Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (145 összesen)

Téma: HTCM6 - Őszi szezon

  1. #101
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szabálykérdésem lenne megint.
    Most kaptam egy olyan büntit hogy levágtam a kanyar csúcsát egy kanyarban, és ez által előztem. Ez így is történt (nem szándékos volt, így sikerült), éreztem a kocsiban hogy ez nem volt épp tiszta. A kérdés, hogy ha ilyenkor, azaz az eset után rövid időn belül visszaengedem a megelőzött autót, akkor elévül/törlődik a büntetésem? (úgy mint F1-ben szokták olykor, megelőzik a büntit)
    Jó felvetés! Nem emlékszem ilyen pontra a szabályzatban, de én személy szerint támogatom!

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szabálykérdésem lenne megint.
    Most kaptam egy olyan büntit hogy levágtam a kanyar csúcsát egy kanyarban, és ez által előztem. Ez így is történt (nem szándékos volt, így sikerült), éreztem a kocsiban hogy ez nem volt épp tiszta. A kérdés, hogy ha ilyenkor, azaz az eset után rövid időn belül visszaengedem a megelőzött autót, akkor elévül/törlődik a büntetésem? (úgy mint F1-ben szokták olykor, megelőzik a büntit)
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    A szabályzatban kimondottam óva intenek az ilyen cselekedettől. Az már más kérdés, hogy a mérlegelés miként megy, nem tudom.

    A GTL szabályzatában van ilyen "óva intés", de az némileg más jellegű szakág... itt a HTCM-ben ha időben/fizikailag nem okozol jelentős kárt a versenytársnak és egyből vissza adod a helyet, akkor azt elfogadjuk mint vezeklés...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 11. 28. 20:17.

  3. #103
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha egy ember kimeríti az igény fogalmát,akkor fogjuk rá!Én gurulnék vele tavasszal például.
    ok, azért majd szólj ránk előtte, el ne felejtsük betenni...

  4. #104
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Nem szóltam

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A ponttáblázatot átmenetileg töröltük a honlapról, mivel tartalmazott pár hibát és hamarosan újratöltjük.

    Szóval ne ijedjetek meg, nem vesztek el a pontjaitok...

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A ponttáblázatot átmenetileg töröltük a honlapról, mivel tartalmazott pár hibát és hamarosan újratöltjük.

    Szóval ne ijedjetek meg, nem vesztek el a pontjaitok...
    Elnézést kérek a csúszásért, a ponttáblázatot a napokban igyekszem újratölteni.

  7. #107

    Question Segítség!

    Telepítve van a WTCC,STCC,Race on pack , feltettem a HTCM6 Ősz - Pack
    HTCM6 Ősz - Sinkpack2 -ot.
    A szerverbelépésnél nem enged be a következő üzenetet írja -A játék nem érhető el. A host frissített vagy módosított játékot futtat.
    Nem tudom mi hiányzik vagy mi a gond!Valamit kifelejtettem?

  8. #108
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Tompo írta Hozzászólás megtekintése
    Telepítve van a WTCC,STCC,Race on pack , feltettem a HTCM6 Ősz - Pack
    HTCM6 Ősz - Sinkpack2 -ot.
    A szerverbelépésnél nem enged be a következő üzenetet írja -A játék nem érhető el. A host frissített vagy módosított játékot futtat.
    Nem tudom mi hiányzik vagy mi a gond!Valamit kifelejtettem?
    STCC2?


  9. #109
    Lehet hogy ez a probléma, az nincs fenn, de ha ez hiányzik megszerzem!

  10. #110
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hatalmas Race 07 DLC akciók steam-en!!!


    GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07 2,69€
    STCC The Game 2 – Expansion Pack for
    RACE 07 1,49€
    RACE Injection 4,48€


    Ha valakinek valami hiányzik most érdemes megvenni.
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2012. 12. 21. 13:52.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #111
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas Race 07 DLC akciók steam-en!!!


    GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07 2,69€
    STCC The Game 2 – Expansion Pack for
    RACE 07 1,49€
    RACE Injection 4,48€


    Ha valakinek valami hiányzik most érdemes megvenni.
    Beszereztem egyben, ennyiért nagyon megérte.

  12. #112
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Autó beállításával kapcsolatban van valami ami pályától függetlenül jó, ha egy adott értékre van modósítva / beállítva?

  13. #113
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Januártól indulnék itt (is), autót kellene választanom, melyik lenne javasolt így kezdőként?

  14. #114
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Szerintem Honda, nem a legerősebb autó , de viszont stabil és semleges.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #115
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Januártól indulnék itt (is), autót kellene választanom, melyik lenne javasolt így kezdőként?
    Üdv a csapatban!

    Szeptemberben én is ezzel a kérdéssel álltam itt. Akkor Prost mester az alábbiakat írta:

    "A Honda a legjóindulatúbb az FWD-k között, a Lacetti meg a másik véglet. A Seat, Cruze, Alfa kb félúton a kettő közt. Köridőket tekintve 3 tizeden belül van az összes, pályafüggő, hogy hol melyik a gyorsabb. A BMW-knél a Sec a menő, utána a 07-es, majd a 08-as gép a tempót tekintve. Vezethetősége a Sec-nek a legjobb."

    Ha van gyakorlatod a hátsókerekes technikába, szerintem BMW, (amelyik neked kezesnek tűnik)
    Első kerekesben a TDI szerintem erős, de meg kell szokni az alacsony fordulatot.

    Személyes tapasztalatom: A Honda kezes! Orrtolós, de jól állítható! A Cruze kicsit kevésbé kezes, viszont erősebb. A Hondánál én a 2008-at hajtom, de az STCC2-es Honda kezesebbnek tűnik, meg kell szokni és szerintem az is nagyon stabil vas! a BMW-ből én ha váltanék, akkor "BMW 320si 2009"-re váltanék. Bár én nem vagyok kompetens benne mert még csak ismerkedem a hátsókerékkel, de a Seq-nál stabilabban tudtam vele menni.

  16. #116
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    mindenki leírja a jó kis merdzsót? Az sem rossz verda rwd létére, max nyomatékot magasabb tartományban adja le mint a BMW (ha jól emlékszem 7000nél). Lóerőben meg kb az alfa 2007 szinten van. De mindjárt előkaparom a táblázatot.

    Személyes tapasztalatom az FWD-k közül: Lacetti, Cruze a legerősebbek (TDI-t direkt nem említem mert nem 1 kategória). Cruze stabilabb mint a lacci. Tény h erős a lacetti de nagyon dobálja a fenekét (magasabb szárny ajánlott). Alfa-k Lacetti mögött vannak erőben, de fenék riszában azon a szinten vannak, a gta picit kezesebb, és orrtolósabbak mint a lacci. Honda és a Leon a 2 aranyközépút, a seat picit erősebb. Mondjuk 1 évvel ezelőtt silverstone nat.ban ezredre pontos időt mentem a hondával meg az alfával. Míg a Honda 1-es szárnyal volt az Alfa 3-assal. Ezeket Próbáltam mikor FWDztem. Dicsérik még a Peugot 407-est h nagyon kezes, a 307esről ezt nem lehet elmondani. A Vectrát mondják még a Lacettihez hasonlónak.

    És ÜDV KÖZTÜNK!
    Utoljára módosította: speedr; 2012. 12. 31. 13:10.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #117
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    István. Abból a táblázatból tudnál nekem is adni? (vmi ilyesmit keresgetek régebbről)

    Valaki árulja el hogy a Toledo milyen kocsi a többihez képest? Elötte mindig sima, zöld Leon-al mentem.

    A saját választási preferenciámba sokkalta előrébb van a hang, és a kilátás. TDI-nek a torok hangja valami rémálom. Honda zümmög. Cruze-nak is vmi beteg hangja van. A kilátás meg hogy mennyire látok ki a belső nézetből. Tiszta klausztrofóbia. Kevés matrica legyen a szélvédőn! BMW-ben az A oszlop mivel marhacomb vastagságú, kábé csak jobbra látod a pályát. Nekem ez a két szempont sokkal nagyobb (játék)élményt ad mint +-5 tized.

  18. #118
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    WTCC-STCC.ZIP

    Nem frissítettem, mert az adatok mind1ik kocsinál 1forma ami az stcc2ben szerepel. De szerintem ez nem mérvadó, mert a simbin nem1x hozzányúlt a kocsikhoz. Pl a BMW-t nem 1x "nerf"-elték. A kevés matricát meg te is át tudod dolgozni a photoshopban. Nekem pl az idei BMW-ben belülről nem látszódik a szélvédőcsík.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  19. #119
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Kösz
    Inkább csak elveszek a számok közt. Valami olyasmit lehetne még belerakni hogy HP/KG arány.
    Ésmég szép csendben, sunyiban, hátha nem jár erre senki szilveszterkor, megkérdezném hogy a lóerő, és a nyomaték miben tér el egymástól? Melyik hol számít?

  20. #120
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Full kezdő autónak a Seat Leon, és az STCC2-es Accordot mondanám én is, relatíve ezekkel nem kell vesződni a pályán, szóval a koncentráció nagyrésze a versenyszitukra irányulhat! Jó még a Vauxhall is, bár ez jelenleg nincs a listán, illetve a Toyota, mondjuk ő elég gyenge.

  21. #121
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz
    Inkább csak elveszek a számok közt. Valami olyasmit lehetne még belerakni hogy HP/KG arány.
    Ésmég szép csendben, sunyiban, hátha nem jár erre senki szilveszterkor, megkérdezném hogy a lóerő, és a nyomaték miben tér el egymástól? Melyik hol számít?
    Biztosan jár erre kompetensebb személy nálam, de ha jól tudom (olvastam valahol, valamikor, remélem jól emlékszem) a nyomaték egy adott pillanatban mérhető teljesítményt mutat, míg a lóerő egy bizonyos idő intervallumban mérhető össz. teljesítmény. Pl.: Izomagy (diesel) emel 100 kilót, de azt egy perc alatt csak 4x, tehát 100 Nm a nyomatéka, és 400 lóerős. Szálkás gyerek (benzines) csak 50 kilót nyom, de azt 1 perc alatt 12x, tehát 50 Nm a nyomatéka, de 600 lóerős. Remélem nem mondtam hülyeséget.
    A lényeg, hogy a motor fordulatszáma, nagyban befolyásolja a lóerő értékét.
    Utoljára módosította: Morgo; 2012. 12. 31. 16:29.


  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Jó még a Vauxhall is, bár ez jelenleg nincs a listán...
    Ja igen, majd ne felejtsük el berakni tavaszra, mert ha jól emlékszem Te jelezted, hogy majd szeretnéd hajtani, ugye?

  23. #123
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Mecsoda hasonlatok

    "A lényeg, hogy a motor fordulatszáma, nagyban befolyásolja a lóerő értékét."
    Ezt értem, ez világos. Azért is van a "max hp/rpm"-ben megadva. Ez az amikor a fordulatszámláló kezd kipirulni, akkor adja le a max erőt. De szerintem ezt a kakaót (hp) folyamatosan le tudja adni adott fordulaton, amíg el nem fogy a benzin, tehát mitől fáradna el az izomagy?
    Ezt a súlyemelős példát elég nehezen tudom kocsiba átültetni. Vki vmi élő autós példával jöhetne.
    Pl egy Dragster gyorsulási autónak irtónagy a lóereje, de kicsi a nyomatéka? És mondjuk egy pejvanagy bányajáró teherautónak (emeletesépület nagyságú), kicsi a lóereje, de nagy a nyomatéka?
    Zizi.
    Utoljára módosította: Kettel; 2012. 12. 31. 16:40.

  24. #124
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mecsoda hasonlatok

    "A lényeg, hogy a motor fordulatszáma, nagyban befolyásolja a lóerő értékét."
    Ezt értem, ez világos. Azért is van a "max hp/rpm"-ben megadva. Ez az amikor a fordulatszámláló kezd kipirulni, akkor adja le a max erőt. De szerintem ezt a kakaót (hp) folyamatosan le tudja adni adott fordulaton, amíg el nem fogy a benzin, tehát mitől fáradna el az izomagy?
    Ezt a súlyemelős példát elég nehezen tudom kocsiba átültetni. Vki vmi élő autós példával jöhetne.
    Pl egy Dragster gyorsulási autónak irtónagy a lóereje, de kicsi a nyomatéka? És mondjuk egy pejvanagy bányajáró teherautónak (emeletesépület nagyságú), kicsi a lóereje, de nagy a nyomatéka?
    Zizi.
    1 lamborghini traktor nagyobb súlyt képes elvontatni mint az azonos márkajelű mondjuk aventador. Azért van az h ha a traktornak max gázt nyomsz felemelkedik az eleje Tehát dombon felfelé mondjuk bathurst kigyorson a tdi jobban el fog menni mint mondjuk 1 benzines alfa. Hülye hasonlat de máshogy nem tudom leírni
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  25. #125
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, majd ne felejtsük el berakni tavaszra, mert ha jól emlékszem Te jelezted, hogy majd szeretnéd hajtani, ugye?
    Őőőő, még kitalálom, nálam is dilemma van, hogy mivel menjek

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •