Oldal: 6 / 36 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (885 összesen)

Re: Saját Cockpit

Egyébként ez a frex cockpit a simcon motionnal nem tudom mennyire használhato, ezt a mozgás dolgot sem értem, hiszen ha döl a szék és a pedál nem mozog vele együtt, akkor hogyan éred el?
    Meg milyen már, hogy mozogsz a kormány elött és az is egyhelyben marad?
    Ez akkor lenne zsir, ha egy mondjuk alul belinkelt szerkezetre rádobnál egy brd cockpitet és akkor az egész mozogna, kormányostul stbstb, csak sajna 60 ezer dolcsi, de találtam 3-dof ost 10 ezerért meg van egy másik féle 6-dof-os az 19 ezer dollár
    Utoljára módosította: K.András; 2006. 05. 02. 16:33.

Nekem van a legkirályabb cockpitem!!! Egy dohányzóasztalon van a monitor meg a kormány és előtte egy ülőgarnitura foteljéből figyelek.

Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Nekem van a legkirályabb cockpitem!!! Egy dohányzóasztalon van a monitor meg a kormány és előtte egy ülőgarnitura foteljéből figyelek.
    fényképet kérünk mellékelni
    Babinszki Gábor

Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Igen!Fényképet kérünk!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Most eszembe jutott Árpád (tudjátok a jómunkásember) egyik jó mondása:

- hát nézze, nem vagyok egy gazdag ember, stokin áll a tévém!

Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Hát én is most lettemkész a házilag összetákolt cockpitemmel. Ha lessz merszem képet is mutatokróla. Nem akarom mutogatni mert meg sem közelíti K. András cocpitjét mert ugye tudjuk hogy a cocpit ott kezdődik ezért egy napon sem említhetők de legalább kényelmes és az enyém.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

Idézet Eredetileg Cyber írta
    Hát én is most lettemkész a házilag összetákolt cockpitemmel. Ha lessz merszem képet is mutatokróla. Nem akarom mutogatni mert meg sem közelíti K. András cocpitjét mert ugye tudjuk hogy a cocpit ott kezdődik ezért egy napon sem említhetők de legalább kényelmes és az enyém.
    Fenét, ha lett volna kicsi tehetségem(szerszám) lehet én is magam dobtam volna össze, de mivel nem volt és normális lakatost nem találtam csak ezért vettem meg, de irtam már ezt elvileg feléböl ki lehetne hozni!

Szoval jöhet a kép, hogy esetleg nincsen szépen lefestve semmit nem von le az értékéböl viszont lehet sok embernek ötleteket adnál meg egy kis kedvet, hogy igenis nem kell többszázezer ft egy kényelmes cockpithez!!!

Így van, a csicsa senkit sem érdekel annyira ebben a témában, mint az emberi kreativitás.
    Úgyhogy fotót kérünk.

Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Ok! Amint a költözéssel végzek nyomok pár képet, de nem kinevetni!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta
    .......... jóóóóóóóóó!!!!!!

Moderátor: Kérek mindenkit egy kicsit a stílusra odafigyelni, maradjunk a magyar nyelv normális társalgási szintjénél.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 06. 04. 10:06.

Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Mint azt ahogy előzöekben írtam ha végzek a költözéssel akkor a saját cockpitemről rakokfel néhány képet. Előre jegyezném ezt mind nem azért teszem mert vagizni akarok hanem mert ebben a topicban a cockpitekkel kapcsolatos dolgokat beszéljük meg. De azt amint látjátok ezzel a cockpittel vagizni nem is lehetne mert poros nyomába nem ér Király András csodálatos építésű cockpitjéhez bár a kettő nem egy kategória hiszen ezt magam építettem. Na mind 1 ez ilyen lett.Tessék kritizálni.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

Mint azt ahogy előzöekben írtam ha végzek a költözéssel akkor a saját cockpitemről rakokfel néhány képet. Előre jegyezném ezt mind nem azért teszem mert vagizni akarok hanem mert ebben a topicban a cockpitekkel kapcsolatos dolgokat beszéljük meg. De azt amint látjátok ezzel a cockpittel vagizni nem is lehetne mert poros nyomába nem ér Király András csodálatos építésű cockpitjéhez bár a kettő nem egy kategória hiszen ezt magam építettem. Na mind 1 ez ilyen lett.Tessék kritizálni.
    Tellljesen rendbe van

Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

Hát jó, én kritizálok!
    A kritikám a követekező: nagyon facca lett!!!
    (Ha nagy szobám lenne, tuti én is összedobnék valamit...)
    Azért egy észrevételem van ám: a billentyűzetet hova rakod?
    (Ez nekem egy állandó problémám, hogy sosincs kéznél... Persze futamon nem is kell, de edzéskor sokat szoktam írni...)

Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Hát jó, én kritizálok!
    A kritikám a követekező: nagyon facca lett!!!
    (Ha nagy szobám lenne, tuti én is összedobnék valamit...)
    Azért egy észrevételem van ám: a billentyűzetet hova rakod?
    (Ez nekem egy állandó problémám, hogy sosincs kéznél... Persze futamon nem is kell, de edzéskor sokat szoktam írni...)
    A billentyűzetnek a kormány mögött az asztalban van 1 kihúzható fiók és a kormányig azt ki lehet húzni és azon van a bill.. Sajna az egérnek még nincs helye de amint az időm engedi ezeket a dolgokat is helyre rakom. Hát igen 1 kicsit nagyra sikeredett a cockpit mert majdnem a szoba felét elfoglalja de szerintem megéri. Ja és amit még hozzáakartam fűzni hogy azért örülök hogy nem fikázzátok bevallom 1 kicsit rosszul esne de az építő negatív kritikát mindig szivesen hallom. Csak hozzátenném a vállalkozó kedvüeknek hogy nekem az egész cockpit 7.000.-ft ba került igaz hogy az ülés nekem adott volt de ehez hasonlo ülést már 7.000.- ft körül lehet kapni.A lényeg hogy olcsón meglehet a hasonló házi kókányt építeni igaz hogy nincs olyan szép mint Király Andrásé de az enyém és én csináltam.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

A lényeg hogy olcsón meglehet a hasonló házi kókányt építeni igaz hogy nincs olyan szép mint Király Andrásé de az enyém és én csináltam.
    Miközben játszol rajta nem hinném, hogy feltűnik a különbség.
    Sztem sokszor az ember saját kezének munkája nagyobb értéket képvisel saját maga számára, mint egy akármilyen boltban megvehető drága felszerelés.
    És mivel magának készíti az ember úgy igazítja, ahogy neki a legjobb.

Egyébként sztem pöpec.

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

A billentyűzetnek a kormány mögött az asztalban van 1 kihúzható fiók és a kormányig azt ki lehet húzni és azon van a bill.. Sajna az egérnek még nincs helye de amint az időm engedi ezeket a dolgokat is helyre rakom. Hát igen 1 kicsit nagyra sikeredett a cockpit mert majdnem a szoba felét elfoglalja de szerintem megéri. Ja és amit még hozzáakartam fűzni hogy azért örülök hogy nem fikázzátok bevallom 1 kicsit rosszul esne de az építő negatív kritikát mindig szivesen hallom. Csak hozzátenném a vállalkozó kedvüeknek hogy nekem az egész cockpit 7.000.-ft ba került igaz hogy az ülés nekem adott volt de ehez hasonlo ülést már 7.000.- ft körül lehet kapni.A lényeg hogy olcsón meglehet a hasonló házi kókányt építeni igaz hogy nincs olyan szép mint Király Andrásé de az enyém és én csináltam.
    Ugyan már, hogy fikáznánk?! Főleg én, aki hónapokig az ebédlőszéket húztam az íróasztal elé
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Ugyan már, hogy fikáznánk?! Főleg én, aki hónapokig az ebédlőszéket húztam az íróasztal elé
    looooooooooooooooool

Cyber!

Az ötletességet sose fikázza senki!
    Ha lett volna régebben (most sincs) fényképezős telóm, vagy ilyesmi, akkor megmutatnám az én régebbi cockpitemet!
    Csak hogy érezd milyen jó a cuccod, leírom az enyém miből állt:
    1 dohányzó asztal (jó alacsony)
    1 trabant ülés (ami pont jól passzolt az asztalhoz)

Az ülés "kissé" ütött kopott volt, de eszméletlen negy feeling volt a vezetés! Minden kézreállt, megfelelő magasságban volt!
    Na azt akkor fikázhatta volna bárki, marhára nem érdekelt volna...
    Ja ez egy garázsban épített nyári szoba volt (naaagy naaagy garász! volt...), tehát a trabi ülés kinézete nem tért el nagyon a környezettől!
    Az volt a nyári LAN szoba! Jupijéééééééé
    Ejj azok a szép idők...
    Mostmár van internet...

Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Köszönöm az elismerő szavakat. Igazából jól esik. Igen sajnos a vezetési technikám semmitsem változott a cockpit megépítése óta de nem is vártam hogy megváltozzon annak mástól kell megváltoznia. Az ember mindig fogatkozik hogy majd legközelebb majd ekkor meg akkor ez most is így van én is remélem hogy a jövőben többet tudok gyakorolni "bár a párommal babát várunk" és nemes ellenfele v esetleg egyenrangú ellenfél lehetek a következő bajnokságban. Mégegyszer köszönöm hogy részese lehetek e nagyszerű társaságnak.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

Én csak szerényen nyomom

Igen,, a pedál előtt az egy tízkilós sulyzó ,, támaszték gyanánt

cockpit1-l.jpgcockpit2-l.jpg

Attila! Remek ez a cockpit!! Csak kár, hogy nincs egész "alakos" kép, a monitort nem látni, hogy hogy áll. Az én képzeletem szerint mintha egy kicsit magasan lenne.
    Amugy az asztal másik oldalához oda is lehet ülni? (Abból gondolok erre, hogy a gép hátulja nézett az ülés fele)
    Gratula, nagyon kultúrált!

Zolee bazz meg fox vakulni, kurva messze van a monitor szentem

Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta
    Én csak szerényen nyomom

Igen,, a pedál előtt az egy tízkilós sulyzó ,, támaszték gyanánt

cockpit1-l.jpgcockpit2-l.jpg
    A pedált meg töröld le!!!

Idézet Eredetileg Hummer írta
    Zolee bazz meg fox vakulni, kurva messze van a monitor szentem
    LOOOL ,, ennyi gpl-ezés után már hidd el megvakultam volna ...

Amugy a kép kicsit csal ,, pont jó távolságban van ,, meg 19"-os.

Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Attila! Remek ez a cockpit!! Csak kár, hogy nincs egész "alakos" kép, a monitort nem látni, hogy hogy áll. Az én képzeletem szerint mintha egy kicsit magasan lenne.
    Amugy az asztal másik oldalához oda is lehet ülni? (Abból gondolok erre, hogy a gép hátulja nézett az ülés fele)
    Gratula, nagyon kultúrált!
    Köszönöm!
    Az a baj hogy egy kicsit kicsi a hely és egész alakos képet nem v csak nehezn tudok csinálni. Igen a monitor egy kicsit magasn van de ha minden jól megy tudok venni lcd-t és azt frankón betudom állítani. Az asztalhoz mind a két oldalról oda lehet ülni. Ha éppen nem vezetek akkor átülök a másik oldalra a monitort átfordítom és kész.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

Oldal: 6 / 36 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •