Találatok: 1 - 16 (16 összesen)

Téma: HTCM Nyári Kupa - Slovakiaring

  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM Nyári Kupa - Slovakiaring

    HTCM Nyári Kupa - Slovakiaring



    Verseny ideje: 2012.08.29., szerda
    Nevezési határidő: 20:00
    Gyakorlás kezdete: 20:30
    Időmérő: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm-Up: 21:30
    Warm-Up hossza: 5 perc
    Futam kezdete: 21:35
    Futam hossza: 2*12 kör
    Rajt típusa: álló rajt, második futamon első 8 fordított sorrendben

    Szerver: gtr-masters.hu#1
    Jelszó: summercup2012

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!

    Indulási feltételek és általános társalgó: HTCM Nyári Kupa 2012

    - A futamokon chat stop lép érvénybe, TILOS zavarni a többieket beírásokkal a gyakorlás befejezése után, a kvalifikáción csak "közérdekű" dolgok írhatóak korlátozott számban a chat-re (segítségkérés, információ), futamon minden nemű beírás tilos egészen az utolsó versenyző leintéséig! Chat stop megszegése szankciót von maga után!

    - Névhasználat: Akinek nem megfelelő a névbeállítása nem léphet fel a szerverre! Segítséget itt találhattok!

    - "A" szerverrel a legjobb 25 érvényes nevezéssel rendelkező prekvalozó léphet fel, amennyiben a "B" szerver létszáma 12 fő alatt alakul, akkor az A szerverről töltjük fel a B szervert 12 főig, hogy meglegyen a létszám. ("C" szerver indítása esetén ugyan ez az analógia)

    - Futam előtt mindenki ellenőrizze az internet kapcsolatát, 160-200 ms feletti ping már nem alkalmas online versenyzésre, a jó bőven 100ms alatt van. (PingTest)

    - Büntetések itt: később...

    *******************
    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A versenyzői kódex előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Utolsó futamra való tekintettel és mivel óvás nem érkezett, így ezúttal nem osztunk büntetéseket.

    NE felejtsetek el nevezni, este futam!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Ja igen, még annyi, hogy szeptember közepén indul az éles bajnokság, a HTCM6 ...vegyetek részt az ötletelésben, szavazzatok és figyeljétek fórumot, legkésőbb a jövő héten kikerülnek a részletek!

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Szerver megy, minden érvényes nevező "A" szerveres...

  5. #5
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Bocs Wega, szépen megtoltalak , büntetésül le is fulladtam.

  6. #6
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    ~1,25 sec hátrány és 19. rajtpozíció, elég szoros volt

    Versenyeken bocs, ha valakit meglöktem, nem volt szándékos, de a mezőnyben megint ment az adok-kapok.

    Remélem nem márkakupa lesz a htcm6-ból, valahogy ez az fwd nem jött be annyira, élvezetesebb volt a tavalyi év bmwvel. Mindenesetre köszi a kupát!

  7. #7
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Wega, szépen megtoltalak , büntetésül le is fulladtam.
    No para, öröm volt csatázni, egyebkent meg erdekes fektavon ez a tyúkól, szokatlan a hatso kerekes gepek utan, evek ota nem tudom megszokni. A futamon resztvevoknek nagy grat, szep futam volt, semmi gigabalhe,osszekovacsolodott a csapat, szval varunk mindenkit a HTCM 6 ban.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #8
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Diczházi Péter! Megnéztem a replayt... Próbáltál a Kristófon "ügyködni" és közben bevágtál jobbra elém. Én tök egyenesen mentem és a kocsim orra melletted volt. Emiatt pördültél meg. Sajnálom, tudom szoros volt a szitu, de nem tehetek róla.

    A szervezőknek szeretném megköszönni a rendezést. Ha az időpont marad (szerda este ebben az időben), akkor jövök a bajnokságba is.

  9. #9
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731

    Cool

    Háááát gyerekek, ez kemény futam volt! Mindkettő!
    Először is elnézést kérek Nagy Zsolttól, az első futamon a 2. kör első kanyarjában meglöktelek, nem volt szándékos, azt hittem több hely van. Sorry!
    Volt itt minden, de azt kell hogy mondjam hogy nagyon korrekt csaták voltak, persze elő elő fordultak koccok, de szerintem belefért... na jóóó annak jobban örültem volna ha nem forgatnak meg az 5. körben a 3. helyen... de ahogy visszanéztem a replayt olyan hirtelen történt minden, hogy nem hibáztatok senkit.

    Részemről szuper élmény volt ez a nyári kupa, nekem ez volt az első hogy hús-vér emberek ellen mentem, volt itt minden...
    Ha időm engedi, lehet hogy szívesen vennék részt az éles bajnokságban is!

    RACE ON!

  10. #10
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Diczházi Péter! Megnéztem a replayt... Próbáltál a Kristófon "ügyködni" és közben bevágtál jobbra elém. Én tök egyenesen mentem és a kocsim orra melletted volt. Emiatt pördültél meg. Sajnálom, tudom szoros volt a szitu, de nem tehetek róla.

    A szervezőknek szeretném megköszönni a rendezést. Ha az időpont marad (szerda este ebben az időben), akkor jövök a bajnokságba is.
    Igen, én sem értettem elsőre hogy mi volt, de utána visszanéztem és valaki ellasult bal oldalt, ezért mi "kivágtunk" jobbra, Te meg már pont oda értél... ez van. Nincs harag!

  11. #11
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    No para, öröm volt csatázni, egyebkent meg erdekes fektavon ez a tyúkól, szokatlan a hatso kerekes gepek utan, evek ota nem tudom megszokni. A futamon resztvevoknek nagy grat, szep futam volt, semmi gigabalhe,osszekovacsolodott a csapat, szval varunk mindenkit a HTCM 6 ban.
    A féktáv vége felé sokkal jobban oda kell tolni neki a gázt, mint a GTR-ben akkor meglassul ez is, csak nem tudom én se megszokni. Főleg úgy, hogy tegnap még RSR-rel toltam.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 08. 29. 23:10.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Gratuláció mindenkinek!
    Elég szoros volt főleg a második futam, ahol a gyorsabb emberek jöttek a hátamra, majd az egész futamot bekkeléssel kellett töltenem, stresszes dolog. Ámde korrekt volt mindenki, hely maradt mindenkinek, kissebb koccok történnek (melyik családba nem?).
    A bajnokság végére, kevesebben lettünk, tán ezértis lett kevesebb a kalamajka, összerázódtunk, énis belerázódtam. Első futamokon kb. 2 kört tudtam menni összesen, utolsó szlovákon meg egy 2. hely is akadt. A bajnokság elején mérges voltam, a végén már élveztem is.
    Köszönöm a rendezést.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Gratuláció mindenkinek!
    Elég szoros volt főleg a második futam, ahol a gyorsabb emberek jöttek a hátamra, majd az egész futamot bekkeléssel kellett töltenem, stresszes dolog. Ámde korrekt volt mindenki, hely maradt mindenkinek, kissebb koccok történnek (melyik családba nem?).
    A bajnokság végére, kevesebben lettünk, tán ezértis lett kevesebb a kalamajka, összerázódtunk, énis belerázódtam. Első futamokon kb. 2 kört tudtam menni összesen, utolsó szlovákon meg egy 2. hely is akadt. A bajnokság elején mérges voltam, a végén már élveztem is.
    Köszönöm a rendezést.
    Igen, ez sajnos ilyen, ez egy tanulási folyamat, idő kell míg mindenki belerázódik és összeszokik a mezőny!

    Remélem az éles bajnokságra már mindenki felnőtt a feladathoz és kevés dolga akad majd a VB-nek, ami Nektek is sokkal tisztább és élvezetesebb futamokat jelent majd..


    Gratulálok mindenkinek aki végigért, 1-2 napon belül kihirdetjük a végeredményt (viszont még adós vagyok az első futamról egy korrekcióval) és beindítjuk a HTCM6-ot!


    És köszönjük szépen Matejka Zolinak, Béres Petinek, Vida Zolinak, és Kórodi Pistinek a szervezést és a rengetek munkát a nyári bajnoksággal!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 08. 29. 23:32.

  14. #14
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    262
    Sziasztok,

    @ Petryx: Nem esett jól, de előfordul.
    Bajnok Tamás bocsi. Fűre mentem nagyjából összeszedtem koccantunk egyet. Utána el akartalak engedni, na akkor pattantál le rólam...
    @Jackó Róbert: Visszanéztem, végül is belül voltam, de a fene tudja. Sajnálom hogy kipördültél.

    Köszi a szervezést! Jó buli volt.

  15. #15
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Hát nekem nem volt ez életem versenye... Egy gyenge quali (P17, mondjuk ez is egy 5 tizedes PB) után elég rázós volt a kezdés. apró koccok miatt többször is voltam gyepmester. Aztán olyan zavar támadt az erőben, amitől elvesztettem a fonalat. A pozíció jelző szerint 22/22, tehát utolsó voltam, de Fejes Sanyi még ott jött mögöttem és addig néztem hátrafelé, hogy mi van, egyszer csak elfelejtettem kanyarodni és a palánk adta a másikat... Olyannyira bosszús lettem, hogy kiléptem és csak akkor jöttem rá, hogy innen már nincs vissza út a szerverre, végleg beszippantott a sötét oldal...

    A szervezőknek azért köszi a munkát és minden versenyző társnak is, akivel alkalmam volt meccselni!

  16. #16
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    ez tényleg jó verseny volt. jó volt Magyarországi pályán menni.
    az időmérő jó szoros lett úgy lettem 7. hogy a 4. helyezettől 0,04s-el voltam lassabb
    mind a két versenyen nagyon sok jó csata volt
    A nyári kupa előtt csak kevés nagy létszámú versenyen vettem részt ugye netkarban 15-en férnek el lfs demoban pedig 12-en, úgyhogy ezt kicsit szokni kellett, meg a race07-et is
    az FWD autókat én se nagyon szeretem
    köszi a versenyeket
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •