Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 95 (95 összesen)

Téma: HGTRM10 - GTR2 KUPA VERSENYSZABÁLYZAT

  1. #76
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem is Colát meg Nibit akarom megfogni, sőt ők még a Listerrel is elvernek engem
    Én a hozzám hasonló tudású emberekkel akarok meccselni.
    Nem értelek... 2 éve is ilyen idény volt, hogy több autó közül lehetett választani és egyszer használni! Nézd csak meg, a legszorosabb top 3-at hoztuk Colával, Bazsyval!
    Miért gondolod, hogy baj ha a "saját tudásodnak megfelelő" emberek olykor jobb autóval mennek? Te is fogsz azzal menni. Sőt Magnyban hoztál is az 550-el egy 3. helyet! Azt ne mondd hogy nem tetszett, hogy sikerül kihasználnod a taktikai lehetőséget!
    Szóval nem értelek most mi a gondod ezzel.
    És hát a lényeg: változatos lesz a mezőny!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 08. 25. 21:26.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #77
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Úgy látom a versenynaptár visszatért az eredeti 1 futam 1 kategória felálláshoz (Brno - NGT; Monza - GT; ... ).
    Elvileg holnap kezdődik a bajnokság, legalábbis a prekval, és jó lenne már egy 100%-an végleges verzió.
    Vagy akár halasszuk el a kezdést 1-2 héttel, és akkor szülessen egy jól átbeszélt, majd' mindenkinek tetsző bajnokság.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  3. #78
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    Smile

    Nos, van már szerver, NGT-re állítva. Így lesz a hétvégi futam? Vagy még lesznek változtatások, Mi a hír?

  4. #79
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Végleges a szabályzat, a szerver fut, prequal nem sokára lesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #80
    Juhász József Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Üzenetek
    1
    Üdv!!

    Ha én csak a gtr 3-al akarom elkezdeni a bajnokságot akkor most el kell kezdenem mindenféleképpen a gtr 2-vel? Nem értem hogy lesz az a "zökkenő mentesen át tudjunk állni " Külön bajnokság kéne majd a gtr 3-al mert ez így furi lesz!!!

  6. #81
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Mr.Joe írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!!

    Ha én csak a gtr 3-al akarom elkezdeni a bajnokságot akkor most el kell kezdenem mindenféleképpen a gtr 2-vel? Nem értem hogy lesz az a "zökkenő mentesen át tudjunk állni " Külön bajnokság kéne majd a gtr 3-al mert ez így furi lesz!!!
    Üdv! Az átállás dolog akkor lesz érdemleges ha lesz program hozzá, eddigi infók alapján karácsonyig várjuk hogy 2 nívós program is kijöjjön. A bajnoksághoz bármikor csatlakozhatsz ha akarsz még GTR2-vel de akkor is ha csak már az AC-vel vagy GTR3-al. HGTRM10 Ősz, decemberben lezárul és januárban új indul ha kijön valamelyik program, ha nem.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #82
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Szabályzatból: "Egy futamon a csapat tagjai azonos autóval kötelesek elindulni."
    Ezt most pontosan hogy kell érteni? Elég ha az autók egyformák, vagy lehet más rajtszámú de ugyanolyan gumis?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #83
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályzatból: "Egy futamon a csapat tagjai azonos autóval kötelesek elindulni."
    Ezt most pontosan hogy kell érteni? Elég ha az autók egyformák, vagy lehet más rajtszámú de ugyanolyan gumis?
    Gumi gyártónak meg kell egyeznie.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #84
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Nem szeretném, ha elsikkadna egy kérdés:

    Szabályzatból: "Rendszeresen szabálytalankodó: az a versenyző, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet!"

    Kérem a VB-t, nyilatkozzon, hogy ez hogy értelmezendő a mostani bajnokságban.

  10. #85
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretném, ha elsikkadna egy kérdés:

    Szabályzatból: "Rendszeresen szabálytalankodó: az a versenyző, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet!"

    Kérem a VB-t, nyilatkozzon, hogy ez hogy értelmezendő a mostani bajnokságban.
    Tisztelt Versenyzők!

    Egy bajnokság fut jelenleg, de az kettő különböző kategóriában (GT, NGT). Emiatt a kérdésben említett, elkövetett szabálytalanságok nem esnek a "Rendszeresen szabálytalankodó " minősítés hatálya alá, csakis akkor, ha a 3 büntetés azonos kategóriába tartozik, tehát egymást követő 3 GT vagy 3 NGT versenyen.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #86
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    Egy bajnokság fut jelenleg, de az kettő különböző kategóriában (GT, NGT). Emiatt a kérdésben említett, elkövetett szabálytalanságok nem esnek a "Rendszeresen szabálytalankodó " minősítés hatálya alá, csakis akkor, ha a 3 büntetés azonos kategóriába tartozik, tehát egymást követő 3 GT vagy 3 NGT versenyen.
    Ezzel nem értek egyet és itt most kivételesen nem azért, mert Tomcyról van szó, hanem akkor külön bajnokságnak kellene felfogni és úgy kellene pontozni is.
    Ha egy pontozás alá esik, akkor tök mindegy, hogy lovaskocsival vagy F550-el megyünk a pályán.

  12. #87
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    Egy bajnokság fut jelenleg, de az kettő különböző kategóriában (GT, NGT). Emiatt a kérdésben említett, elkövetett szabálytalanságok nem esnek a "Rendszeresen szabálytalankodó " minősítés hatálya alá, csakis akkor, ha a 3 büntetés azonos kategóriába tartozik, tehát egymást követő 3 GT vagy 3 NGT versenyen.
    Ezek szerint "Rendszeresen szabálytalankodó" az a versenyző, aki a bajnokság minden második versenyén kap csak büntetőpontot, egymás után 3-szor. Ez aztán a logikus...
    Jó döntés, de tényleg... egy valamire biztos, hogy megkönnyítse az én döntésemet...

  13. #88
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Persze, ááá nem azért...
    Ennyire hülyének már ne nézzetek se engem se mást...

    Amúgy tök logikus amit Wega írt, szerintem csak bennetek merült fel ez a kérdés.

  14. #89
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    Egy bajnokság fut jelenleg, de az kettő különböző kategóriában (GT, NGT). Emiatt a kérdésben említett, elkövetett szabálytalanságok nem esnek a "Rendszeresen szabálytalankodó " minősítés hatálya alá, csakis akkor, ha a 3 büntetés azonos kategóriába tartozik, tehát egymást követő 3 GT vagy 3 NGT versenyen.
    1 bajnokság van, 1 ponttáblázat van, de a szabály ezen pontjának értelmezésénél mégis kettőnek kell tekinteni.

  15. #90
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    1 bajnokság van, 1 ponttáblázat van, de a szabály ezen pontjának értelmezésénél mégis kettőnek kell tekinteni.
    Ez eddig is így volt!
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Gedő Miklós
    Miklós jelezte a Versenybíróság felé, hogy egyszer volt csak a bokszban. A Versenybíróság a saját hatáskörében úgy határozott, hogy Miklósnak a következő NGT futamán egy bokszutca áthajtásos büntetést kell letöltenie...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #91
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez eddig is így volt!
    Namost nehogy kiharcolj nekem egy gétéset is!

  17. #92
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez eddig is így volt!
    Ami csak annyit mutat, hogy eddig is rossz volt...

  18. #93
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami csak annyit mutat, hogy eddig is rossz volt...
    Vagy mi értelmeztük másképp mint a VB-k. Tény hogy nem hülyebiztosan van fogalmazva.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #94
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez eddig is így volt!
    Ami csak annyit mutat, hogy eddig is rossz volt...
    Nem feltétlen volt eddig rossz.
    Eddig minden évben több GTR2 bajnokság futott egymással párhuzamosan. Volt külön GT bajnokság, és külön NGT bajnokság (a néhány évvel ezelőtti kezdő bajnokságról már nem is beszélve).
    Nem kellett minden bajnokságban indulni ahhoz, hogy valaki egy kategóriát megnyerhessen. Annyi volt a közös, hogy mindkét bajnokság ugyan azt a játékprogramot használta, de a szabályok külön-külön voltak érvényesek mindkét bajnokságban.
    Ez idén annyiban változott, hogy egy bajnokság fut (a megnevezés is HGTRM10 - 2012 GTR2 Bajnokság), ennek egy bajnoka lesz a végén. A használt autók pedig - korábbi évekkel ellentétben - nem kategória szerint vannak elkülönítve, hanem pálya szerint, tehát meg van adva hogy a bajnokság adott futamán melyik autók közül lehet kiválasztani azt, amelyikkel a versenyzők (csapatok) részt kívánnak venni.
    Tehát véleményem szerint egy bajnokság van, és a büntetéseknek is mindig ebben a szellemben kell érvényesülnie. Ha valaki pontbüntetést kap, akkor az nem csak az adott kategóriájú eredményeiben látszik, hanem a GT és NGT autókkal futott eredményeinek összességében.
    Félre ne értsétek, nem Tomcy-nak (vagy bárki másnak) akarok valami rosszat kierőszakolni, de nem biztos, hogy túl jó fényben tűnik fel egy bajnokság, ha annak hajrájában még az alapvető szabályok sincsenek tisztázva.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #95
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlen volt eddig rossz.
    Nyilván úgy értettem, hogy az idei, szeptemberben kezdődött bajnokságra alkalmazva volt eddig is rossz... A korábbiakra jó volt.
    Félre ne értsétek, nem Tomcy-nak (vagy bárki másnak) akarok valami rosszat kierőszakolni, de nem biztos, hogy túl jó fényben tűnik fel egy bajnokság, ha annak hajrájában még az alapvető szabályok sincsenek tisztázva.

    Kíváncsi lennék, ha megkérdeznénk a többieket, hányan gondolnák így és hányan úgy, ahogy a VB... Számomra nem kérdéses az eredmény...

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •