Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (95 összesen)

Téma: HGTRM10 - GTR2 KUPA VERSENYSZABÁLYZAT

  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Taktikai világháború lesz ebből én mondom. Jó lesz ez.
    Jaja csak gőzünk sincs mi/ki ellen, miért, és hogyan taktikozunk.
    Ettől persze jó lesz, kiszámíthatóság kilőve.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #52
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    ennek hogy össze van eresztve a két kategória csak akkor van értelme ha van állandó 30-40 kocsi,még az első futamokon talán lenne is rá annyi manusz de az uccsókra már jó ha fele befog jönni,aztha még az is feleződik vagy esetleg csak 1 csapat menne másik kategóriában az mien lessz?kissé röhelyes ha lesz 12 GT autó és 3 NGT és csapattagok

    25 fő az amit még elbír a szerver komolyabb lag nélkül,amugy is a pályák töbsége 25 férőhelyes,nem tudom én ezt átgondolnám,nekem nem sok kedvem van 3 kocsival körön belűl kocsikázni,sajnos a két kategória közt túl nagy a különbség,vannak pályák ahol 10-12mp is lehet.

    Az ok hogy legyen változatos valami de ne essünk már át a ló túl oldalára,ami meg a másik dolog hogy nekem nem sok kedvem van napokat molyolni 1-1 pályával 2-3 beállítást tesztelni a változó időjárás miatt csak azért hogy majd mikor lezárul a prekval majd csak a csapatom lesz a másik osztályban,nekem nincs erre se időm se energiám.

    Megmondom őszintén engem ez így nem igazán érdekel
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #53
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ennek hogy össze van eresztve a két kategória csak akkor van értelme ha van állandó 30-40 kocsi,még az első futamokon talán lenne is rá annyi manusz de az uccsókra már jó ha fele befog jönni,aztha még az is feleződik vagy esetleg csak 1 csapat menne másik kategóriában az mien lessz?kissé röhelyes ha lesz 12 GT autó és 3 NGT és csapattagok

    25 fő az amit még elbír a szerver komolyabb lag nélkül,amugy is a pályák töbsége 25 férőhelyes,nem tudom én ezt átgondolnám,nekem nem sok kedvem van 3 kocsival körön belűl kocsikázni,sajnos a két kategória közt túl nagy a különbség,vannak pályák ahol 10-12mp is lehet.

    Az ok hogy legyen változatos valami de ne essünk már át a ló túl oldalára,ami meg a másik dolog hogy nekem nem sok kedvem van napokat molyolni 1-1 pályával 2-3 beállítást tesztelni a változó időjárás miatt csak azért hogy majd mikor lezárul a prekval majd csak a csapatom lesz a másik osztályban,nekem nincs erre se időm se energiám.

    Megmondom őszintén engem ez így nem igazán érdekel



    Teljesen jó lenne ez a rendszer, annyi kéne, hogy 1 futamon GT másikon NGT autók, a pontozás ettől mehet még egybe.

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ennek hogy össze van eresztve a két kategória csak akkor van értelme ha van állandó 30-40 kocsi,még az első futamokon talán lenne is rá annyi manusz de az uccsókra már jó ha fele befog jönni,aztha még az is feleződik vagy esetleg csak 1 csapat menne másik kategóriában az mien lessz?kissé röhelyes ha lesz 12 GT autó és 3 NGT és csapattagok

    25 fő az amit még elbír a szerver komolyabb lag nélkül,amugy is a pályák töbsége 25 férőhelyes,nem tudom én ezt átgondolnám,nekem nem sok kedvem van 3 kocsival körön belűl kocsikázni,sajnos a két kategória közt túl nagy a különbség,vannak pályák ahol 10-12mp is lehet.

    Az ok hogy legyen változatos valami de ne essünk már át a ló túl oldalára,ami meg a másik dolog hogy nekem nem sok kedvem van napokat molyolni 1-1 pályával 2-3 beállítást tesztelni a változó időjárás miatt csak azért hogy majd mikor lezárul a prekval majd csak a csapatom lesz a másik osztályban,nekem nincs erre se időm se energiám.

    Megmondom őszintén engem ez így nem igazán érdekel
    Váltózó időjárásra nem kell készülni. Lesz ami lesz, úgy derül ki ki a tökös csávó , amúgy se lesz különleges eltérés a fixhez képest. Elég ritka ha elkezd esni az eső, hát még az ha futam közben fel is szárad... Esetleg a forróság lesz szokatlan, az jóval inkább előfordul.
    Ez a két kategória dolog meg jó is meg nem is. Nem kell molyolni a setupolással, úgyse lesz mire taktikázni... Választ az ember 1-2 autót kipróbálja rábök valamelyikre azt uccu neki. Nem lehet ezzel taktikázni, esetleg a végefelé, de amúgy, ahogy esik úgy puffan.
    Egyedül a létszám miatt lehet gázos... Ahogy írtad is, 10 v 20 GT közt 3 NGT az nagy szívás az NGT-seknek.

    De erről akár lehet nem hivatalos megállapodást kötni... Vagy változtatni a szabályon, hogy féltávig ez, féltávtól az.

    Bár nekem tetszik, ebből nem tudni mi fog kisülni.
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése


    Teljesen jó lenne ez a rendszer, annyi kéne, hogy 1 futamon GT másikon NGT autók, a pontozás ettől mehet még egybe.
    De ezzel is egyétertek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Az ok hogy legyen változatos valami de ne essünk már át a ló túl oldalára,
    Cola ritkán szól, de akkor üt...
    Szerintem is ez már a ló túloldala... egyik héten legyen csak NGT, másikon csak GT és kész. Véleményem szerint a többség így gondolja...

  6. #56
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtad is, 10 v 20 GT közt 3 NGT az nagy szívás az NGT-seknek.

    De erről akár lehet nem hivatalos megállapodást kötni...
    Erre lenne az a megoldás, hogy egy csapat kötelezően indít egy GT és egy NGT autót is egy futamon belül. Csak nehéz nyomon követni, ki kivel van.

    Jól hangzik ez a 2in1, csak valahogy tényleg szabályozni kellene, hogy verseny is legyen. Szabályozás hiányában valóban az 1GT futam- 1NGT futam a nyerő...


  7. #57
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    az első kiírás unalmas volt, ez túl bonyolult és izgalmas és kiszámíthatatlan, találkozón ott voltunk egy ember se jött oda hogy elmondja mit szeretne.....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #58
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    az első kiírás unalmas volt, ez túl bonyolult és izgalmas és kiszámíthatatlan, találkozón ott voltunk egy ember se jött oda hogy elmondja mit szeretne.....
    Nem tudtuk mik a tervek. Én azt tudtam volna javasolni, mint kb minden évben, hogy szavazzunk a pályákról, lebonyolításról stb stb.
    De mivel ez eddig egyik évben sem volt így...puffogtam is minden év elején, ezért most én pl. csendben vártam mi lesz.

    Most egyetlen kritikát fogalmaz meg mindenki nagyjából, a két kategória összeeresztése.
    Ezt kétféleképpen lehet megoldani: az egyik a TT féle osszuk szét verzió, 1hét GT-1hét NGT, de minden autót kell használni.
    A másik egy sorsolásos megoldás, minden csapatnak véletlenszerűen megadjátok melyik pályán melyik kategóriával kell mennie...ebben van buktató, de lehet, hogy jól sülne el.

    Egyébként tényleg kicsit későn kezdünk "vitatkozni", de vitatkozni csak arról lehet ami készen van, amit még nem is láttunk és a terveit sem ismerjük , arról nehéz.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  9. #59
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    az első kiírás unalmas volt, ez túl bonyolult és izgalmas és kiszámíthatatlan, találkozón ott voltunk egy ember se jött oda hogy elmondja mit szeretne.....
    Neeeeeeeeeeeem??? A fenét nem!!!
    Odamentünk, rákérdeztünk, mik a tervek. Sasa titkolózott, mondta, hogy már meg van, mi hogy lesz és szeptember 2-án már indul is a szezon. Tomcy még ki is akadt, hogy úgy tesz, mint ha hadititok lenne... Aztán egy kis noszogatásra elárulta, mi lesz: GT-NGT, fix autó, fél évad. Erre többen is mondtuk pl., hogy izgalmasabb lenne több autóval...
    De miért van az, hogy utoljára 2 éve, a HGTRM8 előtt volt ötletelés topic??? És láss csodát, abban az évadban GT-ben változó autókkal, NGT-ben pedig két-két autóval mentünk, mert sokan ezt javasolták... Tavaly és idén miért nem indítottatok ötletelés topic-ot???

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Skinnel kapcsolatban azokat a skineket sem lehet majd használni amit anno az alap játékhoz csináltunk? Mert ugy azért szinesebb lenne a mezőny és ugy is fent van mindenkinek...

  11. #61
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Ahogy TT mondja mindig olyan nagy titok övezte az uj évadot mint ha akkora változások lennének hogy mindenki seggre ül, ha Wega vagy Sasa berakatna magának 2 bazi nagy csöcsöt és ugy jelenik meg a talin na az meglepetés azt lehet titkolni mert nagyot üt, de igy mindig csak a kapkodás van mert megtudjuk mi lesz aztán beindul az ötletelés. Pedig praktikusabb lenne ha előre tudna mindenki mindent aztán akkor van idő finomitani.

  12. #62
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    kövezzetek meg a váltott hét gt-ngt minden autó még nem késő, megdumáljuk. de akkor se mondtatok semmit, az meg hogy titkolózunk alap, ötleteket lehetett volna mondani. Tomcy a beteg fantáziádat pedig máson éld ki. perverz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #63
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    kövezzetek meg a váltott hét gt-ngt minden autó még nem késő, megdumáljuk. de akkor se mondtatok semmit, az meg hogy titkolózunk alap, ötleteket lehetett volna mondani. Tomcy a beteg fantáziádat pedig máson éld ki. perverz
    Ez egy rémálom lett volna.

    De amit nem láttam még ki írva, hogy mennyi lesz a szervertagsági díj???

    Amúgy nem rossz ez az ötlet a váltott kocsikkal, de TVR helyett legyen szerintem Nissan 350Z, mert a TVR-ből nem lehet kilátni.

    Plusz szerintem legyen változó időjárás, úgy lenne izgi.

    Amúgy az alap elgondolás mindig jó volt csak a részleteken kell csiszolni.

    Fehér vonalon kívüli előzés (bukótér, fű): 15 pont
    Itt ha a két kerék még a vonalon belül van ér?

  14. #64
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...mert a TVR-ből nem lehet kilátni.
    Ezt magyarázzátok már el?
    Nem tudom mi az amit nem lehet látni belőle.
    A tengerpartot?

  15. #65
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt magyarázzátok már el?
    Nem tudom mi az amit nem lehet látni belőle.
    A tengerpartot?
    Jó, hát tudod, hogy Tomcy milyen alacsony... ne bántsd már...

  16. #66
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, hát tudod, hogy Tomcy milyen alacsony... ne bántsd már...

  17. #67
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    kajak nem jó nektek semmi .. kezd tele lenni a padlás ..

    Scuderia Giudice #099#

  18. #68
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    1. hsz UP!
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2012. 08. 24. 17:06.

    Scuderia Giudice #099#

  19. #69
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Valahogy úgy kellene eldönteni ki milyen kocsival megy, hogy a pontversenyben hanyadik helyen áll. Pl. 1-30 NGT, 30- GT
    Ezzel változnának hétről hétre a helyezések. Az első futam lenne csak kicsit gáz, de utána.....
    Valami ilyesmire gondoltam, de még nem jutottam a végrehajtás végére, hogy lehetne kivitelezni...
    Esetleg erre ötletek?

  20. #70
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    kajak nem jó nektek semmi .. kezd tele lenni a padlás ..
    halod most magatoknak szervezitek vagy esetleg annak aki szeretne résztvenni rajta?nyílván van véleményünk amit szerintem mindenki normálisan közölt sztem még én is,nem értem mi ebben a rossz.

    annyi mindent kilehetne próbálni hogy ihaly de még mindig az 5 évvel ezelőtti szinten toporgunk,erről meg nem mi tehetünk.

    Most nem csak arrol van szó hogy van egy bajnokság és azon hogyan változtassunk,de pl 1-1 futamot is meg lehet szinesíteni vagy akár többet is ha tetszik, bárhogyan bárhogyan,de ne nekem keljen már az ötleteket adni,de ha nektek az a jó ami már jól bevált és évek óta csak az megy hát ti tudjátok,számomra ez picit már unalmas.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #71
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Csak 1 ötlet.
    Mi lenne ha az adott futamon mindenki azonos autóval megy, így mindenki nem hogy csak minden autóval megy, de mindenki ellen is küzd.
    Akár ebben a sorrendben is mehetnék ahogy ki lett írva.
    GT: Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 575 GTC, Ferrari 550 Maranello, Lamborghini Murcielago R-GT, Lister Storm, Maserati MC12, Saleen S7-R, Corvette C5R
    NGT: Ferrari 360 GTC, Ferrari 360 Modena, Seat Toledo, Porsche GT3-RS, Porsche GT3 RSR, TVR T 400 R, BMW M3 GTR, Mosler MT900 R

  22. #72
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Csak 1 ötlet.
    Mi lenne ha az adott futamon mindenki azonos autóval megy, így mindenki nem hogy csak minden autóval megy, de mindenki ellen is küzd.
    Akár ebben a sorrendben is mehetnék ahogy ki lett írva.
    GT: Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 575 GTC, Ferrari 550 Maranello, Lamborghini Murcielago R-GT, Lister Storm, Maserati MC12, Saleen S7-R, Corvette C5R
    NGT: Ferrari 360 GTC, Ferrari 360 Modena, Seat Toledo, Porsche GT3-RS, Porsche GT3 RSR, TVR T 400 R, BMW M3 GTR, Mosler MT900 R
    nekem eddig ez tűnik a legjobb megoldásnak

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Sanya légyszi pirossal emeljétek ki ha módosítotok valamin, mert pl én most nem látom mi is változott.

    Amúgy most nem titeket szidunk csak nem kell titkolózni, el kell mondani mi az elképzelés aztán utána tudunk rajta csiszolni.
    Mivel attól, hogy nem vagyunk VI,VB tagok attól még mi is azt akarjuk, hogy ez egy fasza bajnokság és még faszább liga legyen, mivel ez az egész sokunknak már 5-6-7éve az életünk része, ebbe versenyzünk, ebbe bizonyítunk magunknak, másoknak, anyának, hogy van értelme órákon át a gép elött ülni és tolni tolni tolni, ezért mi is azon vagyunk, hogy a lehető legjobbat hozzuk ki az egészből!
    De ez úgy nem megy ha nem engedtek belelátni az elképzeléseitekben.

    Szóval relax és agyaljunk.

  24. #74
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Csak 1 ötlet.
    Mi lenne ha az adott futamon mindenki azonos autóval megy, így mindenki nem hogy csak minden autóval megy, de mindenki ellen is küzd.
    Akár ebben a sorrendben is mehetnék ahogy ki lett írva.
    GT: Chrysler Viper GTS-R, Ferrari 575 GTC, Ferrari 550 Maranello, Lamborghini Murcielago R-GT, Lister Storm, Maserati MC12, Saleen S7-R, Corvette C5R
    NGT: Ferrari 360 GTC, Ferrari 360 Modena, Seat Toledo, Porsche GT3-RS, Porsche GT3 RSR, TVR T 400 R, BMW M3 GTR, Mosler MT900 R
    Ez azért nem jó, mert Nibit meg Colat így nem lehet majd megfogni, de ha te 550-el még ők meg listerrel akkor van esélyed megverni.

  25. #75
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azért nem jó, mert Nibit meg Colat így nem lehet majd megfogni, de ha te 550-el még ők meg listerrel akkor van esélyed megverni.
    Én nem is Colát meg Nibit akarom megfogni, sőt ők még a Listerrel is elvernek engem
    Én a hozzám hasonló tudású emberekkel akarok meccselni.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •