Oldal: 2 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (885 összesen)
  1. #26

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Az alap verzio szállitással cakli pakli 3.5 millio ft, a fullos pedig 7.5 millio ft-re jön ki szal lehet gyüjteni, bár nekem ennyi pénzért már nem kéne...
    3.5-ért veszek használtan egy leon cuprát és nyomom élőben...

  2. #27

    Re: Saját Cockpit

    a fullos verzio meg az, amikor a maradék 4 millából meg kifizeted az óvadékod :)

  3. #28

    Re: Saját Cockpit

    Én is azon a véleményen vagyok, hogy ez a szim-autóversenyzés arra való, hogy akinek nincs lehetősége élőben versenyezni, azis közelebb kerüljön az autóversenyzéshez. Szóval amikor látom , hogy valaki ennyi pénzt költ egy sim-cockpit-re, azon igencsak csodálkozom. Szerintem hasonló összegekből egy astra vagy clio kupán is el lehetne indulni, mondjuk bérelt autóval. Én ugy gondolom, hogy ez a 3,5 millió is nagyon soknak számít, hogy egy ilyen játékszerre költsük. Sajnos még nem próbálhattam ki, de biztos, hogy ezerszer nagyobb élmény egy akármilyen kategóriában az élő versenyzés. ecetera, ecetera...
    Ja, de mindenképpen szeretnék gratulálni Andrásnak, biztosan sok melód volt benne.

  4. #29
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Szóval amikor látom , hogy valaki ennyi pénzt költ egy sim-cockpit-re, azon igencsak csodálkozom. Szerintem hasonló összegekből egy astra vagy clio kupán is el lehetne indulni, mondjuk bérelt autóval.
    De abba is gondolj bele, van aki nem is akar élőben versenyezni csak szimulátorban.

    Ugyanaz mint amikor valaki lövöldözni is csak játékban szeret

  5. #30

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    De abba is gondolj bele, van aki nem is akar élőben versenyezni csak szimulátorban.

    Ugyanaz mint amikor valaki lövöldözni is csak játékban szeret
    Azért a lövöldözős egy kicsit merész
    Persze, mindannyian mások vagyunk, de azért a többség szerintem élőbe is nyomná a versenyzést.

  6. #31

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    De abba is gondolj bele, van aki nem is akar élőben versenyezni csak szimulátorban.

    Ugyanaz mint amikor valaki lövöldözni is csak játékban szeret :D
    :D nekem azt mondták, amikor bf2-ztem, hogy egy 60-40-es ölési/elhalálozási arány már jó. na, ez életben nem működik :P

  7. #32

    Re: Saját Cockpit

    Na ma nézegettem a frex oldalát...hát mitnemondjak nem gyenge cuccok vannak.Néztem a 8-as váltót szerencsére találtam linket is....ahol szétszedett állapotban mutatják.A mechanikus részét megtudom csinálni csak az elektromos érzékelőkkel lennék bajban...

    az elöző kormányom egy f1 sim volt EZ ami most a padláson pihen,jokis kormány de az ffb miatt cseréltem,naszóval ehhez csináltam külső szekvenciális váltót és jokis élmény volt vele kocsikázni...

  8. #33

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta
    Na ma nézegettem a frex oldalát...hát mitnemondjak nem gyenge cuccok vannak.Néztem a 8-as váltót szerencsére találtam linket is....ahol szétszedett állapotban mutatják.A mechanikus részét megtudom csinálni csak az elektromos érzékelőkkel lennék bajban...
    Egy olcsó, USB-s gamepad elektronikájával meg lehet oldani a házi készítésű váltót.

  9. #34

    Re: Saját Cockpit

    Nem is rossz ötlet,de inkább a frekis váltót csinálom meg a H8 nak semmi értelme azonkivül hogy hangulatos de nem váltasz vele gyorsabban...

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Saját Cockpit

    A pillangós váltónál semmi sem gyorsabb, másféle váltót csak a feeling miatt csinál az ember.H8 sokkal feelingesebb ez tény. én arra szavaznék.De nem szólok bele, a te dolgod.Annyit hozzátennék, hogy az egyik legjobb GPL es, Joosa Riekkinen H-s váltóval nyomta, és semmivel sem maradt el időben a többiektől.Sőt...

  11. #36

    Re: Saját Cockpit

    Frex árlistára viszont kiváncsi volnék,mennyit kérnek el egy szekis ,H8,kézifék,kormány stb..-ért

  12. #37

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Annyit hozzátennék, hogy az egyik legjobb GPL es, Joosa Riekkinen H-s váltóval nyomta, és semmivel sem maradt el időben a többiektől.Sőt...
    pont azért, mert a papy engine-ben a shifter gyorsabb váltásokat eredményez mint a sima pillangóváltók, pl. amikor Joosa silverstone honda wr-jét próbáltam megdönteni, elég idegesítő volt, hogy már megvertem kör közepére, aztán az egyenesben ment el :\ nem vagyok már tisztába az időkkel, de míg egy hagyományos váltó vmi 0.1xx alatt váltott addig a shifter 0.02x-es időket tudott. nem tudom már. lényeg, hogy gyorsabb volt, nascar-ban is :)

  13. #38

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta
    Frex árlistára viszont kiváncsi volnék,mennyit kérnek el egy szekis ,H8,kézifék,kormány stb..-ért
    Kb 130-ba áll meg a H + a szekvenciálisválto + kézifék, ezeket szeretném legközelebb hozatni, szal ha tudom majd a pontosat irom mert a 130 csak becslés...A SimConMOTION az 480 ezer ft+cockpit ami kb 200E+ülés kb50-60E Szal BRD áraihoz igazodnak kb...
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 07. 15:50.

  14. #39

    Re: Saját Cockpit

    na megnéztem az árakat :P

    posta nélkül:
    kézifék :22000.-
    szekis váltó :22000.-
    H8 : 73000.-
    pedál full : kb 140000.-
    analóg fordszámmérő :?
    hidraulikus ülés 370000.-
    full kormány mindennel :160000.-
    sebességi fokozat kijelző(digit):?

    Itt
    Utoljára módosította: Tóth Gábor; 2005. 09. 10. 10:37.

  15. #40

    Re: Saját Cockpit

    Mi is tudunk olvasni :P , a baj az hogy erre még van egy rakás vám + a szállitás...Azt kéne megtudni mennyi a vám japánbol...

  16. #41

    Re: Saját Cockpit

    Nézzétek ezt a váltot, szerintem nagyon faszán néz ki, bár nem olcso!70 ezer ft-böl megvan szállitással mindennel...

    TSW(Thomas superwheel)

  17. #42

    Re: Saját Cockpit

    Hát nekem a frex jobban tetszik...

  18. #43

    Re: Saját Cockpit

    Hát az nekem is jobban tetszik.

  19. #44

    Re: Saját Cockpit

    Én is gartulálok András, nagyon szépet építettél, a Speed7 kormány lesz a hab a tortán!

  20. #45

    Re: Saját Cockpit

    Thx Peti, várom is ugyanis alig egy orája hogy eltört a kormányom! :O
    Egész egyszerüen kiszakadt alul két csavar a 4-böl ami azt az also müanyag részt rögziti a kormányhoz!Teljesen el vagyok hülve, nem erösen használom az ffb-t csak jött egy bal kanyar és azt vettem be, semmi extra mozdulat nem volt(gondolom elfáradt a müanyag)...Ideiglenesen ilyen átmenö csavarral meg tudtam oldani de hát ettöl most kész vagyok!

  21. #46

    Re: Saját Cockpit

    Egy ujabb versenyzö a piacon, jol néz ki ez is de BRD-ECCI áron van ez speciel 450 euro!Nemsokára lesz kormányuk is meg a szokásos dolgok...
    VPP

  22. #47

    Re: Saját Cockpit

    Na lassan összeállnak a cuccok a frex replikámhoz,elöször csak a szekis váltót csinálom meg utána majd a többit

  23. #48

    Re: Saját Cockpit

    András mikor veszed a váltót??

  24. #49

    Re: Saját Cockpit

    Karácsonyig jo lenne, de most nem foglakoztam vele rengeteg más dolgom volt-van, nem kapkodok ráérek már
    Természetesen képet majd rakok fel ha meglesz...

  25. #50

    Re: Saját Cockpit

    Hali! A logitech is gyásrt egy s mást, dirket ha Momo racing kormányod van:

Oldal: 2 / 36 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •