Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (119 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz-Brno-NGT-2012.09.02.

  1. #76
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    Pfej de rosszul alakult a verseny.
    Elnézést ha valakit feltartottam volna.
    Lenne egy kérdésem, Ki hány százalékos motorral indult? mert engem 40%-al tett ki a rajtra a játék és 2% fejeztem be, örültem hogy be tudtam fejezni a versenyt.
    Visszalépsz a boxba és megint ki a rajtrácsra és nézed a százalékot majd újra amíg nem 100%....amúgy lag az megint volt rendesen....
    A király nem Elvis volt...

  2. #77
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Köszi, legközelebb így teszek majd. Tudom, valószínűleg az ősz is így fog telni mert csak december körül hozzák be a környékünkre a digit.

  3. #78
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Sajnálom Horváth Ádám az esetet......

  4. #79
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Ha már én is lecsúsztam az A-ról .. dzsanáztam B-n
    Sok kedvem nem volt így indulni, főleg, hogy láttam mennyien leszünk. Némi nosztalgiával töltött el a B szerveres helyzet, így csak végig gurultam
    Q: Utolsó, eléggé fun-ra vettem a figurát, a hagyományokat őrizni kell
    R: A többiekhez képest jó rajtot vettem, 3 helyet rögtön feljöttem. Utána Csabival küzdöttem, már szét vert az ideg, hogy az RSR mennyivel jobb, mint az RS, hiába szúrtam be mellé, rövidebbet is tudott fékezni, dinamikusabban is tudott kigyorsítani, meg néha a rám zárás is segített neki, de ez már csak pici probléma Utána láttam, hogy kavicsozni ment, gondoltam rászívódok Endrődi Úrra! Nem bírtam, rommá koptak a gumik, harmadolni kellett. Szerencsére ez volt a jobb taktika, könnyű autóval, friss gumákon és mezőny nélküli térbe tudtam jönni a középső etapot, nagyon jól sikerült, nem volt hiba .. kicsattogtam ismét a bokszba fél órával a vége előtt, löttyintettem némi petrót a vasba és nekiindultam az utolsó fél órának! Itt már senkit nem láttam, végig egyedül mentem és sikerült bejönnöm első helyen! Köszi a futamot skacok!

    Scuderia Giudice #099#

  5. #80
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    45
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    "B"

    Pályafutásom egyik legjobb versenye kerekedett, így elsőre! Köszönet érte Nagy Matyinak és Borda Csabinak.

    Az első etapban szinte végig ment az adok-kapok Matyival! Korrekt volt nagyon, ritka az ilyen versenytárs!

    A második etap magányosan telt, szinte csak azzal voltam elfoglalva, hogy Zoli és Matyi mikor jön már ki a boxba! Hiába számolgattam, nem tudtam rájönni, mi lesz ebből!

    A harmadik etap azzal kezdődött, hogy Csabival már a boxutcában versenyeztünk, s onnan majdnem a végéig, de az utolsó kisebb hibámat szépen kihasználva megelőzött, elment 1,8 sec-re, onnan már nem tudtam visszahozni! A harmadik etapban is egy számomra új, de igen korrekt versenytársra találtam!

    Köszönet ezért a remek évad indító futamért mindenkinek!
    Ez tényleg király volt! Grat mindenkinek! Azt hiszem még mindig túl óvatosra állítom az autót a versenyre, hogy bírja a végéig és inkább a gumikat is lecserélem minkét kiállásnál, de így legalább pályán tudok maradni és főleg versenyben Köszi még egyszer mindenkinek!

  6. #81
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Elnézést Teratti az incidensért. Nagyon meglepődtem, a korai fékezés miatt. A futam végén a chat-ből kifagytam session váltáskor (3 monitor).

    Q:22 v. 23. R:11
    A futam elképesztően eseménydús volt. Az első félidőben Pataki Szabival és Gedő Mikivel folyamatosan 1 mp-en belül autóztunk hárman. Ment az oda vissza rendesen Ezért érdemes elindulni egy versenyen.
    Prequal időm nagyon gyér volt és a versenyen is csak 22 vagy 23. helyről indultam. Féltávos taktikának és viszonylag hibátlan vezetésnek köszönhetően feljöttem a 11. helyre, amivel igazán elégedett lehetek.

  7. #82
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Peter Speed írta Hozzászólás megtekintése
    ... mert engem 40%-al tett ki a rajtra a játék és 2% fejeztem be, örültem hogy be tudtam fejezni a versenyt.
    Ezt én is jól megszívtam.
    Megyek, gyerekeknek még egy jó éjt puszi, visszajövök, akkor látom, hogy 30mp múlva rajt. 88%-kal kezdtem.

    A folyatatás sem volt jobb, Tomcy+T1=medvepuszi, vissza is estem az utolsó helyek egyikére. Utána volt egy kicsi keveredés, meg csata Gusztival, majd Abypeti kergetett vagy 10 körön keresztül. De kb. ennyi.
    Féltávnál ránézek a motorra, 18%. Tempó visszavesz, de így is sikerült bejönni 14.-nek. A végén még Abelovszky Peti csúszkált veszettül, úgyhogy 14%-os motorral még mindent beleadtam, de nem sikerült megelőzni.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  8. #83
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Biesz Zsolti bocsi a T1 miatt, nem láttam hogy ott vagy, full holt térben voltál, nem kicsi volt a meglepődésem, mert emlékeim szerint ott nem volt fal...

    Wega jól mentél, sajna nem tudtalak megfogni.

  9. #84
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    .. Tomcy+T1=medvepuszi ..
    Már megint a Balogh Tomi!!!!!!!!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  10. #85
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Biesz Zsolti bocsi a T1 miatt, nem láttam hogy ott vagy, full holt térben voltál, nem kicsi volt a meglepődésem, mert emlékeim szerint ott nem volt fal...
    Nem haragszom, velem is történt már ilyen. Csak bosszantó.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #86
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom Horváth Ádám az esetet......
    Semmi gond ez amúgy sem az én versenyem lett volna

  12. #87
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    A rajtnál csúnyán beragadtam majd megint bebizonyosodott, hogy egyeseknek még most sem megy a bolyban autózás! Dino kamikázézott már 186-nál is majd összetört, 586-nál le is ütött a pályáról majd valaki egy Seat-tal asszem pont visszasodródva a pályára lekukázott. Bocs. Majd Rózsás Peti forgatott ki... Ez már sok volt egy versenyre sokat veszítettem ezekkel. Szinte a leggyengébb vassal mentünk ez meg is látszik az eredményen sajnos, de mi választottuk. Gedő Miki borzolta az idegrendszerem a végén, szélárnyékból nem tudtam előzni a Seat-ot kanyarokban meg tök lassú volt majd eltrafáltam egy párszor, ha keményen beraktam volna valahol tuti rámhúzta volna, inkább nem próbáltam meg. A végén csak megpördültem miatta....ÁÁÁÁÁ
    A király nem Elvis volt...

  13. #88
    Borda Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Életkor
    45
    Üzenetek
    43
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Utána Csabival küzdöttem, már szét vert az ideg, hogy az RSR mennyivel jobb, mint az RS, hiába szúrtam be mellé, rövidebbet is tudott fékezni, dinamikusabban is tudott kigyorsítani, meg néha a rám zárás is segített neki, de ez már csak pici probléma Utána láttam, hogy kavicsozni ment, gondoltam rászívódok Endrődi Úrra! Nem bírtam, rommá koptak a gumik, harmadolni kellett.
    Valóban volt 2 hiba (amíg egymással küzdöttünk) amit elkerülhettem volna, de utána amint újra utolértelek, rögtön kaptam egy pofont a laggggodtól, amit még valahogy "talpon" kihevertem, de miután újra behoztalak a 2. már kiütéssel győzött De hát ez van, ezt kell szeretni, ha az ember online küzd

  14. #89
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Q:9 R:13
    Ez a verseny nekem is szörnyű volt, az elején, T1-be ha minden igaz Cserti Tibi adott egy kis pofont, sóderágy, majd utolsó helyről indultam újból. Utána sikerült felzárkózni, friss gumikon még elég jól vezethető volt az autó. Több csatám is volt még az elején, azokat igazán élveztem. Majd kb. fél órával a vége előtt utolért Rupa Zoli, meglepően sokáig tudtam tartani, élveztem is, egészen a 2. szektor első kanyarjáig, ahol betette mellém az autót, én igyekeztem elég helyet hagyni neki, de kilökött, így kb. 15 másodpercet és 3-4 helyet buktam. Innentől már csak szenvedés volt, nagyon csúsztak már a gumijaim, kopottak voltak, de a végére maradt a legnagyobb csata Biesz Zsolttal, azt hittem, hogy hamar túllép rajtam, de nem tudom hogy, de sikerólt magam mögött tartanom.
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Utána volt egy kicsi keveredés, meg csata Gusztival, majd Abypeti kergetett vagy 10 körön keresztül. De kb. ennyi.
    Féltávnál ránézek a motorra, 18%. Tempó visszavesz, de így is sikerült bejönni 14.-nek. A végén még Abelovszky Peti csúszkált veszettül, úgyhogy 14%-os motorral még mindent beleadtam, de nem sikerült megelőzni.
    Huh, nagyon jó volt Nem hittem sokáig, hogy nem tudlak tartani, borzasztó kopottak voltak már a gumik, de már csak emiatt is megérte elindulni
    Utoljára módosította: abypeti; 2012. 09. 02. 23:25.

  15. #90
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Sajnálom Abelovszky Peti, hogy megforgattalak. Friss gumikon voltam mögötted és minden kanyarban attól féltem, hogy eltrafállak, ezért is menrem bele egy kockázatos előzésbe. Sorry!
    A futamról sok jót nem tudok mondani, toledoba visszaülni az R8 utàn...pfff, köcsög IMF!!

  16. #91
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem haragszom, velem is történt már ilyen. Csak bosszantó.

    Tudom...

    Pedig ha tudom hogy ott vagy akkor maradok a seat mögött aki elöttem volt, csak láttam hogy mellette a bmw-s tovább engedi a kocsit és nem fékezett olyan korán aztán úgy gondoltam hogy én meg megyek akkor utána.

  17. #92
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom Abelovszky Peti, hogy megforgattalak. Friss gumikon voltam mögötted és minden kanyarban attól féltem, hogy eltrafállak, ezért is menrem bele egy kockázatos előzésbe. Sorry!
    Semmi gond! Én is csak azért nem engedtelek el, mert láttam, hogy versenyben vagy, és viszonylagosan jól tudtalak tartani, úgyhogy úgy gondoltam, hogy megér ez egy csatát.

  18. #93
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Miután láttam, hogy B szerver, elment a kedvem az egésztől. Részemről inkább vagyok utolsó A futamon, mint B-n...

    Mégis összeszedtem magam és nekivágtam. Végtére is csapattag vagyok.
    Olyan volt az egész, mint valami álom egy kiadós vacsora után. Édesen indult, de rémálom lett belőle...

    Q: PB-vel 3. lettem, előttem csak a két RSR...
    R: Jól kaptam el a rajtot, az egyik pori meg is volt egyből, aztán Borda Csabit kergettem és T4-ben szépen belül tudtam maradni és máris vezettem. Itt szeretném megköszönni Tímár Sanyinak és Borda Csabinak, hogy addig szekálták egymást, hogy szépen le tudtam lépni tőlük...
    Kb. 20 sec előnyöm volt, mikor végleg fellélegezhettem: Csabi ugyan lemaradt Sanyiról, ami kissé aggasztott, de Sanyi kiállt a boxba. Innen csak annyi dolgom volt, hogy szépen stabilan autózzak, míg ki nem megyek a boxba én is. Ez meg is történt. Annyit láttam, hogy a második Matyit szép lassan hagyom el, a Seatjával egyetemben.
    Majd egy órán át mentem elől, amikor kiálltam tankolni. Csakhogy a fiúk a boxban éppen ebédszünetet tarthattak, bár inkább sztrájkot. Kint vártak, csak nem kezdtek dolgozni. Hiába nyomkodtam a gyújtás gombot, egyre csak búgták a fülembe, hogy állítsam le a motort... Laza 68 sec volt a boxkiállásom. Lehet az az olajcsere már nem kellett volna. A diffibe is.
    És, hogy minden szép kerek legyen, kevesebb benyát tankoltak, mint, amit beállítottam. De... erre csak akkor jöttem rá, mikor már túl voltam a 2. kiállásomon is. Így lesznek az elsőkből utolsók és amint azt láttuk, az utolsókból elsők...
    Grat Sanya, jól csináltad! Ha nem szívok a boxban, a vége egész érdekes lehetett volna...

  19. #94
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    q: 10
    R:9 a rajtot jól kaptam el, 3 helyet jöttem előre, de túl udvarias voltam így visszaestem , végig a Tomcy-val voltam versenyben, de mivel mindig 1 körrel hamarabb cseréltem mindig gumát így visszajöttem elé mindig. szezonkezdő futamnak kimondottan izgalmas volt, túl sok balhé nem is volt.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #95
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Csakhogy a fiúk a boxban éppen ebédszünetet tarthattak, bár inkább sztrájkot. Kint vártak, csak nem kezdtek dolgozni. Hiába nyomkodtam a gyújtás gombot, egyre csak búgták a fülembe, hogy állítsam le a motort... Laza 68 sec volt a boxkiállásom.
    Nekem ugyanez volt...gomb beállítva ugyanoda, ahová mindig és nem állt le . Nekem 78mp-t sikerült a boxban tölteni. A vége felé már Matyit kérdeztem, hogy mi a túróval kell leállítani a motort erre végre leállt. Soha nem volt még ilyen...már hiányzott...
    Az elején sikerült kimaradni a balhékból, bár nem volt egyszerű, volt egy két bátor sporttárs az első kanyarokban. A futam második felében szegény Gedő Mikit terrorizáltam körhátrányból, mire másodszorra elengedett. Ezenkivül semmi nem történt sajnos. Jó lenne már egy futam mindenféle baromság nélkül
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  21. #96
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    A futam replay letöltés nem megy. "A keresett oldal nem található!" hibaüzenetet kapok. Műkösésre lehetne bírni? Köszönöm.

  22. #97
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    A futam replay letöltés nem megy. "A keresett oldal nem található!" hibaüzenetet kapok. Műkösésre lehetne bírni? Köszönöm.
    Délután megnézem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #98
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Hát erős idénykezdés... 19. hely talán?

    A rajtot közepesen kaptam el, Tomcy persze nem tudom honnan, de máris előttem termett. Néztem, vajon kit fog kilökni... hiába, nem lehet csalódni benne. Sikeresen elkerültem egy-két kipördülő autót, aztán Tomcy után eredtem. Gyorsabb voltam nála, szorongattam is keményen, aztán viszont kénytelen voltam visszavenni, mert eléggé elkoptak a gumik. A célegyenes előtti emelkedőn egy kicsit lementem a fűre és már nem tudtam megfogni: fal, lefulladás, 30mp... Ezek után már csak a hátsó mezőnyt üldöztem, az egy kerékcsere sem tett jót, kétszer kellett volna...
    A Mosler nem igazán volt versenyképes, de legalább túl vagyunk rajta. Csicsi is bénázott, beugrott a rajtnál, mert össze-vissza nyomogatott mindent. White viszont nagyon jól ment, szerintem kihozta a moslékból azt, ami benne volt, gratulálok neki! Mondtuk is Csicsivel, amikor a zseniális 19-20. helyen kézenfogva mentünk egymás után, hivatalosan úgy fogjuk kommunikálni az eredményt, hogy az új csapattársunkat nyomás alá helyeztük, lássuk mit tud!

  24. #99
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erős idénykezdés... 19. hely talán?

    A rajtot közepesen kaptam el, Tomcy persze nem tudom honnan, de máris előttem termett. Néztem, vajon kit fog kilökni... hiába, nem lehet csalódni benne. Sikeresen elkerültem egy-két kipördülő autót, aztán Tomcy után eredtem. Gyorsabb voltam nála, szorongattam is keményen, aztán viszont kénytelen voltam visszavenni, mert eléggé elkoptak a gumik. A célegyenes előtti emelkedőn egy kicsit lementem a fűre és már nem tudtam megfogni: fal, lefulladás, 30mp... Ezek után már csak a hátsó mezőnyt üldöztem, az egy kerékcsere sem tett jót, kétszer kellett volna...
    A Mosler nem igazán volt versenyképes, de legalább túl vagyunk rajta. Csicsi is bénázott, beugrott a rajtnál, mert össze-vissza nyomogatott mindent. White viszont nagyon jól ment, szerintem kihozta a moslékból azt, ami benne volt, gratulálok neki! Mondtuk is Csicsivel, amikor a zseniális 19-20. helyen kézenfogva mentünk egymás után, hivatalosan úgy fogjuk kommunikálni az eredményt, hogy az új csapattársunkat nyomás alá helyeztük, lássuk mit tud!
    Q: talán 14
    R: 12

    Elég nehezen sikerült összehozni a választott autóhoz viszonyítva jó rajthelyet, de az utolsó pillanatban sikerült összerakni egy kört, így beálltam a két csapattársam mögé a rajtrácsra hátvédnek.
    A rajtnál még azt figyeltem, hogy Csicsi kiugrik mellőlem mikor megkaptuk a rajtjelet, de ennek ellenére jól kaptam el a pillanatot, viszont TT kicsit lassabban rajtolt előttem, de hát mégis csak csapattárs, úgyhogy nem akartam megtorpedózni (vagy ráelőzni), úgyhogy elvettem egy kicsit. Talán ez volt a jobb választás, mert így kimaradtunk a T1-es balhéból. Szépen mentünk egymás után, gondoltam, hogy a többiek majd megpuhítják előttem a többieket, de Csicsi kiment (gondolom) a büntit letölteni, TT meg csinált egy piruettet, így egyedül maradtam. Nagyjából így is mentem végig, csak az autóval küzdőttem végig, de talán (, ahogy TT is mondta) kihoztam amit ebből a kocsiból ki lehetet hozni.

  25. #100
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Már megint a Balogh Tomi!!!!!!!!!!!
    Tomcy egyetlen szóval játszik egész évben. "Bocsánat"
    Mi lenne a Mastersekkel Tomcy nélkül!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •