Oldal: 3 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (885 összesen)
  1. #51

  2. #52

    Re: Saját Cockpit

    Sziasztok,
    Én még új de nagyon foglalkoztat a téma. Az enyém valahogy így nézz ki, az én általam megkeresett lakatos megértette mit akarok tőle Állítható az ülés távolság a pedál dölésszög illetve középen szétszedhető hogy ne foglaljon sok helyet ha épp nem kell. Egész emberi áron csinálta (szinterezve) az itt felsorolt árakhoz képest (55e). Ha esetleg valakit érdekel és sikerül összeszedni pár "megrendelést" akkor lehet még faragni az árból szerintem.
    Más.
    Segítsetek nekem abban, hogy az útólag vásárolt pedálsort hogy kell applikálni az eredeti szettre? Illetve melyik az ami megfizethető de jó minőségű?
    THX
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #53

    Re: Saját Cockpit

    Hát erröl beszéltem, hogy ha van rendes mester az kirázza ezt a kisujjábol!
    Nagyon szépen megcsinálta!Grat!

  4. #54

    Re: Saját Cockpit

    Ezt a pedál dolgot nem értem Viktor, akarsz venni külön pedált?

  5. #55

    Re: Saját Cockpit

    Lehet, hogy akkor én nem értem
    Láttam egy csomó képet a net-en ahol az eredeti Logitech MOMO volt átalakítva olyan módon, hogy nem az eredeti pedál, kormány, váltó volt rajta. Gyakorlatilag csak a kormány motoros része volt eredeti. Ebből indultam ki.
    De ezek szerint ha veszek külön pedált simán bedugom egy USB-be és kész?

  6. #56

    Re: Saját Cockpit

    Persze veszel egy pedált bedugod és kész, frex gp-töl lehet venni különbözö kormányokat is, szal lehet ilyen modon tunningolni a cuccot csak nem olcso mulatság, a komolyabb pedál 100-tol indul a kormányok is annyiba kerülnek mint maga a momo racinged, szal pénz kérdése az egész

  7. #57

    Re: Saját Cockpit

    Andris olvastam az SG-n a logitech wingman átalakitást,nem találtál esetleg valami infot erről a dologról a videón kivül

  8. #58

    Re: Saját Cockpit

    Itt a progi foruma, itt minden ki van linkelve le van irva, nekem sajnos MS Sidewinderrel nem jo mondhatni semmit nem ér, de probáld meg...
    http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=214673&page=20

  9. #59
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Saját Cockpit

    Lehet, hogy egy kicsit puritán, de az szent hogy nem másfél mijjából jön ki!!! Ez egy másfajta élmégy, egy más pénztárcának, más szegmens, de ugye előnyök-hátrányok
    http://www.funpic.hu/hu.picview.php?...&c=-1&s=dd&p=1

  10. #60

    Re: Saját Cockpit

    MEGA LOL

  11. #61
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Saját Cockpit

    Ehhe, fel sem érném, pedig nem vagyok alacsony, de azér beszerzek én is egy talicskát lehet.

    Azt mondjátok el, hogy a logitech féle playseat-nél hova rakod a bazi monitort.

  12. #62

    Re: Saját Cockpit

    Üdv! Nem tudja valaki, hogy hány kOhm-os potik járnak a Momo pedáljaiba, és hogy kapható-e ilyenből komolyabb minőségű, ami be is szerelhető? (gondolok pl. ipari potikra - bár igazából nem értek hozzá). Illetve tudtok-e valahol fotókat vagy leírásokat, hogy hogyan lehet beműteni egy új potit a Momo belsejébe?

  13. #63
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Saját Cockpit

    Apám ez nem semmi gratulálok a kitartáshoz amivel megkerested az árát.

    Most sokan a vadászpuskához nyúlnak de meg kell kérdeznem.

    Vannak ezek a kormány - pedál cuccok amiket mondtok, ezekkel jobban lehet játszani? Jobb a gázadás fékezés irányítás?

    Nekem MOMO van ha mondjuk a momo jó akkor ezekkel katarzis élmény a vezetés ? és mitől?

    Bocsesz de ezekről én nemrég hallottam csak.

  14. #64
    Regisztrált Miki logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 27.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    73

    Re: Saját Cockpit

    Komoly szinten zúzza a srác!!

  15. #65

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Apám ez nem semmi gratulálok a kitartáshoz amivel megkerested az árát.

    Most sokan a vadászpuskához nyúlnak de meg kell kérdeznem.

    Vannak ezek a kormány - pedál cuccok amiket mondtok, ezekkel jobban lehet játszani? Jobb a gázadás fékezés irányítás?

    Nekem MOMO van ha mondjuk a momo jó akkor ezekkel katarzis élmény a vezetés ? és mitől?

    Bocsesz de ezekről én nemrég hallottam csak.
    Azt hiszem hogy a momo pedálok és a BRD között úgy fényévnyi különbség van mind az élmény mind irányíthatóság szempontjából. Természetesen vannak akik momoval nyomják a világcsúcsokat, én helyből gyorsabb lettem a BRD-vel. Ezenkívűl mivel sokkal finomabb a pedálrendszer szerintem gumikopásnál is számíthat pld a GTR futamokon.

  16. #66

    Re: Saját Cockpit

    Milyen az a BRD kormány ?

  17. #67

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg nagy attila írta
    Milyen az a BRD kormány ?
    Petinek pedálsora van, komoly cucc. Egyébként gyártanak kormányokat is, tuti cuccok!

  18. #68

    Re: Saját Cockpit

    hol lehet ezeket megnézni, mert engem érdekel a dolog.

  19. #69

  20. #70

    Re: Saját Cockpit

    Komolynak tűnik a cucc, de akormányokon nem látom hogy lenne force feedback. A pedált milyen kormánnyal hangoltad össze ?

  21. #71

    Re: Saját Cockpit

    A force feedback-es kormányt most készitik(400 ezer ft-lesz), amugy meg minden kormányhoz lehet használni a BRD pedált, mert külön vezérlöként jelenik meg.

  22. #72

    Re: Saját Cockpit

    Az király, ha sok felesleges lóvém lesz , veszek egyet az tuti. Amugy hol tudok ilyet venni , esetleg itt magyarországon

  23. #73

    Re: Saját Cockpit

    Az oldalrol egy dombornyomott kártyával mindent meg tudsz rendelni...

  24. #74

    Re: Saját Cockpit

    Az van csak nyista elég lóvé rajta, de egy pedálsorra összefogok spórolni. Mert a momoval nem vagyok teljesen kibékülve.

  25. #75
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Saját Cockpit

    Én is csak gratulálni tudok K.Andrásnak ez tényleg anygon kiri cockpit!Értékelem az ilyen igényes dolgokat! Hamár itt tartok nem osztanádmeg velünk a cockpit tervrajzait? Hátha rajtamkívűl még valaki kedvetkapna az építéséhez! Köszi elöre is!

Oldal: 3 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •