Oldal: 4 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (885 összesen)
  1. #76

    Re: Saját Cockpit

    Ekkorában van csak.


  2. #77

    Re: Saját Cockpit

    A BRD-nek van uj oldala, ezenkivül jövöhéten jelenik meg info a speed7 kormányrol.
    www.brdsim.com

  3. #78
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Saját Cockpit

    Köszönöm szépen! Asszem nekiállok én is az építésnek! Nagyon lázba jöttem! Bár olyan király biztos nem lessz mint a tiéd! Még egyszer köszönöm!

  4. #79

    Re: Saját Cockpit

    Az uj act labs válto, 100 dollár lesz az ára:



    RSC-n az info

  5. #80
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Saját Cockpit

    De szép is lenne....

  6. #81

    Re: Saját Cockpit

    Na most kaptam szivinfarktust!
    Miközben GTL-el nyomultunk neten, egyszercsak ugy maradt a gáz :P
    Valszeg elromlott valami a pedálban, kihuztam bedugtam és most jo, de ez már nagyon rossz elöjel, ilyet nem szabadna csinálnia!Peti meg akinek van brd-pedál, nektek csinált valaha ilyet?

  7. #82

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Na most kaptam szivinfarktust!
    Miközben GTL-el nyomultunk neten, egyszercsak ugy maradt a gáz :P
    Valszeg elromlott valami a pedálban, kihuztam bedugtam és most jo, de ez már nagyon rossz elöjel, ilyet nem szabadna csinálnia!Peti meg akinek van brd-pedál, nektek csinált valaha ilyet?
    Nekem nem, remélem nem is fog!

  8. #83

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Nekem nem, remélem nem is fog!
    Remélem nekem sem fog többet, ha igen akkor meg felhivom öket telefonon mégis mitöl lehet ez...

  9. #84

    Re: Saját Cockpit

    Hála istennek nem a pedál a rossz, az usb-m nem jo, de egyik sem!Az egér is hol müxik hol nem, a baj hogy azt sem tudom ez mitöl lehet, mi az hogy csak ugy elromlik az usb?!

  10. #85

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Hála istennek nem a pedál a rossz, az usb-m nem jo, de egyik sem!Az egér is hol müxik hol nem, a baj hogy azt sem tudom ez mitöl lehet, mi az hogy csak ugy elromlik az usb?!
    Ilyesmit tapasztalok én is, egyik USB-m már full meghalt, arról nem megy a kormány se, a többi 3 még úgy ahogy működik. De pl. a PDA-mhoz USB-s töltő van, és nem hajlandó tölteni az aksijába, csak apám gépéről, nem tudom én se mi lehet.

  11. #86

    Re: Saját Cockpit

    Akkor már ketten szorulunk segitségre ez ugyben, félek hogy ezzel lesz még gondom, most is kb egy orába telt mire feléledt az egér
    Asszem holnap beszélgetek egy két hardware "szakértövel", hátha tud segiteni.

  12. #87

    Cool Re: Saját Cockpit

    Sziasztok !
    Bár itt profi cuccokról is van szó ,én most szeretnék új kormányt venni a régi
    (MS Sidewinder FFB) helyett és szeretnék egy kis infot vagy tapasztalatokat ,
    észrevételeket kérni . Engem (a szűkös anyagiak miatt ) egy bizonyos
    Logitech Driving Force Pro nevű cucc érdekelne ,de nagyon !
    Ha valakinek van ilyen legyen szíves elmesélni milyen .
    Ez egy PS2 -es kormány de (több helyen olvastam) kompatibilis PC -vel is .
    Előre is kösz mindent .
    Havercsávo : ablaktörlő ,padlógáz !!!

  13. #88

    Re: Saját Cockpit

    Ez a kormány nem a legolcsóbb kategória, 30-35e Ft helytől függően. Egyébként nyugodtan vedd meg, rosszat nem tudok mondani róla. Precíz, pontos, és problémamentesen lehet pc-vel használni.

    ui: de ne offoljuk szét András topicját.
    Babinszki Gábor

  14. #89

    Re: Saját Cockpit

    Végül is ez a cockpitekröl-vezérlökröl szolo topik szal nyugodtan beszéljétek meg, szvsz nem off

  15. #90

    Cool Re: Saját Cockpit

    Kösz az infót , nem akartam zavarni (bocsesz) , de új topikot sem akartam emiatt nyitni .
    Andrásnak én is csak gratulálni tudok : nagyon klafa (Austin Powers) cucc !
    Hali
    Havercsávo : ablaktörlő ,padlógáz !!!

  16. #91
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Neo írta
    Sziasztok !
    Bár itt profi cuccokról is van szó ,én most szeretnék új kormányt venni a régi
    (MS Sidewinder FFB) helyett és szeretnék egy kis infot vagy tapasztalatokat ,
    észrevételeket kérni . Engem (a szűkös anyagiak miatt ) egy bizonyos
    Logitech Driving Force Pro nevű cucc érdekelne ,de nagyon !
    Ha valakinek van ilyen legyen szíves elmesélni milyen .
    Ez egy PS2 -es kormány de (több helyen olvastam) kompatibilis PC -vel is .
    Előre is kösz mindent .
    Aloha!
    29K-ért tudok vacci új MOMO-t! Szólj ha érdekes!

  17. #92

    Cool Re: Saját Cockpit

    Köszi ,de ma megrendeltem a Driving Force Pro -t .
    A csávo azt mondta r2 -es ,ez gondolom a rev.2-őt jelenti de remélem ez is
    megy PC -én . Ja és kb. 25000 -ft (brutto) ,szerintem jó bolt lesz .
    Havercsávo : ablaktörlő ,padlógáz !!!

  18. #93

    Re: Saját Cockpit





    Készen van, már lehet rendelni is igaz 2006 márciusban szállitják.
    400 ezer ft, egészen pontosan 1027 font ebben minden benne van szállitás áfa stb.

    Speed7

  19. #94
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    400 ezer ft, egészen pontosan 1027 font ebben minden benne van szállitás áfa stb.
    Nem sajnálom tőled, de amennyit ráköltesz erre a cockpitre, abból én inkább beneveznék a gokartbajnokságba...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #95

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Nem sajnálom tőled, de amennyit ráköltesz erre a cockpitre, abból én inkább beneveznék a gokartbajnokságba...
    Én azért veszem meg ezeket mert ezzel egy életre biztositom a gyakorlási lehetöséget (profi körülmények között), késöbb amikor majd megy annyira a vezetés amennyire szeretném meg ha ugy lesz idöm akkor majd ráérek gondolkodni gokart vagy egyéb bajnokságon.Persze megértem, hogy te nem igy csinálnád.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 12. 26. 11:02.

  21. #96
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta

    Készen van, már lehet rendelni is igaz 2006 márciusban szállitják.
    400 ezer ft, egészen pontosan 1027 font ebben minden benne van szállitás áfa stb.
    Hülyének is megéri
    Egyébként a szállításon és az áfán túl, beépített úszómedence is van benne ennyiért?

  22. #97
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Én azért veszem meg ezeket mert ezzel egy életre biztositom a gyakorlási lehetöséget (profi körülmények között)
    András, ha Te ezeket tényleg megveszed, akkor azért egy alapos orvosi átvizsgálásra elmennék a helyedben, sosem lehet tudni

  23. #98

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    András, ha Te ezeket tényleg megveszed, akkor azért egy alapos orvosi átvizsgálásra elmennék a helyedben, sosem lehet tudni

    Szerintem nincsen ezzel baj, gondolj bele mi pénzt elköltenek az emberek olyan dolgokra amiböl semmi nem marad meg, szerencsejáték,pia,kábszer stbstbstb.
    Ez sokkal értelmesebb.

  24. #99

    Re: Saját Cockpit

    Én a saját kis Logitech Formula Force GP-el és a 19"-os monitorommal már meg sem merek szólalni.
    De a jelenlegi "cockpit"-emmel is maradandó élményeket szereztem az eddigi futamokon. Remélem a második szezonomban kicsit több gyakorlattal hasonlóan jó futamokban lesz részem.

    Ehhez a témához a legeslegnagyobb hozzászólása Szekeres Zoli sporttársnak volt, aki a következő képet linkelte be:
    http://www.funpic.hu/hu.picview.php?...&c=-1&s=dd&p=1
    Nekem erről a témáról mindíg ez a kép fog az eszembe jutni.

  25. #100

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Szerintem nincsen ezzel baj, gondolj bele mi pénzt elköltenek az emberek olyan dolgokra amiböl semmi nem marad meg, szerencsejáték,pia,kábszer stbstbstb.
    Ez sokkal értelmesebb.
    Egyetértek, mindenkinek az a dolog értelmes amit ő értelmesnek talál a maga számára, és ez tipikusan kinek a pap kinek a papné dolog. Én is veszek egyet amint megtehetem, a Speed7 pedál életem legjobb szimes vásárlása volt!
    Az persze mindíg kérdés hogy az ember anyagilag mit engedhet meg magának is mit nem, de erről mindig az jut az eszembe hogy 30 éves koromban jutottam el oda anyagilag, hogy megengedhettem magamnak hogy egyáltalán számítógépet vegyek (természetesen 1998-ban még sokkal többe került egy alap-konfig mint ma)

    UI: András remélem a lábad rendben.

Oldal: 4 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •