Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 78 (78 összesen)

Téma: GTL Nyári FunCup - Dijon

  1. #76
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ez, hogy történhetett, pedig annyira megfordult a fejemben, hogy elindulok Csak arra tudok gondolni, hogy visszafordult a gondolat de látom simán minden jól ment nélkülem is
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  2. #77
    Mindkét futam rajtját elcsesztem. Az első futam rajtja, mindent úgy csináltam ahogy szoktam, miért is ne pont ekkor kezdet el melózni a technika ördöge és megtréfált, nem tudtam sebességbe tenni a vasat így bukta volt az egész. Visszaestem az utolsó helyre és onnan visszatudtam jönni a 7. helyre

    Második futam, rajtot nem jól kaptam el így a mezőny végén találtam magam, elkezdtem előzgetni és Papp Lalit értem utol mikor elkezdett lagolni és beleszaladtam egyik lagjába, jobb elejével kaptam el, és attól a pillanattól már nemvolt egyszerű irányítani a vasat. Pár körrel később utolértem Posta Csabit aki megforgott, és elkezdődött kettőnk meccse, Közben Miki és Endrődi Zoli utolértek, átgázoltak rajtunk, de azért nem adtam oly könnyen a bőröm azon lettem figyelmes hogy a kőrszámláló már az utolsó kört írja, aj aj Csabi épp előttem volt, nagy nehezen de sikerült megelőzni és így lettem a 9. Jót meccseltünk Csabi
    Utoljára módosította: Orsós János; 2012. 08. 24. 23:13.

  3. #78
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Tényleg jól védekeztél

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •