Oldal: 1 / 36 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (885 összesen)
  1. #1

    Saját Cockpit

    Sziasztok, szeretném megmutatni hol is tart a cockpit épitö projektem a képeket K750-el csináltam ezért olyan szarok, a fasza fényképezögép nincsen itthon, egyenlöre még nem akartam képeket felrakni, amig nem teljes a cucc de már nem birok magammal meg kell mutassam!
    Szoval ott kezdtem hogy megrendeltem a BRD speed7 nevezetü pedált, ami annyira megtetszett hogy nemsokára megvettem a raceframe prot is, remélem hamarosan megjelenik a Speed7 kormány + egy fasza frex váltot rárakva teljes lesz az élmény, bár már igy is eszméletlen jo vele játszani, spában is igy futottam ezért irtam hogy katarzis szerü elményben volt részem az eredménytöl függetlenül.
    Mielött valaki megtalálna hogy burzsoá meg hasonlok, el kell mondjam én rengeteget dolgoztam ezekért!
    Ha meglesz kormány+válto is akkor irok majd egy részletes elemzést minöségi képekkel stbstb...Kérdésetek van bátran tegyétek fel.
    Képek:
    1
    2
    3
    4
    5

  2. #2

    Re: Saját Cockpit

    Csak gratulálni tudok fantasztikus cockpit

  3. #3

    Re: Saját Cockpit

    Oppákicsikét

    AUTOSIM RULEZ

    NAGGGYON fasza, Grat!!

  4. #4

    Re: Saját Cockpit

    A monitorrol mondanál valami infót?

  5. #5

    Re: Saját Cockpit

    Kösz
    106 centis LG plazma.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 01. 21:06.

  6. #6

    Re: Saját Cockpit

    Olyan szép a képe mint a monitornak mi?

  7. #7

    Re: Saját Cockpit

    Szép a képe természetesen.

  8. #8

    Re: Saját Cockpit

    Nem túl szerény ez egy picit?

    Klassz, tényleg alakul, nem kis munka lehet benn, bár a Sparco ülésben a kis takaró vicces!

    Ja és milyen pedált használsz? BRD?

  9. #9

    Re: Saját Cockpit

    Az egy kispárna, és azért kell mert jol bevásároltam ezzel a üléssel!Huzamosabb autokázás közben kicsit nyom ezért valszeg még az is lecserélödik, de addig kénytelen vagyok ezt a nem tul elegáns megoldást választani
    A pedál az brd, csak vettem rá alu csavarozhato pedálokat, mert amit küldenek esztétikailag nem tetszett.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 01. 21:53.

  10. #10

    Re: Saját Cockpit

    Fogadjunk, hogy nincs családod!

  11. #11

    Re: Saját Cockpit

    Nincsen.

  12. #12
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Saját Cockpit

    Grat!
    Ez nagyon kemény! Minden elismerésem!!

  13. #13

    Re: Saját Cockpit

    nagyon király!!!

    a kormány már nekem is megvan akkor már csak a többit kell beszereznem :P


    Részletezhetnéd mit hol mennyiért vettél nátha valaki akar esetleg vagy fontolgat stb....

  14. #14

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta
    Részletezhetnéd mit hol mennyiért vettél nátha valaki akar esetleg vagy fontolgat stb....
    A BRD -töl rendeltem szinte mindent, a raceframe pro-t ugy hogy itthon vettem az ülést mert azt nem tudják szállitani, olyan 260 körül jött ki de ebben a szállitás is benne van meg ülés, a pedált rendeltem legelöször az 135-re jött ki szállitással+ 15 ezer az alu pedálok rá, ugy összesen ha mindent beleveszünk akkor kb 500E-be van a cockpit, de ebben már minden benne van...106 centis LG plazma 560E ft.
    Elöször épitettni akartam megkaptam a tervrajzot, majd elkezdtem lakatosokkal beszélni de elég sokan megszivattak, megigérték hogy kész lesz és bele sem tudtak kezdeni egyik lakatos amelyik kijött hozzám olyan hülye volt, hogy tiz perc után kitalálta nekem tuti lakatos a szakmám, mondom jézus, aztán jött a nagy majd meglátod hogy két hét alatt megcsinálom nevü lakatos és ekkor eldurrant az agyam és elkezdtem megrendelgetni a cuccokat!
    Örülök hogy eredeti BRD cuccom van, de véleményem szerint ezt fele árban ki lehet hozni ha valaki kicsit ért a lakatos melohoz és szerszámai is vannak.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 02. 11:02.

  15. #15
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Saját Cockpit

    Grat András, gyönyörű lesz, bár nem értem, mért adtál ennyi az ülésért, hiszen nem az a lényeg benne és több maradt volna g épre esetleg. Mer gondolom, hogy azon a bazi nagy tv-n nem árt az 1600-as felbontás. Vagy nem tud hdtv-t?

  16. #16

    Re: Saját Cockpit

    Ha esetleg tudnálszerezni egy digit gépet csinálhatnál egy pár részletes képet ha van kedved kitudja....
    meg a tervrejzokat is megköszönnénk

  17. #17

  18. #18

    Re: Saját Cockpit

    A frex GP pont ilyen elemekböl gyárt cockpitet, majd nem igy is néz ki mint a tied!Frex GP

    Képeket majd csinálok, mert van digitális gép csak nincsen itthon, meg majd akkor akarok csinálni ha teljesen készen lesz, még meg szeretném venni rá a speed7 kormányt a frex szekvenciális váltoját h-váltoját de lehet a kéziféket is.
    Amikor ezek megvannak utána akarok majd számotgépet fejleszteni, mert ha most vennék gépet mire a többit beszerzem már el is avult...

  19. #19
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Saját Cockpit

    Van benn ráció, de az a frex cockpit nem olcsó mulatság, ha mozgatósat akarsz.

  20. #20

    Re: Saját Cockpit


  21. #21

    Re: Saját Cockpit

    Mi az a raceframe prot??

  22. #22
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Saját Cockpit

    Idézet Eredetileg Koko írta
    Mi az a raceframe prot??
    LOL
    Nem prot hanem PRO Az a keret amiben csücsül az emberünk
    http://www.interactiveracing.com/Cha...ace_Frame_Pro/

  23. #23

    Re: Saját Cockpit

    oké köszi!

  24. #24

    Re: Saját Cockpit

    Ez a nemgyenge kokpit gyerekek a frex elbujhat emellett



    Ilyet akarok!!!!

  25. #25

    Re: Saját Cockpit

    Az alap verzio szállitással cakli pakli 3.5 millio ft, a fullos pedig 7.5 millio ft-re jön ki szal lehet gyüjteni, bár nekem ennyi pénzért már nem kéne...

Oldal: 1 / 36 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •