Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (145 összesen)

Téma: HTCM6 - Őszi szezon

  1. #76
    Ugrai Bálint Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 08.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    17
    Sziasztok!

    Úgy látom, akkor nem csak nálam volt ez a hiba, én Prost-tól kaptam a megoldást
    és gondolom ez működik majd mindenkinél:

    Ezt a fájlt kell bemásolni a pálya mappájába és felülírni a régit vele:

    http://www.gtr-masters.hu/download/a...ungaroring.zip

  2. #77
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg PoooL írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Úgy látom, akkor nem csak nálam volt ez a hiba, én Prost-tól kaptam a megoldást
    és gondolom ez működik majd mindenkinél:

    Ezt a fájlt kell bemásolni a pálya mappájába és felülírni a régit vele:

    http://www.gtr-masters.hu/download/a...ungaroring.zip
    Köszi a gyors választ, így már működik )

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Saaba írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék jelentkezni az őszi bajnokságra, de előtte ellenőrizzétek le légy szíves, hogy megérkezett-e a szerverdíj.

    A segítségeteket előre is köszönöm.

    Üdvözlettel:

    Várhegyi Sándor/Saaba
    Megjött, nézd meg a sátuszod


    Ami a hungaroringi pálya javítást és topikokat illeti, még nem volt időnk újra kiírni őket, tekintve, hogy pár órája javult meg a fórum és nem tudjuk még, hogy nem omlik-e megint össze...

    Kis türelmet kérnénk, amíg a fórum kérdés stabilizálódik...

  4. #79
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Kedves Szervezők!

    Érdeklődnék, hogy lehetséges-e autót váltani most a szezonon belül? Ahogy olvastam, nullázással járna, de az az igazság, hogy valahogy hadilábon állok az autóval. Jelenleg BMW 320si E90 Seq STCC autóval vagyok. A helyzet az, hogy ősszel az első futam előtt nem igazán volt időm gyakorolni, a fórumot böngészve választottam a Seq-es BMW-t. Mindenképp BMW-vel mennék továbbra is és kipróbálva a hetekben az autókat egyszerűen az STCC2-es 2009-es BMW 320si-t sokkal jobbnak érzem és könnyebben tudom beállítani.
    Tehát a kérdésem, kivetelezhető-e a váltás és akkor mivel járna? Illetve, gondolom ez esetben a skin-t nem tudom átvinni, hiszen akkor új skinpacket kellene kiadni...

    Köszi

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Szervezők!

    Érdeklődnék, hogy lehetséges-e autót váltani most a szezonon belül? Ahogy olvastam, nullázással járna, de az az igazság, hogy valahogy hadilábon állok az autóval. Jelenleg BMW 320si E90 Seq STCC autóval vagyok. A helyzet az, hogy ősszel az első futam előtt nem igazán volt időm gyakorolni, a fórumot böngészve választottam a Seq-es BMW-t. Mindenképp BMW-vel mennék továbbra is és kipróbálva a hetekben az autókat egyszerűen az STCC2-es 2009-es BMW 320si-t sokkal jobbnak érzem és könnyebben tudom beállítani.
    Tehát a kérdésem, kivetelezhető-e a váltás és akkor mivel járna? Illetve, gondolom ez esetben a skin-t nem tudom átvinni, hiszen akkor új skinpacket kellene kiadni...

    Köszi
    Szia, BMW témához nem tudok hozzászólni, ebben Prost a nagy szakértő, de szerintem azt fogja mondani, hogy nincs köztük szignifikáns különbség.

    Egyébként a kocsiváltás pont nullázással és technikai okokból a skin elvesztésével jár, ha így döntesz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 11. 22. 00:37.

  6. #81
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, BMW témához nem tudok hozzászólni, ebben Prost a nagy szakértő, de szerintem azt fogja mondani, hogy nincs köztük szignifikáns különbség.

    Egyébként a kocsiváltás pont nullázással és technikai okokból a skin elvesztésével jár, ha így döntesz.
    Akkor le se írom, hogy nincs köztük szignifikáns különbség. És tényleg, egyforma gyorsak, a 09-es gép valamivel kezesebb és a setupolásra is másképp reagál, ahogy a többi 5 sebességes is. Ha valaki ennek ellenére mégis sokkal jobbnak érzi egyik vagy másik gépet, az egy szerencsés véletlen és persze azt kell használni akkor.
    Egyébként azután, hogy tavaly a 09-essel mentem, idén a seq-kel mentem volna, ha maradok az RWD-nél. Aztán úgy döntöttem, hogy inkább az FWD-t próbálgatom.

  7. #82
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor le se írom, hogy nincs köztük szignifikáns különbség. És tényleg, egyforma gyorsak...
    Értem. Nehéz ügy ez. A seq-el valahogy nem találom az összhangot. Nem tudom úgy beállítani az autót, hogy úgy viselkedjen, ahogy az esetleg az én vezetési stílusomhoz passzolna. A 09-essel ez megtörtént valamilyen szinten. Sőt, kipróbálva a két autót full ugyanolyan beállítással, teljesen máshogy viselkedik.
    Mindenesetre egyenlőre nem kavarok az autóváltással. De elképzelhető, hogy meghajtom a további pályákon a 09-es gépet is a prekval alatt és ha egyértelműen valami csúnya különbség jön ki, akkor majd visszatérek erre a témára.

  8. #83
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Értem. Nehéz ügy ez. A seq-el valahogy nem találom az összhangot. Nem tudom úgy beállítani az autót, hogy úgy viselkedjen, ahogy az esetleg az én vezetési stílusomhoz passzolna. A 09-essel ez megtörtént valamilyen szinten. Sőt, kipróbálva a két autót full ugyanolyan beállítással, teljesen máshogy viselkedik.
    Mindenesetre egyenlőre nem kavarok az autóváltással. De elképzelhető, hogy meghajtom a további pályákon a 09-es gépet is a prekval alatt és ha egyértelműen valami csúnya különbség jön ki, akkor majd visszatérek erre a témára.
    Ha komolyan gondolod a váltást, akkor szánj rá pár napot és hajtsd meg mindkét gépet egy olyan pályán, amit jól ismersz és konstans köröket tudsz menni rajta (én Brno-t használom ilyen tesztre). Így ki fog jönni látványosan a különbség - ha van - és akkor nem hozhatsz elhamarkodott döntést, amit később bánnál.

  9. #84
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Hi!
    Néztem az őszre választható autókat, nincs tervbe, hogy esetleg tavaszra visszakerül a repertoárba a Vauxhall Vectra? Igazából gyári addon.

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Néztem az őszre választható autókat, nincs tervbe, hogy esetleg tavaszra visszakerül a repertoárba a Vauxhall Vectra? Igazából gyári addon.
    ha van rá konkrét igény visszatesszük...

  11. #86
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ha van rá konkrét igény visszatesszük...
    Ha egy ember kimeríti az igény fogalmát,akkor fogjuk rá!Én gurulnék vele tavasszal például.

  12. #87
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Koródi úr esetén tanulva, ha lehetséges akkor a versenybírák indulás elött mindig ellenőrízzék ki-hogy indul a rajtrácsról, mert visszanézve az esetet, így bele lett nyúlva a versenybe (1-2 futam is). Nemtudom van-e spectator mód a szerver oldalon, kell +1 fő aki nézi az URH-sokat (főleg ha többen vannak)

  13. #88
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Koródi úr esetén tanulva, ha lehetséges akkor a versenybírák indulás elött mindig ellenőrízzék ki-hogy indul a rajtrácsról, mert visszanézve az esetet, így bele lett nyúlva a versenybe (1-2 futam is). Nemtudom van-e spectator mód a szerver oldalon, kell +1 fő aki nézi az URH-sokat (főleg ha többen vannak)
    Én úgy emlékeztem, hogy Istvánnak volt URH-ja, de nem voltam biztos a dologban, a cheatstop miatt meg nem igazán akartam erről kérdezni, meg utána nézni, nem szokásom más dolgával foglalkozni. Nem tudom mi lenne a megoldás, mert ezek szerint csak jó lett volna szólni.


  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Koródi úr esetén tanulva, ha lehetséges akkor a versenybírák indulás elött mindig ellenőrízzék ki-hogy indul a rajtrácsról, mert visszanézve az esetet, így bele lett nyúlva a versenybe (1-2 futam is). Nemtudom van-e spectator mód a szerver oldalon, kell +1 fő aki nézi az URH-sokat (főleg ha többen vannak)
    Sajnos erre nincs kapacitásunk a futamok előtt, mivel mi is indulunk a versenyeken.

    Aki egy adott futamon nem tölti le a kiszabott büntetését, azt a szabályzat szerint diszkvalifikáljuk utólag az eredményből, ahogyan Kórodi Pisti birmingham-i első futamos eredménye is törlésre került.

  15. #90
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Nyilván kapacitás kérdése, de talán hasznos lenne ha nem aznap kerülnének ki a büntetések, hanem néhány nappal a futam előtt.
    Vagy ez direkt van hogy ne legyen belőle esetleges reklamálás?
    Csak kérdezem, nyilván nem két perces munka mindent megvizsgálni és igazságos ítéletet hozni.

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván kapacitás kérdése, de talán hasznos lenne ha nem aznap kerülnének ki a büntetések, hanem néhány nappal a futam előtt.
    Vagy ez direkt van hogy ne legyen belőle esetleges reklamálás?
    Csak kérdezem, nyilván nem két perces munka mindent megvizsgálni és igazságos ítéletet hozni.
    Ez kapacitás kérdése, minden alkalommal szeretnénk korábban kihirdetni a büntetéseket, de ez sajnos sokszor nem sikerül.

  17. #92
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    cheatstop


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    diszkvalifikáljuk utólag az eredményből, ahogyan Kórodi Pisti birmingham-i első futamos eredménye is törlésre került.
    Igen, látom hogy késöbb DQ-t kapott az elsőre, de sajnos így is marad szilánk a gépezetben. Nevezetesen az első futamon 5 helyről 8 lett, és emiatt a második futamon 1. helyről indult, és 2. lett. Nem folytatom hogy mi lett volna ha, remélem látjátok hogy nem 100-as a dolog. A legjobb megoldás a megelőzés.

  18. #93
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Sorry ha belerontottam a levesbe. De sajna én is melóból csoda, h beestem a futamra, nem néztem topicot. De 1 kicsit fáj ez a sok HA. Ha Prost előző futamon nem nem jön belém akkor nem pördülök meg, nem szerencsétlenkedek a pályán szélén etc etc etc.... Ésnem kapok DQ-t. A másik, h birminghamen, ugyanúgy meg lettem büntetve, nemtom láttad e h megint Prostal ütköztem. Így is az utolsó helyről jöttem fel, úgy végig ellenkormányoztam egyenesben! De ha ennyire zavarok itt akkor nem indulok több futamon. Ámen.
    Utoljára módosította: speedr; 2012. 11. 27. 01:00.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  19. #94
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jól van na. Csalni sem ér.


  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry ha belerontottam a levesbe. De sajna én is melóból csoda, h beestem a futamra, nem néztem topicot. De 1 kicsit fáj ez a sok HA. Ha Prost előző futamon nem nem jön belém akkor nem pördülök meg, nem szerencsétlenkedek a pályán szélén etc etc etc.... Ésnem kapok DQ-t. A másik, h birminghamen, ugyanúgy meg lettem büntetve, nemtom láttad e h megint Prostal ütköztem. Így is az utolsó helyről jöttem fel, úgy végig ellenkormányoztam egyenesben! De ha ennyire zavarok itt akkor nem indulok több futamon. Ámen.
    Pisti, itt most nem rólad van szó, hanem magáról a rendszerről... ne vedd magadra

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, látom hogy késöbb DQ-t kapott az elsőre, de sajnos így is marad szilánk a gépezetben. Nevezetesen az első futamon 5 helyről 8 lett, és emiatt a második futamon 1. helyről indult, és 2. lett. Nem folytatom hogy mi lett volna ha, remélem látjátok hogy nem 100-as a dolog. A legjobb megoldás a megelőzés.
    Pisti megválaszolta a kérdést, utolsó helyről jött fel 8.-iknak.

    Egyéb iránt sincs hiba a gépezetben, tekintve, hogy mindenképpen rosszabbul jár ha elvesszük az első futamon szerzett pontjait, mintha szépen letölti a büntetését, számolj csak utána...

  21. #96
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry ha belerontottam a levesbe. De sajna én is melóból csoda, h beestem a futamra, nem néztem topicot. De 1 kicsit fáj ez a sok HA. Ha Prost előző futamon nem nem jön belém akkor nem pördülök meg, nem szerencsétlenkedek a pályán szélén etc etc etc.... Ésnem kapok DQ-t. A másik, h birminghamen, ugyanúgy meg lettem büntetve, nemtom láttad e h megint Prostal ütköztem. Így is az utolsó helyről jöttem fel, úgy végig ellenkormányoztam egyenesben! De ha ennyire zavarok itt akkor nem indulok több futamon. Ámen.
    Ne szórakozz má'...akinek kinek fogok legközelebb nekimenni?

  22. #97
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    István. Nem ellened vagyok. Pontok, minden, maradhatnak. Nemkell visszamenni a multba, csak jelen esetből ha lehet tanuljunk. A szabályokat szeretném még korrektebbé, tisztábbá tenni. Fordítsd meg a szerepeket, ha máskor pl te keverednél egy nem hátulról induló URH-ssal, egy olyan kocsival küzdenél aki DQ-va van, akkor téged védjen a szabály. Éles, komoly bajnokságról van szó.

    Ha az első futamon valaki DQ-t kap, akkor hogyan rajtolhat a második futamon az élről? Úgy hogy az első futamon szabálysértés miatt, DQ miatt, ki sem jöhetett volna a pályára, fekete zászló, ami azt jelenti hogy nincs mért ideje, a második futamon leghátulról kellene indulnia.

    Igen, az első futamon balesetezett, és hátulról visszakapszkodott a 8 helyre. Ez csak azt mutatja hogy hátulról rajtolva is simán megtudta volna csinálni a bravúrt szabályosan.

    Oké hogy pontügyileg rosszabul járt, mert el lett véve az első futamon szerzett pontja, de más is rosszul járt vele, mindenki aki a nem ott lévő autóval küzdött, az aki a 9.helyen ért be, és nem az élről indulhatott az második futamon.

    Amúgy szerintem az lenne a jó szabály, hogy amelyik futamon véletlen időméréssel elindul egy URH-s, az DQ, és köv futam URH. De legjobb megelőzni.

    Peace

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    István. Nem ellened vagyok. Pontok, minden, maradhatnak. Nemkell visszamenni a multba, csak jelen esetből ha lehet tanuljunk. A szabályokat szeretném még korrektebbé, tisztábbá tenni. Fordítsd meg a szerepeket, ha máskor pl te keverednél egy nem hátulról induló URH-ssal, egy olyan kocsival küzdenél aki DQ-va van, akkor téged védjen a szabály. Éles, komoly bajnokságról van szó.

    Ha az első futamon valaki DQ-t kap, akkor hogyan rajtolhat a második futamon az élről? Úgy hogy az első futamon szabálysértés miatt, DQ miatt, ki sem jöhetett volna a pályára, fekete zászló, ami azt jelenti hogy nincs mért ideje, a második futamon leghátulról kellene indulnia.

    Igen, az első futamon balesetezett, és hátulról visszakapszkodott a 8 helyre. Ez csak azt mutatja hogy hátulról rajtolva is simán megtudta volna csinálni a bravúrt szabályosan.

    Oké hogy pontügyileg rosszabul járt, mert el lett véve az első futamon szerzett pontja, de más is rosszul járt vele, mindenki aki a nem ott lévő autóval küzdött, az aki a 9.helyen ért be, és nem az élről indulhatott az második futamon.

    Amúgy szerintem az lenne a jó szabály, hogy amelyik futamon véletlen időméréssel elindul egy URH-s, az DQ, és köv futam URH. De legjobb megelőzni.

    Peace
    Sztem kár ennyire belemenni ebbe a témába, úgy is csak elvétve fordul elő ilyen, figyelmetlenségből. Aki DQ-zik, az mindenképpen rosszabbul jár, mint ha letöltötte volna a büntetését, így amúgy sem nem éri meg a dolog... és a szervezőknek sincs kapacitása futam közben ezeket az ügyeket menedzselni.

  24. #99
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Szabálykérdésem lenne megint.
    Most kaptam egy olyan büntit hogy levágtam a kanyar csúcsát egy kanyarban, és ez által előztem. Ez így is történt (nem szándékos volt, így sikerült), éreztem a kocsiban hogy ez nem volt épp tiszta. A kérdés, hogy ha ilyenkor, azaz az eset után rövid időn belül visszaengedem a megelőzött autót, akkor elévül/törlődik a büntetésem? (úgy mint F1-ben szokták olykor, megelőzik a büntit)

  25. #100
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szabálykérdésem lenne megint.
    Most kaptam egy olyan büntit hogy levágtam a kanyar csúcsát egy kanyarban, és ez által előztem. Ez így is történt (nem szándékos volt, így sikerült), éreztem a kocsiban hogy ez nem volt épp tiszta. A kérdés, hogy ha ilyenkor, azaz az eset után rövid időn belül visszaengedem a megelőzött autót, akkor elévül/törlődik a büntetésem? (úgy mint F1-ben szokták olykor, megelőzik a büntit)
    A szabályzatban kimondottam óva intenek az ilyen cselekedettől. Az már más kérdés, hogy a mérlegelés miként megy, nem tudom.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •