Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (145 összesen)

Téma: HTCM6 - Őszi szezon

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Arrow HTCM6 - Őszi szezon

    Kedves Versenyzők!

    Most hogy nyakunkon az Ősz, meg amúgy is véget ért a nagy sikerű HTCM Nyári Kupa, ideje beizzítanunk a várva várt éles bajnokságot, a HTCM6-ot!




    A versenynaptár összeállításánál a minél izgalmasabb és lendületesebb pályacsomag összeválogatása volt a cél, szerettük volna elhagyni az unalomig ismert hagyományos WTCC pályákat, és egy kis új színt hozni a túraautózás világába... persze azért egy-két "kötelező" elemet megtartottunk, hogy mindenki megtalálja a kedvére való aszfaltcsíkot..



    Újdonság még, hogy idén szakítunk a hosszú, egész éven átívelő bajnokság hagyományával, és két rövidebb 10 - 10 futamból álló versenysorozatot indítunk, természetesen a szokásos szerda esti időponttal. A szerver 24 órában üzemel, lehet gyakorolni és futni a köröket, a honlap minden a szerveren megtett kört rögzít és a legjobb időket megjeleníti a prekvalifikációban. Minden futamra itt kell majd nevezni a verseny előtt legkésőbb 1 órával!

    A szerveren 45 perc időmérő és 3 körös futamok vannak beállítva, hogy az egymás elleni csatát is lehessen gyakorolni a felkészülés alatt!


    Első verseny:
    Szeptember 19. (szerda) 21:00 - Sturup
    Az első verseny topikja: HTCM6 - Sturup

    Második verseny:
    október 3. (szerda) 21:00 - Oulton Park
    A második verseny topikja: HTCM6 - Oulton Park


    Csapatnevezés: HTCM6 - Csapatnevezés (itt lehet csapatársakat keresni!)
    Saját autófestések:
    HTCM6 - Skinhasználat



    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Race07 alap szoftver, valamint Race On, STCC és STCC2 kiegészítők. A Race07 sorozat megvásárolható a Steam-ről, illetve nagyon jó áron beszerezhető a RACE07 + Race On + STCC egy csomagban innen (vagy a Saturn és MediaMarkt polcairól), az STCC2-őt csak Steam-en lehet beszerezni. (a két csomag újonnan 2000 + 2000 Ft)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szervertagság, a GTR-Masters szervereit csak tagok használhatják, szervertagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2012/2013
    • A HTCM6 Ősz - Pálya Pack letöltése
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása! (elsőre nehéz olvasmány, de ez hivatott biztosítani a versenyzők kölcsönös szórakozását és a futamok minőségét)


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.


    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 24. 14:26.

  2. #2
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de ez most miért is tavasz?

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de ez most miért is tavasz?
    Gondoltam pihenjünk rá egy kicsit elôbb, de ha nektek annyira sürgôs...

  4. #4
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Érdekes pályák, remélem jó kis versenyek lesznek, megfelelő létszámmal!

    Kicsit off, de:
    Egy BMW-s csapathoz szívesen csatlakoznék harmadiknak, ha valahol nem telik be létszám!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    További részletekkel egészült ki a kiírás, illetve el elehet kezdeni csapattársakat keresgélni és leadni a nevezéseket.

    A pályacsomag és a szerver egyelőre még nem elérhető, még "szerelünk", ma este, vagy holnap délelőtt elérhető lesz, a prekval pedig várhatóan hétvégén lép működésbe.

    Skineket is el lehet kezdeni gyártani (nem kötelező ), hamarosan közzé tesszük a részleteket, itt van hozzá némi útmutatás: Race07 Skin&Template
    (Az elkészült skin-eket összegyűjtjük, és egy csomagba fogjuk összerakni, ami a GTR-Masters.hu oldalról mint hivatalos HTCM6 skinpack lesz elérhető. Ezt felinstallálva, mindenkinek meg lesz a teljes bajnokság skin-je. Egyedi festéseket nem kell/nem is szabad majd külön felrakni.)


    Illetve itt egy kis segítség még a kezdőknek: Nulláról kezdeni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 06. 09:56.

  6. #6
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Üdv mindenkinek.
    Egy Seat nyergében én is neki vágok a bajnokságnak, remélem a nyári kupához hasonló jó kis csatákban lesz részünk!

    Egy kérdés: saját skint kinek és milyen formában kell elküldeni? Thx.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek.
    Egy Seat nyergében én is neki vágok a bajnokságnak, remélem a nyári kupához hasonló jó kis csatákban lesz részünk!

    Egy kérdés: saját skint kinek és milyen formában kell elküldeni? Thx.
    Ezt a hétvégén még pontosan ki fogjuk hirdetni, ...addig keress magadnak csapattársakat, érdemes a festéseket is majd összehangolni

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Él a GTR-Masters.hu #1 szerver, lehet gyakorolni és futni a köröket!

    45 perces kvalra van állítva, utána 3 körös mini futamok a móka kedvéért!


    Jelszó a szervertagok fórumából elérhető, a prekvalifikáció hétvégén fog működésbe lépni.

  9. #9
    Korán Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    40
    A jelszó a 2012-es résznél van, mert másikat nem találok ?

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg LEON_01 írta Hozzászólás megtekintése
    A jelszó a 2012-es résznél van, mert másikat nem találok ?
    Igen, a jelszóváltás október 1-.én lesz majd csak, mivel addig még érvényes az előző évi tagság...

  11. #11
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Kicsit bajban vagyok... tanulmányoztam az elmúlt bajnokságok eredményeit és nem tudom milyen kocsi mellett tegyem le a voksom. Eddig elsősorban SEAT-al mentem, főleg a Nyári kupa alatt ugye, de amúgy is a kevéske single múltamban is a Seat volt valahogy amit halytottam, elsőkerekes jobban fekszik. Viszont nem tudom partyban tud-e lenni egy pl. 2007-es WTCC Seat a többi kocsival.

    Van valami kiemelkedőbb vas a sok között? Vagy nagyjából egyforma teljesítményűek? Tapasztalat valakinek?

  12. #12
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bajban vagyok... tanulmányoztam az elmúlt bajnokságok eredményeit és nem tudom milyen kocsi mellett tegyem le a voksom. Eddig elsősorban SEAT-al mentem, főleg a Nyári kupa alatt ugye, de amúgy is a kevéske single múltamban is a Seat volt valahogy amit halytottam, elsőkerekes jobban fekszik. Viszont nem tudom partyban tud-e lenni egy pl. 2007-es WTCC Seat a többi kocsival.

    Van valami kiemelkedőbb vas a sok között? Vagy nagyjából egyforma teljesítményűek? Tapasztalat valakinek?
    Ha megnézed a tavalyi évet itt a HTCM-en, akkor láthatod, hogy a legtöbben a Hondát hajtották. Amennyire külföldi fórumokon olvastam, "odakint" noobmobile-ként tartják számon, könnyebb állítólag setupolni, mint a többi FWD-t. Én személy szerint valahogy mindig a Cruze-zal értem el a legjobb időket, így maradok ennél a típusnál. Addig, amíg FWD-k vannak a mezőnyben én is csak FWD-t fogok hajtani, pedig szeretem a BMW-t is, de csak akkor használnám, ha nem lehetne mást. Alfa is jó opció lehet. Nekem közel olyan jó volt, mint a Cruze.

  13. #13
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ha van ilyen, és elvonatkoztatunk a vezetői kvalitásoktól, akkor szerintem a TOP3 a TDi, BMW seq6, és a Cruze.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Itt lehet nézegetni az elmúlt évek eredményeit, kicsit le kell görgetni a Race07 eredményekhez:

    http://www.gtr-masters.hu/archive

  15. #15
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van ilyen, és elvonatkoztatunk a vezetői kvalitásoktól, akkor szerintem a TOP3 a TDi, BMW seq6, és a Cruze.
    Azt mondod jobb a TDI Seat mint a sima? Csak fura nagyon az alacsony fordulatlimit... nem tudom, nem tudom!

    Lehet hogy Hondára kellene váltani? (Sevi nem szimpi)
    Amúgy a Honda miért setupolható könnyebben mint bármelyik másik? Ugyanannyi mindent lehet (kell) állítani mint más autókon nem?

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a Honda miért setupolható könnyebben mint bármelyik másik? Ugyanannyi mindent lehet (kell) állítani mint más autókon nem?
    Úgy érti, könnyebb barátságosabbá tenni az autót, kezesebben viselkedik!

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    HTCM Nyári Kupa 2012 - Seat Leon EuroCup végeredmény:

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post157636

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Él a Prekval, egyelőre ezen a címen elérhető:

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/HTCM6



    Lehet futni a köröket, és elkezdeni csapatokat alakítani!

  19. #19
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    sajnos nincs 4000 ft-om a race on-ra és az stcc-re
    race 07 + stcc 2 nem elég?
    a gtl-ben mekkora az indulók száma? vagy már nem éri meg megvenni?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  20. #20
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos nincs 4000 ft-om a race on-ra és az stcc-re
    race 07 + stcc 2 nem elég?
    a gtl-ben mekkora az indulók száma? vagy már nem éri meg megvenni?
    a GTL-ben tartósan ~25 fő versenyez az éles bajnokságban, tehát érdemes megvenni.

  21. #21
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Bocs srácok de az STCC2 miatt nem indulok mert nincs meg és nem is fogom megvenni. Én anno megvettem a Race07+STCC+RaceOn játékokat de én erre a játékra már egy fillért se áldozok. Sorry.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok de az STCC2 miatt nem indulok mert nincs meg és nem is fogom megvenni. Én anno megvettem a Race07+STCC+RaceOn játékokat de én erre a játékra már egy fillért se áldozok. Sorry.
    Szia, semmi gond nincs ezzel, ezt mindenki maga dönti el, ezt tudtuk előre, hogy a plusz kiegészítők pár embert el fognak riasztani. (..másokat meg pont ez vonz majd)

    Alapvetően abból az elgondolásból indultunk ki, hogy aki játszani, versenyezni akar - és itt a fő hangsúly elsősorban magán az élményen van és a közösségen - az nem fog sajnálni magától 2000 Ft-ot azért cserébe amit itt kap, attól függetlenül, hogy mit gondol a Simbin üzletpolitikájáról, vagy éppen mit nem. A WTCC 2010-et szándékosan nem tettük bele az induló csomagba, mert abban aztán végképp semmi új tartalom nincs, viszont az STCC2 több új típust is felvonultat, ami új színt hozhat bajnokságba.

    Ez itt egy elvi kérdés ezen a ponton (mert azt gondolom nem anyagi), hogy melyik érzés az erősebb benned, az ellenszenv a Simbin üzletpolitikájával szemben, vagy a versenyezni akarás...


    *********
    Viszont azt szeretném mindenki felé előrevetíteni, hogy a jövőben a hagyományos "boltban egyszer megveszem és tolom amíg csak meg nem unom" típusú modell már biztosan nem fog sokáig működni, óvatosan szokjon hozzá mindenki a szoftver előfizetésekhez, meg a folyamatosan áramló fizetős DLC tartalmakhoz, mert erre tart a világ, ha szimpatikus ez nekünk, ha nem... (ezt most általában mondom, nem kifejezetten a RAce07 kapcsán és vitát sem szeretnék vele kirobbantani)
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 10. 01:00.

  23. #23
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Él a GTR-Masters.hu #1 szerver, lehet gyakorolni és futni a köröket!

    45 perces kvalra van állítva, utána 3 körös mini futamok a móka kedvéért!


    Jelszó a szervertagok fórumából elérhető, a prekvalifikáció hétvégén fog működésbe lépni.
    A főoldalról továbbra is a nyári kupás preq nyílik meg, valamint tegnap este mentem pár kört a Cruze-zal, de nem ment át az idő és nevezni sem enged.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A főoldalról továbbra is a nyári kupás preq nyílik meg, valamint tegnap este mentem pár kört a Cruze-zal, de nem ment át az idő és nevezni sem enged.
    Szia,a prekval főoldalra való bekötése és a nevezés funkció várhatóan keddtől fog működni, addig innen elérhető:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/HTCM6

    Szummer Tibi Cruze-os ideje látható, szóval furcsa, hogy a tied nem, utánanézünk.. köszi, hogy szóltál! Te a Cruze SkinFix Patch-et már feltetted?
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 10. 07:44.

  25. #25
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bajban vagyok... tanulmányoztam az elmúlt bajnokságok eredményeit és nem tudom milyen kocsi mellett tegyem le a voksom. Eddig elsősorban SEAT-al mentem, főleg a Nyári kupa alatt ugye, de amúgy is a kevéske single múltamban is a Seat volt valahogy amit halytottam, elsőkerekes jobban fekszik. Viszont nem tudom partyban tud-e lenni egy pl. 2007-es WTCC Seat a többi kocsival.

    Van valami kiemelkedőbb vas a sok között? Vagy nagyjából egyforma teljesítményűek? Tapasztalat valakinek?
    A Honda a legjóindulatúbb az FWD-k között, a Lacetti meg a másik véglet. A Seat, Cruze, Alfa kb félúton a kettő közt. Köridőket tekintve 3 tizeden belül van az összes, pályafüggő, hogy hol melyik a gyorsabb. A BMW-knél a Sec a menő, utána a 07-es, majd a 08-as gép a tempót tekintve. Vezethetősége a Sec-nek a legjobb.

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •