKIE az ne sajnálja azt az 500-ast, csapjunk egy jó kis bulit!

Szeretnénk kérni, hogy a hétvége folyamán rendeződjetek csapatokba, egyezzetek meg az autóban, találjatok ki csapatnevet és gyakoroljatok!

A skinekkel ráértek később is törődni, mivel a 2., vagy a 3. futam előtt lesz még egyszer lehetőség módosítani a festéseken, vagy beküldeni őket, most inkább gyakoroljatok!

Várkonyi Tibor Regisztrált
    Üzenetek
    194
    Sziasztok.

Akkor én is csatlakozom.Csak az STCC2 hiányzik még de hamarosan az is megérkezik és indulhat a móka.
    A szokásomhoz híven most is Honda-val fogok indulni.
    Kormányra fel.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Kedves versenyzők!

Holnap indul útjára a HTCM6 bajnokság az első futammal, ne felejtsetek el nevezni a prekvalifikácóban legkésőbb a szerda este 20:00-ig!

A
    szabályzat alapos ismerete és betartása minden résztvevő számára kötelező, valamint mindenki telepítse fel a futam előtt a HTCM6 Pack-et, valamint a HTCM6 Skinpacket!

A
    csapatbajnokságról se feledkezzetek el, még mindig több csapat van 2. illetve 3. csapattag és csapatnév nélkül, javaslom a prekval segítségével keressetek azonos/hasonló autóval induló csapatársakat és mielőbb állapodjatok meg a formaságokban!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 19. 00:31.

Fazekas Árpád Szervertag 2020
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Abszolult! A skandinávoknak földgyalut.

Dudás István Regisztrált Koles logója
    Üzenetek
    36

Hogy mi a gázblömbe?

Felettem a kérdést máshol is, de szerintem csak itt kellett volna:
    Lemaradtam valamiről
    Segítsetek kérlek, a szerver azt mondja, hogy:
    "a játék nem érhető el, a host frissített, vagy módosított játékot futtathat."
    Na nekem úgy 1 hónapja volt az utolsó frissítésem, ami belecsapott mindenbe, újraraktam frissítettem, és azóta csak az stcc2 alól fut el de ott meg van minden, szóval nemigazán tudom, hogy mi van.

Előre is köszi.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.142
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Felettem a kérdést máshol is, de szerintem csak itt kellett volna:
    Lemaradtam valamiről
    Segítsetek kérlek, a szerver azt mondja, hogy:
    "a játék nem érhető el, a host frissített, vagy módosított játékot futtathat."
    Na nekem úgy 1 hónapja volt az utolsó frissítésem, ami belecsapott mindenbe, újraraktam frissítettem, és azóta csak az stcc2 alól fut el de ott meg van minden, szóval nemigazán tudom, hogy mi van.

Előre is köszi.
    Szia, vmit valószínűleg mégsem jól csináltál, javaslom szedjél le mindet szőröstül-bőrüstül, a Steam-et is adott esetben és 0-ról rakjál újra mindent + a HTCM6 packet + a skineket és más modot ne tegyél fel.

Deák Krisztián Versenyző
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    55
    Sziasztok!

Sajnos a legutóbbi futamhoz hasonlóan a következő futamon sem tudok részt venni. Ez mondjuk az eddigi köridőimet elnézve nem nagy veszteség. Remélem 17.-én már én is rajthoz tudok állni! Addig meg csak körözgetek a pályákon és megpróbálom ellesni a trükköket az élmenőktől.

Ugrai Bálint Regisztrált
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    45
    Üzenetek
    17
    Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy belépek a szerverre, de egyből kidob a játék főmenüjébe és a következő üzenet jelenik meg: "Szerver Lekapcsolása: Lehetséges csalás miatt kirúgva"

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

Ugrai Bálint Regisztrált
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    45
    Üzenetek
    17
    A probléma elhárítva . Köszönöm Prost!

Várhegyi Sándor Regisztrált
    Üzenetek
    55

Jelentkezés

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni az őszi bajnokságra, de előtte ellenőrizzétek le légy szíves, hogy megérkezett-e a szerverdíj.

A segítségeteket előre is köszönöm.

Üdvözlettel:

Várhegyi Sándor/Saaba

Mészáros Gábor Szervertag 2019
    Életkor
    46
    Üzenetek
    125
    Idézet Eredetileg PoooL írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy belépek a szerverre, de egyből kidob a játék főmenüjébe és a következő üzenet jelenik meg: "Szerver Lekapcsolása: Lehetséges csalás miatt kirúgva"

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

Helló !

Én is ezzel a problémával küzdök. Mi a megoldás?

Köszönöm a segítséget, előre is.

Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    32
    Üzenetek
    514
    Mielőtt gond lett volna a szerverrel, a fórumba, azt hiszem Wega, belinkelt egy filet, amit be kellett másolni a gamedata mappába, az a hozzászólás elveszett így most nem lehet megtalálni és gondolom azt nem is töltöttétek még le. Nekem is ez a problémám amúgy, engem is egyből kilök a szerver, amiatt a file miatt mert nekem sincs bemásolva

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •