Szavazás eredménye: Milyen jellegű pályák legyenek a HTCM 6-ban?

Szavazók
0. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Hagyományos WTCC

    0 0%
  • Add On

    0 0%
  • WTCC-Add-On vegyesen

    0 0%
Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (259 összesen)

Téma: HTCM6 Ötletelő!!

  1. #101
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ilyen fun versenyt lehetne többször csinálni, pont arra lenne jó, hogy aki kezdő (mint én) tudja gyakorloni a verseny szituációkat, mert most ezt csak élesben lehet.
    Ezt publik-on is gyönyörűen lehet gyakorolni. Mostoha körülmények, mindig történik valami. Ha hátulról indulsz megtanulsz előzni, kilöknek megtanulsz visszajönni a pályára. Igazi dzsungel. Félóránként verseny. Utána nagyon tiszta lesz egy ligás futam.

  2. #102
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt publik-on is gyönyörűen lehet gyakorolni. Mostoha körülmények, mindig történik valami. Ha hátulról indulsz megtanulsz előzni, kilöknek megtanulsz visszajönni a pályára. Igazi dzsungel. Félóránként verseny. Utána nagyon tiszta lesz egy ligás futam.
    Ez pontosan így van! Néha brutál extrém szitukat lehet gyakorolni, hála a sok kultúrálatlan embernek, amit normális közegben többszörösen lehet hasznosítani!

  3. #103
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ez pontosan így van! Néha brutál extrém szitukat lehet gyakorolni, hála a sok kultúrálatlan embernek, amit normális közegben többszörösen lehet hasznosítani!
    Néha szoktam publikozni, dehát ezek állatok!! Nem elmért féktáv van, hanem nincs féktáv, élvezik, hogy belemehetnek másba..Nagy ritkán találkozom olyan emberrel akivel tudok harcolni rendesen, cserébe egy csomó időt elcseszek.
    Mondjuk abban biztos igazatok van, hogy tanul belőle az ember, csak én kultúráltabb gyakorlásra gondoltam, de csak egy ötlet volt.

  4. #104
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    A publik gyakorlást én rég feladtam! Idióták! Tisztelet a kivételnek, bár vele még nem találkoztam!
    Engem kb 5 perc és felcsesz úgy agyilag hogy még a játéktól is elmegy a kedvem!
    A kis 3 körös mini futamok is ezerszer többet érnek gyakorlásra.

    Amúgy ha nincs használva épp a 2. szerver, esetleg belehetne állítani a soron következő pályára és rövidebb időmérővel, több futamkörrel futhatna. Nem? Akinek van rá ingerenciája, tudjon gyakorolni.

  5. #105
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    55
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    A publik gyakorlást én rég feladtam! Idióták! Tisztelet a kivételnek, bár vele még nem találkoztam!
    Engem kb 5 perc és felcsesz úgy agyilag hogy még a játéktól is elmegy a kedvem!
    A kis 3 körös mini futamok is ezerszer többet érnek gyakorlásra.

    Amúgy ha nincs használva épp a 2. szerver, esetleg belehetne állítani a soron következő pályára és rövidebb időmérővel, több futamkörrel futhatna. Nem? Akinek van rá ingerenciája, tudjon gyakorolni.
    Ennek én is nagyon örülnék! Nem is kell a körszámot nagyon feljebb tolni, mert a rövid (3-5) körös versenyeken jobban egyben marad a mezőny. Több gyakorlatot lehet szerezni a fej fej melletti szituációkból.

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg HuSkizo írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek én is nagyon örülnék! Nem is kell a körszámot nagyon feljebb tolni, mert a rövid (3-5) körös versenyeken jobban egyben marad a mezőny. Több gyakorlatot lehet szerezni a fej fej melletti szituációkból.
    Srácok, erre az első szerver alapból alkalmas, pont ezért van így beállítva, hogy 45 perc qual, 3 kör futam. Ha elegen összegyűltök a szerveren, bármikor átszavazhatjátok!

    Fun futamok is tervezünk majd indítani, viszont első körben most szeretnénk kicsit felfuttatni a GTL bajnokságot is, ami a köztes hetekben kerül megrendezésre csütörtökönként, ahol szintén szívesen látunk mindenkit, gyertek csak bátran!

    Most épp ez lesz:
    Shelby vs. TVR

  7. #107
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, erre az első szerver alapból alkalmas, pont ezért van így beállítva, hogy 45 perc qual, 3 kör futam. Ha elegen összegyűltök a szerveren, bármikor átszavazhatjátok!
    Igen és mindig át is szavazzák. Általában ha fent van valaki, 99%-ban a gyors körre, setupra gyúr és nem akarnak futamokat menni. Tapasztalat. Ezért is írtam a kettes szeró lehetőségét.

  8. #108
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Igen és mindig át is szavazzák. Általában ha fent van valaki, 99%-ban a gyors körre, setupra gyúr és nem akarnak futamokat menni. Tapasztalat. Ezért is írtam a kettes szeró lehetőségét.
    Ez tényleg így van..

  9. #109
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Igen és mindig át is szavazzák. Általában ha fent van valaki, 99%-ban a gyors körre, setupra gyúr és nem akarnak futamokat menni. Tapasztalat. Ezért is írtam a kettes szeró lehetőségét.
    Aláírom, sajnos én is ezt tapasztalom.


  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Igen és mindig át is szavazzák. Általában ha fent van valaki, 99%-ban a gyors körre, setupra gyúr és nem akarnak futamokat menni. Tapasztalat. Ezért is írtam a kettes szeró lehetőségét.
    Ott a chat, beszéljétek meg!
    A másik szerven mitől lenne más a helyzet... plusz még kevesebben is lennének hozzá, ha szétoszlik a mezőny.

    Nem azért mondom, nekem 2 kattintás belőni a másik szervert, csak a fenti okok miatt nem látom túl sok értelmét...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 01. 20:51.

  11. #111
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Kezdőknek tudom ajánlani a www.racedepartment.com oldalt, a forums/race07 the wtcc game/racing club ott mindig megtaláljátok szinte minden napra lebontva a versenyeket amik jobb a publicnál, mert aki szándékosan tör zúz azt kitiltják. Csak regelni kell feliratkozni a futamokra!

    Valamint jó lenne az ufóink belehúznának monzán mert szeretném már látni az 1:57.5xx -es időket

    http://www.youtube.com/watch?v=IMdd4RRb6N4
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  12. #112
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Sajnos már az RD se a régi , már nincs minden nap club racing mint régen, de viszont szabályozottabb az egy pozitívum.

    Public egyébként tényleg egy jó tanitó környezet volt anno , most már ritkán lehet kifogni jó versenyeket. Jött ez a sok skidrow (torrent játék) és evvel még több agyatlan szabadult be a public környezetbe , és sajnos egy elég hülye is elég , hogy szétbassza a maradék 24 versenyét

    Na látod ezeket az időket meséltem
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #113
    Horváth Henrik Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    440
    Meglepodnel ha azt mondom lesz 56os ido? sztem a 2008as palya jobban tapad mint 2006os, talan a kerekvetok is elnezobbek.

  14. #114
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Azon lepődnék meg ha a te neved is ott szerepelne a prequal listán
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  15. #115
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Azon lepődnék meg ha a te neved is ott szerepelne a prequal listán
    Áááá ki van égve!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #116
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Áááá ki van égve!
    Nem hiszem, csak parázslik
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem értek hozzá hogy mik a technikai feltételek, de ha jól tudom nem egy liga van aki 30-35 fő körüli szervereken bonyolítja a futamokat. Itt miért nem lehet?
    Vagy ha valamit tesztelni kellene, hát csődítsetek össze népet ellenkező szerdára mint amikor a futam van, csak lennénk 50-ből annyian hogy lehessen tesztelni akár az aktuális pályán is és így még gyakorlásnak is kiváló.
    Csak egy ötlet.
    Ez lett volna a terv mostanra is, csak sajnos nem fértem bele időben, hogy technikailag is felkészüljek rá. Az mWeight progit már használtuk éles futamon, csak két szerverrel nem próbáltuk még, ezt szeretném majd letesztelni veletek, csak ahhoz még képbe kell kerülnöm a több szerveres beüzemelést illetően, ami nem tudom még, hogy mikor fog beleférni nekem.

  18. #118
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Véleményem szerint, nem biztos hogy összejönnénk 50-en egy tesztre. Nekem az a z ötletem, hogy élesben kell kipróbálni. Előre bejelentitek a tesztet, amennyiben probléma adódik, akkor nem érvényes a futam, elhalasztjátok a bajnokság végére. Erre ti sem számolhattatok, hogy ennyi jelentkező lesz, így nem tudtátok letesztelni.
    .

  19. #119
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint, nem biztos hogy összejönnénk 50-en egy tesztre. Nekem az a z ötletem, hogy élesben kell kipróbálni. Előre bejelentitek a tesztet, amennyiben probléma adódik, akkor nem érvényes a futam, elhalasztjátok a bajnokság végére. Erre ti sem számolhattatok, hogy ennyi jelentkező lesz, így nem tudtátok letesztelni.
    Nem kell hozzá 50 ember, a teszthez be tudunk tenni AI versenyzőket is.

  20. #120
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Szerintem ha egy 30-35 fős gridet akarnánk tesztelni, "elég" 30-35 ember is nem?
    (ha AI-vel töltöd fel, egész biztos hogy ugyanaz az eredmény mintha csatlakozik 35 ember?)
    Élesben nem lenne szerencsés tesztelni, mert nyilván akinek jól sikerül és mégis törlik a futamot... csak konfliktusokat szülne.
    Egyértelmű teszt kellene szerintem. Egy-egy estét rászánhat bárki, addig is gyakorol.


  21. #121
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Élesben nem lenne szerencsés tesztelni, mert nyilván akinek jól sikerül és mégis törlik a futamot... csak konfliktusokat szülne.
    Előre kell szavazni, hogy töröljük vagy se.

  22. #122
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha egy 30-35 fős gridet akarnánk tesztelni, "elég" 30-35 ember is nem?
    (ha AI-vel töltöd fel, egész biztos hogy ugyanaz az eredmény mintha csatlakozik 35 ember?)
    Élesben nem lenne szerencsés tesztelni, mert nyilván akinek jól sikerül és mégis törlik a futamot... csak konfliktusokat szülne.
    Egyértelmű teszt kellene szerintem. Egy-egy estét rászánhat bárki, addig is gyakorol.
    Nem vagyok IT guru, de szerintem 35 külső, szerverre csatlakozó nagyobb terhelés, mint a szoftver által generált AI. Bajnoki futam ne legyen teszt. A teszt az legyen teszt, és szerintem a bajnoki futam előtt egy nappal lenne a legjobb. Addigra már valszeg mindenkinek kész lenne a setje és jobban rá is lenne izgulva egy kis versenyzésre. Nem is kéne két futam, gondolom egy versenyből is kiderül, hogy műxik a dolog vagy nem.
    A szavazgatás meg akár előre, akár utána csak felesleges konfliktusforrás.

  23. #123
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Szerintem a tesztet a nyári kupára kéne hagyni, ahol lehetne 3 fix típussal menni a 30-35 fős szerveren, (Civic, TDI+15kg és seq BMW+30kg). Több idő lenne beállítgatni, belőni a helyes súlyarányokat stb. Utána ősszel, kitesztelve mindent, be lehetne vezetni.

  24. #124
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok IT guru, de szerintem 35 külső, szerverre csatlakozó nagyobb terhelés, mint a szoftver által generált AI. Bajnoki futam ne legyen teszt. A teszt az legyen teszt, és szerintem a bajnoki futam előtt egy nappal lenne a legjobb. Addigra már valszeg mindenkinek kész lenne a setje és jobban rá is lenne izgulva egy kis versenyzésre. Nem is kéne két futam, gondolom egy versenyből is kiderül, hogy műxik a dolog vagy nem.
    A szavazgatás meg akár előre, akár utána csak felesleges konfliktusforrás.
    Szinte teljesen egyetértek!
    Annyi különbséggel hogy a szerdát azért gondoltam mert előző nap esetleg több embernek nem lehet jó.
    Meló, másik liga, másik játék, stb.
    De persze ezt is összelehet egyeztetni kinek mi lenne jó. Egy szimpla szavazás.


  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Áthelyeztem ide a témát, amit a HTCM6 - Misano Büntetések topikban kezdtünk el, aztán ötletelésig "fajult"...


    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Huuh ezeket így végigolvasva, szinte még a kutyafaszát is megóvhatnám...
    Mert felületesen olvasol...


    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nagyon halkan jegyezném meg, hogy erről szól az autóversenyzés, nyilván nem kilökni kell a másikat, hanem csak egyszerűen olyan helyzetbe kényszeríteni, ahonnan te jössz ki győztesen, mert ő tempót veszít, vagy stabilitást, vagy
    valamihasonló csúnya rossz dolog történik vele, de ez tényleg csak nagyon halkan, és nagyon zárójelben van megjegyezve
    Persze, de ennek is van szabályos meg nem szabályos módja. A pályáról való leterelés meg nem az.... viszont oldalakon át tudnám sorolni a szabályos (és félszabályos ) trükköket, hogy lehet kiszúrni a másikkal és megtörni a tempóját, meg hibára kényszeríteni... de mindezt a pályán
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 23. 15:22.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •